Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
8. lis 2013

@mabe mabuška myslím na teba aby sa to do rána rozbehlo

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe Drzim palce nech uz sa to rozbehne.

mabe
autor
8. lis 2013

@ellysa
@zuzkat1 diky holky,no pravdu radsi bych aby se to rozjelo přes den a v noci se ještě vyspala 😀

mabe
autor
8. lis 2013

tedka se citm nejak dobře, sice me poboliva bricho, jenom malinkato, ale jinak se citim dobře 😀

zuzkat1
9. lis 2013

@mabe Ahoj.tak ako? Dnes si tu este nebola...
Zeby to uz zacalo?

Dnes ma male kopka statocne,takmer od rano nonstop.tak sa tesim ze je v poriadku🙂
Nef ty ako? Stale tak zle?

mabe
autor
9. lis 2013

ahojte, tak děvčata musim vas zklamat, trosku jsem vas zanedbala, ale Pepina venku ještě není. dneska jsme si s manzou pospaly a pak jsem zehlila a k tchyni na kacenu a tedka jsme dorazily s anickou domu. včera navecer zase zacly posly, trvaly az do 1h v noci, zaspavala jsem je, pak vytekl kus hlenu tmavého, asi z toho hamiltona a byl klid. spala jsem tvrde, i když v noci jsem chodila porad curat. dneska zatím klid, akorát hnedy spineni, jsu z toho lehce zase nervozni, ale dost se ve me vrtala, tak urcite je to z toho. uvidíme co dneska vecer, zítra kazdopadne urcite stihnu kontrolu v porodce na 10:45h. takze jedeme k nasim dat anicku a pak do porodky, uviidme co bude dal. myslim, ze po vyvolavacka to jisti.

zuzkat1
9. lis 2013

@mabe mozno sa to este spusti.
U mna sa mimi dnes vela hybe.velmi ma to tesi. A hani mu vymysla mena a stale dava pozor na brusko.

mabe
autor
9. lis 2013

@zuzkat1 no, myslim ze ne, ale všechno je mozny. ja jsu s tim smirena, ze pondělek to jisti. 🙂

zuzkat1
9. lis 2013

@mabe to nemozes vediet...skus ludove recepty:teply kupel,chilly alebo sex😉

nefertitka
9. lis 2013

Ahojte,
@mabe tak v pondelok ides na vyvolanie? No teda, a ako si sa bala, ze porodis skor;)

Baby, mne je tak zle, ze koniec, vcera som bola s Niki u mojej mamy avecer si muz dosiel pre nu a ja som tam ostala aj spat, ja by som normalne ani domov asi nepresla. Uz som bola v stave, ze som revala, ze preco mi takto hnusne musi byt a v podstate vkuse. Ved to sa uz neda vydrzat. Dnes doobeda to bolo o nieco lepsie, no ale teraz od poobedia zasa jedna hruza;(
Aj som mala ist vcera na stretavku zo zakladky a nemohla som:(

ellysa
10. lis 2013

@nefertitka moja no vôbec ti nezávidím, tiež mám kamošku čo jej bolo tak zle, ona ani z domu nevyšla, len pri kýbli ležala,vydrž ešte nejako už to dlho nebude a hádam to začne prechádzať.čo najviac skús oddychovať popros maminu ak môže aby ti pomáhala z niki aspoň na pár týždňov teraz

A Niki aká skromná, to Olivia chce všetko 😀 , som jej musela vysvetľovať, že nemôže ona dostať všetko že aj ostatné deti musia, aj Wilimu donesie-tak, že nie, 6e Wilimu nie len jej-hrúza 😅

mabe
autor
10. lis 2013

ahojte, tak vůbec nic, ticho po pesine, ani zadny velky poslíčky jsem vecer nemela. za chvilku jedeme k nasim a pak na kontrolu do porodky. jestli se me zeptají na hamiltona, tak ho asi odmitnu, co rikate? zbytecny bolesti, krvaceni, stejne me to nepomohlo minule. asi proste je ji souzeny jit ven vyvolanim. pak jdeme k nasim na obed - smazak a odpo chci od nasich po hřbitovech, trosku se projit, provětrat. vecer dame anicku k tchanovcum(nechce se ji tam ale... 😝 ), tchyne ji rano da do skolky. my mame v 7h prijem.

mabe
autor
10. lis 2013

@nefertitka no, teda ty si vyziras ty tehu nevolnosti dosyta 😝

nefertitka
10. lis 2013

@ellysa ved sa snazim vydrzat..ale je to tazke.
Baby, mne cim dalej, tym viac v hlave rezonuju svokrove slova, ako to urcite bude nejak poskodene vsetkymi tymi infekciiami a atb co som brala, ja sa strasne bojim, ze co ked je to nejake poskodene;( Neviem preco, ale cim dalej tym viac ma to mata.

bambi7
10. lis 2013

cafte babule

mabuska myslim na vas v pondelok drzte sa babule moje

nef vsetko bude ok,viem ze je to tazke ale musis vydrzat je to otrepana fraza ,ale inak sa neda 😒
a svokru nepocuvaj nech sa stara o seba,naco taketo reci ....ani to nepocuvaj a nepripustaj ,viem ze ta napada vsetko ale bude to ok musis tomu verit ,
a co povedal lekar co si mozes dat ked je ti zle?
viem ze to mas tazke ale vydrz to budes mat krasne zdrave babo to bude odmena za vsetko 😉

bambi7
10. lis 2013

elly na vianoce domka chce hlavne lego,takeho psika civavu davaju to v leklame neviem ako sa to vola 😀
knizky,taky mlyn od filly tie koniky , chodiaceho koniky od my little pony, a babiku je ako ozajstne babo co bude mat prvu babiku doteraz nechcela ale chce babo ale kedze to nie je take lahke tak ze zatial babiku 😀 😀
a barbie nevestu a kena zenicha 😎 😎 porozdelujem to babky krstna a je

bambi7
10. lis 2013

doma pod stromcek bude ta babika chou chou ,knihy , doplnky do kuchynky s tym sa rada hra a uvidim co ostatok babky ,,,,,,,

ja zacnem koncom mesiaca nakupovat a mozno uz skor ked pojdem sama 😉

a co mate dnes na plane?

nefertitka
10. lis 2013

@bambi7 ahoj🙂 ja dnes idem s kamoskou na kavu do auparku a vecer by sme chceli ist na pizzu s muzom, takze aspon nemusim trcat doma a mat blbe myslienky. A vy?Koniky? Co varite?

mabe
autor
10. lis 2013

ahojte, tak jsem otevrena na 1 prst, takze lepsi nalez, monitor ok. zítra nastup v 7h na vyvolani, pokud nepojedu dřív. dr. se me ani neptala a udelala me hamiltona, ani jsem nestacila reagovat. takze me boli tedka bricho a zada, pry je to lepsi, ze i kdyby bylo vyvolani, tak budu mit lepsi start pro neho. holky, je to neuveritelny, ze zítra mam konec tehu. 😝 😀

ellysa
10. lis 2013

@mabe to je pocit čo, budem na teba myslieť hlavne dnes oddychuj

@nefertitka my sme sa boli korčulovať v avione a tam sme si dali polievku doma ešte idem robiť zapekane zemiaky
ja som dnes ešte oli kúpila dve sady poníkov tak vianoce vybavené, my s mužom si kupime americku chladničku možno mu ešte misku simpsonovcov kúpim

ellysa
10. lis 2013

@bambi7 tie filly koníky v rakúsku frcia my little pony ani nemajú v brucku majú v akcii dom a takú vežu dom

ellysa
10. lis 2013

@bambi7 ja jej kupim adventny kalendar filly,pony tento rok nemajú

zuzkat1
10. lis 2013

Jejda. Ja ani netusim co komu. Mala dostane dake auto-pokusim sa mcqueena zohnat,a este neviem co dalsie. Ja by Som chcela jogurtovac.ale ten chcem uz teraz.
Ja ani neviem co je polovica tych veci o ktorych sa bavite pre dcerky. Moja je taky chlapcensky typ.

Mab normalne ti zavidim. Uz aj ja chcem mimi. Drz sa🙂

ellysa
10. lis 2013

@zuzkat1 no moja je čisto ponikovo, vílovo, princeznová som zvedavá či WIli bude taký čistý chalanisko nezbedný, zatiaľ to tak vypadá, keď začne chodiť tak ma asi porazí, už teraz všetko zhadzuje, vyťahuje, do všetko pchá prsty

zuzkat1
10. lis 2013

@ellysa moja bola ako tvoj wili🙂

bambi7
10. lis 2013

elly aj ja chcem este advent lego 😉

mabe
autor
10. lis 2013

tak tedka manza odvedl anicku k tchanovcum na noc a ja brecim jak zelva. ufff. jinak jsem tedka spala 1,5h a bolesti po tom vysetreni prestaly, tak uvidíme, jestli pojedeme v noci nebo vydržíme do zitrka.

mabe
autor
10. lis 2013

@ellysa diky, vůbec nevim, do ceho jdu, chci to uz mit za sebou.

mabe
autor
10. lis 2013

holky, jsem moc zvedava a napla, jak bude porod probihat, jak bude dlouho trvat,....? 😕 😝

zuzkat1
10. lis 2013

@mabe urcite bude vsetko v pohode. Upokoj sa a raz dva budes mat po tom🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru