Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
24. zář 2010

Lubi prednostne je tak, že si zaplatíš,,, ja som sa tak objednávala na genetiku a nakoniec tam bola taka milá sestrička že som ani nemusela platit a vysledky som mala tiež rýchlo...skús sa spýtať
nef ja som tiež čítala letáky ale ked som bola v nemocnici tak o kazdom jednom lieku som si prečítala že sa nemože brat v tehotenstve 😕 potom som sa rozprávala s lekarom a on mi na to..- nečítajte príbalové letáky ,,, 😀 no ked davam niečo malinkému samozrejme prečítam,,,ale ked mi ich predpíše doktor tak musí vediet nie,,,
mab raz za čas nevadí,,, kludne daj
Nef suhlasim s tebou ze sk je vadné ,,,,teda ja nechapem matky ktoré su sami ako žiju 😒

ellysa
24. zář 2010

@nefertitka už nechcem oblbovať s tými liekmi z rakúska ale nám tu lekár radil nejaký sirup na kašeľ a kamoška hovorila ževraj je super, spýtam sa na názov?

lubica69
24. zář 2010

@mili no na genetiku som čakala len 4 mesiace 😀 ďakujem za radu moja 😉
Ja už kašlem na to Človek keď niečo chce musí priplatiť???Ja som od januára bez príjmu a to si platím ešte aj 50 eur mesačne do sociálky Takže každé euro mi je teraz dobré Ešte že mužíček pracuje Môj 😀
nebudem ja nikde nikoho podplácať ,ako k tomu potom príde niekto kto nemá vôbec nazvyš a tú starostlivosť a ošeternie potrebuje rovnako 😢

nefertitka
25. zář 2010

no idem pisat dalej,nejak mi preskocila stranka a nehodilo mi to cely text...takze...je aj rozdiel medzi kaslom pri ktorom sa vykaslavaju hlieny,tak sa spytaj,ci to pomaha na oboje
@lubica69 aj ja mam ten isty nazor,ja zasadne nedoplacam a nepodplacam...kde sme,ved si platim zdravotnu,tak co a vsade cakam jak debil a este mam aj platit....asi dva krat som zaplatila a nebolo to o nic lepsie,uz som povedala,ze dost,ani porod som si neplatila...

nefertitka
25. zář 2010

jezis a prva polka textu je kde?ach jaj...
no elly pisala som,ze opytaj sa na ten sirup a pytala som sa ci aj u vas tak strasne fuci🙂

lubica69
25. zář 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa dnes máte?
@nefertitka aj ja mám taký názor Nie sme na tom tak,že by sme si to nemohli dovoliť aj len s manželovho platu ale zdá sa mi to tiež nefér 😖

nefertitka
25. zář 2010

@lubica69 no ved prave,nam tiez nikto nedava nic navyse zato,ze si robime svoju robotu,tak preco im?ako nepoviem,ked je nejaky lekar ustretovy a tak,ze mu donesies kavu alebo bonbonieru,ale nie peniaze,to som sa uz poucila...ked som bola na slepaku,dala som, kolko krat myslite,ze ten lekar dosiel za mnou?raz a aj to tesne po operacii,ked som bola este omamena a ani som nevedela,co mi rozprava...asi mu bolo malo!niektori ludia davaju nehorazne peniaze a mozno maju potom lepsiu starostlivost,ale kde potom pridu obycajni ludia,co na to nemaju? a fakt si myslim,ze neplatime malo rocne zdravotnictvu, na to,ze normalne v priemere ideme k lekarovi mozno tak 5 krat,aj to uz prehanam...pokial samozrejme niekto nema nejaky zdravotny problem,ktory musi riesit a chodit tam castejsie.Uz mi staci,ked idem niekde na objdenanie,kde sa za to plati a aj tak ma nevezmu nacas a cakam aj vyse hodiny.Mne aj jeden nemenovany gynekolog povedal otvorene,ze sa o mna postara,ked som lezala v spitali,ale chce za to nieco. Skoro som odpadla!

ellysa
25. zář 2010

ahojte, idem sa vám vyžalovať, dnes sme vstávali o 4:30 aby sme stihli na Orave náuku pred krstom, zajtra ho máme mať. Svokra nám to bola vybaviť, keď sme prišli na faru, tak sa všetci tvárili, že o ničom nevedia, potom sme povedali, ktorý konkrétny kaplán to s ňou dohadoval, sa tváril, že s ním určite nie, ale vrcholne naštvaný že teda fajn, sme si sadli a on, že meno dieťaťa, tak mu hovrím, že Olivia a on sa na mňa osopil, že či si myslím, že moje dieťa je také sväté, keď nemá kresťanské meno, som len ústa otvorila, celý čas mal sprosté poznámky, navážal sa do muža a skúšal ho-ja nie som veriaca tak mňa nechal a s vrcholným odporom, že teda zajtra máme prísť na krst, no vám povem odvtedy revem, ja som to chcela robiť v BA a kvôli svokre sme to urobili na Orave, a dnes mi oznámila, že ona sa tam nepôjde ani pozrieť , na čo sme sa tu trepali, som unavená, dieťa nervné, ale ani spať nemôžem, vôbec sa na to neteším, idem tam s odporom , ako keby sa navážal do mňa ale prečo uráža moje dieťa. Ako ja už do kostola nevôjdem.

nefertitka
25. zář 2010

@ellysa a to co je za knaza????ja normalne nechapem...ja na vasom mieste by som sa tam na to vykaslala zvysoka a sla si to vybavovat do BA.A preco sa tam svokra nepride ani pozriet?Ani Nikol neni svate mano a nikto sa preto do nas nenavazal...co meno ktore neni svate nemoze byt pokrstene ci co?? 😠

lubica69
25. zář 2010

@ellysa juj moja to ma veľmi veľmi mrzí 😢 to čo bolo za de..la???Ani ja niesom veriaca a aj viem prečo Kôli takýmto pokritcom!!!Ako píše nef ani ja by som tam nešla

nefertitka
26. zář 2010

@ellysa no ako to teda cele dopadlo nakoniec?

lubica69
26. zář 2010

Ahojte
Fakt @ellysa ako moja nakoniec?

mabe
autor
26. zář 2010

ahojte holky, tak vikend za nama. v patek anicka noc celkem dobry a vcerejsek byl narocnej. nejdriv jsme jely 70km od brna na tandemovej seskok padakem - manzova teta. jely jsme tam v 7h a vracely v poledne. byl to super vylet a zazitek. pak oblict, a hura na svatbu kamaradu na 15h a domu, zabalit darek - strom korejska jedle a na ni bankovy jako vejirky. uspat anicku a hura na svatbu. celou dobu jsem cucela na mobil a sledovala, jestli tchanovci nevolaly. takze moc jsem se nebavila. jela jsem domu o pulnoci. anicka spala uz od tech 19h a probudila se az v 4h na jidlo. dneska jsem byla jak prastena do palice. zitra mame jeste manzu doma, tak asi nejakej vylet nebo tak nejak.

ellysa
26. zář 2010

@nefertitka
@lubica69
no nakoniec celkom fajn, krstil dekan nie ten blbý kaplán a ten bol k malej milý, mali sme krst naraz 8 detí-dievčatká a k našej sa správal najmilšie, dokonca prízvukoval stále jej meno a povedal aj že je svätá Olivia.aj ja som to našla na nete, takže asi sa mu nakoniec s tým ten kaplán zdôveril a asi sa bál aby sme niečo nepovedali.
len ma zasa svokra vytočila,pchala malej do úsť ako hračku.nejakú plastovú lyžičkua a pohárik, čo vyhrabala po sto rokoch a boli celé špinavé, a dokonca som ju našla ako malej pchá hranolku, ma skoro piclo, samozrejme zasa hulila a ani si ruky neumyla, som to povedala po ceste domov mužovi, tak sľúbil, že jej povie nech jej láskavo také veci nedáva.

lubica69
26. zář 2010

@ellysa tak nakoniec celkom dobre A svokre si mala aj sama povedať 😅
@mabe tak pekne Vidíš si mohla až do 4 byť 😀

ellysa
26. zář 2010

@lubica69 no ak sa to bude opakovať poviem

bambi7
26. zář 2010

ahojte babulkyyy ako sa mate ?no my ok len este dorabame byt a som stal s dominkou vonku a tak je menej casu...
no musim vas docitat ani neviem kde zacat 😀

no domka uz keca napriklad kde babi akoze kde je baba alebo jezisi alebo aha mami mami ideme pa baba papa ked chce ist von a tak uz opakuje co pocuje je podarena ....
boli sme na ockovanie este ideme na kiahne a mame to.....

no a co vase deturence ako sa maju?

lubica69
26. zář 2010

@ellysa jeeeeeeeej krásne A tortičku ste dali robiť?

ellysa
26. zář 2010

@bambi7 ahoj bam my sme dnes mali krst 🙂 no domi je šikovnica 😀 nejaké foto prihoď
@lubica69 áno torta bola na objednávku od jednej mladej baby ale šikovná je

bambi7
26. zář 2010

no vidim ze preberate peniaze lekarom ja si myslim ze je to smutne za vsetko platit ved len kolko platim v poistovni a ani starostlivost nic moc a ked chcem zobrat krv tak len kukaju ze ved ste zdrava.....ono je cele nase zdravotnictvo na prd....ale zasa pri mojom stasti zaplatim si ...... a ked mam cakat v cakarni pol dna tak ......alebo porod to tiez som mala zaplateneho lekara .....a bola som rada....fakt zalezi na koho clovek natrafi ale co narobime pochybujem ze bude v zdravot daka zmena.....bohuzial

bambi7
26. zář 2010

jej super mate po krste .....

bambi7
26. zář 2010

olivia je zlatuckaaa

bambi7
26. zář 2010

aj torta je super mnammmm

bambi7
26. zář 2010

no idem hajat tak paaa a ostatne babulky pozdravujemmmmm

mili1
27. zář 2010

Ahojteee, s tym zdravotnictvom suhlasim platime dost, ale čo už narobime , ja nebudem čakat u lekára pol dna,,to si radsej zaplatim,,,,, lekara pri porode som si zaplatila ale mozem povedat ze sa o mna staral, chodil ma pozerat aj 3x denne a bola som s nim spokojnááááá,,,,,ak budem druhý krát rodit pôjdem k nemu,,,, 😉
elly malá je zlatučká,,,, 😉 pekná torta,,,
bam malá je šikulka,,, a čo prerábate doma?
U nás dnes prší 😒

nefertitka
27. zář 2010

@mili1 a uz aj planutjete,kedy by ste asi tak zacali pracovat na druhom?;)

@ellysa hranolku??no jak keby som svoju svokru videla...mala si jej na to nieco povedat...a tie ruky by si teda tiez fakt mohla umyvat...pekne fotky🙂

@bambi7 mala je sikovna🙂

sarlotta
27. zář 2010

@ellysa nááádherné fotečky krááásná panenka Olivka🙂 tento týden má u nás svátek Olivie..tak aji blahopřeju 🙂))zrovna.
U nás je hnusně, prší, zima 10st.

ale vítání v sobotu bylo super🙂
tak aspoň pár fotek, jinak nestíhám, letíme do hudebky s malým🙂 a pak zavařovat papriky se zelím🙂
včera sme pekli perníčky, malá chrupala na balkoně 3 hodiny🙂

jinak sme určo porostli na váze má kolem 5kg..když se vážím s ní a bez ní🙂) jsem zvědavá na kontrolku ve 3měs, kolik tam bude🙂
jestli bude čas tak vás dočtu, slibujuuuuu 😉

lubica69
27. zář 2010

Ahojte dievčatá
To zas máme ale upršaný deň 😢 No krajšie už asi nebude
@sarlotta krááásne fotečky 😉

ellysa
27. zář 2010

@sarlotta aký krásna kočka (nie mačka) z nej rastie a s bračekom majú rovnaké očká
@lubica69 no u nás bolo celkom fajn aj slniečko svietilo, tak sme boli von

mabe
autor
27. zář 2010

ahojte holky, tak dneska vylet v desti. byly jsme dopo a s destnikama a odpo uz neprselo, pech proste. pak nakupy a domu na jidlo, spanek, hrani a tedka manza sel na pivko a mala spinka.

holky, nevim jestli uz se anicka vzteka, ale driv ji az moc nevadilo oblikani a cisteni nosu a tak. a tedka se prekuluje, a pripada me, ze se uz vzteka, proste krici jako blazen, ale takovym skaredym krikem a nebreci u toho. to stejny, kdyz si hraje, vydrzi treba pul hodky a pak uz ji to neba, tak zacne taky rvat. je mozny, ze je to vztekani uvedomely? jak je to s detma v jejim veku? ale co delat? je jeste mala, abych ji to nejak odnaucila, ne?
@ellysa krasny fotky 😉
@sarlotta pekna vaha 🙂
@lubica69 ahojky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru