Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. únor 2010

zitra me ceka ko u me dr. - jako cipek, deloha atd.

mabe
autor
9. únor 2010

sarlotko, ja si taky rikala, ze ma nejak hodne...uvidime co bude za macka. 🙂

casi, diky

mili1
9. únor 2010

mab no super, o 2 tyzdne uz budes za vodou .... 😉 tesim sa s tebou
Katka moj maly papal v tvojich tyzd. v noci viac ale on je hladosko po ockovi 😀 podla mna staci a ked pojdes do poradne pan doktor vam povie.... ak dobre pribera nemusis budit.....
Bambi kde si? teraz mi tu chybas ty...ako sa ma Domca?....

sarlotta
9. únor 2010

katko ty 2 noční kojení jsou ale minimum, pokud by se nebudil vůbec, tak bys měla ještě něco odstříkat, v noci se vyplavuje oxytocin, který zvyšuje tvorbu mlíčka 😉 a počítej i večerní a ranní kojení.. v kolik usínáte a vstáváte ? Já myslím, že to bude v pohodě 😎

bambi7
9. únor 2010

cafte babulkyy teraz som vas docitala 😅

mabuska ako slniecko moje ?a co anicka ako sa mate?

jaj farmarka 😢 😢 😢 je mi to mocccccccccccc lutoooooooooooooo drz sa moja......az mi je do placu.....

ofs je mi to luto ze si tiez tm presla....ale drz saa nevzdavaj to viem ze je to velmi tazke.....ale treba verit neviem preco je to tak ale tie co moc chcu tak stale nieco musi byt

☹ 😠 babulky drzte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ofs ja som tiez po dvoch a presla som kadecim ale stale som verila a stale to hovorim aj babulkam ze vsetky budu maminky a zatial to ide klop klop 😉
no ja som bola na genetike teda aj muz a dolezita velmi je hematologia mozes mat nieco zo zrazanim a ani nemusis vediet..... no a odbery na chlamydie rubeolu,toxoplazmozu,cytomegalovirus,boreliozu......vytery.....
ale ta hematologia a genetika je velmi dolezita a endokrinologia myslim ze sme to tu absolvovali vsetky nic to nie je len treba pockat na vysledky tak drzkam moc palceeeeeeeeeeeeeeee a daj vediet ako pokracujete

bambi7
9. únor 2010

no mabuska sarlotka elly drzte sa babulky len pekne sa setrite a oddychujte tehulky nase 😉

bambi7
9. únor 2010

mili dakujem ze na nas myslis si zlato moje aspon tebe chybame 😀 no mame sa fajn zubky nam idu vsetko ok 😉 mala stale je v pohybe ved to poznas 😉
a ako sa mate vy?

ellysa
10. únor 2010

dobré ránko
mabuška super 🙂 hádam to pekne dotiahneš, možno aj do konca 🙂 ,ale aj tak si myslím, že keby už aj Anička chcela ísť na svet bude v poriadku, tak neboj a pomalinky sa na ňu pripravuj 😀
bam ďakujem, no máme sa fajn, malinká kopká, tak som spokojná, dokonca dnes ráno sa vydula na pravej strane, až som sa žľakla, lebo som cítila ako sa mi pod rukov niečo tvrdé vydulo 😀 ale netuším, čo to bolo 🙂. Držím diétu, sem tam odmeriam cukor, ale zatiaľ to bolo vždy dobre (klop klop), tak hádam bude dobre.
V piatok ideme na 3D UTZ, tak som zvedavá, ako nám podrástla a či sa nechá pekne odfotiť 😉

mabe
autor
10. únor 2010

ahoj holky, tak jsem konecne tady. Vcera jsem mela toho dost, tak jsem po kurzu nestihla. dneska mam trosku rymecku, to je z toho vcerejska, jinak jdu na 15h k dr. na ko. tedka snidame 🙂

bambi, mala je velka 2280g,pekne nam holka vyrostla. 🙂 mam z ni radost. a uz se pkene pronese a tlaci hlavickou pekne do zeber. rikam ji, jenom at tlaci a pekne roste a vydrzi tam dlouho.

mabe
autor
10. únor 2010

elly, treba to dotahneme do konce...akorat mam trosku strach rodit koncem panevnim. 😖 no, uvidime, kolik budeme vazit a tak.

ellysa
10. únor 2010

tak myslíš, že už sa ani náhodou neotočí? 😖
ale lekári určite vedia, čo robia a keby bol problém urobia ti cisársky, neboj 😉

mabe
autor
10. únor 2010

no, primar to minule rekl jasne, ze ma malo vody, tak neni jak. tedka ten dr. nic nerikal o neotoceni. ale ptala jsem se na cisare a pry do 3,5kg ho nedelaji, pokud nejsou dalsi komplikace. takze pokud vaha bude pod, tak asi normal. dneska se dovim u dr., jestli drzime porad stejne. predpokladam ze jo, kdyz nemam zatim zadny bolesti a tak.

ellysa
10. únor 2010

neboj dievčatká sa rodia bežne aj tak a ako hovorím, kebyže aj v priebehu pôrodu sa im nečo nezdalo, tak sa vedia rýchlo preorientovať na cisársky, hlavne mysli na to, že všetko bude v poriadku a nejaká "drobnosť" ako pôrod ti už radosť z Aničky nepokazí 🙂
To sa mi teraz hovorí, čooooooo 😝

mabe
autor
10. únor 2010

elly, pekne se to hovori, ale jak to udelat? ja se na anicku tesim a zaroven uz zacinam mit obavy. uz to muze vypuknout klidne za 4 tydny, to je mazec. 🙂

ellysa
10. únor 2010

mabe jasné, že máš obavy to asi každá 🙂 aj ja budem vyklepaná 🙂 ale každá to musí zvládnuť, tak čo sme horšie 🙂

mabe
autor
10. únor 2010

elly, nic jinyho nam nezbyva 😀

sarlotta
10. únor 2010

mabe neboooj, porod bolí, to je jasné🙂)) ale přichází to pomalu a postupně, začátky prodýcháš v poho a pak pomůže sprcha, vana, epidurál.... a navíc hormony Tě udrží v takovém stavu, že budeš trošku mimo🙂)) Musíš myslet na mimíska a na tu odměnu potom🙂)))
já se vždycky dívala na ženské na ulici s dětmi a říkala si hele tamta to zmákla, tamta taky.. tak proč nééé jááá 😀

mabe
autor
10. únor 2010

ahoj holky, tak jsem zpet. trosku me dr. prekvapila. zeptala se na pohyby, pak si zkontrolovala ten papirek ze vcera z nemocnice, pak me vzala ster na streptokoka, ale nijak me neprohmatavala. asi ji to pripadalo zbytecny, kdyz jsem byla vcera v nemocnici. nebo myslite, ze tim sterem me zkontrolovala i cipek? ze ho videla? do prukazky me totiz napsala CS0. jinak ko za tyden a pak uz me pry necha v peci nemocnice.

bambi7
11. únor 2010

cafte babulky
mabuska urcite je vsetko ok 😉 CS-znamena cervix skore sleduje sa ci je cipok ok ci sa neskracuje a tak.....tak nebojkaj vsetko je ok 😉

no domi som uspala a mam chvilku tak hodku 😉 rano spi super len poobede.... 😒 ale neva a mna tak boliiiiiiiiiiiiiiii ten sedaci nerv no v pondelok skocim uz k lekarke.....

no babulky co chcete istttttttt na stretko takkkkkkkkkkk
vcera som volala s lid jej svokrovci maju penzion v zuberci tak ccena za noc je 6 eur co je podla mna super je tam aj sauna tak sa mozeme regenerovat 😀 ,je tam vonku trava pre deticky a krb tak mozeme opekat aj okolo 16 aby deturence z toho daco mali 😉 no a tatralancia je odtial 25-30km takze mozeme urobit vylet a ist sa v sobotu kupat 😉
a islo by sa bud 2 alebo treti vikend v auguste dajte vediet ako vam to vyhovuje 😉

mabe
autor
11. únor 2010

Dobre ranko devcata,

tak ja dneska prvaaa. To neni mozny. Trosku jsme si pospaly. Tedka snidame a pak pujdu do prace. Vetsinou jsem tam chodivala uz tedka, ale nejak nespecham. Odpo jdeme na kocarek a postylku, uz se tesim.

mabe
autor
11. únor 2010

ahoj bambi, ja se nebojim, ze me neco je. jenom me prekvapilo, ze me neprohmatavala jako vzdycky. jenom me vzala ster, asi ji to stacilo na ten cipek a delohu.

mabe
autor
11. únor 2010

tak jsem se rozhodla, ze dneska do prace nejdu. mam porad rymu, venku je zima a jsu nejaka unavena. domluvim se s tatkou, jestli by me tam zitra nezavezl sluzebnim autem - mam to 45 minut pres cely mesto.

sarlotta
11. únor 2010

ahojík holky🙂

mabe všechno je v pořádku, jste šikulky 😀 a už máš 35tt super za 14dní budeš mít donošené miminko... já věřím, že Anička si ještě počká 😎

mabe
autor
11. únor 2010

ahoj sarlotko, 35tt mam az v sobotu. nejak to blbe pocita, i kdyz mam termin ok. ale to je par dni. ja taky anicce po ut ko verim. teda vcera jsem byla nejaka vyrizena, bricho pobolivala, zada, vecer jsem si namazala nohy a ruce alpou a bylo to super. budu to provozovat kazdej den. 🙂

a jak se mate vy?

sarlotta
11. únor 2010

No já taky furt počítám dny a týdny🙂) venku hnusně, sněží, nízký tlak mi nedělá dobře, ale tak jsem doma, tak sedím, ležím, odpočívám. 😉

mabe
autor
11. únor 2010

sartloko, ja se prave taky citim nejaka dneska unavena a slaba, proto do te prace nejdu. necham se zitra pekne odvezt tatkou nebo manzou. tedka jdu sundat pradlo a dat vyprat novy a vyzehlit tu jednu pracku. at aspon neco. jinak obed mam hotovej.

ellysa
11. únor 2010

ahojte 🙂
mabe, sarlott to bude tým počasím, alebo žeby hormóny, ja už dva dni chodím celá nesvoja, všetko ma rozreve, alebo naštve 😅 môj už na mňa pozerá, či mi nešibe...
ja som dnes trochu upretala komoru a dala malej veci do jej novej skrine,dala prať a inak budem tiež čučať na zadku, kde môžem ísť v takom počasí 🙄

mabe
autor
11. únor 2010

elly, asi to bude aji tim pocasim, pokud to mame vsechny takhle

sarlotta
11. únor 2010

jj, se bojím , že se někde natáhnu, všude ledovka... já už chci sluníčko a vyhřívat se s malým na hřišti pěkně🙂))

mabe
autor
11. únor 2010

sarlotko, taky chodim jako potentovana 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru