Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
24. led 2014

@bambi7 Ved ja som to nemyslela zle.len ze je rozdiel medzi detmi co chodili do skolky a tymi co nie alebo len kratko (nie vo vedomostiach). Inak Samozrejme,ja si to neviem predstavit. Hani mala atb 3x zatial.
Je fajn ze ti je lepsie,mne je zase zle,ale z tlaku-to je ine.

zuzkat1
24. led 2014

@nefertitka tam kde si robila uz nemozes? to je o nicom...:-/

nefertitka
24. led 2014

@zuzkat1 nemozem, vyhodili ma;( po materskej hned

zuzkat1
24. led 2014

@nefertitka a to mohli? Nie je na to zakon?

nefertitka
24. led 2014

@zuzkat1 nemohli, podala som na nich zalobu, tak mi ponukli najpodradnejsi job, aky tam mali, to som nechcela, tak uz boli kryti, ze ved oni mi uz nieco ponukli. Dali mi este dvojmesacne odstupne a bolo vybavene

zuzkat1
24. led 2014

@nefertitka tak to su dobre svine. Tak drzim palce.

bambi7
24. led 2014

cafte

zuzka ani ja nic v zlom, ja si nemyslim ze je rozdiel v detoch ktore nechodia do skolky podla mna je to individualne ,kamoskina chodi a ta si len tak niekoho nepripusta k sebe a druhej ta je zasa drza odkedy chodi do skolky a nevie co s nou ,podla mna je kazde dieta ine....
domka nema problem s detmi vobec ,a ono to nie je o tom ze nechceme aby nechodili ale ak sa neda tak sa neda a dolezitejsie je aby bola domka fit ,a ma dost aktivit

nef a dlho sa caka na urade? ved uvidis este ked sa odvolas ,a kedy idete do tatier?potom dame stretko

nefertitka
24. led 2014

@bambi7 necakala som dlho, len tie blbe papiere som dlho vypisovala...
ideme buduci stvrtok a vratime sa v utorok, jasne dame stretko🙂

zuzkat1
24. led 2014

@bambi7 ja som ucitelka🙂 tak choroba z povolania😅 rozdiel tam je... Ale Samozrejme vy mate objektivne dovody to je ine🙂

mabe
autor
24. led 2014

tak a uz jsem s holkama sama, dneska ma manza basket a potom jde ještě na zapijecku, dneska v noci se kamaradovi, teda jeho manželce narodila holcicka. takze cekam našeho tatu az rano. 😀 ale urcite me holky brečet nebudou jako jemu. 😀

bambi7
24. led 2014

zuzka kazda mame iny nazor to je ok 😉 mam kamosku je ucitelka v materskej ked mi povedala co robia niektore ucitelky tiez nie je ucitel ako ucitel /napr ked chcu aby mali menej deti v triede tak v zime pootvaraju deti ked docvicia su spotene chudatka a hned ich je malo ,kamoska bola vonku a pred nou jedna ucitelka dala malemu facku vonku a potom mu vravela ze ved ked nepocuvas , takze si myslim svoje je to o ludoch a to je vsade len tu ide o deti male ....je to smutne take by mali predavat zeleninu a nie deti ucit/, a ked maju taku kozu v triede co ich nauci....netvrdim ze su take vsetky ale dakujem pekne ked na taku natrafis
samozrejme keby nebola domka stale chora dam ju ale nie takto dam ju na posl 5 mes to uplne staci ,aj tak si myslim ze zdravie je prednejsie ako skolka
moja sestra nechodila do skolky koli chorobe a je ukecana a problem v skole nemala nikdy ,je to individualne a okrem toho sa moze stat aj dietatu co chodilo do skolky neviem kolko ze v skole bude ine .....
ale ved je to jedno myslim ze nef je na tom podobne 😉 vela ludi vela nazorov aj tak si myslime kazda svoje 😉
tak uz sa nevyjadrujem k tejto teme 😀
nef super tak sa potom tesime 😉

mabus tak mate babsku jazdu co 😉

tak sa majte a pekny vikend

zuzkat1
24. led 2014

@bambi7 dufam ze si nechcela povedat ze som taka ucitelka ako vyssie spomenute😉
Ved vravim ze chapem a respektujem. Len som sa pytala🙂
Tak idem ja uz spat ak sa mi podari hani dostat do postele🙂

mabe
autor
24. led 2014

holky, uz jsou v postelích upne bez problemu. nidko nekricel, dokonce jsme s pepcou cetly pohádku anicce. anicka ještě ma roznuty, takze si tam něco dela a pak usne, pocitam tak za hodku. pepka zatím je potichu, ale urcite tam párkrát pujdu, dala jsem ji tam uplne cilou. musim teda rict, ze to byla krasa, drzet pepku v naruci, anicka se opirala o me na druhé strane a ja jim cetla. 🙂

bambi7
24. led 2014

zuzka netvdim e si taka to by som si nedovolila 😉 len pisem ze su aj take a ucia deti ,co by som chcela vediet co taka nauci 😉 a je ich bohuzial dost

mabus to je krasna aj ja domke citam pred spankom ta zboznuje citanie ,niekedy ma aj opravuje ked si vyberie knizku a pozna ju 😉

mabe
autor
24. led 2014

@bambi7 anicka si jde vyčistit zuby, my teda s ni, pak se jde sama prevlict do pyžama a nachystat si knizku, kterou chce cist. takze si vybira sama. 🙂 dneska jsem teda cetla jenom jednu, ale stacilo ji to. tedka posloucha pohádky a porad nespi. ona si ještě tak lezi, hraje si s necim,..ale vydrzi dokud neusne. 😀

zuzkat1
24. led 2014

@bambi7 Ano.su vseliake ucitelky...

@mabe hanka bezo mna nezaspi...som zvedava ako to bude fungovat kym budem v porodnici...
My si tiez citame a potom sa prituli a tak zaspi..🙂 jasne ze predtym este veeela rozprava🙂

zuzkat1
24. led 2014

Teraz dosiel tata takze ozila a som zvedava kedy bude unavena...ja uz som...

mabe
autor
24. led 2014

@zuzkat1 anicka beze me nemohla spavat, když jsme bydlely u babicky. spala vedle nasich posteli a bez dveri jsme mely jenom dva pokoje. takze jsem cetla, pak zhasla, lezela vedle ni a ona me tahala za vlasy a usla. pak minulej rok, jak jsme se prestehovaly, tak jakoby mavnutim proudku zacla usínat sama. nejdriv chtěla mit rozlou lampičku a i otevreny dveře, pak si je zacla zavírat, ale pry roznute lampičce usina.

mabe
autor
24. led 2014

@zuzkat1 to je vždycky takova "podpasovka". dite mas skoro uspany a dojde manzel. 😝 😀

zuzkat1
24. led 2014

@mabe my mame 2izbovy byt tak zatial sme vsetci v spalni. A kym ninka nebude mat tak 2-3roky tak ja s nimi urcite budem..
No zaspala az po pol 10tej... Snad rano potiahne dlhsie..dufam🙂

mabe
autor
25. led 2014

dobre ranko, tak manza dosel v 5h, to jsem zrovna kojila. pak pepca ještě hodku spala a tedka uz jsme vzhuru, jinak všichni spi ještě. 🙂

zuzkat1
26. led 2014

Ahojte.vonku je hrozne zima...brr...normalne rozmyslam ze si malu necham zajtra doma,nechce sa mi v tom mraze cestovat. V utorok uz ma byt krajsie tak to uz by som ju vzala do skolky...

mabe
autor
26. led 2014

ahojte, tak dneska dopo u dedy, pak k tchanovcum, před chvilkou jsem se s holkama koupala ve velke vane. bylo to bezvadny 🙂 . pepka spala přes den po pul hodkach, tak uz tedka spinka. anicka taky nespala po obede, tak to za chvilku zapíchne. 🙂
zítra standartni vsedni den, anicka do skolky, ja budu trosku uklízet, obed mam z dneska od tchyne a pak pro anicku do skolky a zavest ji na tancovani. 🙂

zuzkat1
26. led 2014

Takze akurat zaspala. Nechce ist do skolky tak pojdeme kupit nove papucky.tie v skolke su jej uz male.

@mabe pozeram ze si pisala 6:30. To ti tak skoro ide anicka spat? tak to zavidim. Hanka cez den uz nespi a ak zaspi o 8mej tak to uz je dovod na oslavu😝

mabe
autor
26. led 2014

@zuzkat1 ahoj, pepka sla spat, ale probudila se ještě po pul hodce a sla spat později nez anicka. ta to zapichla v 19:30h 🙂

mabe
autor
26. led 2014

holky, tak nad nama se prodaval byt, uz je z realitky stazenej, takze jsu zvedava a zaroven mam strach, kdo se sem nastehuje. 😝 jsme v novym od kvetna lonskyho roku, do tedka to byla parada, snad to tak bude dal a bude klid a nikdo nam nebude otravovat život. 😝

mabe
autor
27. led 2014

ahojte, tak nase prcina se kojila v 20h, pak az v 4h a v 7h a tedka ještě spinka. 🙂 dneska mam v planu vyprat lozni, prevlict, vysat, umyt země, no uvidíme jak me to pujde. 🙂

zuzkat1
27. led 2014

@mabe Ahoj.ty si anicku rodila cisarskym? Ako to potom slo rozkojit? Ja keby nemozem kojit tak asi skoncim u psychiatra... Zatial mi nikto nespominal sekciu ale zacinam sa jej bat...lebo mam krcove zily,aj tam dole☹ tak neviem ci to nebude problem. Ninka si na daku zilu sadla hned na zaciatku a odvtedy tam tlaci...

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 ahoj, jojo, rodila jsem cisarem. no, všichni me rikaly, ze je to malej zazrak, ze jsem s pristupem porodnice a cisarem zacla kojit 4.den po cisari a kojila jsem bez problemu 17mesicu. 😀 neboj se cisare, je to sice brisni operace, ale ja sem nemela zadnej problém. budes v lokalni anestezii, takze prcka hnedka uvidíš, pak je blby, ze lezis 24h na jipce, ale mimco ti vozi každý 3h na prilozeni. ja i po tom vyvolavanym nemela pepku hnedka u sebe a taky se rozkojila. mozna bych potom prikladala casteji nez po 3h, at se pekne zacne mliko delat a pokud si nebudes jista technikou prisati, tak se prihlas u sester. ja si myslela jako druhorodicka, ze je to ok a pepka spatne sala. kdyby me nezkontrolovala porad sestřička jedna hodna, tak bych se asi nerozkojila. 😖 ostatní se jenom ptaly, saje? sala, ale blbe.

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 nebo si nachystat číslo na nejakou laktacni poradkyni, at te jde zkontrolovat. lepsi se zeptat, nez pak nekojit

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru