Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
2. črc 2010

ahojík holky🙂

@mabe neboj se o mlíčko, vždyť pro tu Tvoji milovanou Darču děláš to nejlepší co můžeš... nemyslím si, že by ses tím měla nějak trápit. Ale dost se divím, že to Vaši nezařídí sami 😠 No co už, jsi silná ženská 😉

já bych monitor už nepořizovala, malá se už bude sama otáčet, tak se neboj, z bříška se na záda dostane sama 😉

@ellysa no jednoznačně takovou návštěvu ne... a měla jsi jim to říct hned... musíš se naučit lidi odmítat ve prospěch malé... Ty jsi její matka, máš zodpovědnost a ostatní ať si myslí aj o prdeli 😉 😎 však ono to nebude tak horké, neboj 😉

sarlotta
2. črc 2010

mabe a malá spí s Váma v ložnici v postýlce ne ?

mabe
autor
2. črc 2010

sarlotko, nasi spis cekaji, az jim dam zelenou v tom. tatka teda nechce s darcou jit a mamka jo. ja se vcera rozhodla, po dlouhym cteni na netu, ze to fakt nema cenu. uz to pro nu neni dobrej zivot, tatka dneska rikal, ze se vcera vycurala doma a jak ji to uklouzlo, tak do toho padla a lezela v tom, proste se nezvedla. 😒 uziju si ji v ne, po a pak se domluvime s nasema, kdy ji uspime. ja to obrecim moooooc, ale snad brekem nemuzu ztratit mliko.uz se otaci, ale zatim na bricho. mam strach z toho SNU, no nevim.

mabe
autor
2. črc 2010

sarlotko, spi hnedka vedle me.

sarlotta
2. črc 2010

tak vidíš🙂 neboj 😎 zkusíš položit dlaň na hrudníček, aby ses ujistila jak dýchá a pár nocí budeš víckrát vzhůru.. ale to já byla taky🙂))
Ona není nedonošená ne ? má normal váhu, krásně přibírá, nemodrá Ti přes den.... nebála bych se.

mili1
2. črc 2010

Mab my sme tiez nemali monitor dychu ,,,bola som stále pri nom a vnoci chodila kazdu chvilu pozerat ,nam ho v nemocnici ani neodporučali...o mliečko by si podla mna príst nemala 😉
lubi aj my máme psíka tak potom dám na bazénik pozor 😀
ahoj sarlotka

mabe
autor
2. črc 2010

sarlotko, nedonosena neni. ale ja nekdy spim jak zabita 😖

mili, kolikrat za noc jsi ho hlidala?

sarlotta
2. črc 2010

Mabe to si myslíš, určitě usínáš, pže jsi unavená, ale malá Tě spolehlivě vzbudí. jako je to stejně na Tobě, když budeš klidnější tak si ho pořiďte a pak ho prodáš.

mabe
autor
2. črc 2010

musim to probrat s manzou 🙂

mili1
2. črc 2010

Mab ja mam postielku pri mojej posteli , ja som bola hore kazdu chvilu, , lebo v noci papal viac krát ked somho kojila,,,a ked som zaspala môj ho pozeral 😉 neviem kolkokrát ,,, počuješ aj z postele či dýcha 😉

mili1
2. črc 2010

ako hovori sarlotka ked budeš kludnejšia kludne ho kup potom ho predaš

ellysa
2. črc 2010

ahojte
mabuš drž sa viem je to ťažké ale psíček sa už naozaj trápi, bude jej lepšie v psom nebíčku ☹
monitor máme a nepoužívame, takže si myslím, že ti ho netreba, malinká je zdravučká a prospieva
baby vy si užívate slniečko super, mne včera skončilo šestonedelie, tak som zašla na bazén na pol hoďku sa vyplávať, môj bol s malou doma, tak super som si oddýchla
návštevu sme odvolali a myslím, že máme po kamarátoch ale ja si tiež myslím, že sú rodičia mali by to pochopiť a nie to vzťahovať, ako keby ich dieťa bolo pre nás zlé o to nejde, ale keby sa nedajbože niečo stalo v živote by som si to neodpustila
inak aj my sme "úžasní" rodičia, dnes sme zbehli do Parndorfu a pokazila sa nám v aute klíma, tak naspäť sme sa viezli asi pol hodinu no a bolo hádam 50 stupňov v tom aute, malá bola celá červená, úplne spotená, až jej tieklo z čielka, no ak sme ju prehriali tak sa nakopem do zadku, dali sme jej vodičku, doktor nám v týchto teplách kázal, tak dúfam, že sa jej nič nestalo.
inak sme jej kúpili nádhernú tepláčkovú súpravu adidas, odfotím keď bude čas, za 23 EUR 🙂
dnes je malá dobručká, a už aj pekne kaká-inak jediné čo sme zmenili bolo, že sme kúpili mliečko u nás a prvé mala z SK? tak asi je to z SK pre ňu lepšie, sranda

mabe
autor
3. črc 2010

dobre ranko devcata, tak manza sel na tenis a kolem 10h jedeme na zahradu. vyhloubime te darci diru 😒 . vcera se vycurala a pak si do toho lehla. ☹ nez aby umirala v bolestech. jeste si ju uziju ne, po a pak ......ach jo.

mabe
autor
3. črc 2010

omlouvam se, ze to porad omilam dokola

sarlotta
3. črc 2010

hezkou sobotu holky🙂

@ellysa my klimu nemáme, ale dá se to vylepšit mokrou plenkou v okně... látkové plenky ber vždycky sebou hodí se na všechno a vodu někde seženeš 😉

@mabe jen se vypiš klidně i tisíckrát... to víš, že mě by to taky bylo líto a moc bych to obrečela... to je normálka... ale musíme Tě postrčit, že děláš dobře 😉

mabe
autor
3. črc 2010

ahojte, tak dneska jsme byly na zahrade, bylo krasne, anicce se tam taky libilo, divala se na stromecky a pekne se tam i vyspinkala, pak obed u tchanovcu a tedka jsme na chvilku vytuhly. manza sel do hospody na tenis, rikal,ze prijde na uspavani, tak jsem zvedava. dneska me to teda nejak vadilo, ze odesel. chtela jsem si od anicky odpocinout, rano byl na tenise a na zahrade jsem kolem ni taky litala. no neva, tak dals dny.

ellysa
3. črc 2010

@mabe pekne ste si užili, my sme dnes boli s malou doobeda vonku ale zasa bola celá spotená, chceli sme ísť teraz večer na kupko ale ohlásili sa susedia, tak ak zajtra.
no poznám, ja som už druhý týždeň buď u našich alebo s mužom ani neviem ako to zasa cez týždeň zvládnem sama, hlavne teraz v poslednom čase už malá menej spí a stále si vyžaduje pozornosť, tak neviem, či si zuby stihnem umyť 😕 -je super keď ti niekto pomôže, hlavne teda manžel

mabe
autor
3. črc 2010

elly, jojo, je to tak, ze ja ani na velkou nestiham. 😀 tedka treba nejak mrci a to jedla pred 2h, asi ji budu muset dat zase najest. je jakasi ubrecena. chtela jsem ji dat najest po 3h v 19h a pak by supajdila spat, tedka je jeste brzo

ellysa
3. črc 2010

aj naša dnes je skoro v kuse a to sme na UM, ona sa s tou fľašou normálne hrá, kŕmim ju aj hodinu a keď jej ju zoberiem, že už nechce začne mrnčať a zasa jej ju musím strčiť, chcela som ju oklamať cumľom ale nechce ho. 🙄
aj naša je už pár dní umrnčanejšia ale ja si myslím, že je to tým teplom

mabe
autor
3. črc 2010

elly, tak presne takhle anicka nechce poustet prso 😒

nefertitka
3. črc 2010

ahojte, ako zvladate tieto horucavy?ja uz som total roztopena...fuj...
dnes sme mali navstevu,mojho svokra s novou zenou a jeho synom a starou mamou...tak som sa namakala na pohosteni a tak...ale vcelku fajn navsteva...
elly prosim ta nevies ako sa dostaneme do toho Brucku na to kupko?vies kde to je?ja som tam bola pred par rokmi a nevieme to ani za svet najst na mape,alebo nevies nahodou aspon ako sa to vola?
keby sa vam niekedy chcelo, tak mozme ist aj spolu 😉 ...teda neviem,ci sa odvazis s malou ist takto von,asi az ked bude vacsia,co?ale inak vidavam maminky s uplne malinkymi babatkami na kupku...furt im dudlaju didy 😉 alebo si pekne lezkaju v kociku alebo na decke v tieni...
to len nase velke uz lieta ako drak 😝 lutujem,ze som viac nechodila,ked este bola nemobilna 😝
mabe je mi to luto s havinom,ale ked sa inak neda ☹ ...je to tazke, ja som mala co robit teraz,ked mojej sestre zdochol papagaj ☹ chudak,nieco mal s ladvinami,je to zivy tvor a ked ma clovek nejake zvieratko dlhsie,je to ako clen rodiny, a hlavne psy...

a monitor dychu sme ani my nemali...mne to pripada vcelku ako zbytocnost, ja neviem....a to bola nikolka aj predcasne narodena,vazila len 2 kila , ale aj tak nam v nemocnici povedali,ze su to zbytocne vyhodene peniaze a hulaka to niekedy aj len tak, zbytocne...

ellysa
3. črc 2010

@nefertitka no v brucku je bazén, hneď ako doňho vchádzaš smerom z hainburgu, najskôr je tá nákupná zóna a ešte pred kruháčom ktorým sa vchádza do mesta je po ľavej strane taký hotel pre psíkov, určite to zbadáš je tam veľký bilboard a tam treba odbočiť na konci ulice je bazén
inak my sme dnes chceli ísť ku nám do hainburgu ale toľko ľudí čo tam bolo hrozné, to sa fakt dá už len cez týždeň
inak ešte jeden bazén, kde je pekne je v Prelenkirchen https://www.modrykonik.sk/forum/tema/2010-junov..., tam je tiž super a ešte to neobjavili všetci z BA 😝 , odbočka na prellenkirchen je za haiburgom oproti OBI,
s malou sa určite chystám chodiť ale asi až tak v auguste, nech ešte trošku podrastie, potom sa môžeme dohodnúť 🙂

ellysa
3. črc 2010

hups to čo som tam dala za link http://www.easynet.sk/index.php?idi=3587

nefertitka
4. črc 2010

ahoj elly,dakujem velmo pekne🙂 aj za ten druhy tip,urcite vyskusame niekedy....
tak sa dohodneme niekedy na august 😉 tesim

ellysa
4. črc 2010

@nefertitka nie je zač 😉
babule je to normálne? naša je dne s už od 9.00 hore a nie a nie spať, už má oči ako číňan a stále nie ich zavrieť 😅
však má len 6 týždňov,ale zasa ju musím pochváliž dnes je ukážková, celý čas čo je hore sa buď hrá sama na dečke alebo ležká v lehátku a dudá si cumlík, dnes zmrnčala asi len raz, a konečne sme našli cumlík ktorý chce-ten najobyčajnejší 😀 , hlavne že ja som nakúpila aventy a blbosti za veľké prachy a ona chce tento

ellysa
4. črc 2010
nefertitka
4. črc 2010

elly, asi trebalo pockat,alebo zacat s tym lacnym 😀
my mame toto s hrackami, nakupenych ich ma hadam viac ako som ja mala za cele detstvo a nejak ju nezaujimaju moc...stacia jej krabicky,misky, pribory,ovladace od telky,telefony a tak 😀 ...hracky zapadaju prachom 😝
a toto robi aj nikolka niekedy so spanim,ledva na nas kuka a spanku sa brani...ale zas je starsia 😉

sarlotta
4. črc 2010

ahojík holky, já dneska vstávala v půl 5 😅 malý nám dogrčel do ložnice a jak šel přes obývák vyzdobený balonky, tak oči navrch hlavy a už tu pusu nezavřel 😀 ......................no a ještě su tu, ale už pomalu odpadám) 😔
poslavili sme narozky, malý nadšený, jídlo chutnalo 😎 ... ale už do porodu nechci žááááádnou akci 😀 😀 😀

bambi7
4. črc 2010

cafte babulky ako sa mate?

no my super boôi sme nakupovat a potom na ihrisku a v sobotu u nasich kupili domke pieskovisko tak sa ihruskala a zajtra ideme tiez k nasim sa kupat tak sa tesim....

a mame 8 zubokkkkkkkk

sarlot krasna tortaaaa

bambi7
4. črc 2010

a sarlot dodatocne mlemu gratulujemmmm

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru