Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. říj 2013

ahojte, tak patek a spolecny vikend rodinny před nama. 🙂 asi pujdeme zítra opekat spekacky na zahradu, moc se tesim. 🙂 jinak nic extra zvláštního. dopo uvarim obed, mrknu na telku s natazenyma nohama a v 15h vyrazim pro anicku do skolky, asi sjedu mhdckem, včera me dost bolely nohy, taky po mesici lezeni. 😀

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka tak co holka, jak se mas?

mabe
autor
4. říj 2013

holky, tak poslední dny anicka chodi za nama v noci do loznice, donese si svoje periny, plysaka, lehne si mezi nas a ještě spime. když to byvalo k ranu, třeba kolem 5-6h, tak dobry, ale poslední dve noci uz v 1h. asi toho trosku aji zneuziva, musim to zarazit, pry se ji spatne spi v pokojiku. nechci, aby si zvykla a pak uz to neslo jinak. takze vikend budeme trénovat. premyslm, ze bych ji koupila na zed ty svitici hvezdicky, aby tam mela něco nového.

nefertitka
4. říj 2013

@mabe ja som bolau lekarky a ze si mam davat bioparox a od kasla bud hedelix alebo sinupret...sale trosku spinim, ale inak mi nic nie je, co sa tehu tyka, len prsia trosku bolia
Aj Nikolka tak chodi za nami🙂 uz dlhsiu dobu, tiez raz rano, raz v noci...ked pride v noci, ja musim odist, lebo sa tam nevyspim...strasne sa prehadzuje...kope...my mame tu korytnacku co Ellysa, to jej davame na zaspatie, ale neviem si predstavit nechat to svietit celu noc...

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka tak snad budes brzo ok s nachlazenim. uvidíš, ze spineni prestane za chvilicku a bude ok 😉 anicka ma taky takového ducha na zaspani, zaspava dobře, ale asi jak se probudi v noci, tak proste nekdy ma pocit, ze je tam sama. tak si rikam, ze ty hvezdicky by třeba byly dobry. chci ji to odnaučit co nejdriv nez se narodi pepina, at to pak s ni nemá spojeny.

zuzkat1
4. říj 2013

@mabe
@nefertitka hanku este uspavam a spi s nami-niekedy sa tata odstahuje do obyvacky,takze ja a hani spime spolu🙂

nefertitka
4. říj 2013

@mabe tak skus, mozno to pomoze;)

nefertitka
4. říj 2013

tak ja neviem, lekarka mi povie, nech sa obycajnej virozy neobavam, ze ta je neskodna pre babo a teraz na jednej stranke citam, ako kazda viroza na zaciatku tehu moze sposobit potrat, alebo poskodit plod;(

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka ja si myslim, ze vysoky horecky jsou nebezpecny, jinak ne

nefertitka
4. říj 2013

@mabe dufam

nefertitka
4. říj 2013

dnes by sa mala aj Bambi vratit z dovci

mabe
autor
4. říj 2013

tak za chvilku razim pro anicku do skolky, tam teda pekne fouka a je zima. ono to slunicko svadi, ale zima dobra teda 😝 😀

casia
4. říj 2013

@nefertitka já měla u těch předchozích taky a určitě to na to vliv nemělo, teď jsem měla už 2x angínu a Penicilin a v pohodě, Paralen neškodí a nejvíc vadí vysoká teplota....

nefertitka
4. říj 2013

@mabe ved rano som skoro vonku odmrzla, 1 stupen tam bol
@casia aj v 1.trimestri si bola chora? ako dlho ti trvalo to spinenie inak?Lebo mna to uz docela stresuje

casia
4. říj 2013

@nefertitka zhruba, možná pár dnů po

casia
4. říj 2013

@nefertitka špinila jsem lehce asi 2 dny a angínu jsem měla v 8. týdnu...penicilin a Paralen, teplota vůbec, rychle se mi ulevilo...bála jsem se jako sviňa 😎

nefertitka
4. říj 2013

@casia mna hrozne to spinenie stresuje, chvilu sa vytesujem, ze skoro vobec nespinim, na stvrty krat pridem na wc a zas...hrozne

casia
4. říj 2013

já mám takový pocit, že na ty zamlklé tohle vliv nemá, prostě, že se to nějak špatně spojí a pak je to špatně, pokud je mimi dobře založené, nějaké nevážné nemoci nebo nějaké jiné vlivy toho moc nezmění...

casia
4. říj 2013

@nefertitka to Tě úplně chápu, taky jsem se málem po.... strachy, nějak jsem ale věřila, že tentokrát to bude ok, Nef, kašli na to, neupínej se na to, neboť svým chováním nic nezměníš, buď to bude vše ok nebo to tak má být, je to hrozně krutý, ale podle mne se to tak musí brát...a já věřím, že Ti to vyjde 😉

nefertitka
4. říj 2013

@casia ja viem, ale akosi sa to neda brat s takou lahkostou... 😝

casia
4. říj 2013

@nefertitka to já vím....

nefertitka
4. říj 2013

a ty uz vies co a ako?budes mat epidural?ci bez?

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka tak co kocko, jak je?
@casia jak se dari? poslíčky uz mas? ja zatím nic, teda aspoň si to myslim, i tvrdnuti nepoznam. tedka na ko včera me dr. rekla, ze za mesic lezeni mam z CS3 CS0. takze jsme se dohodly, ze muzu chodit na prochazky, tzn. pro anicku do skolky. uvidme za 14 dni na ko. chodíš uz na monitory? me dr. posle az za 14 dni, není to pozde?

nefertitka
4. říj 2013

@mabe vytok je stale...ale snazim sa posedavat a polehavat...
inak som si vybrala ciste pyzamo teraz vecer po osprchovani a normalne mi trosku uz smrdi...ta avivaz...ble

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka uz ti smrdi pyzamo? no vidíš, ono ty hormony litaji nahoru dolu na zacatku tehu, tkaze to spineni muze byt normal nez ten duphaston zabere poradne.. drzim palce, at te to moc netrapi a mas klid. ja se taky porad pozoruju ohledne vytoku a spinein. i když jsem spinila jenom jednou kolem 27tt, tak to pokazde kontroluju, proste zvyk blbej. mam trosku vic vytok, ale to sem tak mela vždycky i u anicky v tehu. dneska nam trvalo 2h dojit domu ze skolky. anicka se neskutecne tahne jako sopel. kdybych nemela tak velky bricho, tak je me to jedno a nechtělo se me curat. svitilo slunicko bylo fajn, ale pro me je to opruz tedka uz. takze jsem se rozhodla, ze nebudu ještě chodit kazdej den pro anicku. budou chodit i babicky a ja pujdu obden. 🙂 anicka je tak ze skolky unavena, ze uz v 17h je na zabiti fakt. jaky dela naschvály a lumparny, ale nemuzu ju prece dat tak brzo spat. chodi po vecernicku v 19h. tedka si sama ještě prohlizi knizky, pak prectu jednu pohádku a pujde v 20h spat. manza není doma od rana, tak ja uz jsu dost unavena a to jsem spala rano 1h a po obede hodku.

zuzkat1
4. říj 2013

@nefertitka
@casia no nie je uplne pravda ze spravanim nic nezmeni. Ja som urcite potratila zo stresu

nefertitka
4. říj 2013

@mabe my sme mali dnes poriadnu zimu vonku teda...
ked nevladzes, tak to radsej sprav ako pises, chodievaj pre nu obden...a ked sa Pepinka narodi, bude chodit asi manzel pre nu, ci?

nefertitka
4. říj 2013

@zuzkat1 to mas pravdu, aj zo stresu sa da

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka manza anicku vozi rano a ja pocitam, ze první tyden nepujdu pro anicku a pak uz bych chtěla chodit s kocarkem. mam to od baraku 10min chuze, ale anicka se tahla jak sopel dneska, sbirala kastany, listi,...kdybych nebyla takhle tehu, tak by to bylo fajn.

nefertitka
4. říj 2013

@mabe to iste aj Niki stale zbiera;) a aky bol dovod toho spinenia v 27tt?
Mne muz rano pichol prvu injekciu a uz mam hrcu na ramene ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru