Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
24. črc 2009

cafte babulky tak idem na dovolenku tak sa drzkajte

mili dakujem si zlatickooooo 😉 a pekne miery parada
😉

mabus drz sa a v pondelok na vas myslim ako stale 😉

elly aj tebe drzkam palce aby si navstevu prezila 😉 ale si sikulka tak mozno budes prekvapena a bude dobreeee 😉

a babulky co sa snazite drzkam palceeee tak sa majte krasneeeee 😉

mabe
autor
25. črc 2009

Dobre ranko devcata,

tak vcera jsme byly na tech narozeninach do 3h. 😝 Dneska jdu uplne mimo. Mooooc unavena. Nic delat nebudu celej vikend. Manza jede odpo pryc do zitrka a ja budu doma. JInak se mame zatim dobre. Vcera jsem to rekla nasim a trosku me ta reakce zklamala. Chapu, ze asi maji strach, tak nevedeli co rict, ale cekala jsem proste jinou reakci.

mabe
autor
26. črc 2009

Dobre ranko devcata,

tak noc nic moc. Kdyz tady nemam manzu. Bude muset byvat doma. 🙂 Dneska jdu na obed k nasim. A trosku neco poklidit, uz zacinam byt nervozni z toho zitrka. 😖

nefertitka
26. črc 2009

mabe a aka bola ich reakcia?

mabe
autor
26. črc 2009

Ahoj nefi,

mamka: uz zase? 😖 A pak uz s usmevem rikala, tak to bude Rybicka - breznatko a tatka nic nerikal. Maji strach, chapu. Hlavne tatka, on se mnou byl kdyz jsem se dozvedela o druhem MA a jel se mnou hned do nemocnice se domluvit na revizi. To dokonce i brecel a hodne. Ale nebylo to jak poprvy. 😒

mabe
autor
26. črc 2009

odchazim k nasim na obed, ak dojdu

nefertitka
26. črc 2009

urcite sa boja,chapem ich....ale neboj,tento krat to uz vyjde 😉

mabe
autor
26. črc 2009

Nefi, dekuju. Tedka jsem dojela od nasich a mamka rikala, ze maji radost, ale ze sem to tak na ne vybalila divnym zpusobem,ze nevedela jak reagovat. Je to pravda, tak sem to na ne vyhrkla.

mili1
26. črc 2009

Ahojte babulky, je tu niekto? My sme mali cely vikend oddychovy - boli sme v horach - , velmi mi to prospelo....trocha zmeny...lebo stale som len doma a dookola to iste...Jooj bolo fajn, maly prespal celu noc - certvy vzduch bol ,nie ako u nas - je velmi horuco tak nie a nie spat.... 😒
Mab a ty neponocuj tak dlho - radsej oddychujjjjjj....pre babo to najlepsie..
Mab ja som to na zaciatku nikomu nepovedala az neskor aby neboli sklamani, chcela som mat istotu ,,,,
Aho j Nefffff, ako sa mate? Co noveho? vy idete niekde na dovolenku?

ellysa
26. črc 2009

Ahojte, ja som prišla len pozdraviť. Návšteva celkom v pohode, len som strašne unavená. teraz sa šli s manželom bicyklovať a ja som ostala domka, tak si aspoň trošku oddýchnem. včera sme boli v Prateri, môj drahý ma nahovoril na tie najhoršie kolotoče, no mala som, čo robiť aby obed nebol vonku, ale inak to bola praaadaaaaaaaaaa. A dnes bol v Hainburgu na kupku deň hier pre deti, tak sme boli - niečo úžasné, deti pri každej hre dostali darčke a ešte aj na konci-"náš chlapec" dostal k všetkým možným hračkám a kľúčenkám ešte krásnu futbalovú loptu a šiltovku". Babule, čo ste z okolia BA, uťčite budúci rok choďte.Vstup bol zadara.

mabuška držím zajtra palce, myslím na vás 😉 a chápem rodičov, že sa boja, určite boli nešťastní po tých prvých nezdaroch, veď keď sa ich dieťaťu niečo také stane, je to pre nich horšie ako keby sa to stalo im. Poznám to sama, naši boli z toho úplne hotoví.

babmbi peknú dovolenku 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
26. črc 2009

Ahojte holky,

mili, ponocovani neni pro me. Ja to taky nikomu nechci rikat, ale rodicum ano. Stejne kdyby se to nepovedlo, tak by se to asi dozvedeli. Hodne veci spolu diskutujeme a resime.

Elly, dekuju za drzeni palecku. Tak si mela teda na pilno. 😉

mili1
26. črc 2009

Ahoj mab ved chapem 😉 , nasa mamka to tiez hned vedela aaj sestra lebo im som to musela povedat, ale ostatni len neskor 😀 a zajtra drzim palcekyyyyyy, prid hned napisat - sa tesim
ellysa tak super vikend ste mali, a chlapcek s aurcite potesil....ved deti su tak radi ak nieco vyhraju
Bambi uz asi sla na dovolenku - nech im pocasie vyjde a oddychnu si vsetci 🙂 🙂

mabe
autor
26. črc 2009

Ahoj mili, to vis, ze hned napisu. Jdu tam na 10:30h. Me trosku trapi, ze necitim podbrisek, ze zacatku jsem cosi citila a ted jenom ta unava a prsa. Tedka jdeme k tchanovcum, tak jim to taky reknu. Aby to vedeli rodice zaroven. Snad to bude ok zitra.

mili1
26. črc 2009

Mab zajtra budem mat navstevu - pride kamoska ale potom som hned tu a cakam ta 😉 🙂 nech vsetko dobre vyjde a uvidis malu fazulku.... tak pa a drzim palceky

aanda
26. črc 2009

Ahojte babulky... Mab, zajtra drzim u dokiho palceky 🙂 😉

mabe
autor
26. črc 2009

anndy, dekuju. Ty uz mas pekny tt 😉

aanda
26. črc 2009

Mab, veru, uz sa to pomalicky blizi... sa tesim, len keby nebolo tak velmi horuco... nerobi mi to dobre 😒 Kolko ti meska menzes? necitala som vsetky stranky..

mabe
autor
26. črc 2009

ja jsem dneska 25DPO. Takze konec 6tt. Snad uz tam bude fazolka videt. Zatim zadne problemy nemam tuk, tuk. Tak snad mimisek vydrzi. To vedro je fakt strasny. 😒

aanda
26. črc 2009

ja som bola na prvom UTZ tiez v 6tt.... a boli tam len take dva zrniecka 😀 Lekar vtedy povedal, ze to zodpoveda tomu veku, tak som sa dala vypisat na PN-ku a bola som radsej domka.... Ved uvidis co ti zajtra doki povie a zalezi ako sa ty sama citis... som citala, ze by si chcela pracovat... ved na PN-ku sa mozes dat hocikedy, takze si z toho nerob tazku hlavu... ja este chodim do prace... este tak 2-3 tyzdne, ak bude vseko OK a zostanem domka... najskor trochu dovolenky, a potom Materskááááá 😕

mabe
autor
26. črc 2009

me dr. necha kdykoliv. Jeste bych chtela chvilku pracovat, uvidim jak to pujde. Sef uz o tom vi, jelikoz mam pod sebou lidi a ja muzu kdykoliv odpadnout, tak je to treba resit co nejdriv. Zatim zadny problemy az na unavu a prsa. Vzdycky kdyz dojdu domu, tak uz jenom odpocivam. Doma mam celkem bordel. 😒 Ale manzovi to neva. 🙂 Takze rikas, ze nic moc neuvidim? Ja uz si rikala, ze uvidim mimiska, asi jenom plodovy vacek a tecku, co?

aanda
26. črc 2009

Ja som tam videla iba dve take zrniecka, plodovy vacok a doki povedal, ze je to ok... akciu srdiecka som videla az v 8tt 🙂

mabe
autor
26. črc 2009

ale aspon ho uvidim malinkatyho 🙂 . zatim jsem nemela dukaz, jenom krev. 🙂

mabe
autor
26. črc 2009

uz se fakt moc tesim a zaroven strach 😒

aanda
26. črc 2009

hmmm... verim ti, ze mas obavy... ja mam tiez obavy cele tehu... ale musis verit, ze to bude dobré. Velmi tomu musis verit... zajtra sem urcite v praci nakuknem ...

mabe
autor
26. črc 2009

ja tomu veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. zitra napisu, jdu k tchanovcum, pa 🙂

aanda
26. črc 2009

ok, paaaa.... budem na teba mysliet 🙂 😉

mabe
autor
27. črc 2009

Dobre ranko devcata, tak tedka snidam. Jenom trosku nejak nemam hlad a mam takovy simrani po tele - nervozita. 😖 Jdu az v 10h. Sakra, snad to bude ok.

aanda
27. črc 2009

Ahoj Mab. Dobru chut.... bude to dobre 😉

mabe
autor
27. črc 2009

anndy, dekuju. je jasny, ze jsem nervozni jak pes. 😖

aanda
27. črc 2009

Mab, moja pekna, toho sa nezbavis kym tam pojdes.... to je normalne, ze si nervozna... skus si dat nejaky dobry cajik 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru