Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
30. črc 2010

@ellysa no ten spánekse bude opravdu zkracovat a to i ve dne i v noci zatím... až budou příkrmy - kaše, tak bude v noci spinkat líp- vydrží déle... jinak 3-4 hodinky pak 2,5 hodinky spánku ..podle mě je to dost dlouhá souvislá doba spaní na 2 měsíce 😉 Malý byl daleko horší a teď spnká v kuse normal celou noc 10-12 hodin 😎

Já myslím, že Šarlot mi to taky dá za pár měsíců pěkně sežrat🙂))

lubica69
30. črc 2010

Ahojte Jej Šarlot zlatunký ste Si šikulka ako to všetko zvládaš No Ely áno Možno keď začneš s príkrmami malinká ti vydrží búvať dlhšie

mili1
30. črc 2010

Ahojteee, elly tu je to podobne cenovo...ked si to spočítaš každý den je to dosť 😒 ja malému varím od narodenia, zeleninku máme zo záhradky , v zime kupujeme a chutí mu všetko ,,,a zo začiatku je to lahké, sem tam mrkvicku, kalerabik , zemiačik a máš to hotové 😉 nef ja moc na tie flaštičky neverím , predtým sa jedlo všetko a sme tu 😀 ja sem tam kupim aj flaštičku , chutí mu ,,, su dobre ....ved v niektorych je aj šťava z hrozna tak to musi byť dobre... 😉
nef ano uz mu ochucujem ,,,neochutene by už ani nezjedol 😀
sarlotka malá je nádherná... 😉 🙂
Lubi ako sa máte?
Ja dnes idem s kamoškou na večeru tak sa teším.... došla domov na dovolenku, žije v zahraničí
môj bude robit babysitera tak som zvedava 😀

lubica69
30. črc 2010

Mili ahoj Tak si večer konečne vyrazíš Pekne si to uži A neboj manžel to zvládne My celkom fakt Chystám sa na tú opku Len som si mala ísť dnes po presný termín a stále nič Tak uvidím v pondelok To idem aj na interné

ellysa
30. črc 2010

😉 ahojte, no snáď máte pravdu, však môžem byť rada, že vôbec spí 😎 a je celkom dobrá
dnes sme boli na preočkovaní na rotavírus a som len kukala ako puk, sedeli sme tam asi hodinu, chvalabohu spala
ale bolo tam asi dvadsať detí v troch čakárňach-jeden doktor, ale tri ordinácie, nie ako u ns, že s musí čakať kým sa vyzlečie, oblečie, doktor behá z ordinácie do ordinácie sestrička to tam organizuje, aj na ortopédiii to tak je, ten má dokonca 6 ordinácií a behá hore dole, v každej má počítač sestrička príde vyťuká mu kto prišiel on len vôjde kukne, vyšetrí zapíše a ide do ďalšej-prečo to tak nemôže aj u nás fungovať? 🙂

ellysa
30. črc 2010

a ešte sme objavili telku, hrazdičku má pred telkou a prd ju zaujímajú hračky kúká len do bedne, včera so mnou tak odpozerala dvojhodinový film, čušala ako pena 🙂

lubica69
30. črc 2010

Ely no mne sa teda ešte nestalo,že by som čakala s malým viac ako 15minút Hodina je teda dosť No a s tou telkou neviem neviem aby si nezvykla a nepokazili sa jej očká Aj keď áno chápem keď je kľud Aj ja som to občas využila hi hi

ellysa
30. črc 2010

lubi no hodina je dosť, ja len že pri takom množstve by to u nás trvalo hádam tri dni

lubica69
30. črc 2010

Ely hlavne,že malá búvala Nás na očkovanie vždy objednávala na čas takže bol skôr problém ako výhoda keď spal hi hi

mabe
autor
30. črc 2010

ahojte, tak manza uz je nachystanej a jede. pujdu si s anickou lehnout, jsem hodne unavena a musim nabrat sily na ni. kdyz s ni budu samotna. dneska porad mrci a nechce si sama hrat. nevim, co to s ni je. dosel koberec, tak ho vecer slozim, jak bude spat.

mabe
autor
30. črc 2010

@ellysa taky me pripada, ze pekne spinka. anicka tak hodne pres den nespala.

mili1
30. črc 2010

Ahojte,,, lubi tak nech to máš čím skôr za sebou a potom šup šup na to 😀 a zachvílu budeš tehulka.😀 ako dlho to bude trvať?myslím tá operácia...ak dobre rozumiem budu odstranovat polyp?
My takisto čakáme s malym maxim. 15 minut a do poradne chodíme na objednanie... 😉
elly ale u ostatných lekárov ked my chodíme sa teda načakáme...mohlo by to ináč fungovať
My sme sa boli očkovať a boli sme v poradni ...pribrali sme ,,,máme 11,3 kg sa mi zdalo že nejako málo pribral na to čo zje ....l ale lekár povedal že dosť,pochválil nás ,,,, a že detičky už teraz menej priberajú 😉

lubica69
30. črc 2010

Mabe tak si pekne oddýchnite Mili opka neviem ako dlho Budem spať takže mi to je jedno Ale idem na súkromnú jednodňovú kliniku takže by na mali poobede pustiť My máme teraz len 15kg taký štíhlik Tiež sa mi to zdá málo ale dokina,že Ok

ellysa
30. črc 2010

joj baby však my vás za chvíľu dobehneme, ja som ju dnes chcela hodiť aj na váhu aj oblečnú, že koľko asi má, ale doktor má teraz tri týždne dovolenku asi preto tam bolo toľko bábätiek, tak som to nestihla, ale domu som ju odmerala a má už 61 cm 😕 , máme riadny dĺžeň,keždý týždeň jeden centy

ellysa
30. črc 2010

@ellysa bolo tam aj také malé, čo si už pekne držalo hlavičku tak isto bolo staršie o pár týždňov a to bolo menšie, než naša

aanda
30. črc 2010

@nefertitka no, uspavanie v kociku... uplna pohodicka...pred operaciou sme chodili 2xza den na prechadzku, al. doobeda na balkon a poobede von, takze asi mu to chybalo :D.... ved nie je nad to ked sa nejeduje ani on, ani ja.... takto si pekne pospi....povozim ho po dvore kolko vladzem a ked uz spi a nevladzem, tak ho odparkujem a on si spokojne spi.....

ellysa
30. črc 2010

@aanda no vidíš super a je po starosti 🙂 to je dobre, že na to nezabudol

mabe
autor
30. črc 2010

tak manza je pryc a me uz je blbe. dala jsem si od dedy rizoto a pak od babicky vdolky mastny a je me soufl. 😝 za pul hodky nastesti dojedou nasi, tak se budou chvilku starat o anicku a jdeme k tchanovcum na navstevu.

lubica69
30. črc 2010

Ely tak krásne rastiete Aanda a už je po opke všetko Ok?Mabe tak máš zas pekný plán Aspoň nie ste samé moja

mabe
autor
30. črc 2010

holky, ten penovej koberec je uzasnej. anicka ma 1,60 na 1,20m plno mista a jak je to barevny. 🙂

lubica69
30. črc 2010

Mabe a je písmenkový?My máme s dopravnými prostriedkami Vláčik auto loďka a tak

mabe
autor
30. črc 2010

ahojte, tak mala spinka, tak snad bude hodna jako vzdy, kdyz jsem sama doma. jeste chvilku pockam a umyju tu zem.

ten koberec je uplne super, uvidime co anicka bude na neho rikat zitra. noc bude naprd. vzdycky kdyz byl manza pryc, tak ja nemuzu spat, porad se budim. jsou to jenom dve noci, tak to musim zvladnout. mamka rikala, ze zitra zase dojde, uz mozna na obed a pujde s anickou ven, abych si neco podelala a odpocla si a pak tatka dojede odpo a pujdeme po obchodech nebo ven, podle pocasi.

lubi, kdepak jenom barevnej. manza chtel jenom barevnej, kdyztak dokoupime, ale zbylo nam polovina puzzle, tchyne rikala, ze si to vezme na cviceni. nejak jsme to nezvladly s tema rozmerama. 🙂

lubica69
30. črc 2010

Mabe tak prajem peknú noc nech je Anička na mamku dobrá A zajtra aspoň nebudete samé

mabe
autor
31. črc 2010

dobre ranko devcata, tak my tedka vstaly. anicka papala v 4h a pak krasne spinkala do 7h a pak zase hodku u prsa v posteli. takze dobry, ale moc jsem se nevyspala, jak nejsem zvykla byt sama doma.

ellysa
31. črc 2010

dobré ránko, tak mi noc naprd
zabuvala síce už okolo pol deviatej hneď po kúpkaní ale potom za zobudila o pol jednej napapala a šla spať, lenže v tom nám volali kamoši, že treba ísť z ich chlapcom do nemocnice, že sa dusí, tak môj muž utekal a vrátil sa až o pol piatej, ja som nemohla spať som sa bála čo sa stalo, aj malá sa prehadzovala a mrnčala,asi cítili, že som nervná, potom keď prišiel sme zaspali, ale oliv už pred siedmou buntošila, tak ja som s ňou hore a môj ešte dospáva, chcem aby sa vyspal aby mi potom zasa v noci on nechal spať, tak ja som celkom grogy.
Malého si nechali v nemocnici, je mi to tak ľúto, sú to naši kamoši, čo prišli na tento víkend dole, máme takú stratávku, 4 rodiny, veľmi sme sa na to tešili a hneď prvý deň toto ☹ , on má ch´údatko problémy od narodenia, obdivujem jeho rodičov, už to berú úplne normálne, ževraj mama mu hovorila, že super, že tam ešte neboli, alby ho rozveselila-má 3 roky.
Tak som si povedala, že kašlem na to, že malá nespí ako by som chcela, hlavne, že je zdravá

ellysa
31. črc 2010

ako som nevyspatá robím chyby sorry-my

mabe
autor
31. črc 2010

@ellysa jejda, to teda byla noc. hlavne aby byl chlapecek v poradku.

ellysa
31. črc 2010

no že asi nejaká alergická reakcia napuchlo mu hrdielko a nemohol dýchať len vracal,on má stále niečo, má veľmi slabunkú imunitu, keď bol ešte menší veľmi často sa im dusil, až tak že modrel ☹ , fakt ich obdivujem ako to zvládajú

mabe
autor
31. črc 2010

holky, muzu anicce pomoct nejak s tema dasnama, jak se klubou zuby. neni nejak moc plactiva, ale trosku nervozni bych rekla a furt si tam strka prsty - nejak masirovat nebo olejicek a tak...

elly, chuderka, ale rodice uz jsou na to asi zvykly.

bambi7
31. črc 2010

cafte babule za 40 min ideme na letisko tak drzte palce nech domka vydrziiii jaj neviem si predstavit ju sediet ani minutu 😅 no tak myslite na nas o 14,20 letime.....

tak sa tu majte krasne ked prideme ozvem saaaa paaaaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru