Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
30. lis 2013

no, tak ja je budu muset jit všechny vzbudit. v 16h mame byt u myho dedy, bude se oslavovat Pepca. jmenuje se totiž stejne jako muj deda Josef, tak deda objednal chlebíčky, upekl strudl,... 😀

mabe
autor
1. pro 2013

za chvilku razime k tchyni na adventni obed, manza kasle a smrka, snad to my holky nechytneme.

zuzkat1
1. pro 2013

@mabe moj m.ma velmi zlu imunitu... 4X do roka je chory. A hani to nikdy nechytila🙂 ja dovaram adventni obed ale ani srnka netusi ci bude jedly🙂v noci som vymyslela co uvarim a teraz skusam mnou vymysleny recept🙂

mabe
autor
1. pro 2013

@zuzkat1 co jste mely na obed? my byly u tech tchanovcu, ale jenom na 2h a pak domu, pepka ještě moc nezvlada. bylo to na ni videt, ze jenom chvilku...

mabe
autor
1. pro 2013

holky, tak ja jsu dneska hrozna na anicku tedka vecer, ale jsem celej den na dve sama, manza ma radsi odstup kvůli nachlazeni a mam proste toho dost. 😝 poklonu matkam, co mají dve deti celej den doma. 😉 ona si vymysli, ja ji něco reknu, ona musí udelat opak...proste zkousi me, ale ja na to tedka nemam nervy. je me to lito, ze na ni kricim,ale proste to tak dneska mam...zítra zase me bude lito, ze je celej den ve skolce a ja na ni byla takova. 😝

mabe
autor
2. pro 2013

dobre ranko, tak noc nic moc. sla jsem spat v 23h, anicka spala uz od 7h, takze prisla v 4:30 s tim, ze uz nemůže spat. kecala v postely, do toho me probudila pepinu, takze pak zas anicka nemohla usnout, ze si pepina mručí a tak....pak nastesti anicka usla za hodku, pak zase pepca vzhuru,..no vstavaly jsme v 7h všichni. manza mel klid spal v obyvaku, aby na nas neprskal bacily. tak za chvilku snad pujde pepca spat a ja s ni se dospat. emoticon dopo bych chtěla ještě vysat a umyt země, uz je dlouho nikdo nemyl. odpo si jdu prochazkou pro anicku, předtím si udelam nakup.

zuzkat1
2. pro 2013

@mabe ahoj mali sme pecene bravcove stehno s omackou ako na svieckovu.a zemiakove knedlíky.ale tie nikdy viac...
A anicka chce spat v skolke?

zuzkat1
2. pro 2013

@mabe to su take dni ked prasknu nervy...stane sa

mabe
autor
2. pro 2013

@zuzkat1 ve skolce pry spi, ale učitelky rikaly, ze tak pul hodky 45min max.

zuzkat1
2. pro 2013

@mabe myslela som to tak ci sa nepyta na obed domov? Moja tam neostavala poobede a minuly tyzden tam chcela spat 2x a odvtedy zas nie. Tak ja pre nu chodim o 12tej. Ked sa mala narodi asi si ju necham doma.

mabe
autor
2. pro 2013

@zuzkat1 ne, ona od tretiho dne tam spi obede. druhej den si stěžovala, ze ostatní deti tam spi a ona chce taky. ja myslela, ze třeba mesic bude chodit po obede. 😀 a když pro ni dojdu dřív jak v 15h, tak si stezuje, ze nemohla v klidu dojist svacinu. 😀

zuzkat1
2. pro 2013

@mabe tak u nas nie. Nikdy tam nechcela spat. Ani ked som robila no to musela. Ale teraz ked nemusi tak chce ist domov. No inak skolku miluje. Tak ja dufam ze s nami bude chciet ostat po porode doma.

kikaneu
2. pro 2013

baby, idem povzbudiť.....mám za sebou dva MA a už sme takmer vo finále tretieho tehotenstva.....takže to ide.....ale zmenila som gynekológa a neviem si vynachváliť....nič lepšie som urobiť nemohla 😉 držím všetkým palce, aby to do tretice vyšlo, tak ako nám 😉

mabe
autor
2. pro 2013

@zuzkat1 no, ja ti teda muzu rict, ze jsu rada, ze tam chce anicka byt. dost me to odlehčilo na konci tehu a tedka taky. mam cas na pepinu, anicka ma aktivity a pak odpo jsme spolu. ona ma strasne rada deti, takze je tam v sedmym nebi. 😀

zuzkat1
2. pro 2013

@mabe no mne by sa zle pre nu chodilo.. ja to mam 45 min cesty.mhd a tak.

zuzkat1
2. pro 2013

@kikaneu Ano vieme🙂 a co urobil inak ten druhy gynekolog?

kikaneu
2. pro 2013

@zuzkat1 netvrdil mi na začiatku, keď som krvácala, že to je v tehotenstve a ešte pri riedení krvi normálne 😅 poležala som si mesiac v nemocnici....potom ma upozornil, že mám nízko placentu a ešte doma som ležala.....čiže polovica tehotenstva na gauči a v posteli.....som veľmi rada, že si to všimol a upozornil ma 😉

zuzkat1
2. pro 2013

@kikaneu mozno by si to aj prvy vsimol. Ale je super ze mas s dr dobry pocit.to je dolezite. Zelam vsetko dobre,uz o chvilu to bude🙂

kikaneu
2. pro 2013

@zuzkat1 neviem, tej prvej som už neverila - nedôverovala.....a to nie je dobré 😔 .....ďakujem 😉

mabe
autor
2. pro 2013

tak ja si tedka na pul hodky zdřímla s pepkou a jdu si udelat obed, jak me se nechce varit jenom pro me. 😝 jenom si narychlo opecu jatra a chci umyt a vysat zem.
@zuzkat1 aha,tak to jo. me vlastne babicky anicku vodily domu na konci tehu a i do tedka.

zuzkat1
2. pro 2013

@mabe tak mama robi a nebyva v ba. A svokra ta by to nerobila a ani by som to nechcela.

zuzkat1
2. pro 2013

@mabe ale vlastne ani od mami by som to nechcela🙂 len z inych dovodov

mabe
autor
2. pro 2013

tak jsem byla 1,5h venku s pepkou, krasne slunicko, ale uz není takovy teplo jako dopo. zítra vyrazime dopo ven a odpo pujde pro anicku moje mamka uz jenom, ale bylo to bezvadny. 😀

zuzkat1
2. pro 2013

Ahojte ja som isla na obed pre hani a domov sme dosli o 5tej. Skoncili sme v meste na trhoch a potom sme zapadli do kaviarne sa zahriat a a potom domov. Hani sa pacilo🙂

mabe
autor
3. pro 2013

ahojte, tak dneska dopo je krasne, pujdeme v 10h ven něco nakoupit a pak k nam dojde mamka a tatka, takze mame o zabavu zase postarany. emoticon musim teda rict, ze az na nejaky zabreceni mensi kvůli prdum je pepca moc hodny miminko, fakt...snad ji to vydrzi.

mabe
autor
3. pro 2013

tak takhle jsme sly dat spat anicku, ani jedna me nechtěla pustit. takze pepina usínala u pohádek, co ctu anicce na dobrou noc 😀

mabe
autor
3. pro 2013

holky, tak jsem včera vecer jsem povidala manzovi, jak je to uzasny, ze se nam ten sen splnil - uplna rodina - my 4. 🙂 jak je to neuveritelny, po tech všech potratech a trapenich, ze jsme dosahli cile 🙂 takovej naval stesti .... 😀

nefertitka
3. pro 2013

Ahojte, vcera sme sa vratili z Kysuc, super sme to vystihli, Niki mala sniezik🙂
No lenze od vcera je zas chora, boli sme rano na krvi s nou po angine, tak sme ju dali aj vysetrit, tak to ma zas nieco nove. Ze hrdlo ma este v horsom stave ako predtým.
No a ja som tam sla na pohotovost, lebo ma stipe odspodu, tak mam zapal, dali mi Polygynax, dufam, ze zaberie. A injekciu na stiahnutie maternice som dostala, vraj som ju mala este dost velku.

@mabe Pekna idylka;)

ellysa
3. pro 2013

@nefertitka juj aj u nás sa začína sopel,dúfam, že oli vydrží na mikuláša, malý je dnes strašne urevany ani pohnuť sa nemožem, tak sedím a mám ho na rukách celý deň.nič som ešte neurobiola

bambi7
3. pro 2013

cafte babulky

mabus krasne su podarene ,krasne sa na vas pozera 😉

nef to je hrozne chuda niki ,ja nechapem tu imunologicku mala uz niki davno nieco dat takto bola na tom aj domka stale chora ale odkedy berie lieky je to lepsie klop klop ,samozrejme ak nie je v skolke
inak na tanecnej super ,coskoro bude vystupenie tak trenuju su podarene deturence
nef tak skore uzdravenie
mne akurat vcera doslo aj postou od socialky ze to ma domka potvrdene na rok zo zdr ,dovodov dost brali do uvahy imunologa ta kazala vyradit domku z kolektivu a podarilo sa to tebe predlzit?

elly tak sa drzte aj vy ma oliv dake vystupenie na mikulasa?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru