Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
13. zář 2013

@bambi7 ahoj, ja mela zapeceny testoviny od včera. dneska jsem si dala 2x spanek po hodce, jeden dopo a jeden po obede. byla jsem jakasi unavena 😀

nefertitka
13. zář 2013

@bambi7 tak myslis, ze by mi to mohlo vyzabijat aj tie koky co mam z drazdiaku?ak ich teda este mam, to neviem, ale kedze ma to stale stipe, tak asi ano
my sme mali lososa s cestovinou

mabe
autor
13. zář 2013

holky, me uz nejak nebavi byt porad doma a polehávat. je me tedka lito, ze anicku vyzvedavaji porad babicky a není se mnou. 😝 nejak to na me tedka padlo 😖

mabe
autor
13. zář 2013

@nefertitka urcite ti to pomuze, zkus to

ellysa
13. zář 2013

caute baby tak u nas lazaret vcera zacala horuckovat a soplit oli a dnes wili ale ten katastrofalbe.nevie sa nakojit sople mu tecu aj von aj do hrdla ocka krvou podliate.no jedno chore dieta je moc a dve na zabitie.do revu mi je radsej keby som ja bola chora a oni ok

mabe
autor
13. zář 2013

@ellysa tak u vas taky propukla nemoc? snad nas to nedostane. manza taky smrka a anicka...tedka pujdu volat tchyni, jak je na tom, jestli se to zhoršilo. je me tak divne,kdyz ji nemam pod kontrolou a uz se citim jako spatna matka, ze ji tak odkladam... 😖

nefertitka
13. zář 2013

@ellysa to si neviem ani predstavit ☹ ...nech si cim skor fit...

casia
13. zář 2013

@ellysa jejej, uzdravte se 😒

mabe
autor
13. zář 2013

holky, tak ja nevim. tedka tchyne dovedla anicku s krvavyma urvanyma očima, porad brecela. pry uz hodinu s nemá nechtěla nic delat a brecela a jenom pohádky chtěla mit pusteny. proc ji nedovedla domu? bydli od nas 10min, chudak decko. ja si to tedka vycitam, ze jsem ji tam davala a ze ji takhle celej tyden davam pryc. pristi tyden uz to tak nebudu. myslim, ze uz je toho na ni moc za celej tyden. tedka je uplne v pohode, zpiva si,..tchyne to odůvodnila, ze na ni něco leze, ale tedka se chova anicka uplne normalne a trosku ji tece z nosa. proste je toho fakt na ni asi moc...

mabe
autor
13. zář 2013

@casia ahoj, jak se mas?

bambi7
13. zář 2013

ahojte
mabus netrap sa ,viem ze ti je luto a smutno ze je anicka bud u vasich alebo svokrovcov ale musis to vydrzat ved to robis pre pepinu musi byt este v brusku 😉 tak sa netrap si super maminka
tak to vydrz este ........

elly skore uzdravenie

nef ako je tebe a niki?

mabe
autor
13. zář 2013

@bambi7 nejde o to, ze je me to lito, ale ze anicka uz toho ma taky dost. proste u tchyne rvala tak,ze mela uplne rudy oci, usoplena. proste za tech 14 dni toho bylo moc. pristi tyden ji vyzvednou,ale prijdou s ni domu proste.

bambi7
13. zář 2013

jasne ja to chapem 😉
len som to myslela v dobrom aby aj pepina vydrzala v brusku co najviac 😉
sama vies ako sa citis tak si lazkas ked prides domov 😉

bambi7
13. zář 2013

ja na tvojom mieste by som tiez chcela aby bola domka doma a ak budem tehu tak budeme stale doma kedze ja som aj pri domke lezala hned az do porodu jedine kontrola lekarky 😉
ale mamca moja bude chodit domku brat von 😉 to nech som uz tehu

casia
13. zář 2013

@mabe ahojky 😉díky, nic moc, jsem pěkně nachcípaná, měla jsem angínu, tak jsem dostala penicilin, prý je bezpečný, tak doufám, zabral, ale mám ještě hroznou rýmu, plnej nos, oči rudý, hlava bolí☹naštěstí nemám vůbec teplotu, jinak ok, v pondělí mám poradnu a druhej předporodní kurz, prdík kope, snad je vše ok, děsně mě narostl buben🙂žádný větší trable nemám, už se to blíží, tak jsem napjatá a doufám, že budu mít nějaký hladší porod...já naivka 😀

nefertitka
14. zář 2013

@bambi7 mne je lepsie, tabletky som si nedala este, dohodnem sa s gynekologom v pondelok, este ma to stipe, ale menej...nerada beriem ATB, ked nemusim. Poviem mu, co mi predpisala lekarka a spytam sa ho na nazor. A bojim sa ich, lebo vela ludi pisalo, ze im po tychto ATB byvalo dost zle. Niki stale sopli, ak ja neviem, co to ma znamenat. Dakujem s za opytanie?A Domka ako?
@mabe asi bolo toho na nu vela....nechaj ju v skolke vyspinkat a potom nech je doma, k starym rodicom len sem tam....tiez by som tam Niki nedavala uz po takejto reakcii, myslim casto.

Ja som sa dnes rano zobudila na strasnu bolest hlavy a chrbtice, ale ze strasnu...

nefertitka
14. zář 2013

@casia no drzim palce, nech je jednoduchy🙂

nefertitka
15. zář 2013

aha co ma nasa zajtra v skolke na obed, co su neni normalni? sak sa dokaka ze mlieko a melon naraz. Som jej prikazala, ze bud jedno alebo druhe, tak snad to dodrzi....inak stale sopli a je zahuhnana, tak ale pojde uz do skolky, nic ine jej nie je
kuracia polievka s niťovkami, kysnutý koláč s ovocím, mlieko, melón

bambi7
15. zář 2013

caf nef domka mala teploty 3 dni 38 a teraz uz nie tak som rada ,ma este soplik tiez tak smrkame a smrkame....

inak nic nove
a co mate na plane?ja akurat pijem kavu aj moj a domka sa hra 😉

mabe
autor
15. zář 2013

ahojte, tak tedka o vikendu jsem tak stridave odpočívala a stridave něco varila. je me lip, když jenom nelezim, psychicky i fyzicky, ale setrim se, to je jasny. konecne dneska mame predelanej nabytek v obyvaku, takze muzeme koupit sedacku z ikeii a uz to zase bude vypadat trosku jinak ten nas byt. 🙂 anicka jenom sopli, nic hroznyho, tak zítra muze jit do skolky.
@bambi7
@nefertitka vidim, ze taky soplite, ono to bude tedka asi normal. pokud nejak dramaticky nekaslou a nemaji teploty, tak asi není co resit. ale at uz jsou ti prcci fit uplne

nefertitka
15. zář 2013

@mabe no ved, tie sople budu neustaly kolotoc asi teraz....len ja sa bojim aj inych veci, pneumokokov, Niki neni zaockovana, ani na zltacku typu A a ani na rotavirusy...nie som za ockovanie, tak to co sme nemuseli, sme nedali...mala dost zlu reakciu na MMR vakcinu a odvtedy sa bojim. Ja som mojmu muzovi povedala, ze ak do vianoch bude furt chora, tak ze tyzden v skolke, tyzden doma, tak tam chodit nebude...ja proste strasne stresujem, ked jej nieco je a nechcem, aby trpela...ak nebude tak casto chora, tak budem len rada a nech tam chodi aj nadalej...ten kolektiv potrebuje, to viem, ale nie za kazdu cenu.

nefertitka
15. zář 2013

@bambi7 kedy ju planujes dat do skolky?

bambi7
15. zář 2013

nef tento tyzden bude este doma nech sa dolieci uplne,tak mi povedala lekarka este nie je fit
no a uvidim do kedy to vydrzi v skolke zasa 😒presne skolku potrebuje ale nie za kazdu cenu ako povedala lekarka to potom nema vyznam aby nechytila nieco horsie a bude uplne po imunite.....
ved zaciname chodit na tanecnu tam je malo deticiek v skupine bude medzi detmi je to 2X do tyzdna .....nasla som dobru tanecnu aj blizsie domu tak som rada a moze tancovat 😀

a niki ako ?uz ide do skolky

bambi7
15. zář 2013

a este chodi do tej dielnicky tak ma deticiek dost 😉

nefertitka
16. zář 2013

@bambi7 ano Niki uz ide, teda uz isla;) vcera povedala, ze uz tm chce ist, ze sa tam tesi...tak snad jej to aj ostane...len tie choroby...uvidime ako to bude a podla toho sa uvidi...ak by nebyvala casto chora, tak sa budem tesit, ale ak bude, tak sa budem musiet zas pohadat s muzom... ale ved sam uvidi a snad ma tolko rozumu, ze uvidi, ze to takto nejde...teda ak bude furt chora, ale stavila by som sa o milion, ze bude

mabe
autor
16. zář 2013

ahojte, tak anicka je na ceste ve skolce, dneska jsme vstavaly az v 7:45h a rychle jsme to zvladly. 🙂 moc se tam tesila, ryma ji skoro vůbec netece, sem tam něco vysmrka, tak snad to zase bude dobry přes tyden a nenakazi se vic. ja budu mit relax, navareny mam z vikendu, takze leharo u telky, a odpo dovede anicku moje mamka. zítra reknu tchanovcum, ve stredu se hlasil muj tatka a ve ct uz kontrola, tak uvidíme, co me rekne dr., třeba rekne dobře drzite, tak zase vic budu fungovat, aspoň malou prochazkou pro anicku do skolky. zítra zacinam 34tt, tak snad to dotlučeme. 🙂

@bambi7
@nefertitka holky, vy teda mate trapeni s tou imunitou holek 😝 . ja jsem sama zvedava, co anicka, kolikrat bude marodit tento rok a tak...a jak to chytneme my od ni a Pepina,...

bambi7
16. zář 2013

cafte babulky

nef najdi si dobru imunologicku alebo sa prehod k tej mojej je uzasna ,niki by mala uz davno brat nieco na tu imunitu ono kym to zaberie trva ,nechapem preco jej uz davno nieco nedala ak ma z krvi potvrdene tu zniz imunitu,,,,,
a detska co na to ?
ja mam aj detsku super akurat jej dnes idem dat papiere a ide mi vypisat predlzenu matersku zo zdr.dovodov....mamina moja pride postrazit domku tak ju cakame

no drzim palce nech vydrzi v skolke aj ja by som bola rada kedy tam bola zdrava ale co narobime ,ked tam nebude moct chodit tak nebude nebudem to riskovat ako mi povedala detska lekarka uvidime co bude ,najhorsie je ze bude zdrava a pride staci jedno dieta co nie je a sme kde sme boli 😒

mabe
autor
16. zář 2013

@bambi7 dulezity je zdravy, holky se ještě nachodi do skolek a skol...

mabe
autor
16. zář 2013

holky, tehu bacily...tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj,

bambi7
16. zář 2013

mabuska slniecko dakujemmmmmmmmm uz som si zobralaaaa 😀 snad coskoro budeme tehu s nef 😉

ved to ked to nejde tak nejde nachodia sa este dost ako pises nic im neutecie 😉

a ako sa citis dnes?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru