Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
21. bře 2014

@nefertitka budeš ľúbiť obe ja som tiez mala zmiešané pocity do pôrodu ale ako som ho vytlačila som ho lubila rovnako

ellysa
21. bře 2014

Jaaaj pisem zasa cez mobil tak ako madar

mabe
autor
21. bře 2014

@bambi7 anicka ma taky rymu, tak jsem si ji nechala doma, teda odpo jde k nasim a s nemá ven, bude krasne a zítra dopo cirkusovy zoo a my si pro ni po obede pojedeme a chci nekam do přírody. 😀

mabe
autor
21. bře 2014

holky, tak ještě zítra a pak zase ma byt o 10C min a prset. 😝

ellysa
21. bře 2014

Naozaj ja som včera pozerala predpoved a na 10dni bolo pekne

zuzkat1
21. bře 2014

Hej ma sa ochladit...ale teraz mi to nevadi.chuda hani aj tak nemoze ist von tak aspon jej nebude luto. Dnes stala v okne a hovori:"aky pekny den.ani nefuka,ani neprsi,len slniecko svieti.auta idu a deti idu na ihrisko.." chuda,tak mi jej je luto.

mabe
autor
21. bře 2014

ahojte, tak ja mam pohodovej vecer, manza na basketu, pepka uz spinka a anicka u nasich 😀

zuzkat1
22. bře 2014

Ahojte.u nas koniec sveta... Mala to ma uz vsade...aj v ustach aj na pisulke...v noci len place...cez den sa akotak da... A aj teplotu uz ma... Takato chora este nikdy nebola... Ja idem akurat do auparku,este jej chcem kupit daco od ninky... Je s nou manzel.

mabe
autor
23. bře 2014

ahojte, nam ten vikend nejak utekl, anicka u nasich z pa na so, pak vylet do jeskyne s holkama, dneska mela dopo divadlo s tchanovcema, ja varila obed a najednou je vecer. zítra jdu k zubarce s tou osmickou, boli me od toho ct, napuchlou trosku mam dasen vevnitř a kousu si do ni . asi bude muset ven, mrcha jedna.

mabe
autor
24. bře 2014

ahojte, tak pepca od včera mrzuta, v noci 39C, tak jsem dala cipek, rano 37,6c a tedka zase 39C, tak jsem volal dr., pry to muzou byt zuby, pata nemoc nebo nejaky to nachlazeni začínající. ona nekašle, trošičku sople, ale to ma uz mesic, a porad mrci, dokonce u kojeni zacla brečet, jak se dotkla prsem dasni,tak si myslim ze zuby. kazdopadne pry snižovat horecku a kdyby se to zhoršilo nebo teplota byla i ve stredu, tak dojit. udela CRP. ach jo, ona porad place a je uplne takova jinaci, mrzuta

bambi7
24. bře 2014

ahojte babulky ja som bola na ton glukoz.teste (cukrova voda) a odberoch....akurat som si sadla ten nerv na uz kasle tak to boli ......

este ze mam uvarene ,mam maso pecene a spanielske vtaciky k masu urobim iba zem kasu a je ,poobede ideme na tanecnu 😉 idomka sa ma uz ok tak mozeme ist

mabus mozu to byt aj zubky domka mala vzdy take teploty ako pepca a soplik ved uvidis tak sa drzte
tie teploty su neprijemne domka ma skoro pri vsetkom teplotu

mabe
autor
24. bře 2014

@bambi7 tak at dopadnou testy dobře, pepca se trosku vyspala a ma tedka uz jenom 37C, takze dobry, aji se smeje. snad to budou jenom zuby

zuzkat1
24. bře 2014

@mabe teplota zo zubkov? Nasa dr hovorí ze take nie je...nech sa jej rychlo polepsi

bambi7
24. bře 2014

ahoj zuzka nasa mala teplotu ked jej sli zuby to prvy krat pocujem ze z toho nie je 😎

nef ako:?

mabe
autor
24. bře 2014

@bambi7 diky, snad to budou jenom zuby. ja jdu tedka s tou osmickou moji, bojim...

heliik
24. bře 2014

Ahoj ženy. Mužů se přidat? Loni v srpnu jsem samovolně potratila. V Lednu jsem byla na kyretazi kvůli MA. A ted to vypadá, ze jsem těhotná.. Nemám to ale zatím potvrzené lékařem, jen podle tehu testů.. 🙂

heliik
24. bře 2014

A také bych se chtěla zeptat, co myslíte mám pospichat k dr? Nebo ne? Jak jste to měli vy?

zuzkat1
24. bře 2014

@bambi7 no moja nemala,ale ked som sa na to pytala dr ci moze mat zo zubkov tak povedala ze nie,ze ak ma vtedy teplotu tak je to daka viroza ktoru nachyta dieta kvoli znizenej imunite v case ked idu zuby.

@heliik Ahoj ja mam za sebou 2 potraty a po 1vom som hned utekala k dr a nic mi to nepomohlo. Po druhom som sa na to vytoto a sla az v 9tom tyzdni aj to len preto lebo mi bolo velmi zle a chcela som pnku. Rob ako citis ty. Lieky ti podla mna neda kym sa nic zleho nedeje a srdiecko uvidi az v 7tt najskor...takze osobne si myslim ze to nema vyznam utekat tam,ale je to na tebe. Urob podla vnutorneho pocitu.

mabe
autor
24. bře 2014

ahojte, tak jsem doma, takze moje zubařka zjistila, ze si 7skou nahore kousu do dasne, takze veskerej problém, tak me zub trosku obrousila. 😀 nicmene do budoucna spodni osmička musí pryc,ale az nebudu kojit. pepka cely 2h prospala, byly jsme aji pro anicku ve skolce, tedka ma 37,5 v zadecku, tak snad dobry uz to bude. anicka pry ve skolce ani nezakaslala, tak jsu rada. tedka se divame na pohádky a pak si pujdeme všichni hrat.

zuzkat1
25. bře 2014

Ahojte. Ked sa dari tak sa dari... Hanka kiahne,pokazil sa vysavac,a v psich granulach (nove balenie z obchodu) boli mravce-takze teraz mam nervy kam sa az dostali. Granule boli v predizbe polozene v rohu uz par dni...Dnes ide manzel kupit daky sprej proti mravcom tak to tam vystriekam. Dufam ze to je este vcas.par mravcov sme tam nasli ale zatial nie hufy. Tak mam nadej.
A vy ako?

mabe
autor
25. bře 2014

ahojte, tak dnesni noc dobry. akorát u uspavani jsme mely problém, to mela ještě v 20h skoro 39C a pak uz dobry, spinkala s dvěma kojenima do 7h, pak v 8h jsme to zase zalomily. teplotu nemá tedka, akorát vic soplik, tak nevim jestli zoubky, nebo fakt viróza od manzi. uvidíme, jak to dneska bude vypadat.

mabe
autor
25. bře 2014

@zuzkat1 hmmm, pekne 😀

mereni_iq
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambi7
25. bře 2014

cafte babule ja dnes idem na sono o 15,30hod tak ppotom napisem

inak nic nove ,ten nerv ma boli ale da 😉
pojdem spravit bolonske spagety so syrom a pracka perie , a hranie s domkou inak nic na plane

mabus snad uz teplotu mat nebude ,tak sa drzte babule

ahoj heliik kludne chod k dr aspon zoberu krv na potvrdenie tehu a drzim moc palce ,potom daj vediet

zuzkat1
25. bře 2014

@mabe hej to aby som sa pred porodom nenudila.vysavac uz mam🙂 novy.takze sa tesim,ale tie mravce ma stvu. A hani ma na dasienku daky biely flak... Asi kvoli kiahnam-vraj ju to neboli. Dufam ze to nie je hnis... uz nech je zdrava...

bambi7
25. bře 2014

cafte babule vsetko ok mala ma 750g a 30cm tekvicka nasa vsetko je ok len som anemicka tak mam lieky na to inak ok mam sa setrit nadalej tak sa tesimmmm

mabe
autor
25. bře 2014

@bambi7 ahoj, tak to jsou senzacni zprávy 😉

mabe
autor
25. bře 2014

tak u nas uz pepca spinka, v zadecku mela 37,5C tak uz to bude urco dobry 🙂 anicka si ještě tam něco povida v pokojiku, ale ona to zvladne sama, tak je mi to jedno 😀

mabe
autor
26. bře 2014

dobre ranko, tak teplota uz zadna není, hura. tak budto ty zoubky, ale nejsou ještě vylezly nebo proste nejaka virozka mala. trosku ma sopel, no hlavne ze uz je to za nama, snad. takze v poledne razime ven, juchuuu. odpo prijdou naší, stavi se pro anicku do skolky, takze mame o zabavu postarany. 😀 manza ma další dva dny dovcu, dobira si starou, tak budeme zarizovat zase trosku bytecek.

zuzkat1
26. bře 2014

Dobre rano. Tak uz ma skoro vsetko zaschnute a ma "len" ranky. Takze este den dva doma a myslim ze v piatok by sme uz mohli ist aj von. Buduci tyzden ale este ziadna skolka. Takze netusim s kym bude v pondelok kym budem na poradni. Dufam ze manzel bude moct ostat s nou... Von uz bude moct ist ale nechcem ju tahat do nemocnice,este tam daco nachyta-po kiahnach je vraj slaba imunita.
Inak uz je riadne mrzuta. Nikdy nebola tak dlho doma.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru