Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
29. bře 2013

holky, tak anicka stagnuje, veskery moje snazeni o hrani, chce dneska jenom pohadky. jesteze odpoledne jde k tchanovcum, tak si bude odpo hrat, tam se nediva na pohadky. 😀 zitra celej den u nasich, v nedeli je zase oslava odpo u thcanovcu, svagrova ma narozky, v pondeli po babickach, takze mame co delat a nebudeme vubec doma. 😀

nefertitka
29. bře 2013

@ellysa uz aj nad tym som rozmyslala, len tam nic nevidim a je to vcelku umenie, aby ma aj nechala sa tam pozriet a uz ti je lepsie?

mabe
autor
29. bře 2013

@nefertitka tak snad ji to z lekarny zabere. 😖

ellysa
29. bře 2013

@mabe zle, už nehnačkujem ani negrciam, ale je mi zle a strašná zima, som dala všade kúrenie naplno, deti spotené a ja sa klepem a slabá, sa bojím aj malého nosiť by ma tu nešvihlo

mabe
autor
29. bře 2013

@ellysa jezis, to je teda hruza, jesteze je dneska patek a manza bude doma o vikendu, ne? dnesek prezit a pak uz to bude snad lepsi

nefertitka
29. bře 2013

@mabe no uz par krat vypustila par kvapiek, slubujeme jej hory doly, cokoladku a tak...ale vari sa chuda pri tom strasne a place...
@ellysa asi mas teplotu, ci?

mabe
autor
29. bře 2013

@nefertitka chuderka mala, tak snad to uz bude cim dal tim lepsi, musi ji to hodne bolet

nefertitka
29. bře 2013

@mabe no ved ja mam stresy za nu...

mabe
autor
30. bře 2013

dobre ranko, tak za chvilku jedeme pro zakusky a pak k nasim na oslavu 😀

mabe
autor
31. bře 2013

dobre ranko, teda dobry. to pocasi uz me pekne leze na nervy. ja v noci nemuzu spavat a pak jsu rano jak matoha, tak jsem s anickou lezela u pohadek do 8:30h, manza sel uz v 7h na byt. oslava bezva, dneska mame dalsi od 14h - svagrova ma narozky.

nefertitka
31. bře 2013

@mabe no vy sa teda naoslavujete;)
a inak vam prajem vela vody, aby ste boli zdrave;)

mabe
autor
31. bře 2013

@nefertitka u nas se nastesti nepoliva 😀, ale dekujeme. ja tedka zjistila, ze nemam barvy na vajicka, tak po oslave musime nakoupit a jeste vecer nabarvit. tedka ven s anickou nepujdu, snezi moc. a co vy dneska budete delat?

casia
31. bře 2013

ahoj děvčata🙂pamatujete si mě? 😉 taky jsem chodívala, tak se hlásím, že mám zase co říct, jsem po 4. těhotná a tentokrát doufám, že už to dopadne, mám za sebou 2 zamlklé těhu, pak teď v listopadu mimoděložní, tedy mám 1 vejcovod, se tvářili, že nám to asi nepůjde, tak jsme to na začátku února zkusili a už jsem v 9. tt. Konečně jsem se dočkala srdíčka, tak snad už to nějak dopadne. Je mi blbě, to nikdy nebylo, mám už trochu i bříško, nešpiním vůbec, dali mi Utroš, cítím se pěkně zle, to k tomu ale patří...už mi bude 33, takže už to prostě musí být 😅 koukám co u vás nového...šikulky děcka 😵 jen ty obavy, ty jsou velký mooooc.... 😖

nefertitka
31. bře 2013

@mabe to fakt sa u vas nepolieva?som nevedela 😝
@casia gratulujem a drzime palce;)

ellysa
31. bře 2013

@casia jasné že pamätám , krásna správa, máte to s @mabe narovnako, budete si dávať rady 😉

mne je už dobre, celá choroba prešla do 24h, ale teda som myslela, že umrem
@nefertitka ako NIki, už dobre?

nefertitka
31. bře 2013

@ellysa tak asi nejake jedlo ti to sposobilo mozno...viroza by dlhsie asi trvala, ale chvala bohu, ze uz ti je lepsie, Niki uz tiez dobre, tvrdi, ze uz nestipe, macala som jej to v repiku, davala canesten krem a 2 dni pila urologicky sirup brusnicovy

ellysa
31. bře 2013

@nefertitka no chvalabohu, inak ja ako decko si pamätám, že som takéto stavy mávala často, a nebol to zápal močových ciesť, jednoducho ma to štípalo, svrbelo, trvalo to jeden dva dni a pokoj ale neviem čo to bolo, naši mi to len pudrovali

deny81
31. bře 2013

@casia tfuj tfuj tfuj drzim vsetky paste aby to vyslo. to ze ti je zle, je super znamenie ;) to znamena ze je vsetko tak ako ma byt ;)

nefertitka
31. bře 2013

@ellysa hej aj ja si to pamatam, tiez som to mavala, mne tam mama davala nejaky pytiol ci co....len som nevedela, ci to tento krat nemoze byt aj mechur, lebo Niki to mava, toto stipanie, ale vzdy sa aj vycika aj ked pisti pri tom, teraz to bolo place ako o dusu. A pustala po kvapkach cely den. Teraz neviem, ci ju spravne umyvame a ci aj spravne casto. Mam jej cikulu umyvat len cistou vodou, ci mozem aj mydlo? doteraz sme ju umyvali tak 3 - 4 krat do tyzdna, viac nie, teraz neviem, ci to nebude lepsie kazdy den

ellysa
31. bře 2013

@nefertitka no podľa mňa len čistá voda je najlepšia, my malú umývame každý deň ale tiež dnes hovorí, že ju tam svrbí, dúfam, že zasa nejakú mykózu nedostala na plávaní

nefertitka
31. bře 2013

@ellysa chodite na plavanie? my zaciname buducu sobotu , tak som zvedava, ako to bude zvladat...raz do tyzdna tam bude chodit az do polky juna

ellysa
31. bře 2013

@nefertitka a kam idete?
oliv chodí na nivy -hravé plávanie, ona chodí asi dva mesiace a ti poviem, že len ústa otváram, čo sa už naučila

casia
31. bře 2013

@nefertitka moc děkuji🙂

nefertitka
31. bře 2013

@ellysa tuto: http://www.plaveckaakademia.sk/sustekova/plavec...
sa bojim, ci sa mi tam nebude pritapat...

casia
31. bře 2013

@ellysa děkuji moc, také jsem koukala, že to máme skoro nastejno, to je úplně super, mě dnes trápí migréna, ještě jsem ji v těhu neměla, asi jak řádí to počasí nebo nevím, ale byla jen taková slabá oproti jindy

casia
31. bře 2013

@deny81 děkuji, to si s doktorkou taky říkáme, že ty nevolnosti jsou spíš dobře, je ale pravda, že už se to dá vydržet, trochu se to lepší, už je to jen po jídle a ne úplně celý den, ale stejně, pálí mě žáha, celá jsme zimomřivá, unavená, nafouklá, čelo plný béďů, tak se cítím úplně hrozně, ale co bych pro šotka v bříšku nevydržela 😉

nefertitka
31. bře 2013

@casia poznam tie stavy 😉

casia
31. bře 2013

@nefertitka myslíš to celkově, co jsem popsala?...tak se totiž přesně dnes cítím 😉 navíc mám pocit, že nějak nabírám nebo držím vodu, prostě mi nic není, jestli to takhle půjde dál, budu u porodu jako metráček 🙂

nefertitka
31. bře 2013

@casia ano tie stavy co prezivas...mne bolo zle vkuse bez prestavky...aj ked som bola nenajedena aj ked som sa najedla...vsetko mi strasne smrdelo, vyrazky som mala vsade... a tak

casia
31. bře 2013

@nefertitka je to nepříjemný, na něco mám chuť a než to dovařím, zvedne se mi z toho kufr 🙂 nějaký den je to horší, nějaký lepší, v ty lepší se samozřejmě vzhledem k předchozím zkušenostem stresuju, zda je vše ok, ale snad ano, nešpiním, prsa bolí jako čert, tak snad nemůžeme mít pořád takovou smůlu a smolíčka se v listopadu dočkáme 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru