Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
29. led 2014

Ahojte.

@bambi7 tebe robia sono stale? na kazdej poradni? Mne robil zatial na potvrdenie tehu,potom v 12t,20t a teraz mi bude 12ho feb. Inak ja chodim do poradne tak raz za 4-5 tyzdnov.

@mabe pekne nakup-ja mam teraz milion novych veci,ked som nastupila do roboty som si nakupila a teraz to len stoji v skrini. Ale ved po porode vynosim🙂

@nefertitka skore zlepsenie zelam

bambi7
29. led 2014

zuzka ja koli tomu ze som 5krat tehu ,lekarku poznam ,aj pri domke ma viac sledovali pre istotu zalezi od lekara aky je .....a moja je uzasna preto k nej chodim ,keby som mala inu uz by som bola na rizikovej a cakala tam aj 2hodky 😉
takto ma objedna kedy mozem ja a sleduju ma uzasne som ako v bavlnke 😉

nefertitka
29. led 2014

@bambi7 a koho mas lekarku? ano zajtra uz ideme;)
@zuzkat1 dakujem

zuzkat1
29. led 2014

@bambi7 moj tiez vzdy na cas objednava. Ale nerobil navyse sono,lebo na to nebol dovod.zaklopem to... A u nej budes aj rodit?
No ako sono? Bolo uz aj vidiet co to bude?

bambi7
29. led 2014

cafte babule no mne pre istotu robi vzdy sono aj lieky da hned ako keby uz bolo neskoro po tom vsetkom neriskuje nic ziadne ze netreba je ta lekarka uzasna 😉

no tak somo super stale skakalo a nechcelo nic ukazat aj na ocka si davalo rucicku presne ako ked bola domka v brusku 😉 podla posl menst by som mala byt 15a 2dni ale podla sona 16a 4 dni takze je popredu ze je velke co sa tesim hlavne ze pekne rastie no bude po tatovi aj druhe ved ten ma skoro 190cm ,ale moze sa to este zmenit hlavne ze je ok babenko moje 🙂

nef pisem ip

bambi7
29. led 2014

nef tak zajtra idete a ako je tebe?

no ja pojdem s domkou na tanecnu uz sa nevie dockat

bambi7
29. led 2014

zuzka ja som robila na gynekologii a robili sme raz do mesiaca sono vzdy pokial nebol pohyb mimca ,clovek nikdy nevie ,ale viem ze niekt,nerobia to zalezi od lekara skor ako sa rozhodne 😉

zuzkat1
29. led 2014

@bambi7 Ano? To pocujem 1x. Ale je to fajn aspon vies ze je ok. Mne v 16tom nerobil,ale este v ten den vecer sa pohla🙂takze uz som vedela ze je ok. Odvtedy kope,a teraz uz takmer stale.asi bude aktivna ako hanka🙂 a este ti byva zle?

nefertitka
29. led 2014

idem sa vam pochvalit, aj ked neviem, ci je cim, ale zacala som skusat robit ciapky... 🙂 nie je to este dokonale, ale snad ak ma to bude dalej tak bavit, tak sa k tomu dopracujem 😝

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka fiha,si sikovna🙂 ja vobec neviem pliest.

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 vdaka;)ani ja, len zaklady, zacala som sa to trosku sama ucit podla you tube 😝 ...pred vianocami som par salov ustrikovala, tam som skoncila a tieto ciapky su hackovane. Tiez podla návodov a hadam postupne sa viac naucim.

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka dokonca hackovane🙂 tak na to ja nemam... Ja rada robim torty a sem tam nausnicky...ale uz davno som nerobila. Ked sa rozhodnes predavat tak by si mohla hani taku jarnu a ninke tiez urobit🙂

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 jasne, spravim🙂 len si rozmysli a povedz aka by asi mala byt a akej farby a snad sa mi podari tvoju predstavu splnit 🙂

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka ninke daka bezova alebo biela alebo slaboruzova. A hanke taka do ruzova alebo fialova. Neviem mam jej odmerat hlavku? Inak staci taka jednoducha hanke...nemusi tam byt nic extra,max nejaky maly kvietok
Ona je taky chalanisko🙂 Popripade tie farby skombinuj ak sa ti chce🙂
Dakujem
A casu mas habadej... Pokojne do apríla ak ti tolko casu staci🙂

zuzkat1
29. led 2014

Inak dievcata kedy ste davali dcerkam nausnice? Rozmyslala som ze uz v lete by som hanke dala,len neviem ci to nie je skoro.

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 ok🙂 ano odmeraj jej hlavku prosim ta

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 nasa nema nausnice a tiez neviem, ci dat ci nie...najprv som chcela, nech sa raz rozhodne sama, teraz uz aj vravi, ze by chcela, len ked jej vysvetlim, ze jej musia dierku spravit do ucha, tak uz nechce 😝

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka a potom si povedz cenu🙂

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka ja rozmyslam ze dam ked pojde do skoly..

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka Teraz ma hlavu 49-50 cm... Tak neviem aky obvod na jar a ja som merala tak ako davam ciapku. Tak sikmo. Mam to ako podla hrnca odmerat?

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka dajme 51 to jej iste bude,ved vlna aj povoli. Ciapky ma 50cm.

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 ok🙂 nejak sa dohodneme

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 ano ako okolo hrnca🙂

nefertitka
29. led 2014

@nefertitka aha ok, tak 51🙂

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 inak Ninka je velmi pekne meno, ja som chcela Ninku, lenze jednak mi to muz ofrflal a 4 mesiace predo mnou porodila kamoska a dala malej meno Ninka, tak som nechcela vyzerat, ze sa opakujem

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka tak okolo hrnca ma 50...nechame tych 51cm
A teraz hani vymyslela ze chce rovnaku ciapku ako ninka. Tak to necham na teba. Z tych farieb daco🙂 a daky jemny kvietok... Dakujem.
Ninka mala byt uz hanka,ale tiez to muz ohundral tak mame hanku a Teda Teraz uz suhlasi s ninkou-horko tazko,ale my ziadnu nepozname.

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 dobre🙂 posnazim sa ako najlepsie viem🙂

zuzkat1
29. led 2014

@nefertitka Dakujem🙂

nefertitka
29. led 2014

@zuzkat1 este nedakuj, ale uz sa tesim, ako sa do toho pustim 😉

mabe
autor
29. led 2014

ahojte, tak dnesni nakupy pozitivni, pepka to zvladla skvele, byla vzhuru sem tam a koukala z kocarku ven a ja si koupila rifle a dve tricka. jsu rada, ze se mnou sla kamoska, sama bych si to asi nekoupila. ja ji rekla, co chci a ona presne vedela, vzala me do dvou obchodu, zavedla me ke stojanu a rekla toto, nebo toto, ja vyzkoušela a koupila. 😀
@bambi7 to jsem moc rada, ze je vse ok 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru