Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
15. črc 2009

hej bam 😀

mili1
15. črc 2009

Hej bambi ved si rozumieme 😀 😀 ja sa chystam tiez na kontrolu po sestonedeli , bud skocim zajtra s mojim alebo buduci tyzden.....bambi ty si uz bola?

nefertitka
15. črc 2009

jezis ja toho mojho muza asi prizabijem...furt malu vlaci na rukach,ked je doma a cez den by sa stale len nosila potom... 🙄

bambi7
15. črc 2009

no bola som len sa popytat co s mliekom po 6t ked my prestavalo.....a mala by som ist este na cyto ale maju dovolenku tak pojdem ked pridem z dovolenky aj ja 😉

ja uz mam aj antikoncepciu 😉 clovek nikdy nevie 😀

mili1
15. črc 2009

Nef moj zvykol maleho uspavat tak ze ho stale hojdal a potom si zvykol , bez toho nechcel spat teraz ho len polozim a zaspi, sice nie vzdy 😀 😀 ask je zly nezaspi nijak 😀

bambi7
15. črc 2009

nef to poznam 😀 no su to ich princeznicky

nefertitka
15. črc 2009

ja tiez rozmyslam nad antikoncepciou,ale neviem este...zatial mam menzes ako hodinky,to predtym nebyvalo🙂...a predtym ked som brala antikonc.,tak sa mi to pokafralo,ked som ju vysadila

mabe
autor
15. črc 2009

Casi, moc dekuju. Tedka budu drzet palecky ja vam. 😉

Holky, jste moje zlaticka. Ja uz vstala, deda sel neco delat na zahrade a probudil me. Tedka si jdu udelat fazole se slaninou v rajske omacce, mnam s chlebickem. 😝 No, a pak rozlozim kreslo a budu lezet a lezet u telky. 😉

nefertitka
15. črc 2009

mabe a muz sa tesi? 😀 a vlastne cela rodina?uz si tu radostnu novinku oznamila? 😉

bambi7
15. črc 2009

tak mabuska nasa len lezkaj a co na to muzik?

nef ja mam taku dobru som spokojna ja chcem mat istotu 😀 a prezervativ fujjjjjj to nemusim 😅

mili1
15. črc 2009

Takze by sa mala robit aj cytologia? to mam aj ja?
Bam aj my sme s mojim rozmyslali ako dalej? ... 😀

mabe
autor
15. črc 2009

vi to jenom manza, uz od zacatku. videl sklenicku na zachode. 😲 Zapomela jsem to schovat, takze byl nervozni, jak to z krve dopadne. Je nadsenej. A rodine jsem to nerekla a chci to tajit jeste nejakou dobu. Co kdyby....i kdyz vim, ze to nikdo nepripoustite ani ja, ale chceme pockat. Vzdyt jsem ho ani nevidela. V pondeli byla akorat vysoka sliznice. Tesim se za 14 dni, ale je to dlouhaaaaaaaa doba. 😖

bambi7
15. črc 2009

no mili clovek nikdy nevie 😀
a cyto sa robi raz do roka a mne robili uz davno a pocas tehu nerobila radsej ved som spinila a nechcela ze to nie je dobre tak pojdem teraz 😉

mili1
15. črc 2009

Nef ja sa tiez toho bojim ze ked by som zacala brat anti tak sa mi pokafre cyklus, ved potom uvidim,,,,zatial mi este netreba 😀 😀

nefertitka
15. črc 2009

hej mabe,pockaj...🙂

a aku mas bam?inak mabe , ty budes mat termin asi niekedy v aprili ako bam,nie? 😉

mili,nie kazdemu sa kontroluje cyto po porode;)))

kriste pane,keby ste poculi Nikolku, pisti ako o dusu,normalne mi zalahuje v usiach 😀

nefertitka
15. črc 2009

a uz si dostala menzes mili?

mili1
15. črc 2009

Mab u nas to tiez dlho nevedeli 😀 😀 len si uz potom domysleli ked som bola doma....
bam 😀 😀 hej viem ze raz do roka sa robi, len ja si uz nepamatam kedy mi bral 😒 tak si dam aj ja urobit

mili1
15. črc 2009

Hej nef uz som dostala ms , uz mi aj skoncila ....ty si myslim dostala dost neskoro nie?

nefertitka
15. črc 2009

hej, po 4 mesiacoch

nefertitka
15. črc 2009

Leniccka sa nam tu dlho neukazala...
a bam ako sa vodi Lid a malemu Jankovi?

mili1
15. črc 2009

Uz pojdem, maly za budi,,,, zatial cauteeeee zajtra som tu zas 😉 😉

bambi7
15. črc 2009

uz som tu len volala mi sestrickaaa

nefertitka
15. črc 2009

no moja tiez mrnci....idem tiez....pekny vecer

bambi7
15. črc 2009

no lid sa ma dobre aj janko uz som jej hovorilaa ze nech pride napisat ...ale chapem to 😉 vsetko chce cas 😀

nef mam YAZ je to daka novinka stoji 1500na nase na 3mes ale je fajn ja som mavala take migreny pred MS a s touto atk je to ok

bambi7
15. črc 2009

no tak idem aj ja aj ked nemrnci 😀 paaaaa

mabe
autor
16. črc 2009

Dobre ranko devcata, 🙂

dneska v noci dobry, zadny spatny sny a boleni. Tuk, tuk, snad to tak pujde dal. Lezela jsme celej zbytek dne. 🙂 Premyslim, ze zitra zustanu doma. Ze bych zasla k obvodni, jeste ji mam dat papiry z hemosky a pul dne nahradniho volna.

bambi7
16. črc 2009

dobre rankooo

no ahoj tehulka nasa 🙂 len pekne sa setri 😉 a nebojkajjj vsetko bude ok ved tu mas tolko bab co drzka palce to uzmusi vyjsttttt a jedneho anjela strazneho mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

a ako sa dnes citis?

bambi7
16. črc 2009

a dnej idemmm o 14h do poradneeeeeee uvidime kolko pribrala 😉

prdecek
16. črc 2009

ahojky holky,
mabe gratuluju!!!!!!

Jinak mě v noci tak divně bolelo břicho až sem si myslela že to bude slepák a lup a ráno došla mrcha 😀 takže po 5ti týdnech 🙂

sarlotta
16. črc 2009

Prdeček blahopřejuuuuuuuuuu.. to je fajn...

U nás taky bydlí mrška... takže jsem moc ráda, že tělíčko funguje jak má🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru