Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

katka22r
8. led 2010

bru noc

katka22r
9. led 2010

kocky kde ste vsetky_?

bambi7
9. led 2010

cafte babulky tak ako vikendujete?
akurat dal malu mm do postielky dnes je dako unavena a ta si tam sadla 😅 ledva kuka .....
boli sme vonku teda sli sme aspon do obchodu po chlieb a tak prsalooo otrasne pocasie...
vidim ze vsetky oddychujete tak vam prajem peknu nedelu 😉

mili1
9. led 2010

Ahojte babulky,,, ja som dnes taka unavena.. maly je uz treti den velmi zly a nechce spat, ak ho dam na chrbat v momente je na bruchu a nie aby lozil ale oprie sa o brusko a je ako tulen... 😀 zacne mrncat a to robi cely den 😒 inac je unaveny , ocka sa mu zatvaraju a on nie a nie spat a vcera zaspal o 22. a to od 14 nespal vobec...dnes sme sli na prechadzku a zaspal v kociku a spal 3 hodiny.... v postielke nechcel spat a to spaval doteraz stale zaspal bez problemov 😉 🙂 neviem ci mu idu zubky ale ziadne mu nevidno 😒
Dufam ze to prejde a bude zasa dobry.... 😉 🙂klop klop
Takze nejako sa mi nedari zaciatkom roku s nicim 😒
Vy sa ako mate??? prajem pekny zbytok vikendu...

bambi7
9. led 2010

ahoj moja to mi je luto ze nespinka dobre ale dnes sa nedalo ani malej spat bola velmi unavena a po chvilke v postielke uz plakala tak sme ju este dali k nam a hrala sa do 21h ...no musime dufat ze sa to spravi 😉

a neboj vsetko bude zasa ok 😉

ja este kukam po nete ani sama neviem co 😀 dnes som daka cula 😀 co sa nestava

tak prajem dobru noc

katka22r
10. led 2010

dobre ranko...no mili aj mne je luto ze nemas vsetko podla svojhich priani ale ono sa to zlepsi 😉

mabe
autor
10. led 2010

nazdarek devcata,

tak kacena se pece. uvidime, co z toho vznikne. 🙂 Polivka se taky dela v papinaku. Jezis, ja mam dneska nejakou spatnou naladu a nechce se me nic. Snad ten obed nejak preziju. Nechcou se me poslouchat ty kecy. Ja su dneska nejaka protivna. Vcera me manza nastval, zepry at zbytecne nic nekupuju a s tim fusakem pockam. Na co? Stejne ho chci, tak jako tak. A je jedno jestli ho koupim tedka nebo az na podzim, je stejne do 3 let. 😖 Ja ho proste objednam a hotovo. Kdyztak se domluvim s mamkou a objednam ho na ni. Nebo se s nema domluvim, ze me ho daji k narozkam v breznu a penize uz me nemusi davat nebo jak budou chtit. Byly jsme na basketu vcera a pak s kamaradama na pivku. Cekaji chlapecka v kvetnu - jsou o 1,5 mesice mladsi. Kamoska byla vzdycky trosku vetsi, ale ona ma pupisko... 😕 Vetsi o hodne nez ja. Kamos rikal, kde ji mas? 😕 Ona zatim nic neresi, je takovej flegmos, ale jak ja jsem psala, chci to mit co nejdriv, at mam klid.

kati, tak porad dva v jednom? 🙂

katka22r
10. led 2010

no mabe ja som v 31tt tiez este skoro nic nemala jedine pobalenu tasku do porodnice...vsetko som zacala chystat od 36tt 😉

mabe
autor
10. led 2010

kati, vidis a ja uz to chci mit, at mam klid. 🙂

nefertitka
10. led 2010

ahojte....vidim,ze aj vasi drobci maju problem so spinkanim...hm...ono byvaju take obdobia...snad sa to coskoro upravi...
Mili moze to mat maly zo zubkov,nemusi ich byt este vidiet,mozu byt ale uz aktivne pod dasienkom... ked sa prerezu,uz to tak neboli potom...

inak ma asi porazi,uvarila som jej papanie na dva dni a cele sami to vylialo do umyvadla 😖 😒 🙄...moje nervy...

katka vidim,ze je z teba stale kinderko🙂

bambi7
10. led 2010

cafte babule akurat sme sa dohrali trosku sme blbli s domi ,o 13 ide papat a potom idu k babke je to peso kusok a ja idem zehlit a piect bublaninu 😉

no tak mam co robit ja som tiez malej spraila jest na dva dni tak este poobede spravim vyzivu hruskovu tu na najradsej a je to ved to mam hned tie kupovane nechce a vyhadzala sa mi z nich a su dake kysle....no proste ich nechce.....

a co mate na plane ?

ellysa
10. led 2010

ahojte, dúfam, že ste túto noc spali všetci dobre, ja ako drevo do pol desiatej 🙂.
Včera sme kúpili troje tepláčky, 4 bodinká a dve čiapočky, ešte dokúpim nejaké ponožky, rukavičky a teplejšiu bundičku alebo svetrík ak bude zima a myslím, že oblečko zatiaľ stačí, možno ešte kúpim niečo keď už budeme vedieť pohlavie. 😉
Dnes je drobček nejak tichúčko iba sem tam ma pošteklí, včera inak vystrájal, muž sa smeje, že vie, že je nedeľa a má oddychovať.
dnes sa chystáme len oddychovať a večer ku kamarátke na chvíľočku.

ellysa
10. led 2010

a dobrú chuť 😀

katka22r
10. led 2010

my dnes prelezime asi cely den kedze pocasie je otrasne 😒

bambi7
10. led 2010

no tak sa hlasim vsetko nam spravene a cakam tie moje dve lasky 🙂 este su vonku ....asi mala zaspala v kociku...
este periem teda pracka a potom zasa zehlim 😀 klasika teraz je ozehlene vsetko na chvilocku 😅 😀

bublanina je tiez hotova a pekne to tu rozvoniava 😝
no dobre babulky tak pekne oddychujte a peknu nedelu prajem

mabe
autor
10. led 2010

Ahoj holky, tak jsem tedka vstala. Byla jsem uplne grogy z toho obedu a uklidu. Od rana jsem varila a do toho uklid, prach, vysat, umyt podlahu,...manza me pomahal, ale stejne jsem byla celou dobu na nohach. Nohy kolem poledne uz bolely a ty zada... 😒 Tak tchyne chvalila polivku - slepici vyvar s masem a nudlemi a pak ta kacena vyborna. Ona se segrou moc nemusi kacenu, ale jeste si pridavaly. Tak me pochvalily 😲 😀 , asi jim to fakt chutnalo. Odesly v 15h a ja si sla lehnout. Tedka manza umyva nadobi, ja uz mam dneska dost. 😝

jdu docist.

mabe
autor
11. led 2010

dobra ranko devcata,

tak tedka snidame a za chvilku jedu cvicit. v noci jsem spala jak zabita po tom vcerejsku. jinak se vratim domu na obed a budu zehlit a prat oblecky. je to takovy zvlastni, jak tam ty maly vecicky visi v koupelne. 🙂

katka22r
11. led 2010

mabe ahojko tak len si pocvic aj zamna 🙂 ja som taka nevyspata ale dnes idem poupratovat a asi lahnem a spim cely den

mabe
autor
11. led 2010

ahoj kati, ty uz mas na to narok lezet. ja vcera byla totalne vyrizena.

katka22r
11. led 2010

ale keby sa mi chcelo aspon mala nekope ako blazonko ked sa hybem

mabe
autor
11. led 2010

kati, ma to byt spis naopak, ne? kdyz jses v klidu, tak se hejbe.

katka22r
11. led 2010

noo ved tak som to myslela ze nekope ak sa hybem preto sa musim hybat 🙂

mabe
autor
11. led 2010

aha, promin asi demence 😀 . no nic opoustim vas, jdu cvicit - posledni cviceni pro tehule. myslim, ze je to akorat. doma se sem tam protahnu, ale uz ta hodka je narocna. 🙂

katka22r
11. led 2010

noo tak len chod ja idem upratat pekny den 🙂

bambi7
11. led 2010

cafte babule ako sa dnes mame?

no spankom ze zle zaspava budu to zubky teda myslim ze uz citim dalsi ked jej natieram dasna stolickuuuu 😵 😵

lebo je taka stale na mne nalepena co sa sice rada mojka ale teraz az moccccccccccccccc 😀 😀 😀 ani nachvilku ma nespusti z oci 😀

inak sa mame ok,teraz tu beha v choditku davam ju nachvilocku ,pytala som sa lekara ze chvilka nikomu neublizi 😉

tak prajem pekny den

mili1
11. led 2010

Ahojteee, bambi vy mate uz kolko zubkov? My ani jeden a ani tam nevidim, maly je tiez na mna, stale ma musi vidiet ak nie zacne mrncat, cely den bol v celku dobry, bola u nas mamka a ho varovala a hrala sa snim, a vecer zaspal o 23. aj to tazko., ja neviem co sa s nim stalo stale spaval o 7. uz spal az do rana jooj dufam ze to prejde,,, myslite si ze by to mohli byť zubky?
ja idem upratovat , potom pojdeme na prechadzku a budem zehlit,

bambi7
11. led 2010

caf mili

bambi7
11. led 2010

no mozu to byt zubky aj nasa je taka ina ona byva stale pri mne ale teraz este viac 😀 mame 3 teda myslim no musim to pokukat 😅 😀
ale moc do pusky nedoval iba ak mam ten gel

bambi7
11. led 2010

no idem jej dat vyzivku co som jej robila tu miluje .....napapa sa a snad aj pojde spat....

mili1
11. led 2010

Bambi si tu ešte? Aj on si dava spolu pery a nedovoli nič , už ani cumel nechce... 😒 ja si myslim ze to budu zubky teda neviem... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru