Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
14. říj 2013

@nefertitka
@mabe Dakujem baby-ved to poznate,psychika. Tak ale toto babo musi prezit🙂

zuzkat1
14. říj 2013

A vy ako?
Anicka? Ma sa lepsie? Co bolo u dr?
Nef a ty?

nefertitka
14. říj 2013

@zuzkat1 tak veru, musi a hotovo;)

nefertitka
14. říj 2013

@zuzkat1 uz som pisala teraz, asi si prekukla;)

zuzkat1
14. říj 2013

@nefertitka to mas super ze ti tak pomaha🙂
Vsetko naj naj🙂

nefertitka
14. říj 2013

@zuzkat1 dakujem;)

nefertitka
14. říj 2013

@zuzkat1 podla teba je to tiez tak, ze bud ten moj plod prezije a bude zdravy, alebo sa potrati?Lebo ak by bolo nahodou v stredu na sone vsetko ok, tak neviem, co si mam o tom mysliet

zuzkat1
14. říj 2013

@nefertitka no ak bude v stredu vsetko ok tak sa tes.nic za tym nehladaj.

bambi7
14. říj 2013

cafte babule tak sme doma domka ma teplotu 37,8 a soplik po 4 dnoch v skolke ,tak lezkame

co robkate?

nefertitka
14. říj 2013

@bambi7 no pekne, to sa dalo cakat, ze?skore uzdravenie prajem

bambi7
14. říj 2013

no hej dalo 😒 a dakujem

a ty ako a nki?

zuzkat1
14. říj 2013

@nefertitka
@bambi7 no vy dve to mate fakt tazke. Chudata deti,casto su chore. Kamoska tak mala tyzden v skolke 2tyzdne doma.prve 2roky v skolke kym si jeho organizmus nezvykol.teraz je uz v skole a nebyva casto chory.

bambi7
14. říj 2013

zuzka aj moja sestra ked bola mala bola stale chora a ked sla do skoly tak uz ok tak snad to bude tiez aspon tak,
no ked zavolam lekarke ta mi hned povie ze koniec skolky ,povedala ze skusime ale ked bude casto chora ze koniec

nef ked budete ok obe tak dame stretko pojdeme do dielnicky aspon tie nase babule sa budu hrat alebo pridete k nam vylozis si nohy a ja sa o niki postaram ak sa budes na to citit 😉

mabe
autor
14. říj 2013

ahojte, tak u dr. byla plna cekarna deti, takze jestli budu zdrava, tak to bude zazrak asi. dr. rikala, dobrat zítra atb, pry je to lepsi, ale teda nevim. pry je to ta nemoc ruka noha, akorát jinaci virus, ze to muze mit jenom v puse, dala nam nejakou tinkturu z nemocnice na potirani jazyka. v patek mame jit na ko a pry by to uz mělo byt ok a v pondělí anicka do skolky by mohla jit. anicku to hodne boli, ze diky tem puchyrkum ma narusenou sliznici.

@bambi7 jejda, tak vy taky nachlazeni? no radi to tedka asi vsude

zuzkat1
14. říj 2013

@bambi7 a teda ju nechas doma? Ja by som sa bala aby potom zo skoly vela nechybala. No mne sa ale lahko hovori.ked si pomyslim ze podla nasej dr je hani casto chora tak az nechapem..

nefertitka
14. říj 2013

@bambi7 tiez nemam na toto nervy, ved nasa nie je stale uplne fit a to uz presli 2 tyzdne odkedy ochorela, teda uz vyse dvoch tyzdnov to je. Ja si to neviem predstavit stale dookola, podla niektorych lekarov je lepsie, ked dieta nastupi do skolky na jar a nie na zimu, ked je najviac chorob. Tiez si to myslim. Ja uz lepsie, aj ked stale velmi zle pocujem a mam kadejake zvuky v tom uchu a sem tam ma tam silno zaboli este...a kaslem...jasne, ze dame stretko🙂 aj moj muz sa rozculoval kvoli skolke, ze Niki nema ani kamosku poriadnu, tak som mu hned povedala, ze bude mat Dominiku 😉 ...aj vy musite prist niekedy ku nam. MS uz dosla?Inofolic uz beries?
@zuzkat1 to je to, coho sa bojim, ze v skole bude casto chora, ale my to asi skusime tak, ako som pisala, nastupi na jar, ked to s chorobami uz bude lepsie. lebo toto, co vzniklo u mna z jednej skolkarskej choroby uz nechcem teda ani nahodou riskovat.
@mabe ta vodicka by jej uz mala pomoct a bude sa to lepsit a budete mat zas na mesiac a pol pokoj🙂 Vies si to predstavit ako to mame my s Bambi?Ze ledva ti vyzdravie a uz do tyzdna je nanovo chora?Co by si robila ty?

Moja mama zobrala Niki von, tak ja si lahnem na chvilu

mabe
autor
14. říj 2013

@nefertitka počkej, jak na 1,5m pokoj? ja doufam, ze na dyl. 😀 no, musí to byt hruza tyden a zase aby holky byly nemocny....vůbec nevim, co bych si s tim pocala. vim, ze anicka je moc spolecenska, takze ma deti moc a moc rada,a le zase na druhou stranu je zdravy prednejsi. a jak to muze dlouho toto trvat a to uz jako nepujdou do skolky vůbec? a co škola to bude to stejny?

nefertitka
14. říj 2013

@mabe Ja dam Nikolku az ked budem minimalne po prvom trimestri, alebo az na jar, ak potratim, dam ju samozrejme hned, ale ked mi bude do vianoc stale len chora, tak zas asi pockame az niekedy do aprila. Ved to sa takto neda. A je to hlavne tym, ze je tam kopa chorych deciek...takze kvoli ich nezodpovednym rodicom my nemozme poriadne ani dieta do skolky dat. Neviem, ako to bude so skolou...ale posledny rok predskolky urcite bude chodit. Nechcem zas, aby bola v skole ako teliatko

nefertitka
14. říj 2013

No a inak uz vcera aj dnes mam dojem, ze mi niektore veci zacali smrdiet, a to aj napriek nadche co mam 😝 ...ono to ani nie je az tak nadcha, ako opuchnuta sliznica nosna, ale aj tak, a dnes som mala doobeda zaludok na vode, na obed som okrem polievky nic nedokazala zjest, lahla som si a po zobudeni zas zaludok na vode, tak snad je to dobre znamenie;)

zuzkat1
14. říj 2013

@nefertitka no moja nastupila v decembri. To ochorela hned atb.a potom vo februari atb. A potom na konci juna boli na vylete tak asi tam nachladla ,lebo 1julovy tyzden mala atb. Inak nic-obcas sopliky-to ani k dr nejdeme.

zuzkat1
14. říj 2013

@mabe ta vodicka iste zaberie.vidis ze ziadna nemocnica🙂

bambi7
14. říj 2013

cafte
mabus mne povedala aj detska aj imunologicka ze ak ma byt dieta stale chore takto ze je sa jej jedine este zhorsi imunita,a ma ju aj tak dost zlu.....no skusim aj ja na jar alebo jasne v predskolskej....nic jej neutecie
a kamosky ma ved chodime na kruzky tanecnu,dielnicku takze nie je izolovana len rozdiel je ten ako pise nef tam nie su chore deti .....do dielniciek ich ani nepustia a na tanecnej tiez ziadne deti chore......takze tam je to ok 😉

ja by som bola rada keby chodla do skolky ale zasa nebudem riskovat jej aj tak blbu imunitu

nef vsetko bude ok uvidis uz musi a neboj ked sa spoja tie dve nase bude zabava

bambi7
14. říj 2013

ja som si ani sama nepovedala ze ju nedam ked to doporucil lekar odvodak a imunolog tak nebudem riskovat.....moja sestra bola chora tiez a ked nastupila do skoly bolo to ok no co ine ostava uvidime......
ono to pochopi ten co ma stale takto chore dieta stale ze nef

bambi7
14. říj 2013

co nastupila do skolky po 4 dnoch je vzdy chora tyzden sa lieci a zasa

mabe
autor
14. říj 2013

tak nase slecinka se po 3h probudila, dala si pulku vyzivy a uz zase mrci. vim, ze ji to boli, ale zneuziva toho trosku. 😝 taky ji z toho asi uz hrabe, byt druhej tyden doma. ještě jeden vydrzet obe dve a pak uz anicka skolka, ja porod...mam z toho teda zase strach, ale dite nejak musí ven, ze...

@bambi7 jasnacka, pokud ti to rekla dr....ja nevim, jak to chodi, kazdopadne se zaridit tak, aby dite na tom nebylo bito se zdravim, to je jasny. je to sileny, aby tyden byla ve skolce, pak zase tyden nemocna. to si vůbec neumim představit.

ellysa
14. říj 2013

@bambi7 a kde chodíte do dielničiek?

nefertitka
14. říj 2013

@bambi7 ved to, to dieta iba trpi, ked je dokola chore ...

ja odpadnem, Niki dosla zvonku a doniesla mi darcek k narodeninam - obrovskeho lucneho zeleneho konika, ze tu bude s nami byvat...my god...dali sme ho pred dvere, ze tam bude byvat v kociku (niki ma pred dverami taky detsky). No ked odtial zdrhne, to bude revu 😝

bambi7
14. říj 2013

juj nef toje zlateeee takdarcek straz 😀 je to darcek

a vsetkooooooooooooooooo najjjjjjjjjjj k narodkammmmm prajemmmmmmm

dnes som dostala tak zacnem inofolic od zajtra snad to neva musim kupit 😉

bambi7
14. říj 2013

elly do dielniciek chodime na pifflovu je tam aj keramika/ modelacia z hliny/,malovanie ,robenie obrazkov z piesku a cokolvek deti napadne odliatky zo sadry......

nef domka chodi na tanecnu dancecool tusim mateja chrena a stumpfova 😉 je tam super

nefertitka
14. říj 2013

@bambi7 dakujem🙂
a nevadi to, aj ked zajtra zacnes🙂 a nasad si aj tie vitaminy, co som napisala, fakt dobre funguju na plodnost;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru