Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
26. srp 2009

Diky za rady.. na brusko ho davame...ale dlho nechce vydrzat...aj nosim ho tak ....

nefertitka
26. srp 2009

ja som si povedala,ze ak bude dalsie,tak sa budem snazit kojit co najviac a co najdlhsie...pri Nikolke mi to nevyslo, a kolko mas rokov Mili vlastne?

mili1
26. srp 2009

31 a ty? Mne kazdy hovoril ze kojit aj v nemocnici kazdy prizvukoval..moj lekar mi prikazal.. 😀 a poradil ze zaciatky su tazke ale treba vydrzat a bude dobreeee, a tak aj bolo...aj sestra mi vravela...a som rada....ale ked sa neda a niekto nemoze lebo nema mlieko ale su zdrav. problemz tak viem pochopit.....
Ale ak niekto nechce pre prsniky atdd..to uz nechapem take matky....

mili1
26. srp 2009

Nef budem kojit dokedy budem moct...

mili1
26. srp 2009

Nef kde si zmizla?

nefertitka
26. srp 2009

no ani ja take nechapem,priznam sa aj som sa toho na zaciatku zlakla,ale aj tak to potom neslo, ja som od zaciatku mala velmi malo mlieka,plus nikolka odmietala prsnik,tak sa este viac stracalo ...no neva....
ja uz mam na krku 30 pomaly...a uz viete kedy asi planujete druhe? a chcete aj druhe ditko?

nefertitka
26. srp 2009

uz som tu🙂bola som pozriet drobca

mili1
26. srp 2009

Nef ja som sa zlakla tiez, ved bolo to od zaciatku narocne...prsniky ma velmi boleli... ale teraz je to uz pohoda.
Chceme o take 2/3 roky... a vy? ale uvidime co bude....clovek nemoze dopredu planovat lebo potom to nevyjde....

nefertitka
26. srp 2009

no my uz asi ani nie...uvidime...nechcem to vsetko zas prezivat a bat sa,ze o babo pridem...no ako ty vravis, moze nam osud priniest hocico

mili1
26. srp 2009

Nef ja ked si na to spomeniem tiez sa do toho extra nehrniem....su samozrejme aj starosti ...juuj s dvoma...ak vidim sestru lebo maju dve deticky tak si to teraz ani neviem predstavit....ale myslim ze vsetko sa da...
Ja som rada ze som prisla k jednemu...ale stale som chcela 2 deticky...
Nef a su aj horsie pripady ak som bola v nemocnici videla som toho dost a nechcem na to ani mysliet 😢

mili1
26. srp 2009

Tak som tu sama,,,ale idem uz varit...zatial sa maj.... vecer este nakuknem,,,,pa

nefertitka
26. srp 2009

no ved....my sme radi,ze mame vobec ju🙂

nefertitka
26. srp 2009

som mala telefonat...

cukruska1920
26. srp 2009

Ahojte..chcem sa spytat..ked vam robili vysetrenia po druhom potrate tak vam robili vysetrenie aj ci nemate celiakiu? lebo vraj aj vtedy sa zvykne potracat

nefertitka
26. srp 2009

ahoj cukruska, nie , mne to nerobili

cukruska1920
26. srp 2009

lebo kamoska ma celiakiu a sa ma spytala ci mi budu robit aj tie vysetrenia lebo vraj aj z toho sa potraca..tak ked uz tam budem tak im poviem nech mi aj to vysetria

nefertitka
26. srp 2009

no hej, nech ti radsej vysetria vsetko....

cukruska1920
26. srp 2009

ale ked ja ani neviem co vsetko sa ma

mabe
autor
26. srp 2009

tak jsem si po o pospala, ale hlave me boli porad. to mam z te rymy. 😖 snad zitra uz bude lip, kdyz se dneska vysmrkam

bambi7
26. srp 2009

ahojte babulky

mili super vaha 😉 a ani mne sa nepaci ked vychudnutie 😉 a mojmu ani nehovorim ten to nemusi....

a super aspon mozes jest co chces 😉 ja sa trapim a nejem sladke 😀 uvidim do kedy to zvladnem 😀

nef a neboj schudneme 😉

no ja som bola dnes od rana do 11,3O vonku bola nas navstivit moja mamca a potom sme boli domka a sli von az okolo 16h a prisli sme o 19h 😉 ale jasne ze princezna spala 40minut a pistala kym som ju nezobrala z kociku a kukuckovala a vsetko sleduje a usmievala sa na ludi tak vsetci na nas kukali 😀 aj prihovarali 😀
no sranda........a tak si krasne drzka hlavku

a mili ako po ockovani?

mabuska krasne brusinkoooo superrr a kedy ides na kontrolu?

mili1
26. srp 2009

Ahoj bambi...ja nemam rada velmi sladke tak toho moc nenajem...ale musim zacat jest aby som pribrala...😀
Jem vsetko a nepriberiem aj predtym to tak bolo...
Inac aj my sme tak zo zaciatku chodili ze kazdy na nas pozeral s kocikom.. 😀 Teraz ak chodime zaspinka, a ak prestanem chodit hned je hore 😀
Po ockovani zatial dobre...dufam ze aj zostane...klop klop,,,vy ste mali teploty ?
Ako sa mate ostatne babulky?
Cukruska ani mne nerobili vysetrenia na celliakiu...aspon o tom neviem....

ellysa
27. srp 2009

čauteee,ako?
mne včera dorazila mrcha, takže po nej ideme na to, až mi začne búchať srdce, keď si to uvedomím 😅 .

mabe
autor
27. srp 2009

dobre ranko devcata,

elly, nase rani ptace. ja te ale trumfnu. ja se probudila v 3h a nemohla jsem uz spat. sla jsem na telku a tak, zaspala jsem az v 5h rano. nevim, co to se mnou je.

bambi, na kontrolu jdu az 10.9. snad bude vsechno ok. je to jeste daleko. nejak me prehazi nevolnosti, snad to neva. a tedka ta ryma. dneska je to trosicku lepsi, ale porad ji mam. zitra asi zajdu k dr., at se na me jukne.

elly, budu drzet palecky. to je co? uz je to tady zas. je to takovej zvlastni pocit. porad chces, at ten cas utece a pak je to takovej zvlastni pocit a bude urco i strach, aspon ja jsem to mela.

mili, ahoj 🙂

mabe
autor
27. srp 2009

tedka jsem psala do prace. odesla jsem nahle, to je pravda, ale uz je to mesic, co se prihlasily lidi do vyberovyho rizeni a sef jeste nerozhodl. ta moje zastupkyne toho ma chudak moc, je me ji lito,ale co mam delat. do prace tedka nemuzu. je to vul, nevim, na co ceka. chduak mala, dam ji aspon nejakou tu odmenu.

bambi7
27. srp 2009

cafte babulky no princeznicka spinka tak som ju naucila ze o 12,30 ide spinkat 😀 taka je podarena stale si kecaa smeje sa

mab len pekne mysli na vas robota pocka dolezite je aby ste boli ok....to je najdolezitejsie a nezabudaj ze v praci su vsetci nahraditelne...je to tak tak len pekne oddychuj a 10.9 tu bude coskoro ideme do poradne 10.9 😉

mili to to ja zasa sladke milujemmmm keby nie to by bolo 😀 ale co vsetko bude 😉
my sme mali zvys teplotu po ockovani aj bola mrzuta ale dali sme paralem sos a zabral hned je to sirup ale je ok ja robim vzdy zasobu nech mam doma aj cipky mam 😀 aj gel na zubky ked pojdu nikdy nevies kedy to pride tak nech mame 😀
lebo mam take statie ze vzdy v sobotu al nedelu nieco potrebujem a nechce sa mi behat a zhanat lieky 😅 tak vsetko potrebne mame 😉

elly no moccc budeme s malou drzkat palceeee a urcite coskoro budes nasa nova tehulka moc sa tesimmmm 😉

ellysa
27. srp 2009

mabe bambi ďakujem
mabe strašne sa bojím, až tak, že mi je niekedy do plaču, keď si uvedomím, že sa to môže zopakovať zas a že to budeme zasa všetko prežívať. Ibaže nemáme na čo čakať, tento strach tam už bude vždy aj o 10 rokov. 😖.

mabe
autor
27. srp 2009

elly, presne tak, strach bude porad. ale urcite to do tretice vyjde 😉

ellysa
27. srp 2009

kiež by, teraz som trochu skeptik, máme strašne zlé pracovné obdobie aj ja aj môj manžel, problémy so šéfom, moja šéfka je arogantná krava, ktorá nás stále len zhadzuje a v robote neviem, kde mi hlava stojía manžrl má to isté so šéfom, tak obaja depkujeme. 😠 Ak keď pracujeme obaja v iných štátoch a v úplne inej oblasti. Jednoducho už potrbujeme tú dovolenku, lebo dôjde k nejakej nehode, inak sa ich asi nezbavíme 😀

bambi7
27. srp 2009

ahojte elly neboj vsetko bude ok aj ja som mala strach ako to dopadne a nebolo to lahke spinila som do 15t ,,,,potom som musela len lezat a vidis mame malu princeznicku....ten strach po tch skusenostiach je normalny ved to bolo tazke ale treba verit ze vsetko buce ok a bude uvidis 😉
ta robota jaj viem co to je tiez som mala nieco podobne v robote a tak sme sa z muzom dohodli ze budem podnikat 😀 aspon nemam nikoho nad sebou co je fajn.....ale za to som vdacna muzovi

a viem ze to nemas v robotkre lahke ale skus na nu kaslat aj ked je to tazke budes coskoro tehuuu a bude uz dobre budes kocikovat....vies ako to je stres robi svoje

si sikulka a zvladnes vsetko moc ti to prajemmmmm

a mabuska to iste je to slniecko ja jes stale hovorim ze to bude ok citim to a uz musi tak babulky moje hlavku hore zvladnete vsetkooo ked nie vy tak nik 🙂

bambi7
27. srp 2009

a inac dnes mame 4mesiace 🙂 a rano uz budete citat tak dobre rankoooo piatkove 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru