Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. říj 2011

@nefertitka ty mas teda certika doma 🙂

ellysa
3. říj 2011

@mabe treba si robiť radosť, ja som si zasa zaplatila dva kreatívne kurzy-výroba mydielok a pletenie z papiera, s atešííííííííííííííííím

mabe
autor
4. říj 2011

ahojte, tak dnesni den super. byly jsme u nasich, pak obidek, spani, pak s kamoskou na nasem jakoze detskym hristi, kde jsme s kamoskou dovadeli a tedka tam dovadely nase deti. prijely jsme domu az kolem 19h, anicka se najedla a uz spinka. zitra dopo jdeme na hriste u nas a odpo maji anicku tchanovci a ja si zase poradne uklidim a vyzehlim.

bambi7
5. říj 2011

cafteeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
5. říj 2011

@bambi7 ahoj, tak jak se mate? co noveho?

bambi7
5. říj 2011

co mate nove?trochu som vas docitala sice nie vsetko 😅 mala som same svadby po 150ludi.....ale snad ma uz nik nenahovori 😀

no elly suhlasim s tebou ze je dobre ak dieta spi aj inde ako doma 😉 podla mna je to o zvyku domka od malicka spava u babky a dedka svokrovcov.....a parada kolko-krat nechce ani domov 😀 miluje ich......davam ju ked ideme robit svadby a pohoda....je to o zvyku no k nasim v pohode tiez ich zboznuje ale spat tam nebude a to len preto ze nie je zvyknuta a teraz ju tam tazko dam ked uz ma tolko rozumu........
ono bud jednym alebo druhym 🙂 kamoska ta vobec nechcela dat malu a teraz ked ma druhe by ako chcela ale mala uz nechce ma roky a sama povedala ze mala dat skor.......

ja malu milujem nadovsetko ale nevidim ziadny problem ked ide spat k babke.....viem ze je dobre postarane a tak...

a co mate nove a co deturence?

bambi7
5. říj 2011

ahoj slniecko mabuska my sa mame dobre akurat kukam next musim jej objednat veci ved je jed dako vsetko male....kazdy ze ci ma 3r a ona je po tatovi vysoka aj ked mne sa zda normalna na jej vek 😉

bambi7
5. říj 2011

a vy ako co anicka

mabe
autor
5. říj 2011

@bambi7 anicka roste a roste do vetsich lumparen. jinak je to s ni super, dokaze si rict co chce, vi co chci ja...takze komunikace uzasna. kdyz neco neni po jejim, tak se vzteka 🙂 chce chodit porad ven. takze dokud to jde, jsme porad venku. slysim od ni babo, hopa, deti...vcera jsem zacla brat utrogestan - stejne jako pred anickou na tu moji lutealni fazi a spineni. pred anickou jsem ho brala dva mesice a pak jsem byla tehu. tento mesic jeste se nesnazime kvuli tomu oparu - snad uz tam neni, ale nevim. jeste jsme s manzelem od lecby nic nemely. hlivu ustricnou mame jeste na tri mesice jako detoxikaci. dr. ale rikala, ze dalsi mesic uz muzu byt tehu, tak to asi neni tak strasny.

bambi7
5. říj 2011

no nef vidim ze mas co robit v obchode chuda....domka tiez skusala ale nepochodila a ona tiez nie je anjel 😀 ta ma tiez tolko energie ze nechapem

bambi7
5. říj 2011

tak budem drzat palce no my sme sa tiez zacali tento mesiac snazit tak sa uvidi.......

mabe
autor
5. říj 2011

@bambi7 tak to budu drzet palce zase ja tobe 😉

bambi7
5. říj 2011

dakujemmmmm
a ako sa mas ty?

bambi7
5. říj 2011

co varis ja uz ani neviem co.....ale spravila som domace sulance s makom

bambi7
5. říj 2011

no idemmmm tak paaa a pekny den

mabe
autor
5. říj 2011

@bambi7 ja se mam dobre, je me s anickou fajn. 🙂 chodim 2x tydne cvicit power yogu, mam to rada a pomaha me to na moje zada. trosku me trapi ten opar a spineni, ale snad to bude brzo ok. doufam, ze az bude tehu, tak to bude vse probihat dobre. nedokazu si predstavit, ze bych musela nejak lezet s anickou nebo tak nejak.
ja na obed pro sebe nemam nic, sem tam se tak vyvede. anicka jeste prevazne papa svoje jidlo. i kdyz me to uz nekdy nechce jist. na zitra udelat rizoto s kuresim masem, hraskem, kukurici. tak snad to jest bude a budu mit i ja.

nefertitka
5. říj 2011

ahojte, takze bam, mabe, uz sa snazite?budem drzat palce 😉

@mabe aj ja som rozmyslala nad jogou, segra mi vravela, ze su v nej velmi dobre cviky na chrbticu, momentalne som na tom tak, ze beriem Mydocalm a rehabilitacie, uvidim, ci zaberie, ale neskutocne ma boli chrbat.
Idem si ho rovno uz aj natiahnut na gauc, tato sa uz uspava s Nikolkou. niekedy inak dojde az po 2 hodinach cely ochrapany, ze zaspal skor ako ona 😀
Tak pekny vecer prajem

bambi7
5. říj 2011

no to uspavanie nas tato maka ma vela prace .....a domku uspavam ja ona stale len maminka tato dobu noc da mu pusu a povie maminka pod ideme spat a hovorim jej rozpravky 😉

nefertitka
6. říj 2011

@bambi7 my sa striedame, ale vacsinou uspava tato vecer. Kedze je cely den v robote, tak chce vecer radsej jeho. Ale niekedy povie, ze chce radsej maminku a tato je potom smutny 😝 .
Co mate dnes na plane?My pojdeme niekam von, kym je este ako tak pekne, zajtra ma vraj liat, to sa zas budeme nudit doma.
Ale boli sme 2x v Hoplalande v Carreffoure, tak mozno sem tam pojdeme tam, ked bude prsat, Nikolka ako tam bola, stale sa tam pyta.

ellysa
6. říj 2011

baby som rada, že nie som sama, ktorá musí dieťa uspávať, malá zaspí lepšie so mnou, mám na to finty, mužovi sa ani moc nechce ju uspávať,ale niekedy ide, ja ju hladkám, držím ju za rúčku a šepkám jej básničky, väčšinou zaspí do 10 minút,ale niekedy bojujeme aj hodinu 🙄

bambi7
6. říj 2011

ahoj nef domka ked pride tato z roboty je s nim ale spat iba ja teda s maminkou 😎 tak pohoda aj tak ma tato stale ela roboty co je super ja sa tesim tak moze robit a ja ju dam spat .......pohoda

no ideme von m sme stale vonku vcera som prisla o 19 hod uz bola aj tma a domka ani domov nechcela....

inak na bud.tyzden poobede sa mozeme strenut ak nebude prsat.......ak budete moct a chciet,,,,,,

tak pa babulky a inak co varite dajte napad

bambi7
6. říj 2011

mne to neva ze ju uspin no lepsie povedane ze lezim pri nej ta si da uku na mna aby vedela ze som tam a rozpravam jej rozpravku a potom spi....poobede niekedy zaspi aj sama ale vecer sme spolu ..... 😉

bambi7
6. říj 2011

caf elly ako? no ked bola domka mensiaa tiez aj hodku zaspavala .....ale teraz max do 20 min spi......

mabe
autor
6. říj 2011

ahojte, tak my byly dopo na hristi, odpo prijde manza driv z prace, tak vyrazime nekam do lesa. zitra ma uz prset. vubec nevim, co budu s anickou delat. jinak anicka chce na uspavani jenom me, je zvykla tahat me za vlasy. nevim, jak ji to odnaucit. 😖 kdyz jsem byla v pondeli na yoze, tak uspaval manza a ona porad mama mama a nakonec teda nejak usla.
@nefertitka chodim cvicit power yogu a je to super. aji sem zjistila, kdyz jsem zkusila mojzisku 4 lekce, ze v yoze jsou i cviky z ni.

ellysa
6. říj 2011

to desí aj mňa, čo budeme robiť , keď bude vonku hnusne, však v byte aj zošedivieme, baby čo ste robili minulý rok vy??? 😕 😕 😕 😕
malá sa ešte nevie nejak dlhšie sama zahrať, ani ju nič dlho nebaví

mabe
autor
6. říj 2011

@ellysa ja mam do deste nepromokovou soupravu, ale to je tak na nakup a zpatky. jedine navstevy a baby kavarny.

ellysa
6. říj 2011

@mabe jedine, ale to j skrachujeme 😀

nefertitka
6. říj 2011

ahojte,

@ellysa ked naprsi, obut gumaky a podho skakat po vode;) alebo nejake odrazadlo a len tak sa vozit po vonku, alebo kriedy a kreslit, my vcelku vyuzivame aj ten Drazdiak (vysvetlenie pre Mabe - jazero🙂 ), tam si hadze kamienky, hrabka sa lopatkami v hline a tak, no a v zime samozrejme sankovat, snehuliaka stavat a tak...len ked prsi to je fakt horsie;(...ja dufam, ze bude sneh tento rok, nech sa mozme v nom zas vyblaznit...
ono ked su len prehanky, tak dostane Nikolka prsiplast a ide sa niekde iba pred dom, ak by nahodou zacalo vela prsat, aby sme to mali na skok domov... a inak som rozmyslala,ze budem asi Nikolku bravat aj na plavaren niekde na Pasienky, alebo tak, no treba vymyslat v zime, fakt...

To vam zavidim, ze vam zaspia do 20 minut, u nas cez obed to byva tak do pol hodky a vecer aj hodinu apol niekedy, ale v poslednej dobe tak vacsinou tych 40 az 60 minut, ale klop klop klop, dari sa nam zatial vyse tyzdna bez dudla;)

@bambi7 no mohli by sme sa stretnut, snad by sa aj elly pridala;)

mabe
autor
7. říj 2011

dobre ranko, tak dneska pocasi naprd. nemam poradnou plastenku na kocarek, takze jsme odkazani byt doma. sice mam nepromokavou soupravu, ale kdyz takhle prsi, tak to nema cenu. odpo by mozna mohlo prestat prset, tak obleceme holinky, soupravu a vyrazime ven do kaluzi. tedka se anicka diva na krtecka, pak si pohrajeme, k babicce zajdeme nahoru a pak uz snad po spanku bude hezceji. odpo bych chtela jit cvicit, jestli to manza z prace stihne. jinak jsme si uzily vcera super odpoledne. manza dosel uz v 14h a sly jsme ven. nejdriv ze pujdeme na detsky hriste za brno a pak jsme se potkaly v hospudce na zahradce s tchanovcema, byly na kole a bylo tam i detsky hriste, tak jsme tam sedely az do vecera. anicka si hrala s detma a byla spokojena. 🙂
@nefertitka taky chceme zacit chodit s anickou plavat. tedka ma trosicku rymecku, tak asi tento vikend to jeste nehrozi

bambi7
7. říj 2011

cafte babule tak a prsiiii pockam a dame gumaky prsiplast a sup skakat po vode.....to bude radosttttt

elly domka sa doteraz sama moc nehra len chvilku my aj na ihrisku sa hrame ja som na smyklavke s nou a kamoskinou malou a robime vlacik 😎 a aj v pieskovisku a mam okolo vzdy kopu inych deti a moju .....mna to bavi .....kamoska mi povie jej sadni si chvilku 😀 ale mne to neda behame spolu kreslime spolu 😀 blbneme

no a co mate na plane?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru