Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. pro 2009

no, sem trosku z toho smutna, ale manza citi ze tepe a sem tam citim i ja pohyb. ne celej den, ale jde to. mozna tam ma kvuli tem strevam malo mista.

zajimava vec 🙂 . ja premyslim o lehatku. nejdriv sem si myslela, ze staci autosedacka, ale ta se az tak moc asi nemuze houpat.

ellysa
11. pro 2009

mabe ja si mysím, že tie pravé kopance si ešte užiješ a budeš rada, keď už bude von a nebude ťa nakopávať 🙂,
no niekto hovorí, že autosedačka stačí, ale myslím, že tie lehátka sa dajú aj polohovať a to sa mi zdá rozumnejšie. Ja som si ho kúpila ešte pri druhom tehu z druhrj ruky. O tejto hojdačke som sa dozvedela od kolegyne, má predčasne narodené vnúčatko, ktoré má problém s črievkami a stále plačkal už ho nevládali nosiť a teraz mu kúpili toto a že je úplne kľudný, veľni sa mu tam páči.
Ja by som chcela aj šatku na nosenie, no ale uvidíme ako budú penižky, všetko postupne. 😉

mabe
autor
11. pro 2009

elly, asi mas pravdu. jeste budu rada vzpominat na nekopance. 🙂

mabe
autor
12. pro 2009

dobre ranko devcata,

dneska noc na ho.....byla jsem 3x na zachode a porad se budila asi hladem. jinak anicka zacla vecer, po tom co jsem psala, kopat a pak i v noci jsem ji citila a tedka rano. takze se umoudrila a rikala si, ze nesmi takhle mamcu stresovat. dneska mam v planu vysat, umyt zem a jeste chci babicce pomoct s cukrovim, aspon chvilku. a v 18h vyrazim na ten vanocni vecirek s tatkou. manza pak pro me dojede, jak budu chtit.

mili1
12. pro 2009

Ahojteee...Ja dnes nemam nejaky dobry den....včera mi svokra hovorila že mam už davať riadne mliečko prečo už nedávame a ja že to nemôžeme davať ešte, až potom neskor.... no a potom sme šli na nakup tak mame kupiť malemu čokoladku a ja že nešte nemôže čokoladky a ona že či ani maličku a ja že nie.... 😠 a ona že predtym sa davalo všetko a ja že predtym bolo všetko ine a ked bude mat ona deti tak nech im da všetko ja mojmu nedam 😒 no trocha ma vytočila ,,,, 😠 😒 mam dosť .... ale kašlem na nu nech si hovori čo chceeee
Mab neboj ešte bude kopať riadne,,,, moj maly kopal stále nenechal mi spať a teraz v postielke tiež kope a hra sa...no radosť ho pozerať.....
Dnes pride na navštevu sestra tak sa teším že aspon pokecameee.... 😉 🙂
Tak idem zatial sa majteee.....

ellysa
12. pro 2009

ahojte, tak my sm dnes boli na tom 3D, sme celí hotoví z toho aké bolo bábinko krásne. Už meria aj s nožičkami okolo 20 cm a podľa lekára vypadá, že je všetko v poriadku, skontroloval nám aj všetky orgány, chrbticu... 😀
Pohlavie nevidel sedelo, tak povedal, že sa to nedá a hlavne keďže ja mám okolo pupku aj poriadnu pneumatiku, nebolo to až také ostré 😅
pridávam aj fotku 😀 😀 😀 😀

sarlotta
13. pro 2009

ellysa blahopřeju🙂 je to nááádhera 😉 Tipuju chlapečka🙂))))) 😎

aanda
13. pro 2009

ahojteee,
mili, tak vidim, ze tie svokry perlia, perlia.... 😀 ach jaaaaaaaaaaj, aj nas to isto caka, hoci ja som mala "raznu" debatu a teraz je trochu pokoj, ale myslim, ze nie navzdy 😝

mabe, neboj, ona si kopka kolko potrebuje... ved aj spinkat musi, aby sa mozocek vyvijal 😉 urcite je to OK... a neboj "jdete do finale" a potom budes citit kazducky pohyb 😉

elly, je krasnucke to vase babinko, hlavne ze povedal, ze je vsetko OK, ved pohlavie sa uvidi na dalsom UTZ 😉

inak ten nas "drobec" vyzera ze uz ma 6,5kg 😕 ...

mabe
autor
14. pro 2009

dobre ranko, 🙂

tak dneska konecne prva. dneska mam cviceni. vubec se me nechce, nejradeji bych spala, ale zase se potrebuju protahnout. jinak bude odpo asi zehleni, tot vse. vcera jsem to nezvladla se stavit, byla jsem plne vytizena a grogy. z toho vanocniho vecirku jsem se vratila v 1h a nez jsem usla to trvalo aspon hodku. pak jsem vcera musela dopo pomahat babicce s cukrovim, pak obed u tchanovcu a navsteva dvou babicek manzovych. takze jsem si ani po obede nelehla, takze uplne grogy a sla jsem spat zase az po superstar. dneska si poobedovy spanek dam poradne. 🙂

jinak mam pekne napuchly ruce a boli me klouby. nohy vubec nic, ale ty ruce. ten prstynek co mam, musime s manzou dneska odriznout. 😒 ve ctvrtek se dr. zeptam, co se s tim da delat, ale asi nic. 😒

posledni dva dny je anicka hodne aktivni. celej den se mrska, zadny velky kopance, ale mrska sebou furt. 🙂

ellysa
14. pro 2009

jej ahojte, vy ešte víkendujete? 😎
Práve mi volala doki, tripply sú negatívne, takáto som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a dnes som malinkmu kúpila prvý darček www.uspavanky.sk , sú ndherné.

mabe
autor
14. pro 2009

ahoj ellly, gratulujuuuuuuuuuu. to je spravne, ze jsi malymu koupila neco za odmenu. 😉

mabe
autor
14. pro 2009

holky, musim si postezovat. tatka ma sestru - 45 roku. ma syna - 18 a manzela. vim, ze odjakziva je takova chladna, proste s rodici nemela vrelej vztah. babicka umrela pred 10 rokama, kdyz zila chovala se k ni teta spatne. skarede s ni mluvila (ono to s babickou nebylo jednoduchy - byla velkej hypochondr a porad mlela) a nevypestovala zadnej vztah ani pro svyho syna k nim. s dedou jaks taks, protoze ji vedl ke sportu. od te doby, co je deda vdovec, se vubec o neho nestara. ma to od neho 10 minut trolejbusem, ma telefon - nezavola a potka ho sem tam na ulici nebo zajde za nim na tenis 1x za dva mesice. uz jsem ji pred rokem rikala, at si uvedomi, ze ma uz jenom jednoho rodice(78) a ze taky nemusi mit nikoho za chvilku. ja s nasema se o dedu starame, volame, chodime 1x tydne, vyrizujeme a tak. on je hodne sobestacnej - starej sportovec, ale je samo rad, ze se nekdo o neho stara. je videt, ze ho mrzi ta teta. deda bydli ve statnim byte a teta rika, ze ja mam kde bydlet, tak at si tam napise bratrance, at taky neco ma. ale prece to je tatky a jeji, a my stejne budeme stavet a bude to stat nejaky prachy, je uplne blba a naivni. tedka me 2x volala asi, ze by prisla, ale ja jsem nejaka tvrdohlava a zatrzela, ze ji taky nechci. at se stara o dedyho. kdyby slo o ni, je mi to fuk, ale deda se tim trapi, nerekne, ale trapi. ta me sere. 😠 pritom deda je suprovej. asi se uvidime na vanoce u neho, nevim. ja uz vidim, ze ji neco zase reknu. 😠 proste tedka ji to nezvedam, at si udela cas na dedu, ja ji nepotrebuju.

dekuju 😉

bambi7
14. pro 2009

cafte babulky moje co nove?

mabuska ako a co anicka ?

elly gratulujemmmmmmmmmmmmmm jasne ze je mimi ok co som ti pisala ved ako inak 😉 parada len tak dalejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

sarlot a ty teda vy ako 😀 ?

no babulky nes som trochu piekla linecke lepene a medovnicky peciem po veceroch lebo cez den sa neda venujem sa malej 😉 uz sedi sama je podarenaa a vsetko sleduje
stale sa smeje jaj slniecko moje
uz som aj daco poupratovala moj poumyval okna to som rada je zlaty.....inak sa mame dobre,este musim dake darceky kupit ale nemam kedy 😅
a co vy babulky?

mabe
autor
14. pro 2009

ahoj bambi, anicka se ma asi dobre. kope, kope. nekdy ma den, kdy se ji nechce, tak je mamina nervozni a stoucha do ni. 😀 ale tedka kope a dava vedet. sem tam ma kopance do mocaku bolestivy, ale jinak jsou to celkem prijemny pohyby, zadny kopacaky. ve ctvrtek jdeme na kontrolu. mam problem s tou zacpou, tak jsem si koupila psyllium. tak snad to pomuze.
tesim se na vanoce, co pribude anicce do vybavicky a po novym roce dokoupime vybavicku, kocarek, postylku atd. 🙂
jak se mate vy? je to radost, co? je, ja uz se tesim. 🙂 Uz jsem anicku nevidela 9tt. 😒

sarlotta
15. pro 2009

ahojík holčinky, tak jsem zpět z kontroly. Máme 0,5cm a srdíčko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prcek velikostně odpovídá jak má 😉
Na další KO jdu 22.12. a příště bude i fotečka ... jdu do druhé ordinace, kde má doc. lepší utz. 😎

mabe
autor
15. pro 2009

sarlotko, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu, jen tak dal. 😉

ellysa
15. pro 2009

sarlotta skvelé, teším sa s tebou, teda s vami 😀 teším sa na fotočku

mabe
autor
15. pro 2009

holky, delate mi radost 😉

bambi7
15. pro 2009

cafte babulky

mabus super ze ste ok moc sa tesim

sarlott skvela spravaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moc sa tesimmmmmmmmmmmm len tak dalejjjjj

elly a vy ako?

mala spinka dnes uz skor sla bola dako unavena a az teraz som sa dostala na net trochu som pozehlila a upratala a tak nejak ma boli dnes hlava ale to nic
zajtra idem pokupovat dake darceky a k svokrovcom sme dohodnute uz davnejsie tak sa tesim pokecam si a tak mam dobrych svokrovcov 😉 inak vsetko ok
mala sa uz sama stavia ked sedka a je opreta o nma alebo mojho co s nou 😀 vsetko sama musi 😀 a liest nechce ani za svet......

tak vam prajem dobru noc babulky moje a zajtra krasny den

mabe
autor
15. pro 2009

ahoj bambi, dekuju. ve ct jdu na dalsi ko, tak snad bude vsechno v poradku. chodim cvicit, plavat a porad dobry. jee, ja se na malou tak tesim, kdyz te ctu. 🙂

bambi7
15. pro 2009

ahoj moja nebojkaj coskoro je anicka tuuuuuuuuuuuu uz sa tesim

mabe
autor
15. pro 2009

ja se taky tesim a moc. cim dal vic si to uzivam. 🙂 zda se me o ni skoro kazdou noc, ja jsem s ni venku a tak. uz se tesim na vanoce, jak dostanu pro ni vecicky, pak udelam seznam a v lednu dokupujeme, kupujeme kocarek, postylku atd. je to mozny, ze uz se to opravdu povedlo? 🙂 je to uzasny. 🙂 ja jsem tak stastna. 🙂

bambi7
15. pro 2009

jasne ze je to uz tu ved si bola na rade 😉 aj si zalozila temu 😉 a zasluzis si tooooooooooooooooo

mabe
autor
15. pro 2009

bambi, to je pravda, tema jsem zalozila 🙂

ellysa
16. pro 2009

dobré ránko 🙂
bambi malá už je veľlká slečna a inak moje najmenšie krsniatko vôbec neliezlo, hneď začal chodiť 🙂 bolo to smeišne, keď sme ho dali na štyri tak asi 5 sekúnd vydržal a potom sa rozpľasol na zem 😀.
mabe no veru ty už si pekne ďaleko 😉
ja sa mám fajn, cítim sa skvele, po tom 3D a výsledkoch z tripplu som sa konečne trošku uvolnila, samozrejme, že sa stále bojím, ale všetci lekári ma presviedčajú, že už bude dobre, tak dúfam že majú pravdu 🙂
malinkému sa tiež chystám v janári niečo pokupovať vo výpredajoch, aj keď neviem čo, moja mama sa mi priznala, že mu na tajnáša pokúpila veci a sestra mi donesie dve plné krabice po jej chalanoch-tak ja už asi nejaké obleko nebudem kpovať 😅
babule musíme to dotiahnuť mabe, ja, sarlott, farmarska, stanka-musíííííííííííííííííííííííííííííííme 😎

mabe
autor
16. pro 2009

elly, cim dal vic budes klidnejsi. 😉 a vic si tehu uzivat. ja uz se moc tesim na anicku. porad ji mam v hlave, premyslim co koupit, atd.

verim, ze to holky do tretice vyjde, vsak o tom ta diskuze je. 😉

mabe
autor
17. pro 2009

Dobre ranko devcata,

tak uz jsem nasnidana a za hodku jdu na ko. mam vzdycky donest moc a ja zapomela, tak jsem pak sla podruhe za chvilku, ale jak si tam nevidim a uz jsem byla vycurana, tak tam mam malinko, snad to na ten prouzek bude stacit. nervozni jsem trosicku, mala kope, tak snad to bude ok.

mabe
autor
17. pro 2009

vcera jsem si musela pujcit bundu od mamky, protoze jsem si svoji prala a ztratil se mi jezdec zipu. v pracce neni, na bunde taky ne. ja nevim, kde ho mam najit. 😖 a uz je venku dost zima na vestu se svetrem. dneska jdu jeste plavat, tak at nejsem nemocna. on ta mamcina bunda je takova elastictejsi nez moje, tak mi ji necha do brezna. do te sve bych se do brezna asi nevlezla. 😒 jinak po vanocich si musim koupit dalsi tehu gate. ty jedny me nebudou az do brezna, i kdyz to tak nejdriv vypadalo - gumicka je kratsi jakasi. 😖

aanda
17. pro 2009

mabe, to s tymi gatami poznam 😀 😀 ja som mala 1rifle, 1gate a som si myslela, ze to staci, ved to je vsetko taaaak drahe... no ale 2mesiace pred porodom som musela kupit este jedny gate, take elastickejsie 😀 😀

bambi7
17. pro 2009

cafte babulky

ako sa dnes mame mam chvilku tak vam pisem ze na vas myslim 😉
a elly uz si daleko uz to bude len dobre neboj coskoro budes mamcou 😉

a co babulky uz daco napecene ja uz daco mam a ostatne spravim cez vikend a bude a take plnene v stredu 😉
darceky mam uz pokupene tak pohodicka vsetko mam 😉
a u nas snezi tak sa tesim snad to vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉
tak vam prajem krasny den

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru