Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
6. led 2010

Nef jooj ked si na to pomyslim aj ja...na tie infuzie... 😒 ani nespominaj....ale hlavne ze pomohli 😉

mili1
6. led 2010

A inac ked vidim nejaku tehulku ktora super cupita kade tade hned mojmu poviem ze ako jej je super nie ako mne som sa nevedela uz ani pohnut v poslednych dvoch mesiacoch len lezat 😒
Katka ty este nie si v nemocke?

ellysa
6. led 2010

babule, tak to nebolo bohvie čo, jaj dúfam, že ma to nepostretne a kedy vám začali ťažkosti, alebo ste museli ležať hneď?
ja musím zatiaľ klop klop, že nemám problémy.
Držte zajtra palce už mi lepí, aj keď posledné dni sa mi v bruchu riadne niečo hmýri, tak dúfam, že je to ten náš drobec a je v poriadku.

katka22r
6. led 2010

ellysa urcite to je drobcek 😉 mili no ja este furt doma ale dam urcite vediet co a ako..rano ideme na ctg aj do poradne tak sa ozvem bud sms alebo este z netu ale mam pocit ze normalne s domu

aanda
6. led 2010

caute babulky...
vy velmi rychlo pisete.... uffff....

katka, neboj, urcite to uz bude...urobia ti sono a do par hodin sa to rozbehne....vraj to niekedy urychluje, aj moja sestra to tak mala, aj suseda..... a ked nie, tak to urcite bude skor ci neskor 😀

Nef, Mili, Bam....varite drobcom kazdy den, alebo niekedy navarite aj viac a mrazite to al. sterilizujete??? Ja uz pomaly citam o pirkrmoch, aby som vedela co a ako...
Nef, Bam a este som sa chcela spytat, kedy ste s prikrmami zacali ked boli deturence na UM?

diky za rady

aanda
6. led 2010

babule davate ich cez den spavat do postielky?
nas spi v noci velmi fajn - tuk - tuk - tuk na drevo 🙂 aby som nezakrykla ale cez den spi tak ze musime spat spolu a musim byt pri nom alebo je na rukach. na prechadzke a v koćiku spi super.

katka22r
7. led 2010

dobre ranko hlasim sa z domu ctg oki zavreta som ako na 5 zamky 😀 uz ideme az 14.1 aj s taskamy...pekny den kocky 🙂

nefertitka
7. led 2010

ahojte...mili presne ako pises,ja tiez ked vidim tehulku s velkymbruchom jak sa niekde prechadza,tak jej normalne zavidim...
elly,mne to vsetko zacalo v 24 tt, odvtedy som musela len lezat,2x v nemocke a zbytok doma, a to vyslovene len lezat a len na lavom boku...nebolo to bohvieco,slo mi to pekne na psychiku...
aanda,my sme zacali dokrmovat od 4,5 mesiaca...varit nevarimkazdy den,vacsinou davame uz hotove pokrmy ako hipp hami,sunarek a podobne..tak namvravela lekarka,ze tam sa nemusim bat pesticidov a podobnych veci,ze ona to odporuca,hlavne pri zaciatkoch dokrmovania...tieto prikrmy su prisne kontrolovane...a ked varim, odporuca sa uvarenu stravu skladovat len do 48 hodin,ja to skladujem v tych avent flastikach,ktore sa pouzivaju na odstriekane mlieko.

nefertitka
7. led 2010

aanda,tak ho davaj do kocika,ked ti tam pekne hajka,my Nikolku praveze do postielky ani moc nedavame cez den, to iba ak mocmrzne vonku,alebo ak je chora,a aj to vacsinou vtedy haja v kociku,nie v postielke,ked ti tam nechce hajat,kludne ho nechaj v kociku...

katka22r
7. led 2010

ja som zvedava ako bude nasa spinkat ked v brusku tak vystraja 😀

mabe
autor
7. led 2010

dobre dopoledne devcata,

tak jaka byla noc? na hovno, jak jinak. 😒 Sly jsme spat v 23:30h, v 1h jsem dostala od mamky smsku, ze k tomu zubakovi jdu az koncem ledna (ja myslela, ze dneska podle ni a uz jsem byla domluvena s tatkou, ze me rano odveze k zubakovi v 7h), tak jsem se tim probudila, pak jsem jeste napsala tatkovi, ze rano pro me nema jezdit, ze dojede k nasim sama dopo. pak jsem nezabrala 2h. v 6h jsem se vzbudila a zase hodku nezabrala a pak jsem v 8h vstavala. Anicka musi byt taky unavena, protoze vcera, kdyz jsem byla vzhuru, tak me kopala. Jsu uplne grogy, uz jsem u nasich a tedka cucim na tour de ski. za chvilku pujdu do te Kiky, podivat se, co koupim. Dneska mam nejakej citlivej podbrisek a boli me dost v krizi. Asi jak se roztahuju dole. 😖 Potom pujdu s darcou ven a po o si spolu schrupnem.

nefertitka
7. led 2010

no,super noc mabe...hadam nejako dospis najblizsie...

mabe
autor
7. led 2010

nefi, jojo, po obede si lehnu, ale ty noci hruza. vzdycky nevim, co mam delat, kdyz nemuzu usnout, jestli si jit cist, nebo telka nebo to zkusit nejak zaspat. 😖 ta zaha je svina. neni to z jidla, proste me anicka uz tam tlaci.

katka22r
7. led 2010

ja mam bolesti ako pri menstr.cize kontrakcie ale stale nepravidelne a slabe ale na zazname neukazalo ani jednu ja uz na ten porod nebudem reagovat a ono sa to snad rozbehne 😀

mabe
autor
7. led 2010

kati, urco se to rozbehne. co jinyho. 🙂

nefertitka
7. led 2010

mabe aj ja som mavalatake noci ,ked uz som bola vo vyssom stadiu...a myslim,ze je nas takych viac,skus sa na tonesustredit, ze chces este zaspat a mozno to pojde lepsie...alebo skus pohar vlazneho mliecka...mysli na pekne veci...a tak...a skus si radsej davat telefon na noc naticho...aby ta nik nerusil

katka,uz ked ich mas nepravidelne,uz sa z nich mozu stat aj 😉 pravidelne...mozno uz do zajtra aj porodis;)

mili1
7. led 2010

Ahojteee, elly ja som bola doma ale pohybovala som sa ale mne to zacalo v nejakom 29 tt a odvtedy som stravila v nemocke kedze mi zacalo tvrdnut brusko a trocha som sa pootvorila...a potom uz len doma lezat nic som nerobila,,, nechcem na to ani mysliet ako sa mi tazko chodilo a tvrdlo to bruško... 😒
Nas spi aj cez den aj v noci len v postilke , vv kociku spi len ked ideme na prechadzku.... 😉 ale cez den spi max. 30 minut ... 😒 v noci dobre...klop klop....
Katka myslim ze ochvilu uz budes rodit...
Mab este 2 mesiace vydrzkaj a budes mat Anicku pri sebe.

nefertitka
7. led 2010

ahoj mili;)

nefertitka
7. led 2010

to ti fakt maly spava cez den tak malo?

mabe
autor
7. led 2010

nefi, je pravda, ze tedka nas mamka trosku zlobi, tak me to taky srotovalo v hlave. asi uz to spani jiny nebude.

mili, to jako myslis, ze uz se vubec nevyspim, ze? 😀

nefertitka
7. led 2010

no ved mabe,potrebujes to trosku natrenovat;)ked bude mala stale v noci hladna a tak;)

mili1
7. led 2010

Ahojtee,,, on spi 30 minutovky tak viac krat, ale dlhsie nespi ako 30 min. vcera sice spal 2 hodiny co som sa normalne cudovala 😒
mab uz asi len po porode .. no ani vtedy nie ..tak si pockasss 😀 😀

mabe
autor
7. led 2010

nefi, mili, ja to tak beru, ze se telo chysta na ten zaprah. 🙂

nefertitka
7. led 2010

hej mabe,tie zaciatky su dost vycerpavajuce a myslim,ze Mili mi da za pravdu🙂

nefertitka
7. led 2010

a vlastne nie len zaciatky,ja niekedy primalej doslova lapam po dychu🙂

mili1
7. led 2010

No ano nef ma pravdu, ja som bola na zaciatku taka vycerpana aj potom,,, teraz je uz lepsie ale aj tak... malemu sa treba venovat stale 😉 🙂

mili1
7. led 2010

A inac som rada ked vecer zalahnem do postele 😀

nefertitka
7. led 2010

aj ja,a ked mala prespi az do rana🙂 ja uz som strasne dlho nevidela ziaden film ach jaj....no akurat nejaky debil hodil k nam nabalkon kus ladu a zobudil Nikolku...ti ludia su tak sprosti,ta nad nami tam odhrabavala sneh, som ju pocula...a dobre vie,ze nam dieta spava na balkone v kociku! asi jej idem jednu struhnut! sak cokeby to padlo na nu!kriste pane...

mabe
autor
7. led 2010

holky, to su zvedava, jak to zvladnu. ja takovej spac. 🙂 ale anicka me urco da energii. tesim se na tu lasku, co k ni budu citit, jestli me rozumite.

katka22r
7. led 2010

kocky dakujem za podporu ale na tu malu nic nezabera ta ved uvidime este tyzden ma na rozbehnutie ze vylezie 😀 ale uz sa citim tak strasne to cakanie ach jaj to aj vy ste boli take napate ked ste cakali na den d?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru