Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
2. únor 2014

elly sikulka no musim to skusit aj ja 😉 a budem po nociach strikovat aj tak som dlho hore 😉

my sme sa mali super boli sme u svokrovcov na obed a domka bola na korculiach s tatom a ja som oddychovala klasika

zajtra ideme na tanecnu 😉

mabe
autor
2. únor 2014

@bambi7 my mame zítra taky tanecni 🙂 jinak teda psychicky uz jsu v pohode. cytologie dopadla v poradku u dr., tak snad uz mam všechno za sebou a budu si holek užívat. 🙂 ja jsem uz z tech dr. mela nervy a psychika spatne, jak porad něco.

a jak se mas?

bambi7
3. únor 2014

ahoj mabus mame sa fajn 😉
akurat som dozehlila uz som musela,dnes som aj parkety umyla moj vcera vysaval to mam zakazane od lekara ale moj pomaha 😉 v podstate by som nemala robit nic ale ja to nemozem nechat tak 😉

no dnes som varila polievocku a plnenu papriku a poobede ideme na tanecnu
domka si vystrihuje pismenka tak mam chvilku na net a co mabuska vy ako ?

mabe
autor
3. únor 2014

@bambi7 ty opatrne s tim uklizenim... 😉 my pujdeme v 15h pro anicku do skolky a pak na 16h do tanecku 🙂 dneska tam pujde aji mamka, takze bych tam s pepkou jit nemusela, ale musim, chci videt anicku jak tancuje, je to uzasny, jak je uz velka... 😀

nefertitka
3. únor 2014

@ellysa krasne vyrobky. Ako si robila vzor na tej bezovej ciapke? Ani tu v Tatrach neni uz vela snehu. My sme si ani nezobrali lyze,teraz lutujem,svahy su zasnezovane,buduci rok uz bereme aj lyze a tiez dame niki do skolky. Ja som v nemom uzase,ake male deticky tu lyzuju. Zajtra ideme uz domov:'(

mabe
autor
3. únor 2014

@nefertitka ahoj, mam spoustu kamaradu, co davaji od 3 let na lyze, my v tomto jsme takovy zaostaly. my na ty lyze poslední dobou nejezdime, ja jsu lyzar nelyžař, manza je lyzar ale uz davno nikde nebyl..a jak se jinak mas kocko?

mabe
autor
3. únor 2014

holky, uz aby bylo teplo, co..ja se tesim az budeme moct byvat dlouho venku, a ne jenom pro anicku do skolky a domu, cca na 1,5h. kojit venku, priroda, vikendovy vylety,..

bambi7
3. únor 2014

ja som stala na lyziach raz .....u nas prevladaju korcule to chodime stale ja tento rok mam pauzu 😉 ale domka a tato v nedelu chodia 😉

a mabus super ze cytologia dopadla ok,a neboj upratujem len tak trosku 😉 davam pozor ako inak

mabe
autor
3. únor 2014

@bambi7 ja jsem moc rada, ze uz ty dr. s porodem spojeny mam za sebou, stitnice taky v poradku, dělala me i sono, jestli tam není nejakej uzlik. ty hemeroidy me cekaji, zubar, ale to uz není nic a nic zavaznyho. 😀

bambi7
3. únor 2014

mna toho este caka ale uz by som to brala hned no ale musim pockat 😉 uz sa tesim ked bude vonku mimi a budeme vonku 😉

mabe
autor
3. únor 2014

@bambi7 no, nedivim se ti, je to uplne něco neuveritelnyho. zrovna před chvilkou jsem lezela s pepcou v posteli, sla spat do me, ma to dovoleny 1x denne 😀 a koukala jsem na ni a rikala si, je to mozny, ze to fakt tak dopadlo? ze jsme "kompletni". neuveritelny a jak se nam povedla 😀
jako na rovinu je to zahul dve deti zaroven mit doma, i když anicka je samostatnejsi, ale když se to sejde, tak to je mazec a hlavne nechci aby anicka se citila odtrzena. takze se ji věnuju co to jde i s pepkou, ale sem tam pepka taky potřebuje svoje. snad anicka nestrada, sem tam je me to lito, ze na ni musim zahučet, at pepku necha, když ji moc cvici s nohama a tak...ale to se jinak neda, mohla by ji něco vykloubit sem tam a tak..vsak jak budou vetsi, tak to bude zase o necem jinym.

nefertitka
3. únor 2014

@mabe ja tiez,lyziar-nelyziar,ale laka ma to teraz,ked vidim vsetkych tych ludi na lyziach,hned by som sla. Mam sa fajn,az na to,ze mam asi zas nejaky zapal,asi mocovy mechur. Tak sa nalievam urolog.cajom. A nejaky spasmophyt mi dali v lekarni. Inak je tu dnes nadherne,slnecno. Ani domov sa mi nechce

mabe
autor
3. únor 2014

@nefertitka u nas taky trosku prosviti slunicko, tak domu ještě nejezdete.. 😀

bambi7
3. únor 2014

nef tak si to predlzte aspon o dva dni 😉

mabus jasne je to ine ked su dve ale aj tak sa tesim ,domka je velka a je uzasna ta mi pomaha stale
ked mi moj vecer picha injekciu tak mi da ruku ze aby ma to menej bolelo a vzdy povie maminka si statocna 😉 je podarena a ked vidim ju tak sa moc tesim na druhe budem mat dva poklady teda tri aj mojho 😉

bambi7
3. únor 2014

no idem babule ,pripravit domke veci na tanecnu a seba 😉

tak pekny den

nefertitka
3. únor 2014

@bambi7 keby sme mohli,ale nemozme☹

ellysa
3. únor 2014

@nefertitka uz si presne nepamatam ale bud je to ze hackujes tam a spat a tym sa ti robi taky vzor alebo ze pichas do zadnej retiazky len.ale vsetky tie capice su z mimibazar.cz-navody-hackovani- najoblubenejsie navody a tam je medzi prvymi stranami

mabe
autor
3. únor 2014

ahojte, tak ja jsu uplne KO. oci me boli, nos boli a ryma je, byly jsme od 14 do 17:30h venku a mam toho plny brejle. anicka je taky unavena, tak to vypada, ze s usínáním nebudem mit problém, pepca snad taky ne a ja odpadnu u telky.

nefertitka
3. únor 2014

@ellysa dakujem😉

nefertitka
3. únor 2014

@mabe aj ja mam dojem,ze nejaka nadcha na mna ide:-/

zuzkat1
4. únor 2014

Ahojte... Juj baby u vas sa tie choroby nejak tocia. Tak sa uzdravte...
Mne to uz zas pomaly ubieha. Hrozne pomaly. December a aj januar ubehol ale uz zas sa to vlecie...

bambi7
4. únor 2014

cafte babule ako dnes?

nef len sa pekne vyliec a potom vas cakame na tanecnej 😉

mabus tak ste boli vcera dlho vonku super 😉
domka aj ked je dlho vonku moze korculovat hodinu potom este prechadzka a ta nie je unavena a zaspava do 40 min

zuzka to chapem aj mne sa zda ze sa to vlecie 😉

mabe
autor
4. únor 2014

Ahojte, tak ja si dala hodku s pepkou, vstavaly jsme po 6h. 🙂 co v planu? nic. jenom si uvarit obed- budu mit sekanou a pak asi v poledne pujdu na vycházku, do koslky pujdou naší pro anicku autem, pak dojdou za nama. 🙂
jinak ryma uz je lepsi, vecer jsem byla uplne vystavena, unavena a bolelo me cely telo a oci z te rymy. 😝
@bambi7 no, anicka včera vytuhla před 20h a rano jsme ji musely v 7h budit do skolky, coz normalne nedelame. 😀 ja uz se citim lip, venku slunicko krasne sviti, tak tedka uvarim a pak pujdeme v poledne ven

zuzkat1
4. únor 2014

@bambi7 Ahoj.Ano ide to hrozne pomaly. Tebe uz vobec nezavidim to som rada ze uz som dalej.

@mabe no hani rano vstava do skolky ked ideme mhd uz o 6 tej a v skolke nespi. Domov mhd a pokojne este poobede 2hod vychadzka a vecer hodinu uspavam som rada ak o pol 9tej zaspi... Najcastejsie zaspi az o 9tej. Obcas o 8mej-to je uz dovod na oslavu🙂

bambi7
4. únor 2014

zuzka domka este vobec nezaspala o 20hod ta tiez zaspava bud o 21 alebo po nej vcera 21,30 😉 a to nespava poobede od roku a pol
ja ju neuspavam precitame jej rozpravku a pustim este CD rozpravku uz je velka baba 😉 ma svoju iizbu a pohoda .tato nas stava o 5,40 a donesie ju ku mne a je 😉 a ked nie pride sama 😉

no ja mam este dlhu cestu ale neva hlavne ze je v brusku 😉 ale uz sa tesim ked bude vonku

zuzkat1
4. únor 2014

@bambi7 hanka spi so mnou a s manzelom. Isty cas spal v obyvacke ale uz zas s nami🙂 ja som hani este nedavno dojcila tak zaspavala pri tom,a odvtedy sa tak mojka a tuli a tak zaspi. Su to len 3mes.co nekojim.

mabe
autor
4. únor 2014

@zuzkat1 tak to vydrzi hodne

zuzkat1
4. únor 2014

@mabe az moc. Minule som jej vravela ze:"ty si nezmar." A ona,ze:"Dakujem mami"🙂

mabe
autor
4. únor 2014

no, ja se rozhodla, ze zacnu s cvicenim na zada aspoň, když ta power yoga byla pro me tezka a holky to nezvladly s tatou. zítra je cviceni na zada od 17:30 do 18:30h, tak to by mohly zvladnout, to ještě není na spani cas. zada boli treti den jak cert, tak pujdu. zkusim to, jestli to beze me vydrzi - druhej pokus. v kvetnu jedeme s kamosema na dovcu do beskyd, 4 rodiny s detma a chci byt pekne mama, i když s ksichtem nic neudelam,ale aspoň at nemam porodni bricho

mabe
autor
4. únor 2014

no, tak prisly naší, takze z vycházky nic není,pujdem pesky s nemá pro anicku do skolky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru