Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. únor 2010

tak to ja tady nebudu, jdeme po tom k tchanovcum a jeste cestou se stavime ke kamosce pro matraci a lehatko zdedeny - oboje dvoje za 850kc, to jde, ze?

bambi7
11. únor 2010

cafte no kde steeeeeeeeeeeee?
mili ta nemoze ma nieco s pc chybas tu, nef a ty ako co mala? aanda?........

no ja cakam na mm a domi uz mi je smutno 😀 vsetko porobene aj pozehlene.....tak cakammmmm 😉

mili1
11. únor 2010

Ahojteee,, mab mne sa paci ten prvy kocik ..tvojho...ako keby som videla nas...len bez tej bielej kombinacie,,,mame taky bordovo/cerveny.... 😉 🙂
Bambi na to stretko by sme sli,,,pridame sa ... 😉
Bambi mame sa dobre...sme nejaki umrncani cely den..a maly by chcel len chodit 😒 ale vraj nemame ho este davat tak ja neviem... 😒
Dnes sme boli na prechadzke ..bolo teplucko nie ako vcera ..riadna zima... 😉
Uz som vsetko poupratovala a uvarila ...aj na zajtra tak budem odychovat 😉 🙂 a pridem vas pozriet

bambi7
11. únor 2010

no ahojkyyyyyyyyyyyyyyy mili vidim ze ohladom kocika mab sme na tom rovnako 😉

no a na stretko ides to je super som moc rada tak ty ja lid 😉 ked nik nema zaujem 😀 neva bude nam aj tak dobre 😉

a niky je umrncani to ma mrzi a nejdu mu zubky? aj nasa je niekedy a iba vtedy nosit a chodit 😀

no a sme sikulky aj sme upratali dnes 😀

bambi7
11. únor 2010

co sa tyka stretka restauracia je hned kusok od penzionu....a uz som pisala do IP ,mili mozeme sa ist kupat alebo niekam na prechadzku ved zuberec je krasny a budeme grilovat a deturence sa budu hrat a behat po trave 😉 jaj tesimmmm sa

mabe
autor
12. únor 2010

Dobre ranko, jenom tak zdravim, jedu tedka do prace. Az se vratim, hodim foto koupenyho kocarku. 🙂

bambi7
12. únor 2010

dobre ranko babulkyyyyyyyyyyyy tak je tu piatokkkkkk 😵 😵 😵 domi ma 5 zubkov 😵 😵 😵 este dva len idu ale uz ich vidimmmmmm no parada uz bude take male zubate 😀 😀 😀 😀

no zajtra ideme s mm na pless uz sa tesim len ten nerv no snad pomozu lieky 😅 a v pondelok skocim k lekarke....dnes neordinuje 😖 no neva dako to zvladnem
von dnes nejdeme je tam taka zimaaaa uz by to mohlo prestat 😠 nepoviem v tatrach 😉 ale takto.....
no tak pekny den babulky moje

nefertitka
12. únor 2010

ahojte...
bam,mne sa paci takato zima 😉 ...len je to na prd kvoli cestovaniu...vcera som s malou trcala vecer v zapche na moste Lafranconi hodinu a tristvrte..ja som myslela,ze vyskocim uz z koze od nervozity,chuda,jej bolo dlho a mne tiez a strase mi trebalo cikat,tak som musela vybehnut vedla auta;) bolo mi to sum a fuk kto ma vidi,ci nevidi,uz sa to nedalo udrzat 😀
my mame tiez 5 zubkov a dva trcia tak troska von🙂 cele rucicky ma stale v puse....a slinta a slinta...
dnes som bola na preventivnej prehliadke u gynekologa,vsetko je ok,vraj mam vajicko pripraavene na ovulaciu 😀 ...manzel hned ze ci na valentina ideme robit babo 😀
a neviem,ci mi robil cyto,lebo ked ma dovysetroval a doultrazvukoval,tak som sa ho pytala,ze co a ako s cyto,kedy mi ju bude robit a on ze o rok...hm...tak teraz neviem,ci si mam o 2 tyzdne volat na vysledky alebo nie...neviem,nejak zle sme sa pochopili,ja mu na to,ze pred tehu som ju mala zlu a po tehu dobru,teda dvojku,co je vraj dobre a on ze vie a ze mi ju bude robit o rok...no neva asi zavolam o dva tyzdne,prinajhorsom budem vyzerat jak krava,ze co volam na vysledky ked mi nic nerobili 😉 ale vraj sa to uz nerobi kazdy rok..co je podla mna dobra blbost,lebo raz som mala cyto na jednotku a o rok na to uz bola zla....
buduci stvrtok ideme s Niki s tymi ockami,tak som cela nervozna z toho...a strasne je sikovna,taka je zlata,snazi sa napodobnovat vsetky slova,ked poviem ze topanka ,tak ona ze "patn"...alebo ked zhasnem tak povie "ma" akoze tma,alebo ked nieco schovam tak povie "neni",ked nieco chce,tak na to ukaze a povie "toto"....ked otvorim balkon,tak zas povie "ma" ako zima;) a tak..jaj a naucila sa napodobnovat havka,ked steka niekde havko tak robi uauauauau 😉 ..."h" este nevie;)a stale by len chodila a chodila a chodila...a uz ovlada kde ma ocko,nostek,jazyk,nozku,kolienko,rucicku,vlasky,hlavicku...usko....boze a este nedavno to bolo take nemohuce male leziace nic 😀 ako to leti....
uz sa tiez zacinam pohravat s myslienkou na dalsie,ale dnes som sa pytala lekara,aka by bola pravdepodobnost takeho tehu ake bolo predtym a on ze velka...mala som tam problem aj s ladvinou aj s pecenou,otvoreny krcok,tvrdnutie brucha...predcasny porod...toto ma strasne odradza
a chuda farmarska...je mi jej strasne luto,nech sa snazi byt silna....ach jaj...a uz bola tak daleko...hrozne...
bam uzite si ples;)
a vy ostatne co planujete cez vikend?🙂

nefertitka
12. únor 2010

jezis to aky sloh som napisala 😀

sarlotta
12. únor 2010

ahojík🙂

nef ta cytolka by se měla dělat určitě 1x ročně... a jestli to miminko zkusíte🙂 tak by to bylo dobré mít výsledky těsně před otěhu🙂 otázka je jestli chceš další děti vůbec někdy, nebo se jen teď bojíš. Já myslím, že pokud chceš další tak není na co čekat, s věkem jen rostou všechna rizika.

sarlotta
12. únor 2010

bambi gratulace k zoubkům🙂)) to je krásnéjavascript:addEmoticon('😀','vBody')

bambi7
12. únor 2010

dakujem babulky ste zlateeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no sarlot ako sa citis,?

nef ja takuto zimu nemusimmmmmmmmmmmmmm vobec staci mi mesiac.....nevoviem na lyzovacke 😉
no a co sa tka mimca druheho ked chces presne ako pise sarlot cim skor presne tak s vekom tie rizika.....no my zaciname po lete 😉

sarlotta
12. únor 2010

bambi mám se dobře🙂 dítko ve školce...navřené mám 😉 tak budu odpočívat.

jéééé to je super, bude se těhulit druhé kolo 😎 😎 😎 perfektní 😎

bambi7
12. únor 2010

no a ja nechcem jedinacika 😀 ked vidim domi chcemmmmmmm dalsie tak ju milujem 😉 no a myslim ze kazda v tejto teme ma dake problem a nema to lahke.....ale je uz na kazdej ako sa rozhodne 😀 ja aj ked budem musiet zasa len lezat to urcite podstupimmmmmmmmmmmmm 😉

no a prajem pekny vikend 😵

bambi7
12. únor 2010

sarlot a co dobre mas navarene?

ja nechcem jedinacika 😀 a nasa domka spinka este chvilku a je hore spava tak hodku 😉

sarlotta
12. únor 2010

mám knedlík a žampionovou omáčku 😉

bambi7
12. únor 2010

no super tak sa napapkaj a oddychuj 😉 🙂
domi je hore tak sa idem venovat paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mabe
autor
12. únor 2010

Ahoj holky, tak uz jsem z prave venku - vyklizena skrinka, dane vyrizeny, materska od zitrka. uz se tam nevratim. mozna nekdy az po letech. 🙂 jak jsem tam byla, tak jsem zapomela, ze uz tam dlouho nepracuju a hnedka resila problemy a pak jsem si uvedomila,ze vedouci je tam nekdo jinej. 😀

foto kocarku v albu. za chvilku budu docitat. dneska anicka dela teda moc vetrelce, bojim se, aby se neprorvala ven. 😀

mabe
autor
12. únor 2010

jsme oba spokojeni. manza ma hlubokej podle predstav, ja autosedacku a sportak je napul. 🙂 vse za 8500Kc. mame ho u tchanovcu. bylo me to lito, ho tam nechat.

sarlotta
12. únor 2010

krásný kočárek mabe🙂

nefertitka
12. únor 2010

neviem ako u vas sarlotta,ale u nas to cyto vraj raz za tri roky po novom... ☹ chcela by som dalsie,ale neviem si predstavit,kto by sa mi staral o Niki cez tyzden,keby som musela len lezat

nefertitka
12. únor 2010

pekny kocik mabe🙂 aj farba

ellysa
12. únor 2010

čauteeee
tak ja som práve doupratovala a mám celkom dosť, počkám kým uschne podlaha a idem si robiť obed-špenát.
malinká od štvrtej rána kope ako besná, ani som spať nemohla, ale nech radšej kopká, aspoň som kľudnejšia 🙂 .
včera sa jej môj rehotal do brucha a ona ho vždy potom kopla, tak blbli asi pol hoďku, bolo to krásne. 😀 😀
bam držím palčeky na ďalšie snaženie, ani ja nechcem mať loen jedno dieťatko, chcela by som tri a môj osem 🙂, ale na druhej strane sa nečudujem nef, že sa bojí, možno keď niki pôjde do škôlky a budeš môcť ležať sa rozhodnete, nikdy nevieš, možno to druhé bude úplne v poho, veľmi nám to všetkým prajem 🙂

mabe
autor
12. únor 2010

holky, diky 😉

ellysa
12. únor 2010

mabe a postieľku už máte?
🙂

mabe
autor
12. únor 2010

elly, nemame. oni v tom obchode, zadnou vystavenou nemely. pujdeme zitra dopo na postylky. chci ji videt na vlastni oci. asi pujdem do tech "drazsich" obchodu - chicco atd.

mabe
autor
12. únor 2010

to je jediny co nemame. monitor dechu budeme mit od tchyne z prace pucenej. oni totiz delaji patenty a nekdo si ho nechal u nich patentovat a dal jim jeden vzorek. takze paradne zase usetrime. 🙂

ellysa
12. únor 2010

tak to je skvelé, že tak môžete ušetriť 🙂

mabe
autor
12. únor 2010

elly, jojo, jinak me v noci bolel podrisek jako pri MS, zdalo se me, ze mam tvrdy bricho, ale jakmile jsem vstala, tak uz dobry. nevim, muze to byt tvrdnuti nebo co to bylo? premyslela jsem, ze to bylo mocakem. 😖

ellysa
12. únor 2010

mohlo to byť aj tvrdnutie, veľa krát sa to stáva práve v noci

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru