Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
16. črc 2009

mabe... to jsou fajn zprávičky🙂))) tak se šetři🙂 a odpočívej jak budeš moct.

prdecek
16. črc 2009

Ty už máš druhou ms, že? jak dlouho trvalo než byly výsledky těch testů??

farmarska
16. črc 2009

ahoj holky!
🙂
prdečku, tak sláva! 😵
i u nás se mrškuje 😉
nejdřív jsem se bála, že nedorazí, furt jen takový špinění..a ted.!. ...😕 😝 😨

tak jsem si konečně dohledala mabe, pořád jsem na ní myslela a musím jí mooooooc moooooc pogratulovat!!!!! 😵 😵 😵 😵

sarlotta
16. črc 2009

prdecku přesně měsíc. jo 2MS.

ahoj Farmi🙂

farmarska
16. črc 2009

ahoj sarlotko 🙂
japak se máš?
něco nového? a co kýla nezlobí?

sarlotta
16. črc 2009

Farmi v pondělí jí utnu tipec... už jsem se rozhodla... snad mě vezmou brzy🙂 Manža má dovolku bude mě opečovávat. 😎

farmarska
16. črc 2009

jé my se tu náháníme na dvou tématech jak blázni 😀 😀

tý jo, tak to jsi statečná, že jsi se takhle už rozhodla, ale určitě pak zase budeš o něco klidnější a víc v pohodě..
prostě myslím, že je to dobře, že si to vyřešíš 😉 a s tím manžou to bude fajový né ? 😀

mabe
autor
16. črc 2009

Holky, takze zitra jdu na krev na endokrinologii a domluvime se na kontrole a do prace uz nepujde. A sef na to: Ty z te prace teda delas holubnik, debil. Tak jsem mu rekla, ze teda klidne dojdu a on na to, ze ne, tak zustan doma. Kdyby vedel...... 😠

mabe
autor
16. črc 2009

farmi, sarlotko, prdecku, bambi a vsichno ostatni moooooc dekujuuuuuuuu. Tedka mam 3 dny lenoreni pred sebou. 🙂 Aby mel mimisek klid na uhnizdeni a rust. 🙂

nefertitka
16. črc 2009

super mabe....dobre ze si si vzala volno🙂

sarlotta
16. črc 2009

Mabe... myslím na Tebe každý den, aby bylo všechno v pořádku.... takže bude!

Farmi nepiš mi, že jsem statečná, nebo si to zase rozmyslím 😅 , letos to bude moje 4tá noc v nemocce 😖 ....... uuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuž toho mám plné zuby...ale nedá se. Jak mě pichne v zádech nebo v břichu tak se mi zrychlí tep od nervů, že něco děje s kýlou... takže musím... bych se zbláznila. Malý je zvyklý se na mě věšet a i když má s bídou 14kg tak je to drak.

ellysa
16. črc 2009

ahojte, mabuš aj ja na teba stále myslím 🙂
sarlott neviem, na čo si sa to podujala, ale držím palce 😉
ja stále rozmýšľam, či poslúchnuť Podolí a začať brať tie hormóny, predsa len je to sajrajt 😒 , ale zasa na druhej strane, možno ma to ukľudní, že aspoň niečo robím...Včera som začala rať aj lactobacill aby som nedostala nejakú mykózu alebo zápal, už som ako chemická fabrika na lieky 😀

sarlotta
16. črc 2009

ellysa díky🙂 mám malou kýlu-myslím , že slovensky je to pruh... nad pupkem... jeden chirurg říká operaci po těhu a druhý že lepší před těhu... a já z toho mám nervy... takže půjdu hned. akorát zase narkoza.... uuuu... ale je to malá spíš kosmetická operka jen pod kůží, tak to zvládnu a bud mít klid.

ellysa
16. črc 2009

sarlotta no nie je to nič, na čo by sa človek mohol tešiť, ale aspoň to budeš mať za sebou a na poriadku 🙂

ellysa
16. črc 2009

inak zistila som, žemi asi v práci blokujú koníka, lebo ide strašne pomaly, kým sa niečo načíta, raz som omylom klikla na českého a ten ide úplne normálne-rýchlo, tak píšem z neho-no to sú svine, človek aby len drel 😠

sarlotta
16. črc 2009

🙂)))))))))))))))))) ellysa.. no to je teda zaměstnavatel🙂))) a nebo chodí na koníka celá firma🙂 a je zahlcený 😀

ellysa
16. črc 2009

no je možné, že je preplnený, u nás je každá druhá tehotná, až ma to deptá- minulý týždeň dve kolegyne porodili.

casia
16. črc 2009

elly, je to slozity s tou imunologii, kazdy na to ma jiny nazor a rika se, ze temer kazda odejde z podoli se stejnou diagnozou a navrhem lecby, me to vyslo stejne jako tobe, 2 procenta dolu, nedokazal mi to nikdo poradne vysvetlit, kdybych mela prece zvysenou imunitu, tak to chapu, to bych jako vypudila, ale kdyz je jako nizsi nez norma, tak jsem jen nachylna k nemocem, ale nema to s tim nic spolecnyho, pry je to zatim mlady obor a dost se v nem tape, ja se s gyndarkou domluvila zatim jen na wobenzymu a vubec ruznejma elixirama na upravu imunity, prirodni, pak se uvidi jestli tam vubec pujdu na kotrolu nebo ne, asi tomu nechame volny prubeh a nebo to proste pomalu zacneme resit s nejakym car, nechci dalsi mesice a roky porad cekat, musis se v tom sama nejak zoorientovat a vytvorit si vlastni plan, jinak to asi nejde, kortikoidy jsou desny svinstvo, pokud bude treti ma, pujdu do nej, ale nadavat budu moci jen sama sobe a beru prednison jako posledni moznost pred umelym ot..

casia
16. črc 2009

ted to po sobe ctu, zni to dost drsne, ale je to muj nazor no 😕

ellysa
16. črc 2009

no casia, ja rozumiem, mám podobné pocity, na druhej strane si hovorím, čo ak ich nebudem brať a znova potratím. Nám vyšli tie dve % len na trofoblast na spermie mám 13%, doki síce hovorila, že je to len mierne pozitívne, no tak neviem. Ja asi do toho idem, a ak budem mať nejaké zlé vedľajšie účinky alebo sa nepodarí do troch mesiacov otehotnieť vysadím ho. Inak práve mám ovuláciu, teda si myslím, normálne mám chuť doma vyletieť na manžela a urobiť si bábo a potom sa zľaknem a moje odhodlanie je v čudu 🙂

casia
16. črc 2009

no jo, je to tezky, ja mam taky jen jako ty, jen mirne pozitivni, muze se to stat treba po chripce nebo pri nejakem oslabeni, no jasne, zkus, nic za to nedas, ja jsem prave uz tak casto chora, tak se bojim co by me to prineslo, tak zatim ne, ale uvidime casem, no hlavne at jsme v poradku, at uz muzeme byt tehule 😉

mabe
autor
16. črc 2009

Ahoj holky, nejak jsem nemela cas v praci. Uz jsem doma a 3 volny dny prede mnou. 🙂

Holky, vy ste strasne tak hodnyyyyyyyyyyy. Jsem tu s vami moc rada. Zatim vsechno v poho. Akorat ke konci dne trosku vic citim podbrisek, ze se tam neco deje. Hodim se totiz do klidu a citim to. Mimisek zatim nezlobi. Prsa se teda nafukuji, rano nemam moc chut na jidlo - neni me blbe, ale takova divna nechut, jinak v poho, tuk, tuk. 🙂

Zitra jdu rano na krev na endo a pak uz nic. Myslite, ze si muzu obarvit hlavu? Nebude to vadit?

mabe
autor
16. črc 2009

Holky, jsme tady bezvadna parta. Strasne ste me ve vsem pomohli. 🙂

MAM VAS RADA 😉

mabe
autor
16. črc 2009

Holky, je to asi tezky s tou imunologii, ale taky bych to zkusila prirodne. Me taky rikala HA a bude to ok, cyklus se srovna. Ja to zkusila bylinky, Sarapis a nic jinyho a ono to vyslo. Teda ten utros po ovu musel byt. ALe ovu a normalnich cyklu jsem se dockala alternativne. Vim, ze zase to bude zabirat cas. Je to proste tezky. 😒

bambi7
16. črc 2009

cafte babulky no v poradni sme dnes boli a nasa princezna ma 5300g a 56cm za mesiac narastla 6cm 😀 a doktorka ze je ako keby mala 3,5-4 m 😀 no bude po tatovi vysoka ked sa narodila mala 2800 a 48cm 😉

inac vsetko ok dali nam nase nausnicky poprosila som ich lebo mala tie nastrelene je taka uzasnaaaaa jajjjj 😵

mabus ja som naozaj velmi stastnaaaa ze si tehuuuu ,uz som sa nemohla dockat kedy budes aj ja ta mam rada 😀 hlavne odpocivajjjj a odpocivajjj je to dolezite

sarlotta
16. črc 2009

Mabe hlavu si obarvit můžeš.. ale vlasy jsou v těhu hladké, barva se Ti nechytí tak dobře a rychle se vymyje. Já bych počkala a zkusila spíš melírek. Jinak jsem v těhu chodila ke kadeřnici a v poho... jen Ty pachy 😝
Podbřišek cítíš protože se pozoruješ.
A nemysli si.....Tvoje těhotenství je pro nás všechny pozitivní zpráva... protože je to naděje....

bambi7
16. črc 2009

sarlot ten vas mal je zlatyyy 😵 😵 😵 a neboj coskoro bude surodenec 😉

sarlotta
16. črc 2009

bambi já vím🙂 Nic hezčího sem v životě neviděla 😀 😀 😀 Tak jako každá matka si myslí o svém dítěti 😎 😎 😎 😎 😀
No ale takovou princezničku jak máš Ty bych brala🙂))))))) papulka nádherná. 😵

bambi7
16. črc 2009

nedam nedam 😀 srandicky co 😉 budes mat 😉

ellysa
16. črc 2009

čaute, my sme boli s manželom na kupku, bolo super, len tak na dve hoďky vybehnúť a odýchnuť si. casia nasadila si mi chrobáka do hlavy 🙂 , dala som všetky moje výsledky na konzultáciu ešte jednému primárovi-svokrov kamarát a budúci týždeň, kď budem mať v rukách aj genetiku pôjdemza svojou doki a potom sa rozhodnem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru