Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
23. zář 2009

ahojte...ste tu niekto?no mili uz chapem to s tou svokrou,ja by som ju mojej tiez mozno tak dala,ze ju uvidim cez okno;) inak nie...min. do 3 rokov ju nedostane;)
mab...ja som prve bublinky citila uz v 16tt🙂
aanda...uz sa gulas? 😀

mabe
autor
23. zář 2009

ahoj nefi 🙂 , v 16tt a co si presne citila, zkusis to nejak popsat? to by bylo za tyden 😕

nefertitka
23. zář 2009

ahoj....no citila som take simranie,akoby bublinky v crevach...nieco ako ked sa ti creva prevaluju🙂 alebo ti v nich skvrka,ale trva to dlhsie...je to taky steklivy prijemny pocit;) na dotyk to este neni citit,ale vo vnutri uz hej🙂

mabe
autor
23. zář 2009

nefi, tak jsem zvedava. 🙂 Nemuzu se dockat. Rekla jsem si, ze uz pomalicku budu kupovat vecicky. Mam tri bodycka, tot vse. Nebudu to nejak prehanet, ale uz muzu, ne? 😉

nefertitka
23. zář 2009

jasne,ze mozes🙂 ja som tiez sem tam nieco kupila,ale len take veci ako ponozticky a tak🙂 kupujes neutralne farby?🙂
je to krasny pocit🙂 ked uz citis pohyby,tak naozaj vies,ze v tebe zije a vyvija sa naozajstny maly cloviecik🙂 a potom postupom casu uz to bude citit aj na dotyk a potom to uz aj uvidis ako sa ti vlni brusko🙂

mabe
autor
23. zář 2009

mam tri bodycka - bily, bezovy teda s autickama a lvem 😕 a dalsi prouzkovy modra, oranzova, bila.

na pohyby se tesim, i kdyz me stacil ten pondelni UTZ. neuveritelny, takovej malej clovicek. 🙂 A jak vsechno pekne ma a mrskal sebou. 🙂

nefertitka
23. zář 2009

ma tam este veeela miesta,tak sa ma kde pohybovat;) robit kotrmelce a podobne 😉 neskor uz tak vela miesta mat nebude 🙂
pojdes potom aj na 3D ultrazvuk?

mabe
autor
23. zář 2009

ten 3D se plati, ze? A kdy se dela? jeste jsem o tom nepremyslela. 😒

nefertitka
23. zář 2009

ano plati...ale vsade to stoji inac.Ja som na nom bola uz v 16tt.Ale najlepsie je na to ist az tak okolo 20tt....ja som bola ale nedockava a taktiez som na to isla, lebo som chcela vediet,ci ma mala vsetko ako ma mat, tam vidia viac ao pri normalnom usg...
vtedy som ju videla ao lozi hore dole,vytrca ritu a paty stale na nas a stale tam zaliezala do nejakej diery;))

mabe
autor
23. zář 2009

no uvidime, nefi, jdu se napapat a lehnout si. v noci jsem spatne spala a jsem moooc unavena. tak si to pekne dam. 😉 zatim pa

nefertitka
23. zář 2009

papa

aanda
23. zář 2009

ahoj nef, si este tu?? 😕
veru uz sa iba kotulam 😀

nefertitka
23. zář 2009

hej som🙂 drobec este spinka

aanda
23. zář 2009

spinka dobre aj v noci?

nefertitka
23. zář 2009

ako kedy....ale vacsinou uz spi od takej 20tej do rana do 4tej,piatej...ale nam je to aj tak malo,ked ideme spat o 22hej, skor ani nezaspime...

nefertitka
23. zář 2009

uz si pripravena na ponocovanie? 😀 😝

aanda
23. zář 2009

ale to si celkom pekne pospinka v kuse 🙂
akurat som na to tuto noc myslela 😀 mam natchu a nemohla som zaspat, taka som bola unavena... som rozmyslala, ako to budem zvladat pri malinkom 😖
ja straaaaaaaaasne rada spiiiiiiiim 😀

nefertitka
23. zář 2009

ja som vzdy potrebovala 10az 12 hodin spanku, teraz spim tak najviac 6 az 7🙂 ale uz si zvykam,az na to ,ze nevladzem🙂 mam aj uz druhy tyzden tik pod okom,dr. mi vravela,ze som vycerpana,nech sa idem prespat niekam aspon na jednu celu noc, tak asi pojdem🙂 radsej...kym mi aj pod druhym nezacne mykat;)

aanda
23. zář 2009

to mas veru urcite z vycerpania 😒
ja som to mala ked som sa ucila na statnice... cez den do roboty, vecer som sa ucila... no a potom mi to mykalo dost dlho...
tak uvidim, co bude teraz

bambi7
23. zář 2009

cafteeeeee

bambi7
23. zář 2009

steee tu

aanda
23. zář 2009

ahoj bambi, ja este som

bambi7
23. zář 2009

caf ako?vidim ze preberate spanok 😀

aanda
23. zář 2009

hmmmm, aktualna tema 😀

aanda
23. zář 2009

ty si na tom ako so spankom?

bambi7
23. zář 2009

neboj vsetko zvladnes nasa mala spi cez den max 2hodky niekedy 3 tak sekano ....a v noci?no budi sa aj 4X chce aby som ju pretocila aj ked sa uz vie aj sama 😀 noi mama je mama 😀 a okolo 2h jej dam papat a rano okolo 5,-5,40 je uz hore a kukuckuje ale ked sa na mna usmeje je mi vsetko jedno ci spim alebo nie.... 😀
ale v piatok uz unava dolieha ale drzim sa 😀

bambi7
23. zář 2009

vsetko sa da nic by som nemenila ved sa raz vyspim 😀 som strasneeeeeeeeeeeeeeee stastnaaaaaaa

aanda
23. zář 2009

to hej, tomu verim, ze ked sa potom ten drobcek na teba pozrie, tak sa vsetko "negativne" zabudne

bambi7
23. zář 2009

inac pre nef ja neviem ci ta zelenian bio je taka ako hovoria 😀 ja moc tomu neviem ci nerim 😀 minule akurat bola jedna doky v telke ze je tam mal rozdiel tak ja neviem a okrem toho si myslium ze raz aj tak budu papat vsetko to je ako z jogurtami......nasi jedli vsetko aj ja a som tu 😀 no ved uvidim co povie lekarka 😀

a mab netrap sa co svokrovcí co si myslia ci si doma ved myslim ze robis najlepsie co mozes a nevsimaj si tie reci robisss super vec pre babo a teba a to je to najdolezitejsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aanda vsetko nakupene?

bambi7
23. zář 2009

presneee nasa je slniecko tak rada sa mojka ....tak si oprie licko aby si ju bozkavala 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru