Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 vies co, zvladam len tak tak, dnes ju zobrala moja mama, nezvladala som, ale niekedy ked idem na vzduch, tak mi je tam lepsie ako doma

bambi7
9. led 2013

dakujem
ale bude sa tesit je uz velka bude pomahat a chlapcek ked bude?ake meno?
domka tiez ze ona chce dievcatko malu princeznu

bambi7
9. led 2013

uvidis ako prejdes prve 3m bude to lepsie

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 no chlapca este nevieme, muz by chcel Davida, mne sa celkom paci Denis...

bambi7
9. led 2013

a elly asi fakt rodi snad da vediet 😀

bambi7
9. led 2013

no super tak mate vybrate 😉

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 no ani nie, to je taka z nudze cnost, mne sa moc chlapcenske mena nepacia, este sa mi celkom paci Dominik, ale toho uz v rodine mame, takze neviem

bambi7
9. led 2013

domka ma tu akurat bozkava laska moja ,pojdem jej pustit rozpravku tak sa drzkajte a drzim palce nech je lepsie pa zatial

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 dakujem🙂pa

ellysa
9. led 2013

@nefertitka
@bambi7 ale kdežeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tu som a straším ešte, dnes som nejak nestíhala, doobeda vybavovačky a potom s malou a prišla ešte kamoška s dcérkou,teraz som malú uspala, tak už je kľud
zajtra tiež má prísť jedna známe so synom,ešte ma chcú vidieť kým som v celku a v piatok má ku mne prísť laktačná poradkyňa, malú som nekojila a veľmi by som drobca chcela, tak mi ide radiť čo a ako

mabe
autor
10. led 2013

dobre ranko, tak u nas inverze, uvidime jestli pujdeme ven. prijde mamka, tak mozna budeme doma, odpo dojde aji muj tatka a ja pujdu do mesta, snad si neco koupim na sebe a pak cvicit.

@ellysa tak jsi jeste mezi nama 😉

nefertitka
10. led 2013

@ellysa no na to kojenie som zvedava aj ja....tiez to nebolo pri Nikolke bohvieco

mabe
autor
10. led 2013

@nefertitka tak jaka dneska? ja se nejak zase nevyspala, asi mam to stehovani a co vsechno udelat v byte a na co se zeptat, co vyridit pri predavce a tak v hlave. 😀

nefertitka
10. led 2013

@mabe no je to stres, asi kvoli tomu si nespala;)
ja tak vselijak, vecer som si musela dat Torecan, co mi tak zle od zaludka bolo, teraz trosku lepsie, neviem, co budeme zas cely den robit...asi pojdeme von, len neviem co tam, snehu mali, zamrznuty, dieta sa s tym bude chciet hrat, doma uz neviem co by sme robili, nic ma akosi nebavi, je to na mna uz velky stereotyp, potrebujem niekam vypadnut, muz moze az okolo 6.februara...tak pojdeme asi na Kysuce k mojej babke...ale dovtedy"?

mabe
autor
10. led 2013

@nefertitka ja si vzpominam, jak jsem byla s anickou ty tri tydny doma, jak byla nemocna a byl to opruz. my tedka delame buchtu, pak budu delat obed a asi si strihat a nalepovat papir. nasi pujdou s anickou odpo ven. me se nejak nechce tedka.

nefertitka
10. led 2013

@mabe ja mam dojem, ze tie 4 roky, co som doma na mna dolahli. Uz by som sla aj niekde do roboty, no lenze som zas otehotnela, tak zas budem doma...celkom ma ta predstava desi.

mabe
autor
10. led 2013

@nefertitka treba to je jenom tehu nalada

nefertitka
10. led 2013

@mabe asi ano...je to mozne

mabe
autor
10. led 2013

@nefertitka tak uvidis, my tedka s anickou chvilku tancovaly, predtim jsme uvarily a tedka ma zase jednu pohadku, pak ji zase zkusim nalakat na nejaky hrani. 🙂

nefertitka
10. led 2013

@mabe tak my sme boli hodku a stvrt vonku, teraz si ide lahnut, len ci zaspi, to neviem...

mabe
autor
10. led 2013

@nefertitka my nikde nebyly, ja jdu tedka sama do mesta, snad si neco koupim. 🙂

mabe
autor
10. led 2013

ahojte, tak ja si samozrejme nic nekoupila na sebe. zkousela jsem si ve trech obchodech, ale neslo to. 😝 paradne jsem si zacvicila, mela jsem novyho instruktora - chlapa a byla s nim velka legrace, byl to trosku takovej blazen do yogy. 😀

nefertitka
10. led 2013

@mabe ja budem musiet o chvilu uz tehu oblecenie zhanat...

mabe
autor
10. led 2013

@nefertitka no vidis, uz citis, ze se ti nafujuje bricho? 🙂 ja mam dvoje gate jeste po anicce

nefertitka
10. led 2013

@mabe hej citim, ja mam jedny, rifle, ale su mi velke strasne, som chudsia ako predtym ked som ich nosila s tym velkym brusiskom uz a aj tak mi neboli pohodlne, nejak ma ta gumka hore na nich tlacila...hlavne letne veci to bude chciet asi...ale to mozem riesit hadam aj nejakymi satami, co mam doma

nefertitka
10. led 2013

inak viete co sa ma dnes opytala Nikolka?Ze ked sa to druhe babo narodi, ci ju vyhodim do kosa 😕 🙄 ...pane boze, ja neviem kde k takejto veci dosla

nefertitka
10. led 2013

no a podla cinskeho kalendara pohlavia cakame chlapca 😨

bambi7
10. led 2013

cafte babule

no elly este sa drzis no cakam uz spravu kazdy den 😉 hlavne sa drzteee

nef no chlapceka 😀 no nevadi ci?skor asi niky co 😀 aj domka mi stale hovori mami ale ked budes mat v brusku babo tak princeznu dobre 😀 no domka by jej dala aj meno princezna a je 😀 😀 😀

mabuska co noveho ?kedy sa snazite? drzim palceee

dnes sme boli vomku a potom sme sli ku kamoske ja na kavu a domka sa hrala s emkou je o 8mes starsia tak sahrali a prisli sme domov o 19hod a bolo....
tak sa majte krasne a jej ved uz aj dobre rano ked tu budete 😀 😎

ellysa
11. led 2013

@nefertitka mne sa najlepšie nosia legíny, aj keď ja mám stehniská ako hroch, ale nikde ma nič netlačí, dokonca v CA majú aj tehotenské, čo je ešte lepšie, lebo si ich vytiahneš až po pazuchy a netlačíťa guma nikde.

Baby ja zasa od včera strašná depka, len revem, malá sa mi začala pocikávať v škôlke, bojím sa že je to psychika, že sa jej tam niečo deje, a ja ako som teraz natlakovaná hormónmy som úplne na prášky, len revem, celú noc som nespala, ani tam s ňou už nemám chuť ísť,
plus aj v noci zle spí, večer síce zaspí o pol osmej, lebo nespí na obed, ale iba som mnou a v noci sa vždy budí okolo jednej, plače, musí ísť k nám a aj hodinu-dve sa prehadzuje,

nefertitka
11. led 2013

@ellysa a nebude vam obom lepsie, ak si ju nechas isty cas doma?ci uz to nechces stopnut,ked ste zacali? toto mala aj Nikolka, v noci sa stale budila, a z toho spanku vykrikovala a vzlykala, ze ona nechce ist do skolky. Ale ked mal ist vikend a povedali sme jej, ze zajtra do skolky nepojdes, tak bola kludna.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru