Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

katka22r
23. pro 2009

UZ SA BLIZIA VIANOCE,TEN CAS RYCHLO LETI.NA STROMCEKU SVIECKY SVIETIA,STASTIM ZIARIA DOSPELI AJ DETI.STARY ROK UZ ODCHADZA A NOVY IDE ZA NIM,NECH VAM RADOST PRINASA-TO JE MOJIM PRIANIM...VESELE VIANOCE !!! 🙂

mabe
autor
24. pro 2009

PEKNY STEDRY DEN VAM S ANICKOU PREJEME 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mabe
autor
26. pro 2009

Dobre ranko devcata,

tak vanoce probihaji paradne. Stedrej den u tchanovcu se vsema babickama a nasema. Dostala jsem pro anicku spoustu veci az sem nezvladala rozbalovat a koukat na ostatni, jak rozbaluji. jeste me nejaky veci chybi, ale obleceni uz vse, lahvicky 3x, latkove pleny, atd. nebudu to vsechno vyjmenovavat. 🙂 Sly jsme spat kolem 1h, takze vcera jsem byla grogy a to me cekaly dve navstevy a vecer vanocni vecirek s kamaradama. Dneska jsem taky unavena, ale uz je to lepsi. Tedka se manza bali na hory, jede v poledne. Pak si dam rybu se salatkem a pujdu si lehnout na chvilku a odpo me cekaji jeste 2 navstevy. Jinak vsechno ok, ale uz me zacly zlobit i nohy. Mam je trosku natekly. Vcera jak jsem sedela v hospode s nohama dolu, tak me natikaly vic a mravencily. 😝 Holt, tehu. 🙂

mabe
autor
26. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem se vratila z navstev. vidim, ze tu nikdo. tak zase vypnu PC a zitra se juknu. jsem slamena vdova, takze mam vice casu na PC. dobrou 😉

mili1
27. pro 2009

Ahojteee, ako sa máte ? čo robkáte? My sme doma oddychujeme, boli sme na navšteve u sestry, mamky u nas boli včera švagrovci , znami , a dnes pride moja najlepšia kamoška z Talianska tak sa tešímeeeeee, dlho sme sa nevideli... 😉
Poobede ideme na prechádzku vonku , maly je dnes nejaky zly 😒 ale inac je zlaty stale sa usmieva 😉 🙂
dostal kopa darčekov hlavne hračky 😉 🙂
My sme si s mojim nič nekupovali chceme si kupit teraz po vianociach niečo bud novy notebook alebo kavovar alebo pokukame niečo 😉 🙂
Vam čo doniesol ježiškovi?
Tak sa majteeee 😉

katka22r
27. pro 2009

😀 mili u nas bol celkom stedry jezsiko na to ze je vraj kriza 😀 ja som po mamkinej 50tke ale pohoda lebo som nic nepila len troska cinzana tak ma rozbolel chrbat do toho zub a isla som domou dala polku paralenu a bola som mrtva 😉 a tak somsa zobudila na to ze mi strasne treba na wc esteze ma mala v brusku na to upozornila

nefertitka
27. pro 2009

AHojte,ako sa mate?my sviatkujeme tak trochu aktivne,Nikolka sa nechce zastavit, a teraz ma este aj novinku,asi posledne dva dni nechce nikoho len mna,akonahle sa jej objavim v zornom poli,uz pisti a natahuje ruky,ze chce maminku.A len by sa vodila za rucicku,uz si chrbat necitim;)
A inak zajtra oslavujeme rocik,boze ako to ubehlo...no a svokra zas vymysla,ze oni si chcu prist na oslavu o 11tej doobeda,im sa poobede uz neche a tak 😠 ...ako je to normalne aby sme sa my prisposobili im,ked my robime oslavu?a navyse kto to kedy videl robit oslavu doobeda...jezis maria, zas som rozculena.
Tak vam prajem este vela rodinnej pohody a keby sme sa nestretli do noveho roka,tak Vam ten Novy rok prajem tak uzasny ako sa len da,prajem kazdemu vela deticiek;)teda tomu,kto si ich praje,vela zdravicka a stasticka a nech vam deturence robia len samu radost....

ellysa
28. pro 2009

Čaukoooooo 😀
u nás bol Ježiško tiež štedrý, aj keď drobcovi ešte nič nedoniesol. Boli sme u rodičov na Orave, tak sme sa len prejedali a nič nerobili, bolo škaredo, tak sme len chodili po návštevách, len raz sme boli na prechádzke. Dnes som sa s obavami stavala na váhu, ale pribrala som zatiaľ 2,5 kg a oproti pôvodnej váhe stále -2kg, tak to nie je až také zlé 😅.
Inak za posledný týždeň mi neuveriteľne vybehlo bruško, už naozaj vypadám, že som tehu, mm hovorí, že som turista, lebo mám batôžok 😀 a večer rastie do neuveriteľných rozmerov, tak dúfam, že krpec sa má dobre.
AJ vám pekného Silvestra a šťastný nový rok

bambi7
28. pro 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ako sa mame?

u nas tiez vela darcekov domi rastie poobede dam konecne fotky ta by uz behala 😀 😀 😀 😀 je podarena ked chce spat dvyha rucicky ze mama mama inak nepovie iba ked chce spat 😀 je podarena a uz zuzle aj roztek a chuti jej 😀

nikolke prajeme vsetko NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ k prvemu rocku nech je babulka zdravuckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
domi mala vcera 8 mesiacov ale to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak vam prajem este pekne sviatky a oddychujte babulky

ellysa
28. pro 2009

jeeeeeeeej nef všetko najnajnajnaj k prvému rôčiku, to ide rýchlo 😀

bambi7
28. pro 2009

ahojky elly ani ma nepozdravis 😀 ako sa mame?

karinke
28. pro 2009

ahojte,

dievčatá chcela by som sa vás opýtať, či niektorej z vás robili po potrate genetické, hormonálne vyšetrenie a vyšetrenie či sú priechodné vajíčkovody. V čom také vyšetrenia spočívajú a či mám právo ich sama od lekára žiadať. Som po 2 potratoch a tretí ma práve čaká (podľa vyjadrenia lekára by som mala potratiť kvôli pomaly rastúcemu hcg). Rada by som takéto vyšetrenia absolvovala nech viem kde je chyba. Ďakujem za info

bambi7
28. pro 2009

ahoj karinke to je mi lutooooo moc ☹ no po 2 missede posielaju na genetiku,hematologia je velmi dolezita ci nie je nieco zo zrazanim neviem ci toto vysetrenie mas....a odber krvi na toxoplazmozu,rubeolu ,boreliozu cytomegalovirus a na vsetko co doporucia aspon mne to robili......

bambi7
28. pro 2009

a vysetrenie ci su priechodne vajec....robia ak su dake problem s otehotnenim alebo ak to dlho trva a ak nenajdu pricinu mozu ta poslat zalezi vsetko od tvojej anamnezy a od lekara

tak drzkam moc palce

bambi7
28. pro 2009

babulky a co ste mali pod stromcekom?pochvalte sa

karinke
28. pro 2009

ahoj bambi7, ďakujem za info. Nič mi zatiaľ nerobili, ale v nejakom takom zmysle sa vyjadril lekár. Snáď niečo zistia, lebo už pomaly prestávam veriť, že sa to raz podarí.

bambi7
28. pro 2009

takze zatial este cakaju? nevzdavaj sa uvidis podari sa a bola si po 2missede na vysetreniach?

karinke
28. pro 2009

Nebola som na žiadnych vyšetreniach. Naposledy som potratila teraz v auguste (2x) a nejako som sa z toho nevedela pozbierať, ale lekár ani nehovoril, že mám prísť na vyšetrenia. Keď som teraz otehotnela, tak som si ani neprípušťala, že môže byť niečo zlé. Lekár mi vzal krv na hcg a povedal, že je to ešte len v začiatkoch a malé, vzal mi krv na druhý deň a povedal, že sa zvyšuje málo a mám ísť do nemocnice na kyret. V nemocnici mi vzali krv a že sa pomaly zvyšuje, tak ešte počkať. Neviem dokedy mám čakať, ale už som z toho zúfalá. Čakám či nezačnem krvácať, alebo niečo, ale mne nič nie je. Zajtra idem opäť na krv a lekárka v nemocnici mi sľúbila, že mi dá definitívne stanovisko. Neviem čo bude, ale rozmýšľam kde môže byť chyba. Resp. v čom. Už mi začínajú prebiehať aj myšlienky, že nikdy nebudem mať deti.

sarlotta
28. pro 2009

Ahojík holčinky🙂
Hlásím , že žiju ... a bliju🙂))))
Byla jsem si dnes udělat radost a koupit si nějakou halenku... super... halenky mám dvě.... ale dítko ztropilo neskutečnou scénu 😲 v obchodě..... uuuuuuuuuu.... a to jsem sebou měla babičku, aby ho pohlídala...

bambi7
28. pro 2009

karinke tak drzim palce ....ja viem ze je to tazke ale po 2missede ta uz na dake vys mali poslat aspon na genetiku a hematologiu ....ale drzim moc palce a nevzdavaj sa

bambi7
28. pro 2009

sarlotttttt super len vracaj aspon vieme ze ste okkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 ja som vracala do 17t 😅

a ako sa mame?

ellysa
28. pro 2009

ahoj bambi, jasné že pozdravím 😉 , my sa máme celkom fajn, cítim sa dobre, aj keď niekedy ma už bolí chrbát a teraz v obchode som sa po niečo zohla a taký kŕč do brucha, už si niekedy pripadám ako slon a to som len v necelej polke. 😅
karinke, držím palce, viem ako sa teraz cítiš, ale určite to nevzdávaj, daj si urobiť všetky tie vyšetrenia, čo napísla bambi a ja som bola aj na imunológii v Prahe www.upmd.cz. určite budeš mať bábo na také krajné možnosti nemysli a nepripúšťaj si ich, všetky tu to majú za sebou a vidíš, že veľa má už bábätká, alebo čaká a vypadá to dobre...
sarlott len grckaj, to je dobre 😝
baby mne teraz došlo poštou, že 26.1 mám skúšky na doktorát, jaj myslela som, že mi to až tak v marci príde, normálne mám paniku, zasa sa učiť, bleeeeeeeeeeeeeeeee. A hlevne teraz bude problém zohnať si knižky keďže VŠ majú prázdniny, no fasa. Ale hádam to zvládnem a budem to mať za sebou a už NIKDY žiadne skúšky 😖

katka22r
28. pro 2009

caute kocky ako sa mate?my celkom v stredu idem zasa na ctg a vraj si nas uz mozno aj enchaju v nemocke az do porodu,hmm...to bude zaujimave a napinave 😀

karinka ako sme sa dohodli?ze budes mysliet pozitivne ze?

mabe
autor
28. pro 2009

Ahoj koceny, ja byla dneska na cukru, sel se mnou tatka. jesteze tak. po tom vypiti cukru se me za chvilku udelalo divne od zaludku, za chviklu to pak preslo v dalsi prestavce jsme s tatkou sly ven se projit, to bylo fajn. A jak jsme dosly domu v 11h a ja se najedla, tak se me udelalo spatne, uplne teplo a slabo. pak to preslo a byla me zase zima. tedka po spani uz fajn. ono je to asi zahul na to telo. snad sem male nijak neublizila. pro vysledky me skoci tatka ve stredu, at se tam nemusim strachat. jinak jsem chtela spat u nasich do zitrka a ted nevim. teta je u babicky od vcera (ma to z brna daleko, tak jezdi na vikendy) a dneska se rozhodla, ze prijede k nasim - parada. ja utekla z baraku, abych mela klid a teta se nasackuje sem. nejdriv jsem premyslela, ze pojedu domu, ale jsu tady kvuli darci. a vyuzila jsem toho, ze je manza pryc. tak to nejak musime prezit.

sarlotta
29. pro 2009

Mabe... uuuu... tohle mě naštěstí už mine 🙂 jsem hlídaná od začátku. Držím palůšek aby byly hodnoty ok. 😉

ellysa
29. pro 2009

ahoj mabe fuj na to sa tiež "teším" no ale čo už...
sarlott ako sa máš? Nakŕmila si drobca cez sviatky? 🙂
inak dala som do albumu foto ja a bruch, naozaj rastie rýchlo a včera som mala pocit, že som cítila dva silnejšie kopačenky, no uvidíme...dúfam že krpo je ok

mili1
29. pro 2009

Ahojte babulky... Ako sa máte? Nef a bambi čo robíte? a detičky?
My sme dnes skoro vstali lebo maly už nechcel spinkat tak sme museli hor sa 😒
Teraz ideme na prechádzku, svieti pekne slniečko 🙂 😉
Tehulky vam to teda ide ako pozeram sarlotka uz 9tt, ellysa 18 tt ide to strašne rýchloooo...len tak dalej...

mabe
autor
29. pro 2009

dobre ranko devcata,

tak noc stala za hovno. pardon. sla jsem spat po pulnoci a na te nafukovacce me mrtvily nohy, pak me byla trosku zima, protoze teta mela dalsi moju deku. v 5h sla mamka s darcou, tak jsem si prelehla k ni a ona se vratila. pak funela a furt se vrtela. teta zacla po byte sontat kolem 7h. tedka jsem vstala, ale hruza. vsak na obed jdu domu a po o si dam slofika ve svy postylce.

katka22r
29. pro 2009

ahojte kocky neviem ako zajtra dopadneme ci sa otvaram nadalej a ake ozvy bude mat mala tak vam chcem zazelat Stastny Novy Rok a vela zdravicka vasim bruskam a tym co idu rodit rychly a jednoduchy porod 🙂 Ale ak vysledky budu lepsie ako vcera ukazem sa tu a budem vas otravovat az do porodu 😀

mabe
autor
29. pro 2009

kati, dekuju moc, tak budu drzet palce 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru