Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
10. říj 2013

@nefertitka no, pokud nikde jinde nebyla, tak je to jasny. 😝 ja se taky bojim, abych byla ok, ale zase jsu hodne daleko, takze nemelo by me to ani tak ohrozit jako tebe tedka nemoc

mabe
autor
10. říj 2013

tak anicka nechce vůbec jest, ani jogurt. tedka ma zase 38,5C, dr. rikala, tak ještě 1-2 dny to bude. tak snad zítra uz bude lip.

nefertitka
10. říj 2013

No a ja zas ruzovy vytok,teraz taky tmavy. Uz toho zacinam mat akurat tak dost.

nefertitka
10. říj 2013

@bambi7 mavala si aj ruzovy vytok?Mne sa to strieda hnedy, ruzovy, potom nic chvilu a tak dookola

bambi7
10. říj 2013

mabus ja uz ani nevem ja som spinila pri 3 tehu len pri prvom vobec ale neboj sa prekrvuje sa to plus tie injekcie tiez urobia svoje vsetko bude ok uvidis ,musis tomu verit aj ked viem ze je to tazke a mas strach ale bude vsetko ok

bambi7
10. říj 2013

nie mabus ale nef akurat myslim na anicku co a ako je jej a niki ako?

bambi7
10. říj 2013

nef mna aj casto bolelo brucho ako pri ms

nefertitka
11. říj 2013

Baby,tak ja som od pol druhej hore,cakam kedy bude rano. Hrozne ma boli ucho a hrdlo☹

nefertitka
11. říj 2013

tak som bola na pohotovosti, prepichli mi bubienok, dva krat ma tam kriesili, co som z toho odpadla, dali mi burrow kvapky, ktore ked som si doma nakvapkala, tak som myslela, ze porod je nic:( teraz ma to tak strasne boli...atb mi nedali, kedze som tehotna, ale sa bojim, co ak je tam zapal nejaky, ktory bez nic proste nezmizne?Nemozem sa ani hnut, lebo mam dojem, ze ked sa pohnem, tak umriem od bolesti, ani spat mi to neda, od pol druhej som hore:( musim este volat gynekologovi, ze co mozem od bolesti, lebo paralen mne zvycajne na bolest nezabera, no, ale ked sa nebude dat nic ine, tak skusim aspon to...co mna este v tomto tehotenstve nechyti!dufam,ze to nema vplyv na babo...ja sa uz asi obesim

mabe
autor
11. říj 2013

ahojte, tak noc zase stejna, anicka se porad budila, brecela, ječela ze spani. v noci mela zase horecku a tedka ma porad 37,8C. brala v 7h atb, tak za chvilku ju zmerim a dam kdyztak nurofen i na tu bolest v krku, vůbec nechce snídat ještě. zkusila jsem ji dat jenom sunku, dala si jedno sousto a zase brecela. uz to bude treti den, snad to brzo prejde, nebo me zhubne, nastesti pije. premyslim, ze zkusime na obed krupicovou kasi. jsu trosku zoufala, dr. rikala ještě tak 2-3dny, snad se to o vikendu uz zlomi.
@nefertitka jejda, teda ty si vyziras asi uplne všechno. 😝 tak at ti gynekolog poradi něco, co ti na bolest zabere hnedka a mas klid.

nefertitka
11. říj 2013

@mabe mam si k nemu prist pre atb:( ze ten zapal treba liecit, pred troma tyzdnami som jedny atb uz uzivala

bambi7
11. říj 2013

dobre ranko
juj nef drz sa to je hrozne ,na mna sa tiez v tehu vsetko lepi ale inak vobec , 😒

mna boli hlava , tak sa mi nechcelo vstavat aj ked som bola hore a domku som nechala doma ,prsalo k tomu a mame skolku 20min od domu peso ,autobusom sa tam neda kedze nemam vodicak dako som sa po tejmojej havarke co som mala ako spolujazdec uz bala urobit si vodicak 😠 ale musim sa do toho dat

domka v noci smrkala ale zatial nic tak snad sa to nerozbehne ako vzdy ale snad nie.....

mabuska anicka chuda tiez chorucka stale jaj babule skore uzdravenie

nef a co niki?uz je lepsie a tvoj zostal doma ked sa nevies pohnut ved to musi boliet 😢 drz sa moja

a babule ake mate teplomery ?neviete aky je na celo?

mabe
autor
11. říj 2013

@bambi7 je to hruza, ze to porad pretrvava. nechce nic jest, aji když pije, tak ji to obtezuje. tedka jsem uvařila jabka, ale nechce nic. 😖 uz je to treti den sakra. ja pouzivam normalni rtutovej, anicka si ho necha dat pod pazu jako mravenecek.

nefertitka
11. říj 2013

@bambi7 ved to, ze vsetko sa na mna teraz lepi...ano moj je doma, pracuje z domu. Teraz ideme ku gyndovi pre antibiotika...ja na to ucho strasne zle pocujem teraz, skvrci mi tam, puka...hrozne!Tak vraj mi da nejake atb, co sa mozu v tehu...ze zapal treba vyliecit...a ta dr. na pohotovosti ma potesila, ze ten vriedok s hnisom sa mi pravdepodobne dalsi spravi...pomoc, ale necitala som na nete o nej moc dobre referencie...bohvie ci aj spravny postup liecby zvolila...mna uz naozaj porazi zo vsetkeho asi

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka no hroza... Dufam ze sa ti rychlo polepsi.

@mabe neboj uz bude len lepsie.skus jej kasicky a vyzivy davat.

@bambi7 my mame digitalny pod pazuchu.

mabe
autor
11. říj 2013

@zuzkat1 ona nechce ani jogurt, tedka zkusim za chvilku to jabko. je videt,ze ma hlad, ale zkusi jedno kousnuti a konci brekem bolesti. na obed bude krupicova kase.

casia
11. říj 2013

@nefertitka ahoj kočko, ty si to teda dáváš☹...já měla teď v těhu asi 4x zánět zvukovodu, bolelo to jako kráva, prý jsou ty sliznice překrvené a náchylné....já používala kapky Audiron a pomohli, ale když ty máš středního, to je na atb, atb se neboj, penicilin je přírodní a plodu nic neudělá...

zuzkat1
11. říj 2013

@mabe moja nechcela jest len ked mala aft v puse.pila cely den len mlieko. Nasa dr na hrdlo radi salviovo repikovy caj a studene acidko.

mabe
autor
11. říj 2013

@zuzkat1 no, musí to byt desny, ale treti den bez jidla. 😝

mabe
autor
11. říj 2013

@casia ahoj, tak jak se mas? co mala, uz se hlasi na svet? ja doufam, ze vydrzim do terminu.

zuzkat1
11. říj 2013

@mabe prosim ta dokedy si mala nevolnosti? Ja uz nevladzem a vobec sa to nelepsi. Zle mi je od prveho momentu a stale je to horsie.

nefertitka
11. říj 2013

@casia asi ti ti neprepichovali, ze?v prvom trimestri si to mala tiez?asi nie, co?Dal mi Zinnat, stale to boli hrozne

nefertitka
11. říj 2013

@casia mala si na to aj antibiotika?

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka zinat je super a aj rychlo ucinkuje

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 no dufam, hned som si ho teraz dala, len vecer budem musiet byt kvoli tomu dlhsie hore:(

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka ja som pri hani brala atb v 1 trimestri a aj mi trhali zub co sa vraj v 1trimestri nema a vsetko bolo ok

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka vsak si daj budik. Ja kazdy den o 8mej spim

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 asi tak, ale mas sa to po jedle uzivat, tak neva, dam si na stolik aj nieco pod zub... a co ti bolo, ked si potrebovala atb?

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka angina a teploty. Po jedle? Ja aj mala sme mali zinat a nikto nevravel ze po jedle,hani dokonca v noci mala 1davku lebo 3x mala brat. Ale ked ti povedala ze po jedle tak to dodrz

mabe
autor
11. říj 2013

@zuzkat1 myslim ze tak do 14tt

holky, tak mam tedka krizi, anicka fakt nic neji. vzala si jedno kolinko do pusy, trikrat kousla a vyplyvla ho s brekem, ach jo. 😖 jak to muze takhle dlouho vydrzet bez jidla? co me z ni zbyde? sakra nemoc. jabka jsem uvařila a rozmačkala, nechce to ani zkusit, zkusim to později, ji to dat. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru