Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
27. led 2012

a skriabe ma dost v krku cely den,dufam,ze zas budem chora 😠 😠 😠 a niki odo mna, nebavi ma uz toto pocasie a choroby a vsetko okolo toho,nech uz je leto

mabe
autor
27. led 2012

@nefertitka ona ji predepise, ale je proti hormonum a zabranovani poceti. propaguje sledovani BT a neplodne dny. ja jsu spokojena, hormony uz nechci videt. 🙂
odreagovani je potreba, jinak jsme pak na odstrel i my. jak dorazil manza s anickou od nasich, tak sem ju maznala, hrala.....

nefertitka
27. led 2012

@mabe ja tiez moc nemusim antikoncepciu, par krat som ju brala,ale uz nechcem, nikdy,vzdy mi to len doondilo cyklus...no proste som proti tiez
si sa na nu tesila,co? 😉 to je dobre,ze je tam zvyknuta a ze dokaze byt aj bez vas niekde dlhsie, Nikolka to nedokaze,ale je to aj nasa chyba...uz4roky sme s muzom nikde neboli sami 😕 ...mali by sme to napravit, no len vsetko postupne

mabe
autor
27. led 2012

@nefertitka anicka je naprosto u babicek spokojena, kdyz si pro ni prijedou, at nasi nebo manzelovi, tak leti za nima a ani nevi kde je uz maminka.my jsme si rikaly s manzou, ze jednou za mesic nechame anicku pohlidat, at uz doma nebo u babicek a pujdeme s kamosema oba dva naraz. 🙂 je to potreba aji pro nas vztah

ellysa
27. led 2012

@nefertitka ja som sa práve vrátila zo zumby a dobre to padne 😉

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa ja jsem chtela jit cvicit dneska, ale s tou rymou power yoga moc nejde, tak pristi tyden

nefertitka
28. led 2012

@ellysa verim 😉 budem musiet nieco vymysliet....
tak to vyzera,ze na mna nieco leze 😠
a co inak dnes varite?

bambi7
28. led 2012

cafte babule......
nef ja robim stale svadby takze tak,.........a prihlasku uvidim premyslim to......ved kamoska nedala a zobrali jej ju v oktobri aj tak....ale uvidim.....
dnes som varila maso na omacke s knedlou a strudlu a vy dajte dake napad uz neviem o varit
tak pekny den

bambi7
28. led 2012

nef akurt citam co ste popisali a pises co ja ze co varit 😀 a kam das niky do skolky?kamosk jej mala je stale chora a to je katastrofa.......do kolko skolok posles prihlasku?

nefertitka
29. led 2012

@bambi7 no my sme dali do jednej, este raz musime,kedze ju tam nezobrali, na Rontgenovej ulici, je to blizko muzovej roboty.Zatial nevieme,ci dame aj tu pri dome, uvidime,ja sa bojim tych chorob, ved to je nenormalne,aby dieta az takto casto byvalo chore.A reci ako si musi vybudovat imunitu ma nebavia.Vybuduje si ju aj tak.Nemusi byt na to chora kazdy mesiac.Ked sme sedeli naposledy u lekarky,tak tam bola jedna s dcerkou,dala ju do jasliciek, ze ochorela po tyzdni,potom bol tyzden pokoj,dostala zapal pluc, zas boli dva tyzdne v pohode a zas tam sedela s nejakym skaredym kaslom. No ja na toto nervy nemam.Ale musi ist do tej skolky,najneskor v septembri.

Ja som vcera varila hovadziu polievku a po sto rokoch francuzske zemiaky. A uz mi dochadza fantazia na varenie...

mabe
autor
29. led 2012

ahojte, tak anicka je na tom uz trosku lip. v noci nekaslala, sem tam zakasle a malinko vytece z nosu. byly jsme skoro celej den u tchanovcu, tedka se anca koupe po delsi dobe ve vane s manzou, zitra dopo pujdeme na socialku preptat se na tu rodicovskou a odpo si ji vydyndaly tchanovci. takze ja budu uklizet. snad ty nemoci uz jsou za nama.
@nefertitka tak jakpak ti je? snad zadna viroza. ja uz jsem ok, tak jsem rada.

mabe
autor
29. led 2012

@bambi7 ja uz taky premyslim, ze dam anicce na pristi brezen prihlasku,ale vim, ze je to nerealny. 😝 ze me ju nevezmou jenom na tri mesice, kdyztak az od zari

bambi7
29. led 2012

cafte ja asi nedam stale rozmyslam ale aj tak su deti stale chore a ked chcem byt tehu tak......a ked si konecne zvykne tak co nedam ju lebo nebudem moct ist ja po nu do skolky a to bude este horsie.....a tie choroby stale ked este nemozem byt chora pocas tehu......no uvidime ale asi nedam

mabuska ahoj slniecko co si varila?

nefertitka
29. led 2012

@mabe vcera mi bolo naprd,tieklo mi hrozne z nosa,ale dnes uz fajn,nechapem,ze to tak rychlo preslo,asi ma nieco len obislo,dala som si zazvorovy caj a akoby zazrakom to bolo zrazu lepsie, fakt,no ale neviem,ci to mozem pripisovat tomu.

@bambi7 ja keby som chcela robit druhe dieta,tiez asi Nikolku nedam do skolky, len potom neskor v 5rokoch uz je to povinne,ze?len ja si zas myslim,ze ked sa male narodi,tak by ti potom dobre padlo,keby bola Domka aspon doobeda v skolke,pamatam si ako Sarlotta pisala,ze oboch by nezvladla asi a maleho mala v skolke..vraj cim dlhsie je dieta v skolke,tym uz potom byva menej chore.Tak snad.Ale to je este daleko.
A ozaj,Sarlotta ani Mili sa ti dlho neukazali, a ktovie,ako Lubica

nefertitka
29. led 2012

@nefertitka a tak isto Aanda

mabe
autor
29. led 2012

@bambi7 ahojky, my dneska byly u tchanovcu na obed: porkova polivka, maso na stave s ryzi. zitra budu delat brokolici varenou s lucinou a k tomu kolinka. snad nam to s anickou bude chutnat. naprosot te chapu s tema nemocema, je to dilema. 😖
@nefertitka ja mela takovou dvoudenni rymu, takze asi to tak muze byt, hlavne ze uz je ti dobre. ono s tema nasema sidlema byt nemocna 😀

mabe
autor
29. led 2012

holky, tak u nas dneska uspavacka 1,5h, usla az tedka. vcera to stejny, asi to bylo tim, ze oba dva dny sla po obede spat az po 14h, tak vecer driv nezabere. predevcirem mela hysteraka, tak odpadla az v 14:30 a dneska u tchanovcu bylo plno vzruchu. jinak zacina byt desna: vsechno chce sama a kdyz neni po jejim, tak se vzteka. 😝 😀

mabe
autor
30. led 2012

dobre ranko, tak venku zima -7C. brrrr. pockam tak do 10h aspon a pak pujdeme na chvilicku ven, anicka spala celou noc, zadnej kasel, tedka po ranu trosku a malinkato tece z nosu. takze uz je to lepsejsi. kazdopadne dneska zavolam dr. a reknu, ze ve stredu jeste priorix nechci, ze se ji ozvu az bude anicka uplne ok.

nefertitka
30. led 2012

@mabe no chvalabohu,ze to tak rychlo preslo🙂ved to, pri tych nasich malych,potom sa to prenasa z jedneho na druheho
ale teraz ma stale nejak drazdi v nose, mozno mam na nieco alergicku reakciu,len nemam predstavu,ze na co
u nas je tiez minus 8...to von teda nepojdeme,asi az poobede,len co zas doma vymysliet... 😒

mabe
autor
30. led 2012

@nefertitka no, ja chci jit dopo na tu socialku. jeste do tech 10h az 10:30 vydrzime, pak jedeme autobusem a do te budovy je to 5 min. odpo tam bude moc lidi, to se me tam nechce. uvidim, kolik bude stupnu, kdyztak bych tam zasla sama odpo, jak bude anicka u tchanovcu. venku sviti slunicko, tak bude treba celkem fjan. nevim, jestli treba uz anicka vydrzi bez spani, ale myslim, ze to nechteni spani bylo tim rozrusenim, dneska se ukaze.

nefertitka
30. led 2012

mabe ja si myslim,ze urcite potrebuje poobednajsi spanok este...nejde mi kliknut na "odpovedz", neviem preco

nefertitka
30. led 2012

tie vymyslance so spankom velmi dobre poznam 😉 este aj teraz

mabe
autor
30. led 2012

@nefertitka no zacina chytracit a lumpacit. nechce rano v klidu jist, pora neco vymysli, proc si nesedne.... 😀

nefertitka
30. led 2012

@mabe 😀 😀 my mavame najviac roboty vecer pred spanim 😝

mabe
autor
30. led 2012

ahojte, tak anicka spi hodku, tak cekam kdy se vzbudi a pojede k babicce. jezis, jak ta byla uminena venku, chtela jit tam misto tam .....na socialce jsem zjistila, ze staci jit na zdravotni pojistovnu az anicce budou ty dva roky a rict, ze zustavam doma a oni si me napisou a budou platit zdrav. do prace staci jenom nahlasit, ze zustavam doma a oni me musi ze zakona do tech tri let drzet misto, ledaze by ho zrusily,a le to u nav podniku nehrozi. tak jsem rada, ze to tak hladce jde. 🙂 bugr tady mam neskutecnej, az anicka odejde, tak se do toho dam.

bambi7
30. led 2012

cafte babuleee
nef ja by som to pocas tehu nezvladla ani ist po nu do skolky .....takze ju ani nedavam uz som si popozerala aj sukromne keby ju potom nechcel zobrat dam ju tam .....teraz uz len nech sapodari mimco a bude 😀

co sa tyka spanku domku nedavam doobeda ona uz ani nechce minule som ju donutila spala 55min a potom nechcela vecer vobec spat az okolo 22,hod a to som tam lezala s nou 40 minut takze uz nespava takto ide spat o 20,30 a za 10 min spi a este aj pokukam TV co nebolo vobec mozne ked spala doobeda.......a ona zasadne spi len s maminkou 😀 moj maka vecer na projektroch takze to mame podelene 😀
dnes som urolila fasirky a zem.kasu tak mam aj na zajtra boli sme vonku a este pojdeme za hodku sa prejst
tak paaaa

mabe
autor
30. led 2012

@bambi7 ahojky, tak anicka nakonec usla, ale teda trvalo to aji dneska.tedka spi jak zarezana a to by uz mela vstavat a chystat se k babicce.

mabe
autor
30. led 2012

ja tedka papam v klidu, zdravej parek s rohlikem a pikantni syrovou pomazanku. 😀 pak uklizet a svagrova po me chce nejaky fotky anicky a kamaradu, ze ji chce udelat pexeso k narozkam. tedka si ju vyzvedla a jely kocarkem k tchanovcum pesky, je to tak na 30min, snad se anicka nenastydne jeste vic, porad ji ryma drzi, ale kdyz nejak nechrchle a nema teploty, tak ji nebudu drzet doma.

nefertitka
30. led 2012

ani ja nedavam Nikolku hajat doobeda, ale poobede, ked spapa obed, spava tak hodinku v poslednej dobe, ona ked si cez den nepospi,tak poobede byva unavena, teda tak navecer....musi este spat, neviem si predstavit,ze by si nepospala.Iba 2x sa stalo,ze nezaspala po obede.A ona vstava rano o 5tej v poslednej dobe, takze uz okolo 12tej ledva kuka na mna.

barbarucha
30. led 2012

Ahoj holky, přesouvám se z potratů do dvojnásobných potratů a heleme, co je tu známých ☹
No tak v téhle skvadře to spolu zvládnout prostě musíme 🙂
Pro ty, co neznám: SP 7/2011 13tt, SP 1/2012 6tt
Trochu to dře, ale zvládám.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru