Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
30. říj 2013

@mabe ja som doterna, ale nerodis este? 😀

zuzkat1
30. říj 2013

Ahojte,tak uz pri mne odfukuje hani😀 dnes sa konecne podarilo vybavit to cestovanie k nasim.
Inak mam pocit ze mimi sa hybe...ja mam taky pocit uz teda davno,ale vzdy som to zahnala ze este skoro,ale teraz je to take silnejsie...tak uvidim...ak sa to uz bude opakovat tak to bude mimi...

mabe
autor
31. říj 2013

Ahojte, tak vcerejsi kurz uplne super. byly jsme tam dve a PA, takze jsme kecaly, hlavne co nas zajima a tak. ta druha mamina rodila normalne, takze jsme si tak povidaly a moc me to uklidlnilo. rikaly, ze to jak jsem zazila "zaziva" siti a bolest po cisari a tak, ze normalni porod zvladnu v pohode. krasne vysvětlila, jak to funguje, jak mimco rotuje, ze je potřeba se uvolnit při kontrakcích, aby mala sla dolu lip, jak dýchat,...potom jsme se bavily o epiduralu a rozhodla jsem se, ze si ho nedam (uvidim jaka bude nakonec situace). no proste me to nejak uklidnilo. 🙂

v noci se me zdalo, ze rodim. pepca vylezla ven doma a vypadala jako kralicek bez chloupku, cervena cela, nevidela, zvlastni s 😕 en.

anicka uz je ve skolce a ja su jakasi bezradna, tedka jsem byla zvykla ji mit tri tydny doma. ani ona se rano netvářila, ze huraa skolka, tak nas manza zavezl do skolky, chtěla jsem ji predat ja a pokecat s učitelkou. tak anicka mlcela, ale sla hnedka si hrat s detma, takze snad to bude dobry. jinak venku zima jak svina, ani jsem poradne nevedela jak ji oblict. dala jsem košilku, tricko, svetr a nepromokavou bundu, puncochy a sustaky, snad to bude stacit. 😝

tak jdu si udelat snidani poradnou a jdu vas docist.

@nefertitka nerodim, i když vecer jsme mela trosku jako zase bolesti krize a v podbrisku, ale to mivam, jak je pepca aktivni, tak nevim jestli poslicci...PA rikala, ze to muze byt ono, jak se pepca mela, tak děloha reaguje pomaličku, však zítra se dozvim, jak na tom jsem. 😀

bambi7
31. říj 2013

cafte babule mabuska prisla som sem koli tebe ci uz 😀 no neva tak pockam 😉 myslim na vas babulky moje
na slniecku j eteplo ale v chladku uz nie

dnes sme boli v dielnicke aj nef a niki tak nam bolo super veselsie 😉

ja som akurat upratala a spravila som si paradajkovu polievku a moj ma zemlovku domka masko no uznajte kazdemu ine 😀
zajtra ideme za starkou do Partizanskeho tak budeme mat vylet ,domka sa uz tesi

elly ako deturence este su chorucke,dufam ze sa uvidime aj s nef a deturencami daj vediet ked budes moct
tak babulky pekny den

zuzkat1
31. říj 2013

@mabe pani to tam mate taku zimu? My sme sice sli von neskor ale mala pancuchy este nenosi a bola bez bundy.
Inak ja som nic nemala ani tvrdnutie,ani hlienova zatka,netusim co su to poslickovia... Rano mi praskla voda a hotovo.
Jaj uz ti zavidim,o chvilu bude mimi🙂 ja mam pocit ze uz male citim no nie som si ista...

nefertitka
31. říj 2013

@bambi7 my uz mame kolac hotovy, Niki sla akurat s babkou von na hodinku, hodinku a pol, idem nejak opatrne povysavat, lebo ja uz neviem odkial sa nam tu tak prasi a potom dojde na navstevu segra aj s frajerom, no a vecer sme same, muz ide s kamaratom na pivo.

nefertitka
31. říj 2013

@zuzkat1 moze byt, ja som Niki uz v 16tt citila

mabe
autor
31. říj 2013

@zuzkat1 no rano pekelna zima, tedka je ve stinu 11C, tkaze uz teplicko. jojo, za chvilku to bude tady.. 😀
@bambi7 bambi, ja ti napisu smsku neboj 😉
@nefertitka jak se cítíš kocko?

nefertitka
31. říj 2013

@mabe tak rovnako, smrdim si ked sa trosku spotim, smrdim si ked sa umyjem sprchacom, vadi mi ked mam mastne vlasy, tak isto mi vadi,ked ich mam umyte...a tak vsetko to iste...porazi ma uz. Mne sa normalne protivi uz pozriet na oblecenie, lebo uz v hlave citim avivaz...zaludok stale na vode....HROOOOOZAAAA....nech uz je prvy trimester za mnou

mabe
autor
31. říj 2013

@nefertitka tak je videt, ze se mas dobře 😀

nefertitka
31. říj 2013

@mabe no ja nie, ale cervik ano 😝

mabe
autor
31. říj 2013

@nefertitka dulezity je, ze prckovi se dari dobře a ty to nejak zvladnes, ze.. 😉 😀

nefertitka
31. říj 2013

@mabe no hej, len mam pocit, ze to nezvladam uz teraz...najradsej by som bola uz po porode

mabe
autor
31. říj 2013

@nefertitka ja vim, ze to vycerpava, ale brzo to prestane a budes si tehu užívat 😉 . vidíš, ja to mam za par, 5 dnu do porodu je to mazec, teda do porodu do terminu porodu. silene to uteklo fakt, uz se tesim az budu normalka fungovat, teda zacnu fungovat, snad to pujde. bude to urco narocny, ale babicky pomůžou, vezmou si pepcu ven a tak...anicku jsem dala az ve trech mesicich, ale pepinu dam urcite dřív 😀

mabe
autor
31. říj 2013

@nefertitka hlavne aby prcka byla v pohode, zítra se ukaze v porodnici na ko

nefertitka
31. říj 2013

@mabe no ved, uz aby to bolo... ja tiez dam male hned pokocikovat, co ine mi aj ostane pri dvoch,ze? 😝 ...to uz nebude take jednoduche ako s jednym...

mabe
autor
31. říj 2013

@nefertitka presne tak, budu rada, ze si muzu oddechnout. tedka teda jsu jak na trni. tchanovci vyzvedavaly anicku ze skoky a ještě nejsou doma. rikaly cca v 15:30h. jdou prochazkou, ale uz je to dlouho.

nefertitka
31. říj 2013

@mabe tak im skus zavolat...

casia
31. říj 2013

@mabe ahoj, je mi pořád stejně, ale občas mám bolesti, poslíčky, kolikrát už myslím, že je to tady a zas to přejde, dnes jsem byla na kontrole, vše ok, už jsme otevřený na 2 cm, tak to asi nebude dlouho tvrat, jinak ko v pondělí na sono a zátěžový test....tak jsem ráda, že buď porodím přes víkend nebo toho ještě pár stihnu a odpočinu si🙂

mabe
autor
31. říj 2013

@casia no, me poboliva nebo spis takovej citlivejsi mam podbirisek vecer, tak hodku dve, jak se mala mrska a mam pocit na velkou...nevim, co to je. uvdiime zítra na ko. jee, tak třeba se to rozjede. 😀

nefertitka
31. říj 2013

@casia
@mabe no baby, ja som sa s Niki vecer posadila k telke, zacali titulky filmu a puk, voda praskla;) a ja unavena ako pes a ze chod este rodit...radsej sa predspavajte, ak sa da aj cez den

nefertitka
31. říj 2013

@zuzkat1 uz ti nebyva zle?

zuzkat1
31. říj 2013

@nefertitka take tie celodenne nevolnosti nie,len obcas ked daco zjem,ale rychlo to prejde.ale je mi zle tak inak. Mam velmi nizky tlak a toci sa mi hlava,je mi na omdletie a obcas sa mi tak zahmli pred ocami.

mabe
autor
31. říj 2013

@nefertitka ja se predspavam cely tehu 😀

casia
31. říj 2013

@nefertitka máš pravdu, říká mi to většina a fakt se snažím odpočívat, fakt si vždycky před spaním říkám...radši až ráno, v noci se mi nikam nechce🙂

ellysa
31. říj 2013

@casia joj to bude čoskoro,držím palce a ako naschval sa pôrody práve začínajú v noci aspoň u mňa oba, pri oliv mi odišla voda o 22.00 pri malom o 2.00 v noci

zuzkat1
31. říj 2013

@casia neboj ja som sa pekne vyspala a ked som sla rano cikat na zachode mi odisla voda🙂

mabe
autor
1. lis 2013

ahojte, tak dnesni noc jsem spala jako zabita. dopo me vyzvednou naší a jedu k nim a na 14h mam monitor, tak jsem zvedava, jak to vypada.

casia
1. lis 2013

@ellysa
@zuzkat1 tak uvidíme, kdy to vypukne 😉

casia
1. lis 2013

@mabe držím palce, bobík se buď na monitoru hrozně mele a musím ležet bez hnutí nebo spinká a sestra mi klepe s břichem...ještě jsem nepochopila co má za smysl točit monitor tak dlouho až bude 'předpisový' 😠 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru