Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
6. srp 2009

cafte co tu nove?

bambi7
6. srp 2009

co sa tyka epiduralu ked sa bojis aanda toho ze nebudes vediet tlacit toho sa bat nemusis ....davaju tolko aby si mala sice mensie bolesti ale nieco citis aby si vedela tlacit 😉

ja som ju mala dopredu zaplatenu u nas je to tak ze ju musis mat skor a ak ju nedas vratia peniaze 😉 lebo potrebujes k tomu mat aj papier ze si bola na prednaske o epi.....a tam ti aj potvrdia ze ju mozes mat

bambi7
6. srp 2009

a uz nemame teplotku klop klop uvidime vecer este....ale dnes sa uz aj smeje tak som rada lebo len mrnkala chudatko male

aanda
6. srp 2009

hmmm... uvidim co s tou epi... ja som sa na to pytala. v nasej nemocnici ked si rozhodnuta dopredu, tak si to dopredu zaplatis, ked ju nevyuzijes, peniaze vratia. ale da sa rozhodnut aj pocas "akcie" 😀

nefertitka
6. srp 2009

tak to je super aanda,aspon sa mozes rozhodnut tam,ked budes mat velke blesti a nebudes to zvladat,tak si ju vypytas🙂a mozno sa ani nezbadas a maly bude vonku 😉

mabe
autor
6. srp 2009

Ahoj holky, zdravim od nasich. dala jsem si s holcickou hodku a tedka jsem byly na prochazce - kratke, ona holka vic nemuze. 🙂

bambi7
6. srp 2009

cafte babulky ako ste sa dnes mali?

no my sme boli domka a potom sme boli tatinovi vyberat okuliare take uz kvalitne na narodeninky ....teda to dostane od rodicov 😉 a v sobotu oslavujeme tak sa tesimmmm 😀 malej sme kupili take krasne satocky taka je zlata....

nefertitka
7. srp 2009

bam,tak ju v nich odfot a daj do albumu🙂teplotky uz nema?

nefertitka
7. srp 2009

to je strasne,kde ste vsetky? 😨 😉

mabe
autor
7. srp 2009

Ahoj holky, ja dopo sla s kamaradkou a jeji rocni holcickou ven. teta delala babovicky 🙂 bylo to pekny. ale jsem dneska jakasi unavena - v noci jsem nejak nemohla spat - asi uplnek. 😖 nevim, jak to udelam na te svatbe zitra. asi rano vstanu brzo, dam si snidani a jeste si tak do 10h lehnu. obrad je v 13h a pak rovnou na oslavu. snad to nejak vydrzim aspon do 20h 😒

nefertitka
7. srp 2009

ahoj mabe, setri sa tam,nemala by si podla mna takto behat,ked si uz na PN-ke...a hlavne si este na zaciatku,ver mi, nechcem ti zle 😉

mabe
autor
7. srp 2009

ja se setrim. 😉 ja byla venku 1,5h na pisku. 🙂 tot vse. zitra budu jezdit porad autem a pak si sednu a budu akorat papkat. 🙂 prave, ze to asi reknu, protoze nebudu tancovat a tak. proste se budu setrit. sama od sebe to nevyklopim, ale ono to vyplyne.

nefertitka
7. srp 2009

a ako sa inak citis?aspon si si precvicila,ako budes robit babovecky z piesocku?🙂

mabe
autor
7. srp 2009

citim se celkem dobre. od vcera muzu jest, mam celkem chute. snad to neni spatny znameni, ze se me nemam nechute. Ale rano se me poradne zvedl zaludek z pasty. 😝 jsem unavena, protoze se me v noci spatne spalo - uplnek. jinak se me babovicka povedla. 🙂

mirip
7. srp 2009

Jeeeeeeeeeeej ahojte čo to vidím,mabe gratulujem 😵

mabe
autor
7. srp 2009

mirip, dekuju. ja ti taky gratuluju k tt. uz se blizis do finale. 🙂

mirip
7. srp 2009

veru pomaličky aj hej, aj ked je ešte pár týždňov pred nami, ale dúfam že sa už nič nestane 🙂

mabe
autor
7. srp 2009

miri, urco ne. 🙂

nefertitka
7. srp 2009

neni to zle znamenie mabe...ani ja som nemala chute,az tak od polky tehu som mala strasnu chut na sladke stale a to mi aj ostalo

mabe
autor
7. srp 2009

nefi, ja to myslela tak, ze do vcerejska jsem nic moc nemohla a vcera a dneska mam chute, nee nechute, takze jim vic.

nefertitka
7. srp 2009

jaaj🙂len papkajte🙂)))

mabe
autor
7. srp 2009

jo, ja papkam, jenom tak jestli to neni spatny znameni, ze muzu jest. ale rano ta pasta je porad. 🙂

mabe
autor
7. srp 2009

ted jsme dostala chut na vareny vejco. manza prijde 16:50h domu, tak jdu uvarit i jemu. pekne s chlebickem a maslem a na to to vajicko teply. masilko se rozpusti a mrkvicku. mnam.

nefertitka
7. srp 2009

no vajicko je zdrave;) len si daj....

nefertitka
7. srp 2009

neni to spatne znamenie,ze mozes jest,ja som mohla cele tehu a vobec mi nebyvalo zle....

bambi7
7. srp 2009

cafte babulky
🙂

nef uz teplotu nema co je super ale je riadne mrzuta z tepla stale place ked nie je na rukach ale to sa neda stale tak si aj poplace ved co narobis....akurat ju moj zobral von lebo stale plakla chud VED TO TEPLO JE UZ HROZA 😠 uz by mohlo aj prsat bola by som rada 😀
inac vsetko ok ....ja som daka unavena dnes bola som v noci s malou hore nechcelo sa jej spat tak sme sa prechadzali po byte 😅 inac pohoda 😀

a ako ste sa mali dnes?

v nedelu mame oslavu tak sa uz tesim 😉 a dnes sme boli u nasich maju velku zahradu isli sme uz rano a bolo super mala stale spala vonku ...ked je vonku tak je uplne spokojna ved v byte sa neda vydrzat
jajjj nech prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mili1
7. srp 2009

Ahojte babulky, bambi vitaj domaaaaaaa 😵 ako bolo? oddychli ste si???
Ja tento tyzden nejako nestiham, mam same navstevy - vcera bola sestra, dnes kolegyna, maly sa jej velmi pacil 😉 vraj aj ona chce take babo 😀 tak som jej povedala aby sa posnazili a onedlho bude 😀
Dnes sme este boli na kontrole u ortopeda,
Bam to mas pravdu ze je velmi horuco, ani moj nema rad teplo a to bola kamoska u nas minule a povedala ze u nas je dost chladno, vraj u nich v byte sa neda vydrzat 😒
maly je dobry, pekne spinka - klop klop a uz sa zacal poriadne usmievat - jooj taky je zlatyyyy
Bambi prajem tvojmu vsetko naj a prijemnu oslavu 😉
Mab tak sa pekne napapaj ak ti chuti 😉
Anda a to sa nemusis bat ze ze pri epi nebudes vediet tlacit a tak ako hovori bambi musi sa ist na pred pripravu lebo ti ju potom nepichnu.... ani mne ju nechceli pichnut lebo som nemala pripravu ale potom moj sikovny porodnik vybavil a pichli mi ju 😉
Prajem vam pekny vikendddd

bambi7
8. srp 2009

cafte babulky

mili dakujem za privitanie si zlatuckaaaa 🙂 bolo super ani sme nevedeli ze malu mame stale spala a usmievala sa tam bolo chladnejsie tak bol spokojna ale teraz to teplooooo 😠 hroza ja sice milujem teplo ale nie teraz ked mam malu lebo nevie spat chuda 😒 ani sa jej necudujem ani mne sa v horucavach zle spi ach jajjjjjj

a super ze sa nikolasko uz usmieva je to super 🙂 a ako sa vam dari?

mabe
autor
8. srp 2009

dobre ranko devcata,

tak dneska ta svatba. v noci sem zase nemohla nejak spat. uz druhou noc. 😒 pak jsem vstala v 7h a nasnidala se (3krajicky vanocky), pak ze si jeste pospim a ne a ne usnout. nakonec jsem na hodku usla. tedka jsem si dala dalsi vanocku a pujdu se vysprchovat a pomalicku chystat v 12"30 vyrazime, tak at to nedelam zase na posledni chvili. jsem uplne jak prejeta. jeste mam strach, aby se me nechtelo v kostele curat 😒 - neni tam kde. a nedej boze na velkou - dneska mam trosku honicku

cukruska1920
8. srp 2009

Ahojte...hoci nerada a s velkou bolestou ale asi sa k vam budem musiet pridat 😔 vcera som bola na sone a doktor nevidel akciu srdiecka ale nepovedal mi jasne ze ide o MA.. dokonca mi kazal brat dalej duphaston tak tomu nerozumiem.. v pondelok mam este prist za nim nalacno do nemocnice, urobi mi sono a ked nic tak kyret...och boze..a myslela som ze druhykrat to uz vyjde...

chcem sa vas opytat kolko trvalo kym vam porobili vsetky vysetrenia a kedy ste sa potom mohli znova snazit...dakujem... ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru