Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
13. únor 2014

@zuzkat1 my taky tak, nepovinne nedam ani za svet, povinne ma vsetko okrem preockovania v 5.roku zivota, lenze zatial na nas zabudli a dufam, ze to tak aj ostane.

@ellysa ved kazdy ako uzna za vhodne a ako citi. Ja to ale citim tak, ze ockovanie teda radsej nie a hlavne mi vadi, ze sa ockuje aj na take veci, co uz poriadne dieta ani nema ako chytit.
A viem ako mi Nikolka reagovala zle na MMR vakcinu, kde sme jej na "mudru" radu lekarky pridali aj ovcie kiahne, to chuda malo dva tyzdne pomaly horucky, prvy tyzden sa to splhalo az na 40tky a druhy tak okolo 38 a neslo to nicim zrazit a z môjho hyperaktívneho dietata bolo vtedy bezvladne dieta, ktore chcelo len lezat. A sme radi, ze nic horsie sa jej nestalo.

bambi7
13. únor 2014

ahojte
elly aj domka sem tam povie cesky pozera rozpravky 😉

zuzka ja som aj pri domke mala cisarsky nie je to sranda ako niekto povie ale ked nie je na vyber noic sa neda robit,mam posunutu panvu z havarie a nepresla by....../k tomu este som mala zlom.stavec tak preto/

co sa tyka ockovania ja davam co treba tiez som zdravotnik a je vela nazorov ,kazdy spravi ako uzna 😉

dnes hrame hokej 🙂

zuzkat1
13. únor 2014

@nefertitka pokial viem tak z 5rokov sa to posunulo na 6.

@bambi7 a dojcenie sa v pohode rozbehlo? Kedy ti dali malu?

nefertitka
13. únor 2014

@zuzkat1 nas predvolali uz v decembri, lenze potom nam volala sestricka, ze dr. tam v ten den nebude, ze nemame chodit (planovali sme odmietnut, ale mala tam byt aj poradna) a ze sa mame na novy rok urcite pripomenut, tak sme sa nepripomenuli a dufam,ze zabudnu

bambi7
13. únor 2014

zuzka pri cisarskom malu nedali hned necitila som si dlho nohy takze by som nestala,ale nosili mi ju stale mala som tam ale znamu na novorodeneckom ale nosili deti na kojenie to nemozem povedat,
mne sa mlieko rozbehlo asi po 2dnoch tak postupne to slo......

bambi7
13. únor 2014

nef uz si zdrava a niki?

nefertitka
13. únor 2014

@bambi7 no ja uz ano, ale Niki este huhne, ale sople skoro vôbec nema...ani nekasle nic.

bambi7
13. únor 2014

ja pojdem varit tak sa mi nic nechceeeee

zuzkat1
13. únor 2014

@bambi7 ja ked tak nechcem celkovu anestezu... A vraj na kramaroch daju babo ak je mamina ok a chce ho... Tak dufam ze je to pravda... Dakujem za info... Len skoda ze na dojcenie nosia len kazde 3hod... No ale este to nevzdavam...este sa snad otoci🙂
Ty ze uz citis mimi?

bambi7
13. únor 2014

ja som nemala celkovu od pol pasa dole ale tiez to trva km to prejde, a 24h musis lezat takte sa o malu moc nepostaras ked sa ledva pohnes
celkovu nedavaju radi jedine ked je problem

bambi7
13. únor 2014

zuzka popravde si neviem predstavit ako ho hned daju ked sa nevies pohnut a ked anesteza odoznie boli ta rana ale potom sa uz da ale 24h musis lezat

zuzkat1
13. únor 2014

@bambi7 kde si rodila? Ja som to citala v teme kramare ze daju ze nemusis lezat tolko ak ti je dobre. Idem este raz pozriet,ci som nepochopila zle.

mabe
autor
13. únor 2014

@zuzkat1 ja dala prevenar, anicka to mela tak i pepca, ja se nedavam preockovat, proc se ptas?

mabe
autor
13. únor 2014

@bambi7 pravny názor na ockovani 😉 . budu vam drzet palce v hokeji, my to včera projely se svedama

zuzkat1
13. únor 2014

@bambi7 ja som v tomto tvrdohlavec... Radsej bolest ako byt bez malej s ktorou ktovieco robia a ktovieco do nej pchaju...ja uz dr neverim

bambi7
13. únor 2014

zuzka tam nejde o to ze nemusis lezat dlho ide tam o tu narkozu aby vyprchala a ked skor stanes mozes mat bolesti hlavy .....a pri spinalke mas zaveden aj moc kateter
no neviem podla mna nemozes stat skor ,pri celkovej mozes po 12hod

bambi7
13. únor 2014

no to nejde o tu bolest da sa zvladnut aj ja som stala hned ako povedali ale ak si necitis nohy tazko stanes

mabe
autor
13. únor 2014

holky, tak venku se zatahuje, ja se tak tesila na uplny slunicko. tedka jsme si chvilku pospaly, chci trochu uklidit a v poledne pujdeme ven s pepkou, něco pokoupíme a pro anicku pujdu naší, taky tam nemusim chodit kazdej den. 😀
@bambi7 ja jsem taky musela lezet 24h po cisari, ale jak pises, da se to zvladnout

bambi7
13. únor 2014

ahoj mabuska aj u nas svieti slnko ale je zima 😉

no idem varit tak pekny den babulky

zuzkat1
13. únor 2014

@bambi7 ja som myslela ze spinal je menej zly... A Tam treba viac lezat? Zaujimave... Takze ninka nema na vyber musi sa otocit...

zuzkat1
13. únor 2014

@mabe pytala som sa,len tak zo zvedavosti..ze ked davas deti a si tak pro ocko tak ci aj seba.. fakt len zvedavost
hani ma prevenar ale tu to bolo povinne..
Aj ty si mala spinal? Kedy sa ti pepka otocila?

mabe
autor
13. únor 2014

@zuzkat1 ne, ja se nenechavam preockovat nejsem do toho ockovani nejak zazrana, akorát proste dr. rikala co se ockuje, a povidaly jsme si o tom, co doporucuje a ja ji verim, jak u anicky tak u pepci. 😀
ja jsem mela taky spinal, takze pak lehačka 24h, nic moc, ale da se. pepca uz byla brzo otocena, uz v 30tt myslim..

zuzkat1
13. únor 2014

@mabe tak nieco bude... Ked ste rozkojili vy tak aj ja rozkojim... A este stale ju mozem presviedcat ze dole hlavou je svet krajsi🙂

mabe
autor
13. únor 2014

@zuzkat1 urcite bych aji neváhala si pripravit nejakou laktacni poradkyni, kdyby nahodou...

bambi7
13. únor 2014

zuzka spinalka je lepsia pre dieta , 😉
neboj sa mozno sa este otoci

bambi7
13. únor 2014

je mozne ze ak pojdes spinalkou ak sa mala neotoci budes lezat 12hod neviem mozno aj od podania latky kolko daju zalezi ,ja som to neriesila ved lekar sam vie do kedy treba

mabe
autor
13. únor 2014

tak pepca spala od 8h do 11:30h, takze ven pujdeme s nasema pro anicku do skolky 😀

zuzkat1
13. únor 2014

@mabe tak ja teoriu ovladam... Zoberiem si aj odsavacku lebo kazde 3hod.je malo. A mam cislo na 1lakt.tak jej napisem ci jej volat keby daco.

ellysa
13. únor 2014

@zuzkat1 ja som bola rozhodnutá pri oli že pojdem koncom panvovým, už som sa o tom bavila aj z porodnou asistentkou ktorá také pôrody vedie ale potom sa už chvalabohu otočila a vydržala 😀, to sa na SK nedá?

zuzkat1
13. únor 2014

@ellysa vraj hej ale neradi to robia... Este som nehovorila s porodnikom. Bude po znamosti tak snad aspon to vybavi aby mi ju na dojcenie nosili...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru