Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
8. dub 2010

mabe kedze bude mala zabalena vo fusaku,tak by som jej dala dupacky a navrch nejaky svetrik...a ciapocku,ale nie moc hrubu....
mava stale okolo 38...ked jej dame liek,tak jej to klesne na takych 37 a potom zas 38 a viac...stale dokola...len ona neposedi ani ked ma horucky,keby bola viac v klude,tak by to bolo lepsie si myslim
aanda ten teplomer som mala na mysli aj ja,ale stoji okolo 50 eur,nie?a mas pravdu,s lepkom pockaj radsej...

mabe
autor
8. dub 2010

chuderka mala ☹ . takze aji svetrik?

mili1
8. dub 2010

Nef a ako dlho má už teploty? určite z očkovania ,,,, my máme digitalný a meriam len v zadočku stále 😉
mab to oblečko ako nef píše treba aj svetrík
annda no super teplomerík 😉

nefertitka
8. dub 2010

od soboty vecera mili...
mabe neviem ako je u vas,tu je teraz vraj 10 stupnov a ma byt 18...tak by som dala aj ten svetrik,aby ju nahodou neofuklo a navyse idete navecer si pisala,to uz bude chladnejsie,skusaj rucicky,ci ich nema horuce ,alebo radsej za krkom,ak sa tam nebude potit,tak jej neni teplo...ak by sa tam potila,daj jej 1 vrstvu dole,alebo ju trosku odokry

nefertitka
8. dub 2010

ja som nejaka moc hakliva alebo co,ale strasne to prezivam,ked jej nieco je,aj ked ma teploty,uz si nahovaram potom kadeco...moja mama mala pravdu,ked vravela,ze strach o chore dieta je obrovsky... 🙄 😉

mili1
8. dub 2010

Nef to je normálne ,,,,myslím že všetky mamy sa boja o svoje detičky,,, my sme mali ráno tiež zvýšenú teplotu tak som dala nurofen a uvidím, ale nám ide aj zúbok tak aj z toho ...no ...už keby mu vyšli všetky...lebo začína v noci zle spávať a boli sme viac hore ako sme spali 😒

mili1
8. dub 2010

Tak už dosť nef ,, 😒 a nejdú jej zubky?

nefertitka
8. dub 2010

o nad tym som tiez rozmyslala,ze asi to mozu byt aj zubky,lebo dost slinta...tiez uz by som bola najradsej,keby uz mala vsetky,nech je s tym svaty pokoj...

nefertitka
8. dub 2010

no uz idu domov,tak som zvedava....

mabe
autor
8. dub 2010

nefi, nejses hakliva, je to tvoje holcicka

😉

mili1
8. dub 2010

mab takže dnes ťa čaká prvá prechádzka 😵 😵

mili1
8. dub 2010

ja som sa jej nevedela dočkať 😀

mabe
autor
8. dub 2010

mili, jojo, presne tak. manza nam zakazal chodit samotny, takze to bude takova vecerni. 🙂

mabe
autor
8. dub 2010

ja uz jsem taky pocitala dny a hodiny 🙂

sarlotta
8. dub 2010

Mabe tak si to užijte... náš malý první procházku prořval🙂))))

mili1
8. dub 2010

Aj naš ocko chcel podobne ... 😉 tak sme šli všetci spolu 😵
a v peknom kočiariku mab 😉 🙂

mabe
autor
8. dub 2010

sarlotko, my teda uz byly 3x u dr., ale v autosedacce a autem, taky plakala a pulku prospala.

mili, dekuju. 🙂 tesim se moc

mili1
8. dub 2010

Naš malý v autosedačke v aute stále zaspal, a ked auto zastalo hned bol hore 😀 aj teraz je to tak 😀

mili1
8. dub 2010

nef napíšeš mi tu sedačku to je z ktorej rady? mothercare? v albume ju moc nevidim..
šarlott vy ste mali akú autosedačku? lebo ja už mám v tom riadny chaos ... 😀 je ich tolko že neviem aku kupiť... 😀

nefertitka
8. dub 2010

no,tak vraj jej nic vazne neni,nemysli si ani,ze uz by to bolo z ockovania,mysli si,ze je to zo zubkov,ze v tomto obdobi sa jej ich tlaci vela naraz,tak preto tie teploty,mame jej davat nurofen kazdych 6 hodin az do nedele,ked sa to nezlepsi,zasa prist...a ma vraj aj hrdielko trochu zapalene,dufam,ze nie odo mna,ale len zo zubkov...
skusim najst tu autosedacku a poslat ti blizsie info mili🙂

dadqa86
8. dub 2010

Ahojte co mate nove? a ako sa mate? 🙂

sarlotta
8. dub 2010

my máme chicco vajíčko-spokojenost a pak britax evolva.

mabe
autor
8. dub 2010

tak mala spinkala od 10-14h a mamka si s ni na hodku a pul lehla. tedka tady byla babicka, donesla nam od dr. ten zapomenutej krem z rana, pohojdala a sla. akorat me vadi, ze na malou sisle.

bambi7
8. dub 2010

cafte babulky
nef my mame od 10 mesiacov .....a je super je tiez z dracika a domke sa v nej moc paci 😉

a co ste robkali dnes babulky ?ja som bola na ihrisku na hojdacke ....a tak sme si pochodili....

bambi7
8. dub 2010

no a oslava urcite daka bude ked bude mat domi rok 😉

a aanda aj ja som davala piskoty a rohlik neskor a nic neutieklo neboj vsetkopostupne a riad sa lekarkou dobre robis 😉 a domi moc ani teraz nechce piskotu iba ked jej ju dam do bielej activie a to miluje postruham jej a je ine jogurty ani nedavam tie miluje 😉

mabus super ze sa z anickou mate dobre ved ste sikulky nase 🙂

ellysa
8. dub 2010

čauko, ako?
my sme sa dnes poflákali, bola som v Parndorfe a v Brucku s kamoškou, boli sme preč od 11.00 až skoro do pol šiestej, no hrôza so mnou 😝
zasa som malej pokúpila pár vecí na oblečenie a ešte ten kôš na plienky, u nás stojí 9 EUR aj s náplňou, tak sme sa s mužom dohodli, že ho kúpime a uvidíme, či nás bude baviť kupovať tie náplne, alebo to bude len normálny kôš, no ale na SK stojí od 30-60 EUR, fakt mi t príde nenormálne 😠

ellysa
8. dub 2010

bam gratulujem k mesiačikovinám, tak to dnes oslávte 😀

bambi7
8. dub 2010

caf elly ja mam ten kos na plienky kupila som ho v SCS a stal tam este za 4OOsk a som max spokojna aj naplne tam kupujem lacnejsie ,kamoska dava do normalneho kosa a smrdi stale vynasa smeti 😀 ten kos je parada ja by som ho kupila znova podla mna je to super vec a u nas fakkt stoji vela......
a ako sa mate?

ellysa
9. dub 2010

dobré ránko
bam no veď práve, máme malý bytík bez balkóna, tak tie plienky by bolo cítiť hneď od dverí a zasa každý deň dva krát sa mi nebude chcieť s nimi utekať, kamoška taký kôš nemá a keď k nim vôjdem na WC, kde vyhadzujú plienky, je to strašné 😅 , navyše neviem ako v BA ale tu sú ešte aj špeci koše na plienky, a my ho pri dome nemáme, tak s nimi budem musieť chodiť asi 500 metrov.
inak fajn, malinká sa už vypúča na všetky strany, len nemám pocit, že by sa otočila 😒 brucho rastie každý deň, fakt neviem, kam až dorastieme 😀 , ale ja sa cítim dobre, každý deň chodím na tri hoďky na prechádzku, takú kondičku som nemala ani pred tehu.
veľmi sa naňu tešíme, už len to dokopať do konca, niekedy mám ešte strach, či sa niečo nestane, neviem, či by som to zvládla 😔 , ale dúfam, že už nie

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru