Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

farmarska
28. říj 2009

mabuš gratuluju k holčičce! 😵 určitě jsi se dobře rozhodla a všechno ted bude už v pořádku a ty budeš mít alspon klídek 😵

nefertitka
28. říj 2009

ahojte....mabe,bude to urcite v poriadku,uvidis....budem moc drzat palceky...
aanda,mliecko si normalne nasyp do flasky,ja to tak robim,tolko odmeriek,kolko potrebujes,potom uz len dolejes vodu...a aj nasa ide do dlzky,meria o 4 cm viac ako je normal...a ma len nieco cez 8kg...je to jedno zo stihlejsich babatiek,co uz🙂
a inak mala nam zacala zas nejak soplit,mna uz porazi asi...a ja sa tiez zas citim,akoby na mna nieco liezlo...len pred mesiacom sme boli chori a zas:(

bambi7
28. říj 2009

cafte babulky

mabuska takze dievcatko jejjjjjjjjjjjjjjj super urcite je ok ved je bojovnicka nasa 😉 pekne sa setri a inac ja by som postupovala ako ty tiez by som sla na plodovku ako sa poznam

nef preco kalerab v tesku nechapem??????ja kupujem zeleninu ako vsetky babule.....a nie v tesku aj tu u nas je zelovoc ......ja nekupujem ani bio mrkvu ja tomu neverim aj lekarka a nie jedna mi potvrdila ze to nie je az tak ako pisu a je to fakt na kazdej 😉 ja malej dam vsetko co mozem ale tomu bio neverim---- 😅

a drzim palceky nech nje niky coskoro fit

mili ahoj moja ja krmil z lyzickou a papame pekne 😉 a co nikolasko?ako sa vam dari?

aanda ja beriem vzdy celu krabicu lebo nikdy neviem kolko sa kde zdrzim 😅 a tiez do termosky dojcenecku vodu 😉

bambi7
28. říj 2009

oprava tesco pisem ani neviem co 😅

bambi7
28. říj 2009

a mili gratulujem nikolaskovi k 5m a niky k 1O mesiacikom 🙂

mabe
autor
29. říj 2009

holky, dekuju moooc.

dneska uz budu pomalicku poposedavat, polehavat. verim, ze je rana zahojena. ale do nedele jeste klidovy rezim si dam domaci.

mili1
29. říj 2009

Ahojte babulky, takze s lyzickou, ja som mu dala z flasky, dnes skusime... bambi a nef a ked robite tu kasicku nerobia sa vam hrudky? lebo uz som skusala aj ja aj moj a stale su hrudky....ako to robite vy aby tam neboli hrudky....?
bambi dakujeme 😉
mab drzim palceky...urcite bude vsetko v poriadku.... 🙂

bambi7
29. říj 2009

ahojte mili zalezi aku kasu mate aj nam sa robili ale kupila som od hipp a je to prva kasa a tam sa nerobia skus 😉

mabuska slniecko urcite budete ok verim tomu 😉

my sme dnes mali zemiacik a mrkvicku rozmixovane a spapali sme vsetkooooooo

ellysa
29. říj 2009

🙂 ajojte
ako? ja som dnes manžela vyslala na pánsku jazdu až do nedele, tak sa pripravujem na prvú noc osamote vo svojom živote 😖. Dúfam, že sa nepo... od strachu 😉 inak sa máme celkom dobre, práve som mala pokec s WC

casia
30. říj 2009

elly, achoooj...můj manžel taky občas chodí a musím říct, že jsem si to oblíbila, dám Bridget nebo něco podobnýho, vegáč, udělam si něco dobrýho k pití a jídlu....je to prima, hlavně nedávej Vetřelce nebo tak, to pak vidím všude příšery a bojím se 😀 😀 😀

mabe
autor
30. říj 2009

Ahoj holky, tak tedka sedim u PC, musim udelat bonusy do prace, ale jeste mam rozlozeny kreslo, ze budu polehavat. Vcera me prcina kopla odpo a potom uz nic. Snad to pro zacatek staci. Jinak jsem se vcera prejedla bramboraku, co me udelal manza s gulasem a pak jsem nemohla v noci spat. Bylo me moc tezko, nevedela jsem si, jak lehnout. Takze jsem tedka grogy. Manza ma volno misto stredecniho svatku, ale jede na zahradu chystat stavbu, takze budu zase sama. Aspon si zdrimnu.

mabe
autor
30. říj 2009

jezis, ja si tedka precetla o plodove vode. mela jsem ji takovou nazloutlou. pisou belava az lehce nazloutla, ale byla ta moje taky takova? rekly by me to na odberu, kdyby to bylo spatne? jsem z toho nervni. 😖

ellysa
30. říj 2009

mabuška, dostaneš, čo čítaš somariny!!!! Jasné, že bola taká, aká mala byť, neboj bude to všeko ok.

mabe
autor
30. říj 2009

elly, ja vim, jsu magor uz me hrabe. vis, ja uz zase cekam, co me dalsiho najdou. porad je to dokola, uz si myslim, ze ok a zase neco. takhle uz je to tri roky, takze z toho magorim. 😖

a co vy, jak se mate? ja si tedka dam chleba s maslem a sunkou a pujdu si lehnout. v noci jsem moc nespala. odpo jak manza dojde upecu kure s ryzi. uz bych taky potrebovala na velkou, byla jsem naposledy v pondeli.

ellysa
30. říj 2009

čítaj len pekné veci, ja sa tiež občas dostanem na diskusiu, niečo si prečítam a hneď spanikárim, ale už som sa naučila, že ju okamžite vypnem, nechcem také veci čítať...
Neboj, NT vám vyšiel v poriadku, rážstep sa tiež nepotvrdil, a malý noštek jednoducho malinká zdedila po mamine...
😉
no nám je dnes celkom fajn,stále bolia prsia aj bruško sem tam, nevoľnosť väčšinou začína poobede, tak uvidím, dnes cestujem na Oravu, dúfam, že kamarátovi neogrcnem auto. 😅 Tiež sa veľmi bojím, ani nechcem myslieť dopredu, toto je obdobie, keď sa to vždy pokazilo, takže radšej myslím na všetko možné, aby som sa odreagovala. Teraz sa napríklad učím hačkovať 😀

mabe
autor
30. říj 2009

elly, diky. verim, ze to bude ok. tedka na sama doma koji. 🙂

mabe
autor
30. říj 2009

verim, ze vsechno zle nas opustila. chapu te, ale vse bude dobre. 😉

mabe
autor
30. říj 2009

tedka volala tchyne. ma v prenatalu znamou a ona se dneska divala znova na ten UTZ a rikala, ze nos je opravdu mensi nez by mel byt, ale jinak vsechno ok. A vetsinou pry je downuv syndrom i s jinou vadou, nebo ma mensi nohy a tak. takze zase dalsi maly pozitivum, i kdyz to nemusi nic znamenat.

bambi7
30. říj 2009

cafte babulky co nove?

mabus kedy su vysledky?nebojkaj aj ked sa to povie ze....ale bude to ok musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii verim tomu a verim anicke 😉

ahoj elly ako moja?v ktorom si tt?a ako sa citis?

my sme boli dnes vonku a potom sme sa hrajkali vsetko po starom mala papa zeleninku a chuti jej 😉 co som rada
a prajem vam pekny vikend babulienky moje a mabuska drzkaj sa myslim na vas

nefertitka
30. říj 2009

ahojte....
tak ja som predsa ochorela,uz mam kasel,bolesti hlavy,sopel, horucku...klepne ma asi...bola som s malou cely den,ale teraz som ostala spat u mamy a zajtra neviem co urobim,nedokazem byt bez malinkej tak dlho,uz teraz mi velmi chyba....dufam,ze ona to odo mna nechytila.Mala som sice cely cas rusku,ale dr.sa vyjadrila,ze to moc nepomaha...ach jaj...len teraz jej skoncili horucky od zubkov...
lekarka mi odporucila dat sa ockovat proti chripke,ale neviem,co si o tom myslite?uz myslim na famy,ktore koluju,ze mozem z toho byvat este viac chora a tak....
mili,aj mne sa hruckuju kasicky,to nevadi...ale ked ju budes dlho miesat,nebude mat az take hrucky,proste ju zarob este do total horucej vody a miesaj a miesaj az pokial nebude mat teplotku na papanie...potom bude mat menej hrudiek....a nekupuj hocijaku kasicku ale iba od firmy z ktorej davas malemu mliecko...ta kasa ma totizto mliecne zlozenie totozne s mlieckom,ktore papava...ine by mu nemuselo urobit dobre.

nefertitka
30. říj 2009

hrudky som chcela napisat

bambi7
30. říj 2009

ahoj nef s tou kasouje to podla mna individualne ja som davala aj od tej co mlieko ale lepsie sa mi davaju hipp ziadne hrudky aj malej viac chuti 😉

a vyliec sa a to chapem ani ja si neviem predstavit byt bez malej.....

bambi7
30. říj 2009

tak pekne oddychuj a co sa tyka ockovania ja nevie kazdy organizmus je iny ja som bola aj ockovana a ochorela som ale poznam co im to pomohlo ,,,ale skus na imunitu tabletky z hlivy ustricovej 😉

mabe
autor
30. říj 2009

ahoj bambi, verim, ze mala bude v poradku. prece jenom kvuli malymu nosu nema nejakou nemoc, kdyz je vse ok. jinak uz zacina pomalicku kopat. sice to jsou takovy tlaky jakoby, neni to kopnuti tvrdy do ruky. je to tak 3 kopanecky denne, ale uz ji citim. je to nadhernej pocit.

bambi7
30. říj 2009

mabus ved ta necha oddychovat zlata babulka 🙂 a kedy mas vysledky?

mabe
autor
30. říj 2009

bambi, presne tak, jeste me nechava v klidu. ale je to krasny i tak. vysledky do 14 dnu,ale asi me z toho slehne. 😒

bambi7
30. říj 2009

musis vydrzkat moja zlata viem ze je to tazke jajjjjjjjjjjjjjj ale verim ze bude vsetko ok musiiiiiiiiiiiiiiiiiii moc na vas myslim a ako sa citis?

mabe
autor
30. říj 2009

ja se citim dobre, jako spatne me neni, jest muzu cokoliv. tedka jsem teda 4 dny po odberu lezela a jak se nehejbu, tak jsem nebyla na velke. potrebovala bych uz to. ale jinak ok. v noci uz si podkladam nohy polstarem. mam 3 polstare a porad je menim pod nohy, pod hlavu, vetram, chodim na zachod. takze v noci se moc nevyspim. 😀 brisko mam aktualni kdyztak v albiku. bambi, rikam si, ze uz musi byt dobre. v to pondeli jsem byla uplne mimo a na dne. jdes s rozstepama a oni reknou ok, ale....toto uz nezvladam. myslim, ze mam za sebou hodne. furt neco novyho se nachazi.

mabe
autor
30. říj 2009

jinak mam porad zizen

bambi7
30. říj 2009

jaj mabus viem ,ze je to vela ale bude to ok je to tazke a kazda by mala strach to je jasne ale verim anicke je to silna kocka a zvladne vsetko a jej maminka to iste babulienky vydrzte potom uz bude dobre a bude vsetko super len este chvilku vydrzteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mam vas rada 😉 si nase slniecko mabuska a uvidis zasa bude dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru