Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
20. led 2010

pridala jsem aktualni foto bricha 🙂

ellysa
20. led 2010

mabe no to sa ti ani nečudujem, že si unavená, toľko aktivít 🙂 .Idete už kúpiť ten kočík? Mne včera písali, že mi ho posielajú z holandska, tak som zvedavá kedy príde.
a dnes ma začal manžel volať medvedík, lebo ešte nedávno som spala tak, že niečo šuchlo a už som bola hore a posledné týždne sa nezobudím ani na jeho budík 🙂, tak sa mi smeje.krpo je tiež dnes ticho, nejak zmenilo režim, teraz vyvádza celú noc a cez de§ pomenej
😉

bambi7
20. led 2010

jejjjjjjjjjjjjj mabus krasne brusinko 😉

mala vobec nespala neviem nechce sa jej 😒 ale mohla by aspon chvilku .....vcera spala len 50 minut a potom je mrzuta.....lekarka ze ked deti spia celu noc tak cez den niektore nechcu ako nasa domi ale mne by to bodlo 😀

ellysa
20. led 2010

aké už máš pekné brušo 🙂 a kedy sa ti začala robiť tá čiara?

ellysa
20. led 2010

bambi 😔 no musíš ju prhovárať, ale neboj kamoška sa včera sťažovala, že ich malá cez deň nespí vôbec a v noci je každú hodinu hore na kojenie-má 10 mesiacov 😕

ellysa
20. led 2010

už by som asi zgegla

bambi7
20. led 2010

elly jaj chuda ta kamoska
no mala je stale na mne mne by nevadilo keby nespala ale stale sa chce nosit a ja nevladzem boli ma chrbtica kde som to mala zlomene a mam dost 😀 ale co dako to vydrzim snad bude coskoro chodit 😉

ellysa
20. led 2010

bam no tak to verím, nepomáhajú nejaké tie ergonomické nosiče, alebo šatka, že by ti to menej namáhalo chrbticu, inak mali ste niečo také,alebo plánujete?

bambi7
20. led 2010

elly mali sme ale domi tam reve nechce tam byt ked je na mne je spokojna 😀 tak nosim

mabe
autor
20. led 2010

elly, jdeme se na neho mrknout. kupovat nevim. 😖 mozna ze ho rovnou koupime, neni jeste brzo? asi ne, ze.

tu caru mam tak od 20tt, tedka je vyraznejsi.

bambi, chuderko, tak zada te zlobi. dekuju za pochvaleni bricha.

premlouvam anicku, aby se vzbudila. netukam do ni, ale mluvim na ni. nechce se ji, holce jedne.

elly, ja jsem rada za ten basketbal, ale tka pozde jit spat me nedela uz dobre. neni to kazdy den, tak se to da zvladnout. po o si poradne zdrimnu. 😀

bambi7
20. led 2010

mabuska kocik kludne mozete kupit 😉 ja som uz mala 😀 ved coskoro budes maminkouuuuuuuuuuuuuu
jaj tak sa tesim ....

a anicka dospava je unavena 😉 no idem skusit to male mrncadlo uspat 😉
tak drzte palce potom napisem ci sa zadarilo 😀

ellysa
20. led 2010

mabe, skoro? 😀 😀 😀 😀 😀 myslím, že nie
ja žiadnu čiaru nemám a nevyzerá, žeby sa nejaká chystala urobiť 🙂, čo to v lastne znamená?
bam no ja som chcela pôvodne šatku ale teraz neviem, asi radšej nosiš, mne sa to nebude chcieť uväzovať a hlavne neviem, či by si to bol ochotný dať na seba môj, ale to budem riešiť až keď sa narodí

mabe
autor
20. led 2010

bambi, drzim pesti.

tak jo holky, uvidime, jestli se nam bude libit a kdyztak ho hnedka koupime.

elly, co to znamena?? 😖 zkusim zjistit.

bambi7
20. led 2010

cafte no spi uvidim kolko...

mabus ta ciara cez stred bruska sa vola linea negra je to sposobene pigmentaciou....polohovanim a tak...preto v tehu sa nema ani opalovat lebo kto ma viac pigmentu sa sice rychlo opali ale moze to sposobit skvrn lebo sa telo opaluje nerovnomerne tieto skvrny aj ta ciara po porode miznu niekomu aj po roku ja ju este mam ale slabu 😉
niekt zeny ju nemaju ....

mabe
autor
20. led 2010

bambi, dekuji. takze je to hormonalni vec, jinak zadnej jinej vyznam to nema.

tak mala spinka, parada. 🙂

taze kocarek bysme uz mohly koupit....

katka22r
20. led 2010

v rychlosti az na piatok nam pichnu vyvolavacku,este cakaju ci sa nerozbehne samo...ozvem sa

ellysa
20. led 2010

katiiiiiiiiiiiiii 😅

mili1
20. led 2010

Bambi my sme na tom rovnako ako vy, aj s tym spanim aj nosenim,,, 😀 😀 mne to nevadí ponosim, ale nič cez den neurobim 😒
Ja nemam tu ciaru, idem kuknut 😉
Mab kočík sa mi velmi páči,,, my sme ho ešte nekupili ale už sme ho rezervovali a šli sme pre neho potom ak sa maly narodil 😉 🙂
Katka keby si mala svojho porodnika určite by sa už o teba postaral a mala by si to už za sebou ....
Ved ani prenasat by sa dlho nemalo,,, do kolkych týzdoch sa može?asi tak nejako nie?
Elly že každú hodinu je hore? Ved moj bol o pol. m. menší - som ho kojila a tak často sa nebudil 😕

mabe
autor
20. led 2010

tak jsme se vyspinkaly 🙂 . holky, ja jsu zvedava na ten kocarek.

mili, aha, takze se da rezervovat. uvidime, jak se domluvime.

ellysa
20. led 2010

no ta moja kamoska a jej mala, to je pripad, sú doma obaja a nezvládajú to, malá nevydrží v kočíku ani pol hoďku, len na rukách ju nosia od narodenia, nespí... sú obaja hotoví...ja dúfam, že nás také obíde 😅

mili1
20. led 2010

mab ano da sa aj zarezervovat,,, dali sme zalohu a nebol problem, ja som ho nechcela mat doma kym nebol malý 😉
Mab potom pofot kocik a pridaj nejake fotky...lubi sa mi....
elly deticky sú rozne... 😉

mabe
autor
20. led 2010

tak me tedka manza psal, ze nemuze odejit z prace. nekdy jindy

bambi7
20. led 2010

cafte babulky tak nakoniec mala spala 20 minut a potom nic iba vonku tak som sa prechadzala s kamoskou asi 2hodky tak aspon hodinku spala

mili1
21. led 2010

Ahojteeee, ako sa máte? Mab tak nakoniec ste nešli pre kocar?
My sme dnes zle spali maly sa často budil neviem prečo asi mu bolo velmi teplo ....
Ako sa máte babulky? čo robíte?

mabe
autor
21. led 2010

Ahoj holky, tak my spinkaly do 9h a stejne se nam chce, asi pujdem jeste na chvilku. po poledni chci jit do mesta na hodku a pak mam jit na 14h se stitnou zlazou na kontrolu. jinak odpo bych chtela zehlit. tot plan dne.

mili, nakonec jsme nesli, manza musel byt v praci. 😒

sarlotta
21. led 2010

ahojík, dobré ránko🙂
Výsledky z jater.testů mám v pořádku- malinko vyšší cholesterol-ale to je normal v těhu. Krevní obraz úplně v pořádku Co je zajímavé, že cukr mám 4 nalačno - což je úplně normální hodnota. Hlavně že chodím na dia-od prvního těhu
Vyrážka mizí velmi pomalu, v noci sem moc nespala ale tak zas vím, že mi doc nedala žádný silný krém.
No a do toho pobolívání velvo dole na břichu... doc se vyjádřil, že to je vaz co drží dělohu a nebo tříselná kýla... no to bych ještě potřebovala, fakt Ale to nebude, nic mi nevylézá, jen to mám na dotek citlivé.

mabe
autor
21. led 2010

sarlotko, jak se roztahuje deloha, tak to tak picha. ja to mela taky.

sarlotta
21. led 2010

no mě to psíš bolí na dotek 😠

sarlotta
21. led 2010

Asi už su ,,stařena"... u malého mě nebolelo nic, kakra 😉

A co katuška... jak to vypadá, nerozmyslela se princezna vylézt sama ? 😎

ellysa
21. led 2010

ahojte, aj ja by som ešte spala, ale musím sa učiť 😝 už aby bol utorok poobede, nech to skončí ako chce.
sarlott, gratulujem k dobrým výsledkom, a prajem aby to bolenie prestalo 😒, neboj určo to nie je vekom, však si mladica 😀
ja sa vytešujem, akurát nám došiel kočík, v utorok poobede písali z Holandska, že ho posielajú a už je tu, len musím počkať do večera na manžela, ja si ho netrúfnem sama zložiť a potom pofotím. Zajtra máme tú morfológiu, tak zasa trochu nervíky, lebo krpcovi sa dva dni nejak moc nechce hýbať, len teraz keď došiel ten kuriér urobil kotrmelce, asi cíti, že som vzrušená.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru