Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
5. čer 2013

tak anicka mela ucpanou i jednu dirku soplem,takze to ocicko bude spojeny aji s tim. urcite to do zitrka nejak zvladneme vyléčit. emoticon

bambi7
5. čer 2013

cafte babule to pocasie je otrasne....sme doma vonku raz prsi potom fuka fuj zima tam je

no domka si kresli a pise si svoje meno 😀 ako sme doma tak nic ine len abecedu skladame take puzzle uz ju vie celu aspon na nieco je to pocasie 😀 hrame sa

inak vsetko ok nic nove...

a babule deturencom skore uzdravenie
mabus super uz si v 19t parada a pribrala si 3kg to je nic ,a ako sa citis?
tak pekny den babule

ellysa
5. čer 2013

mne drobec teraz spí, ale kašle ešte aj zo spánku a Oliv pozerá Popolušku, ale pôjdeme sa tiež hrať a ja som jej rozšila nohavice softshelové kým bola v škôlke, by som jej ich chcela dokončiť ak deti dovolia

mabe
autor
5. čer 2013

@bambi7 ja se citim dobře. akorát nejak v noci nemuzu spavat. chodim tak 3-5x na zachod a pak nemuzu usnout. jesteze anicka chodi spat po obede, tak si taky dachnu. 😀 při delší chuzi uz boli v krizi, ale pristi tyden zacinam chodit cvicit gravidjogu, tak to bude lepsi. jojo uz 19tt, tak snad to dopadne uz dobře. jinak další velkej UTZ me ceka za 14d ni,t ak jsem zvedava, jestli je vse ok a jestli bude potvrzena holcicka.
@ellysa chudak malej, to počasí je fakt des

mabe
autor
6. čer 2013

ahojte,tak jsme teda dopadly. anicka do rana mela i druhy oko slepeny a opuchly. takze jsme naklusaly k dr. mame antibiotika do oci, nosa, usi, proste ma infekci. no, aspoň to zabere a bude zase ok. takze zase par dni doma. na zítra jsem se domlouvala s nasema, ze dojdou a v pondělí. ja vždycky, i včera, vypadnu jak dorazi manza z práce, aspoň na nakup.
dneska v noci jsme vstavaly s anickou 7x, chtěla utrit oci a ja samo nemohla hnedka usnout, takze jsme obe KO. jenom cucime na pohádky dopo, pak si pujdeme lehnout a aktivita nejaka az odpo.

ellysa
6. čer 2013

@mabe chúďa malé, nech ste skoro fit 😒

mabe
autor
6. čer 2013

@ellysa no vypada uplne silene, proste nejaka infekce, nastesti bez teploty a co vy?

mabe
autor
6. čer 2013

holky, tak hormony se mnou cloumaji.pred chvilkou jsem volala manzovi brecici, ze na anicku je hroznej pohled,ze je mi ji lito. a aji nasim jsem musela zavolat. tedka uz zase dobry.

mabe
autor
7. čer 2013

dobre ranko, tak to vypada ze atb zabiraji. anicka v noci jenom 2x vzhuru, rano jenom v koutkach hnis, zadny zarudly, zalepeny, napuchly oci. pokaslava, tak si myslim, ze uz ty hnusy se rozpustily a jdou ven. ma trosku ještě vodnaty oci, ale je nachlazena to je prece jasny. akorát je to s ni boj, kapat do oci. nos a usi dobry, ale ty oci, musim silou otevřít vicka...dneska dojde moje mamka na celej den. tak si pujdu dopo nakoupit a podivat se v okoli po obchodech, potrebuju nejaky kecky a k tamanum na hadry se podivam. pristi tyden jedeme na svatbu přes vikend, anicka bude u nasich, tak se podivam po nejake halence nebo něco....

mabe
autor
8. čer 2013

dobre ranko, tak anicka v noci pokašlávala a ja mam ucpanej nos a trošičku citim krk. snad se to nerozjede. jinak mame v planu byt doma, varit, hrat si,...

mabe
autor
8. čer 2013

jinak včera jsem byla u tchanovcu odpo, jak tady byla mamka a deda moc spatny. uz se sam ani nepopojde, s velkou namahou postavi, neposedne, jak si lehne do postele, tak lezi. ma plinky a pocurava se. včera se aji pokadil, porad pospava a pry aji zacina spatne videt a sem tam rekne nejakej blud. tchyne rikala, ze vidi to tak tyden a bude konec. hlavne aby se pry moc netrapil, rakovina je strasne nemoc. babicka je uplne v pohode z te mrtvičky. dneska ma babicka narozky, budto dneksa nebo zítra je oslava v ramci moznosti, ale anicka je nemocna, tak tam pujde aspoň manza. 😖

mabe
autor
8. čer 2013

no mozna když bude oslava zítra odpo, tak tam aji na chvilku s anickou zajdu, třeba to bude naposled, co deda anicku uvidi 😖 😢

casia
8. čer 2013

ahoj holky🙂máte už zkušenosti, sim vás poraďte mi, nechce se mi zakládat diskusi, jak je to se začátky těch pohybů mrňouska?..jsem dnes 19+2 a občas něco cítím, ale spíš večer, spíš když ležím a hrozně nepravidelně, taky nejsem moc hubená, spíš naopak..... jednou je to 3 x do týdne, pak vícekrát za den, ale nijak se to nemění, tedy to není častější ani silnější, je mi to líto, moc se těším na mrcasení broučka, mám ještě čas nebo jak se to pak prostě stupňuje, že ho pak cítím pořád nebo stejně jen párkrát za den?? děkuji 😉 😉

nefertitka
8. čer 2013

ahojte....uz sme spat, bolo super, co tu nove?
mam aj fotky v albume, keby ste si chceli pozriet;)

mabe
autor
8. čer 2013

@casia ahoj, ja mam to stejny. jsem dneska 18+6tt a citim pohyby většinou vecer u telky, ale třeba jenom tak 5x a nekdy přes den mam pocit aji v sede, anebo když si lehnu po obede, tak sem tam. dneska třeba ne. proste je to jak kdy. s anickou jsem pohyby mela az po velklym UTZ, tedka jsou to takovy tukanecky. říká se, ze u druhyho je to dřív, ale ja to tak nemam.
@nefertitka ahojky, jee vitej. moc se tesim na foto. podivam se, jak bude vic casu 🙂 tak sis dobře odpocla?

nefertitka
8. čer 2013

@mabe uplne super, krasne tam bolo, hotel uzasny, aj plaz, aj jedlo, programy, vela tam bolo toho pre deti, proste super...len skoda, ze sa nam to uz skoncilo ☹ 😝 ...
Ako Anicka?citala som, ze ma nejaky zapal?

mabe
autor
8. čer 2013

@nefertitka chytla nejakou infekci. ve stredu mela jenom jedno oko natekly, ale do ctvrtka mela obe dve zahnisany, sopel do toho a pry ji boli ousko. takze mame atb do vseho oci, usi, nos. dneska uz je to lepsi, jenom ryma. tak snad to bude ok. je teda bez teplot

nefertitka
8. čer 2013

@mabe super, tak to vyzera, ze to ide k lepsiemu....ja tiez dufam, ze sme si nic z dovolenky nepriniesli....tak ako minuly rok

ellysa
9. čer 2013

@casia také naozajstné kopančeky prídu až okolo 24-25tt a ak je drobček vzadu tak ho môžeš cítiť menej

ellysa
9. čer 2013

@nefertitka pozrela som fotky, geniáááááááááááááálne vám bolo, my ideme o dva týždne do bibone, tak sa už tiež celkom teším, počuj čo si brala aké lieky so sebou?ja už musím začať nejaký zoznam písať alebo čo, sme takto ešte neboli s deťmi nikde ani s oliv, tak neviem, čo všetko pobaliť

mabe
autor
9. čer 2013

holky, tak jsme premyslely nad jmenama a zase další mame Josefinka - pepina, pepca,.... 🙂

mabe
autor
9. čer 2013

@ellysa ahoj, no teda to bude bezva dovca 😉 nas cekaji jeseniky chaloupka za tri tydny, moc se tesime 🙂

mabe
autor
9. čer 2013

@nefertitka to jste mely krasneeee. a jaky jste holky kocky? a co ty vlny? ja bych se teda bala 😀

nefertitka
9. čer 2013

@ellysa brala som od horucky pre Niki aj pre nas, na hnacku pripadnu Hylak forte, teplomer, ophtalmoseptonex do oci keby nieco, Zodac kvapky (tie sa nam aj zisli, lebo sa jej tam robili ekzemy jeden po druhom), ale iba dva dni sme ich davali a zabrali...pre istotu pre malu sme brali aj sirup od kasla, kvapky do nosa...a na ako dlho idete?myslim, ze tam neni problem aj dokupit keby nieco, ale dufam, ze ich nebudete potrebovat;)
@mabe vlny boli raz velke, raz male;)

nefertitka
9. čer 2013

@ellysa teraz som nasla zoznam co som si pisala pred dovcou, tak ti ho rovno okopirujem🙂
Nurofen pre Niki
Paralen pre Niki
kvapky do oci
hylak forte
kvapky do nosa aj pre nas aj pre Niki
Canesten
Fenistil gel
Paralen pre nas
teplomer
Panthenol na spaleniny
Endiaron
Bio Gaia
Motylium, Torecan (vracanie)
Sterimar
Nieco na mykozu pre mamu pre istotu
dezinfekcny gel
leukoplasty
raid do zastrcky
urinal

ellysa
9. čer 2013

ideme len na týždeň, vďaka za zoznam, však dúfam, že nič nebudeme potrebovať ale pre istotu niečo na horúčku, do nosa, hnačku chcem mať

nefertitka
9. čer 2013

@ellysa no ved, toto bol nas zoznam a nakoniec sme zobrali len to, co som napisala predtym...

tu je este videjko, ako sme sli z restiky na plaz, ak by ste si chceli pozriet...

https://www.youtube.com/watch?v=SBST9Bdyb4A
nefertitka
9. čer 2013

@mabe mne sa z tych mien, co si vravela este aj predtym paci Eliska;)

mabe
autor
10. čer 2013

dobre ranko, tak dneska jsem se probudila s chrapotem. rymu mam min, ale spadlo me nachlazeni na hlasivky. a pokašlávám. takze budeme doma, anicka taky ještě kasle, ale jinak uz dobry. takze tedka nejaka ta pohádka, pak uvaříme obed a hrani.

mabe
autor
10. čer 2013

@nefertitka ještě mame vymysleny Josefinka jako Pepina, Pepca,...no uvidíme kde skoncime 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru