Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
23. čer 2013

a nef asi ste boli na drazdiaku ze?a aka je voda ? a ludi je vela?

domka ma inak stale soplik inak ok vy ste uz zdrave?

nefertitka
24. čer 2013

@bambi7 ano na Drazdiaku sme boli, voda bola uz veru ze dost tepla, ludi nebolo az tak moc doobeda, to skor az poobede....my sme uz uplne zdrave....

mabe
autor
24. čer 2013

Ahojte, tak dnesek zimaaaa. tedka jsme byly s anickou aspoň 1,5h venku na nakupu. jdu delat obed a pak se tesim na spanek. 🙂 odpo pujdeme objednat konecne postele. v patek jedeme na tyden na chalupu, snad bude tepleji.

bambi7
24. čer 2013

mab aj u nas je zima aleaspon sa bude v noci lepsie spat 😎

ja som uvarila polievku a zemlovku tak je aj na zajtra 😉

mabe
autor
24. čer 2013

@bambi7 no to mas pravdu, i když sem si i tedka dala 20 😉

mili1
24. čer 2013

Ahojte, nef my si dávame stále pozor, už štyri roky, teraz sme vôbec neuvažovali že by sme sa do toho pustili a chceli, chceli sme ešte počkať pár mesiacov a tak skusiť, ale to bola náhoda 😉 sme boli obidvaja s mužom prekvapení 😀
aj radi 😉 🙂 a samozrejme že by som si babatko už nechala 🙂
ak nechceš babatko, radšej uvažuj nad ochranou či vo forme antikonc. alebo telieska, - vraj to je najlepšie to teliesko, určite by som po tejto mojej skusenosti nad tym uvažovala ked by som nechcela babo 😉
Dnes ideme na oslavu ukončenia škol. roka angličtiny garden party, s malým chodíme celý rok, už vie aj zopár slov povedať farby atd.
Zatial čaute

nefertitka
24. čer 2013

@mili1 tak to fakt muselo byt prekvapko po 4 rokoch 😉

mabe
autor
25. čer 2013

dobre ranko, tak v noci prselo a prselo. tedka to vypada bez deste, dopo jsme doma prijde kamoska a odpo jde anicka k tchanovcum, aby mela zase zmenu. jinak včera jsme byly v JITONE na postelích a premyslime: http://www.nabytek-hrdy.cz/8733-loznice-amelie-... aji s nocnima stolkama + rost+ matrace to vyjde tak na 30tis, ale zase je to postel napořád a poradna. no, musíme to promyslet. další premysleni jmeno pro prcinu: vůbec nejak nevim, asi to chce ještě cas...

mabe
autor
25. čer 2013

@mili1 tak jaka byla party?

mabe
autor
25. čer 2013

@nefertitka jak se mate holky?

mabe
autor
25. čer 2013

@bambi7 no, me se v noci moc dobre nespi. jedna noc dobry a další jsu porad vzhuru a nemuzu spat, proste to tehu.. 😝 😀

nefertitka
25. čer 2013

@mabe dobre a vy?;) uz ti nebyva nevolno, ze?ja tiez nemozem spavat, idem spat, zaspim az o dve tri hodky, som z toho nervozna, tak sa potom budim,,,,,no kazdy den pomaly musim dospavat s Nikolkou cez obed...
postel pekna;)
a u ste zavrhli meno Eliska?

mabe
autor
25. čer 2013

@nefertitka mame se dobre, z nachlazeni jsme všichni venku a v patek jedeme na chalupu do jeseniku, moc se tesim. vidíš a ja si rikala, ze je to tim tehu, to nespani v noci,a le mozna je to z nervu. me porad nepreslo, ze by se něco mohlo potentovat. i když zacinam verit, ze uz vse bude ok. eliska asi nee, no bude to tezky

nefertitka
25. čer 2013

@mabe bude vsetko ok;) uz si daleko a vsetko je v poriadku...ani sa nenazdame a drobec bude na svete 😉 super, tak budete mat dovcu, my este pojdeme na konci jula na Kysuce...len prababka tam bude chybat 😢

mabe
autor
25. čer 2013

@nefertitka no, snad to tak bude, verim tomu. po tom UTZ jsem manzovi brecela a rikala mu: tak je to pravda? budeme uz komplet rodina????? mala kope i přes den, uz ji citim skoro porad, ale ještě lehoucce, ale i přes den. jejda, to by byla krasa, uplna rodina 🙂 ja pak za další tyden jedu ještě s nasema na chalupu na par dni s anickou, pak sama na 4 dny s kamoskou na vysočinu s deckama a pak bych chtěla dat ještě v srpnu chalupu s manzou. zari, rijen uz nic, anicka bude chodit do skolky, tak chci aby tam chodila a zvykala si

nefertitka
25. čer 2013

@mabe super plany mate🙂 super, ze uz sa tesis naplno, aj ked obavy tam urcite stale budu...ja mam z tej skolky obavy, som zvedava, ako to bude tento krat, snad nebude plakavat a nebude kazde 3 dni zas chora...aj ked podla mna to tak bude...a nechcela tam jest ani pit ani nic

mabe
autor
25. čer 2013

@nefertitka to jo, pak se celou zimu nikam nedostnu, ale zase je dobry, ze budu mit mimco na zimu, pak uz bude lezt v lete a zase to bude o necem jinym. jejda, fakt je to pravda? 😀

nefertitka
25. čer 2013

@mabe a Anicka to uz vie?

mabe
autor
25. čer 2013

@nefertitka jo, ta uz to vi od 12tt. krasne mluvi o miminku, a vždycky donese nejakou hracku, ze to je pro miminko.zatim rozdava ze svého, ale realita bude urcite jina 😀

mabe
autor
25. čer 2013

tedka odesla kamoska, co rodi o 2 mesice dřív nez ja: ja mam takovy malinky brisko 😀 😀 rikala jsem si, jakej jsem vorvan 😀

nefertitka
25. čer 2013

@mabe takze mas co dohanat?🙂

bambi7
25. čer 2013

cafte babule ako dnes?

ja som konecne vsetko pozehlila uz som toho mala dost a potom sme sli von na kacicky pozriet 😉

nef zajtra ak nebude prsat a bude sa vam chciet mozeme sa ist prejst okolo ramena niekedy poobede....

mabe
autor
26. čer 2013

dobre ranko, tak anicka ve skolce a ja budu jenom odpočívat. uvareny mam ze včera, tak jenom leharo a telka. 🙂 v poledne pak pro anicku, obídek, spanek, pak dojedou naší pro anicku a zavezou me na cviceni a nechaji si ji do zitrka. ja jdu zítra dopo ke sve dr. do poradny, tak pak prijdu k nasim na obed. bezva plany, ze? 😀
dneska me nase prcina mala kope neustale do mocaku od rana. 🙂

mabe
autor
26. čer 2013

holky, tak anicka byla dneska naposledy ve skolce(puldenni 1x tydne), nejak me to pripadalo lito, ty tety jsou proste skvely. ještě v cervenci bude chodit na primestsky tabor na celej den i se spaním a obedem s nemá, tak si vyzkousi skolku normal a od zari nam to zacina, je to sileny jak ten cas leti.

bambi7
26. čer 2013

caf mabus no to verim ked su ucitelky super nie je nic lepsie 😉
no uvidime od septembra ako bude domka spokojna 😀 bude chodit len na 4 hodky tak uvidime ,k tomu tamecna,a kruzok co teraz chodime a bude 😉

co si dnes varila? ja som spravila fasirky a zem kasu 😉
boli sme vonku domka na kolobezke tak teraz papa a budeme si kreslit

nef tak nabuduce sa stretneme asi mate iny program nevadi tak nabuduce tesime sa

mabe
autor
26. čer 2013

@bambi7 tak ja anicku taky zatím na dopo, ale chtěla bych aby chodila normalka na celej den. tekda si to neumim představit, ale zase když budu mit mimco, tak to bude něco jiného. my jsme mely maso na mrkvi a petrzeli s kolinkama, tedka si zrovna davam druhej obed. 😀 anicka spi, pak pujde k nasim do toho zitrka a ja jdu odpo cvicit a zítra dopo na gyndu.

nefertitka
26. čer 2013

@bambi7 ahoj, prepac, ze som sa neozvala, ale ani sme nemohli dnes, kludne mozme zajtra, alebo pozajtra, alebo buduci tyzden niekedy🙂 Tak aj Domka pojde do skolky?na tu Pifflovu?
@mabe to je super, ze si Anicka uz takto postupne zvyka na deticky...

mabe
autor
26. čer 2013

@nefertitka anicka je uplne nadsena ze všech deti

bambi7
26. čer 2013

cafte babule
nef ok tak na bud tyzden sa dohodneme ....
hej domka ide na piflovu a niky?ide tiez od septembra?

zajtra ideme na kruzok tak snad nebude zasa prsat..... tak cafte babule

mabe
autor
26. čer 2013

holky, tak u nas idealni vecer. manza se diva na wimbledon a ja na PC na basketbal 😀 zítra jdu dopo na gyndu do poradny, pak k nasim na obed. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru