Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
7. říj 2013

@zuzkat1 aha, tak som ta zle pochopila...

ellysa
7. říj 2013

@nefertitka super, že je všetko ok, no NIki chúďatko, my sme tiež dnes šli po týždni do škôlky a hneď odkaz že tam šarapatí nejaká kožná choroba no fasa,...

nefertitka
7. říj 2013

@ellysa jezis kozna?? to aj take sa tam da chytit? 🙄

zuzkat1
7. říj 2013

@nefertitka no ona takto ked je vonku,ale zacalo to nastupom do skolky. Jar a leto je ok. V podstate su to male nachladnutia.

nefertitka
7. říj 2013

@zuzkat1 ved prave, keby bola jar, leto teraz, tak nic neriesim...

zuzkat1
7. říj 2013

@nefertitka ked to tak citis tak ju nechaj doma prvy trimester.ale zas na druhej strane sebe to stazis... Bude sa chciet hrat,musis jej varit a chodit s nou von aj ked ti bude zle.

nefertitka
7. říj 2013

Baby, viete preco sa nebavime so svokrou uz dva roky, ja som v stave porazky momentalne, uplne som vytocena, kominukujem s mamou jej noveho muza, pred chvilou sme spolu volali a ta chudera povedala, ze ked sa raz zacne znova bavit so svojim synom, tak urobi vsetko preto a bude to robit dovtedy, az kym nas nerozostve a nerozvedieme sa 😠 ...

zuzkat1
7. říj 2013

@nefertitka a preco ste sa pred 2mi rokmi prestali bavit? myslim co konkretne. Moja je tiez cuza ale do nas nestara

ellysa
7. říj 2013

@nefertitka bože to je krava, no dúfam, že raz nebudem takáto svokra, myslím, že tvoj muž vie prečo sa s ňou nebaví

nefertitka
7. říj 2013

@zuzkat1 Pokusim sa to zhrnut, so svojim synom(mojim muzom) sa prestala bavit, lebo sa stretaval so svojim otcom proti jej voli, robila v kuse naprieky a to takym sposobom, ze sa divim, ze 5 rokov som to dokazala prekusavat a drzat jazyk za zubami, pchala mi malu do pracky, ze ako zareaguje, robila uplny opak toho, co som od nej chcela, napr. ked som jej povedala cierna, ona povedala biela, spinave paprce jej pchala stale do ust, ked mala este ledva par tyzdnov, ze ved nech si buduje imunitu, ked mala mesiac za mojim chrbtom ju pchala piskotami a bananom a to som len odisla na zachod a povedala jej, ze si nezelam, aby moje mesacne dieta jedlo banan(mala aj koliku a reflux), x krat povedala malej, ze pride a potom zavolala, ze nepride, lebo prsi a mala mi tu plakavala, ze preco nakoniec neprisla, keby sa to stalo sem tam ok, ale furt dokola uz ma to zralo, tak som jej raz povedala, ze bud ju bude chodit navstevovat, ked jej slubi ze pride, alebo nech to nerobi, no a ona na to uplne zazmatkovala, som sa jej NEHORAZNYM sposobom vzoprela, zrazu som chudera, ktora jej po clenky nesiaha, vsetko co z huby vypustim si musim najst na nete, lebo ja nemam rozum (to bolo na margo toho, ked som jej povedala, ze mala si v tom veku buduje k ludom vztahy a ked ju bude vidavat raz za uhorsky rok, tak si k nej ziaden vztah poriadny nevybuduje), to som si precitala na nete psychologicke blaboly, ktorymi ju ohurujem...no a vdaka nej iba mam dieta 😕 😕 😕 😕 (nechapacka najvacsia), vdaka nej mam maznela?????a vdaka nej mam byt ( ktory splacame na 30 rokov)...iba nam na zaciatok pozicala nejaku sumu, ktoru sme jej vratili!A preto mam drzat hubu a krok a posluchat vsetko co ona povie!ved nam nic nedala! jeden gauc a stolik!

nefertitka
7. říj 2013

@ellysa ano, ale je to jeho matka a bojim sa, aby sa to raz nevypomstilo cele toto mne...ona je schopna ist aj cez mrtvoly, kto ju nezazil, neuveri

zuzkat1
7. říj 2013

@nefertitka nasa svokra ked sme chceli pozicat peniaze chcela nazad uroky!! Malu vidi 5-6x do roka a naposledy sa tak pohadala so svagrinou,lebo mala vybeh na jej dceru teda svoju vnucku-proste amok... A potom to otocila ze mala prehana...kedze ju nik nepolutoval -svokru-tak sa urazila a vyhlasila ze nikdy uz nebude strazit deti. Ani dcere ani nam... No chvalabohu-ja to od nej ani nechcem🙂 proste je to do seba zahladena hus,ktora len o svoje pohodlie dba. A tiez ma ma za blbu a nevychovanu lebo uz parkrat som si nedala servitku pred usta...

nefertitka
7. říj 2013

@zuzkat1 no pekne....vies co ,mne je takto taaaak super, ked mi zivot nenici, ked nevidim ten jej sprosty namysleny ksicht...len vidim, ze aj napriek tomu sa to uberaz zlym smerom. Moja svokra je doktorka a kto neni doktor minimalne, je nikto!mne pred kostolom, na to nikdy nezabudnem, pri vinsovani povedala ze "konecne niekto pekny do rodiny"...ziadne ze, budte stastni a blabla...uz vtedy som na nu kukala ci jej nesibe...a este mala reci, ze si Nikolku ukradne zo skolky a necha si ju...( nikto jej nikdy nezakazal sa s nou stretavat, za vsetko si moze sama)...ona je schopna ist na socialku a povedat, ze sa o nu nestareme ...

nefertitka
7. říj 2013

u nej musi byt clovek krasny, stihly, mat titul a na vsetko jej pritakavat, inak jej nebude nikdy dobry

mabe
autor
7. říj 2013

@nefertitka no comment o tvoji tchyni 😝

mabe
autor
7. říj 2013

tak aniccina ryma není zas tak strasna, jak vypadala rano. no, to neva za dva dny bude uplne v poradku a uzije si lip skolku. tedka je venku 13C, tak asi odpo pujdeme na chvilku ven posbírat kastany a zaludy na retez do skolky. včera jsme delaly dynaka na haloween, tak ho anicka vezme ve st do skolky, budou zdobit zahradu. 😀

nefertitka
7. říj 2013

@mabe sa ani neda komentovat, ze? 😝
jej to bude pekne, ta zahrada🙂

mabe
autor
7. říj 2013

@nefertitka neda 😖 jsu moc rada, ze aji zapojuji takhle rodice, ze doma muzeme tvorit do skolky, anicku to moc bavi a je nadsena, ze si to vezme do skolky 😉 tak uz je nachystana v posteli s knížkou encyklopedii, tak jdu cist a zdrimneme si 🙂 samozrejme v poledne spi se mnou 😀

zuzkat1
7. říj 2013

@nefertitka moja svokra nema ani maturu... Ona keby nebola taka leniva a sebecka tak by nemusela byt taka zla... Ta tvoja je zrela na psychiatriu

nefertitka
7. říj 2013

@zuzkat1 😀 uz by ju tam naozaj mal niekto zatvorit nadozivotie

ellysa
7. říj 2013

@mabe vidíš to je dobrý nápad nejaká taká knižka na vianoce a akú máte?nejakú detskú?

ozaj čo budete kupovať, ja asi oliv takú konzolu detskú od v tech, nech má niečo na cesty, potom by som jej niečo chcela dokúpiť z tých sylvanianov čo máme a ďalej netuším. Ona si vyhliadla kedysi v obchode taký kávovar hallo kitty akože otrasný ale tak čo kebyže jej kúpim aký by sa páčil mne asi by to neprešlo.

ellysa
7. říj 2013

a malému to netuším ale vôbec, také prkotiny pre malé deti máme ešte po oli, rozmýšľam, že buď odrážacie auto, albo nejakú takú malú autodráhu aby si púšťal autíčka

mabe
autor
7. říj 2013

@ellysa jojo detska encyklopedie od 3-6 let, uplne bezvadna obrazkova http://www.darek.cz/knihy/mal-da-sk-encyklopedi...
ja vůbec jinak netusim, co na vanoce, asi to budu resit az po porodu 😀

mabe
autor
7. říj 2013

holky, zítra zacinam 37tt, fakt mazec. emoticon moc se tesim na prcka a zaroven, jak to budu zvládat? zase anicka je ve skolce, takze to vypada na lalac. tesim se, jak si budu chodit pro anicku do skolky s kocarkem, domu prochazkou, zadna krec na curani,...po kámoškách zase, kavarnach,...uz me chybi spolecenskej život, teda dennni.
a je to vůbec mozny, ze to dotahneme do zdarneho konce? ještě teda porod. a budu mit dve deti, uplnou rodinu...sen splnen..par potratu bylo, ale zvladly jsme to.....jsu z toho jakasi rozneznela, sorry.

nefertitka
7. říj 2013

@mabe 😉 ved uz si si to zasluzila po tych potratoch...ale straaaasne rychlo to utieklo

mabe
autor
7. říj 2013

holky, ja mam nejakou vlnu pozitivni energie tedka. mam strach z toho porodu, je to neznama, ale moc se tesim na prcka.

mabe
autor
7. říj 2013

jinak anicka je uplne v pohode, trosku vysmrka, ale jinak nic. tak si rikam, mela jsem ji dat do skolky? zase ji to neuskodi byt doma se mnou a ve stredu si vic uzije skolku, když bude ok.

bambi7
7. říj 2013

cafte babule
nef gratulujemmmm

ja by som ju nechala doma urcite by som neriskovala,ine baby mozu cokolvek ale bohuzial do tej skupiny nepatrime co uz tie co moc chcu vzdy musi byt nieco komplikovanejsie al neva zvladneme vsetko 😉
ja si nemyslim ze skolka a kruzok je to iste ....naprikla co chodime do kreat dielniciek tak tam to seduju je to tam super a doobeda je nas tam 4-5 detiniekedy aj 3 😉
a na tanecnej je 8-9 a to iste domka tam chodi a uplna pohoda chore dieta som tam ani nevidela 😉 takze sa nef neboj 😉
nebud nestastna hlavne ze budete ty a babo ok to je dolezite do skolky sa este nachodi ....ved sama vies ze hned si bola chora a naco riskovat aspon podla mna ja to tak spravim urcite ked budem tehu 😉

no dnes sme boli na tanecnej domke sa tam moc paci ma tam same kamosky a je tam spokojna co sa tesim tak v stredu ideme zasa 😉
tak dobru noc

bambi7
7. říj 2013

a mabus tesim sa s tebou som rada ze coskoro bude pepina na svete 😉

bambi7
7. říj 2013

a nef netrap sa naozaj ved to nie je ,ze ju nechces davat do skolky pre nic ,ide o teda a mimco a ked to aj lekar povedal tak asi vie preco 😉 tak sa drzteee

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru