Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
16. pro 2010

a inak uz sa citite vianocne?ja neviem ako mam upratovat,nieco sa da s nikolkou,ale niektore veci sa nedaju,musim pockat na vikend...ked bude tato doma,dnes sme cely den same az do noci,tato nam ide na vianocny vecierok z roboty,uz teraz nevladzem,ako ma dieta prehana 😝
a inak moja mama si zobrala na starostlivost svoju mamu,tak tam sem tam ideme,je na tom uz dost zle,ledva prjde,pocikava sa,neudrzi moc,ledva nieco zje,tak dufam,ze Nikolka ju troska rozptyli,obe sa tesia ked sa vidia...dufam,ze tu bude este dlho,,,konecne suhlasila,ze dojde do BA,aby tam nebola sama,aj ked jej to tam urcite chyba...cely zivot pomaly odtial nikam nechodila...musim este aj jej vymysliet nejaky darcek,ma na stedry den este aj narodeniny...no ale co takemu staremu cloveku?asi nejake tielko a gatky alebo nejaku sosku panenky marie,ona je pobozna...neviete kde taku sosku mozem zohnat?

ellysa
16. pro 2010

@nefertitka v uličke oproti tescu na kamennom je taký nábožný obchodík, my sme tam boli kupovať kríž na svadbu, tam majú kadečo

nefertitka
16. pro 2010

@ellysa jej dakujem za tip elly;)))pojdem kuknut

ellysa
16. pro 2010

@nefertitka sú niekde buď na SNP alebo v tej uličke kde sú milosrdní, už neviem presne, pohľadaj isto nájdeš, tam mali naozaj všetko

nefertitka
16. pro 2010

@ellysa super,inak by som nevedela,kde to asi tak hladat...

mabe
autor
16. pro 2010

ahojte, tak jsem dorazila z mesta. 2h ve meste a jsem totalne zmrzla. jeste tri darky a je to, dva vymysleny jenom koupit a jeden vymyslet.

mabe
autor
16. pro 2010

@ellysa ono se rika, ze kolem pulroku je to horsi, ze vic vnimaji. asi to bude ono. ja kdyz ju vezmu do ruky, tak hnedka spi dal, polozim do postylky a spi, jindy to nestaci, takze kojo anebo i postel.

nefertitka
16. pro 2010

nikolka cely den rozprava,ze ju boli chrbtica, to pocula odo mna 😀 ...boui ubtica 😀

mabe
autor
16. pro 2010

@nefertitka to je sikovna holcicka 🙂

ellysa
17. pro 2010

no veru šikovnica je to nef
baby my ďalšia hrozná noc za sebou ☹ , zuby to nie sú, asi sa začína separačná úzkosť 😒 , ale som zúfalá

mabe
autor
17. pro 2010

@ellysa a ona uz je v jine mistnosti? my dneska celkem dobry

ellysa
17. pro 2010

@mabe nie nie spinká v postieľke v izbe s nami, len v noci stále mrnčí, prehadzuje sa, upokojí sa len ak si ju zoberieme k sebe do postele

mabe
autor
17. pro 2010

aha, a pokazde? anicce staci vetsinou si ji vzit do ruky a minutku pochovat a vratit zpatky. pak po pulnoci ji dam najist a pak nekdy k ranu.

mabe
autor
17. pro 2010

stahuju si hrisnej tanec v puvodni verzi 🙂 . ach ta romantika 😀

ellysa
17. pro 2010

@mabe no už jej to nestačí, dnes tak mrnčala do druhej rána,potom som ju dala k nám a spala až do 8.00, takže asi ju budem brať k sebe inak sa nevyspím

mabe
autor
17. pro 2010

@ellysa ja to chapu, ale zase si navykne. ja kdyz si dam anicku sem tam do postele, tak se moc nevyspim. boli me pak zada a budim se, kdyz se pohne

nefertitka
17. pro 2010

elly, my tak fungujeme stale,tiez by sme sa inak nevyspali 😀 v noci sa zobudi a postavi sa v postielke,ked ju polozime naspat tak sa zas postavi,tak si ju vzdy berieme k sebe,bud zaspi alebo sa hadze,ak sa hadze,dostane mliecko a potom zvykne zas zaspat...inak to nejde ak sa chceme vyspat a ja si to celkom uzivam,kym chce hajat s nami;)

mabe
autor
17. pro 2010

@nefertitka tak to mate podobny jako my. vetsinou si ji nemusim brat k sobe. tedka jsme spolu spinkaly 2h v posteli, krasny. 🙂 sla spinkat do postylky, po pul hodce se probudila a me se nechtelo vstavat 😲 😀 , tak jsme si ji vzala do postele k prsu a usly jsme 🙂

ellysa
17. pro 2010

@nefertitka sranda je, že cez deň spí v postieľke normálne, už aj zaspáva sama, ja ju uložím odídem a ona sa tam ešte hrá, kričí, ale unaví sa a zaspí, ale noc je horor

mabe
autor
17. pro 2010

@ellysa ja naprosto chapu, ze v noci chceme mit klid 🙂 takze volime nejsnazsi variantu. snad to nekdy prejde a holky budou spat celou noc 😉

bambi7
18. pro 2010

ahojte babulky ako sa mate?dako mam teraz malo casu sem prist peciem uz mam napecene 5 druhov a este v stredu spravim roladu a marlenku a je.....dnes som poupratovala byt a strine tak je vsetko hotoveeeeeee.......

tak este darceky poriesim a je 😀 ale inak pohoda

inak aj domka spava s nami teda pri nas ma postielku a na nej sme dali dole jednu stranu postielky na nasej to slo a moze sa presunut k nam ked chce 😀 a vo svojej izbicke sa iba hraa...

no a co vy uz napecene a pokupene darceky?

tak vam prajem peknu nedelu tak paaaa

bambi7
19. pro 2010

cafte babulky no som tu zasa sama 😀 ale neva aspon vas pozdravim.....

no dnes pohodicka domka bola u svokrovcov a zatial sme boli na nakupe.....teraz isiel tato do auparku a my sme domka a hrame sa ....

tak vam prajem pekny den babulky

mabe
autor
19. pro 2010

ahojte holky, tak celej vikend jsme mely plnej. vcera u tchanovcu obed, pak ke kamaradum, anicku jsme teda nechali tchanovcum. dneska k dedovi s nasema a potom nakup v obchodaku, pak uklid doma. u nas se teda jeste nespi, anicka usla v 18h na hodinu, takze tedka je jeste cila. jinak je to rostajda. u vseho uz stoji, drzi se jenom jednou rukou, leze do schodu, na krabice, ze zidle na stul, no proste uz je to velka holka.

@bambi7 ahojky, my uz darky mame krome dvou

nefertitka
20. pro 2010

ahojte...
ja este nemam napecene nic:P
budem robit gulky s bebe pudingu,suhajdy a mozno vanilkove rozteky,ale mozno to ani vsetko nestihnem...hm
okna furt nemam umyte:p
no co nejak bude 😀

mabe
autor
20. pro 2010

dobre ranko, tak noc nic moc. anicka se budila porad krikem, uz ji ten druhej zoubek zacinam videt. dneska zatim takova umrcena a porad si sudli usi. je aji nevyspana. maji dojit nasi, tak ji zase trosku vic zabavi. jinak nic v planu.

nefertitka
20. pro 2010

hlasim,ze vanilkove rozky su hotove 😝 ...fuuu aspon nieco...

ellysa
20. pro 2010

ahojte tak my víkend nanič, celý sme sa serkali okolo bojlera, nám v piatok praskol, ja mám upečené dva koláčiky, ešte chcem griláš a už mám v chladničke cesto na šmalcové koláčiky a končím, viac nezjeme
malá stále v noci plačká v postieľke, tak už spáva s nami a spí dobre, asi sa potrebuje len mojkať, ževraj to už môže byť tá úzkosť a mám pocit, že idú aj horné zúbky
a dne s máme 7 mesiacov 😀 😀

ellysa
20. pro 2010

a dnes som si SAMA kúpila darček na vianoce, lebo muž sa na to vybodol a už nestíha, ale aspoň mám, čo som chcela

nefertitka
20. pro 2010

@ellysa a co pekne si si kupila?🙂

mabe
autor
20. pro 2010

@nefertitka ty ses sikulka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru