Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
24. únor 2010

jinak tady byl tatka, tak jsme pokecaly o mamce a dovezl me jidlo. oni dostavaji v praci vakuovany obedy, tak mam kapustu s bramborem. 🙂

nefi, blizi utokem, uz zacinam mit trosku nerviky. akorat mamka to mozna nestihne. v pondeli si jde lehnout na tu psychinu - tyden az dva, tak uvidime, jestli anicka na babicku pocka.

mili1
24. únor 2010

Ahojteeee,,,,
Akurat som sa vratila od kozmetičky a bola som si ešte po potvrdenia z úradu na daň za minulý rok.. 😉
sarlotka dakujemmm za rady...aj náš má rád plastové misky farebné 😀
Bambi gratulujem k zúbkom,,vy už tolkooo vela a my este ani jeden... 😀 😀 ale že sa nemáme nikam ponáhlať
Nef som nevedela že sa mr robi v narkoze...aha...ale dospelym to nerobia v narkoze... 😉 ani v nemocnici... sú na to špecializované centrá.... 😉
mna to len tak napadlo ale ja verim že bude všetko v poriadku...
Dobre nef idem pridať nové fotky a dam aj z krstu ...už sa chystám druhý týžden... ale som nejaká lenivá 😀

mabe
autor
24. únor 2010

ahoj mili 🙂

nefertitka
24. únor 2010

tesim sa mili na fotky...

mabe konecne si v stastnom cieli,kde si vzdy chcela byt,tak sa sustred na to a snaz sa zAhodit vsetky starosti...

mili u nas inak niekedy funguje,ze dam nikolke do nejakej krabicky kadejake blbosti..s tym sa dokaze niekedy dlhsie zahrat...nahadzem tam tuby s kremikmi,goralky,kamienky a take somarinky...len nie hracky,tie ju nejak nebavia teraz🙂

nefertitka
24. únor 2010

goralky vcelku ako retiazku a musim byt stale pri nej samozrejme🙂

mabe
autor
24. únor 2010

holky, tak my jdeme na prohlidku porodniho salu 😉

mili1
24. únor 2010

No konečne som pridala fotky kuknite lebo zachvilu niektore vymažem...

mili1
24. únor 2010

Nef my to robime podomne --myslim s tymi krabickami a blbosťami a to ho fakt bavi trocha viac ako hračky 😀
šarlot a skusim kupit tu sol aj mydlo ...do dm chodime často nakupovať ..moja drogeria 😉 🙂

bambi7
24. únor 2010

cafte babulkyyyyyyyyyyyyy ako ste sa dnes mali?

a mabuska dakujeme za gratulaciu za postup aj vammmmmmmmm 🙂 ja tiez sledujem no dnes ten nor co spravil nasmu no des tolko krvi na lade 😒 tak by ani nemali hrat 😠 magor jeden ....

no mili krasne fotecky 😉 nas to este len cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂
no a ohladom tej mag,rezonancie mala som tu cest 2X v zivote...... 😒 a dalo sa ale take male babo chapem ze uspia ved by sa to inak asi nedalo......

mabuska uz 37 t paradaaaaaaaaaaaaa sikulky naseeeeeeee

dnes bolo vonku prekrasneeeeeeeeeeeeeeee,bola som vonku doobeda potom sa napapala /obed/ a prisla svokra a sli von zatial som poupratovala ,navarila som robila som polievku a domace parene buchty a zehlila......
no a uz sa tesim na zajtra bude krasne tak budeme vonkuuuuu
tak sa zatial majte krasneeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
24. únor 2010

my byly v te porodce na cumendu - parada. standartni pokoje na porodnim jsou super, akorat zachody a sprchy na chodbe, ale je jich tam dost. sestinedeli nadhera. pak jsme videly maminy s mimiskama - takovy krasnoucky maly prdolky. 🙂

tedka manza slozil postylku, dneska prisla. tak a uz jsme hotovy. zitra jde manza naposled poradne na pivko s lidma z prace. 🙂 tak snad zitra neporodim - to je blbej for. 😀 ja myslim, ze vydrzime jeste ten mesic a pujdeme na vyvolavacku. jak vidim tu postylku, tak to na me nejak jde, ze uz to brzo bude. jak se asi dostane ven? co ten KP? 😒

mili1
25. únor 2010

Ahojtee babulky....dakujeme za pochvalu,,, hokej nekukam nejako nemam čas,,, ja len sledujem spravy o nom 😀
No mab uz o chvilu ju maš Aničku v náručí --to je super pocit ..mne aj slzy od šťastia vyšli ak som maleho videla 😵
My dnes ideme na prechádzku a budem varit a tak ,,,ešte aj upratat mi treba... 😒
Tak sa zatial majteee

mabe
autor
25. únor 2010

ja noc dobra, ze vcerejska jsem byla dost unavena, takze jsem spala jako drevo. 🙂 az me bolel mocak, kdyz jsem se konecne probudila na zachod. ten 37tt je znat. uz me vsechno tlaci vevnitr, mala kdyz se vrti a dela vetrelce. 😀 hodila jsem do alba foto loznice s postylkou - s manzou jsme poprve spaly obracene - on u okna a ja u postylky. me se spalo dobre, on si musi zvyknout. a jeste fotku prebalovaku - je mezi linkou a pohovkou, jinde misto neni. jeste ty prkna okolo se nabarvi na tmavo. jinak dneska nic v planu. na obed si udelam neco jako leco bez vajec a dam si to s hranolkama. zvlastni kombinaci, vim. 🙂 odpo prijdou tchanovci se podivat na postylku a prebalovak. ani nakoupit nepujdu - nemam penize. 😀 takze manza nakoupi pecivo z prace. dneska nesmim rodit, jde naposled (jak rikal) do hospody s pracou, to bude do rana. tak to snad zvladneme. 😀 zitra jdeme nakupovat s nasema dopo na tu oslavu a mamka doveze obed. vcera jsme s ni volala, tak vyuziva aktivitu k uklizeni na aktivitu, k vareni a tak, to je dobre. mozna proto se me spalo dneska v noci konecne dobre. ale ta unava holky, je drsna. kolena boli, atd.

sarlotta
25. únor 2010

ahojík holky🙂

mabe to bude dobré, zkusíš normal porod a když tak Ti udělají císaře... opravdu je lepší přirozený porod, kvůli hojení, jizvě a taky kojení potom... malá nebude mít 4 kila, tak to půjde.

mabe
autor
25. únor 2010

sarlotko, ja vim, ze nebude mit 4kg, pujde prdelkou, tak mam trosku strach. 😕 uz je to za chvilku tady a zacinam byt z toho nervozni

sarlotta
25. únor 2010

Mabe postýlka vypadá krásně, ještě ten pokládek do ní... neboj, každý je nervózní, je to normální... ještě pochoď obchody a zajděte na véču, na kafíčko, trošku se rozmazli🙂 a hlavně odpočívej s nožkama nahoře... žádné uklízení... pak se nezastavíš🙂)

nefertitka
25. únor 2010

ahojte...neboj mabe,uvidis zvladnes,ako pise sarlotta,ked to nepojde,spravia ti cisarsky🙂

ani ja nemam cas sledovat hokej mili,lebo ked ho manzel sleduje rano,ja sa musim starat o Nikolku🙂 ale sme vyhrali nad Svedmi, juchu🙂)))
inak maly je krasnucky mili a aky bol nadherne vycancany na krst,na spapanie;)))mozes byt nanho hrda🙂 tiez ma krasne ocicka...a ty si fakt pekne stihla;)

aj ja sa tesim z tohot krasneho pocasia bam,tiez uz chodime viac na prechadzky...aj dnes pojdeme s mamou mojou asi kuknut labutky a koniky na Drazdiak;)

farmarska
25. únor 2010

ahoj mabuško, noposledy jsem četla, když jsi o sobě nechávala info na zamlklinkách, ale to už je nějaký ten den zase zpět, tak jdu nakouknout, co s tebou nového 😉
Je supr, že jsi zaměstnala maminku 🙂 Ty opravdu odpočívej a jak píše sarlotka užívej posledních pár dnů volna, co ti zbejvá 🙂 Tu nervozitu před porodem prožívá každá, kor prvorodička a vůbec když máš ted KP, ale kočko neboj, vy to zvládnete, doktoři pomůžou a když bude nejhůř, udělají vám toho císaře. Já rodila císařem před deseti roky Robču a jde to přežít 😉 Ať tak či tak, je jedno jak z tebe maličká vyjde, hlavně že vyjde a budete obě v pořádku a spolu 😵 😵 To pak člověk na vše ostatní zapomene 😵

mabe
autor
25. únor 2010

sarlotko, ja akorat umyt nadobi a zamest, a udelat si jidlo. pekne podusim rajce, papriku a do toho zbytek kapusty ze vcera + hranolky. je to zvlastni kombinace, ale mam na to chut.

farmi, ahoj, jojo, nervozni jsem, protoze nemam jisty, co me ceka, ale snad to zvladnem s anickou v poho. uz se na ni moc tesim. 🙂

nefi, ahojky, budu to muset zvladnout. copak je jina varianta?? 😀

nefertitka
25. únor 2010

nooo ze by nejak za teba porodil tvoj manzel?🙂))

mabe
autor
25. únor 2010

nefi, to by bylo fajn. 😀 fakt mam z toho celkem fedry. verim, ze jeste vydrzime aspon tech 14 dni. do uterni kontroly snad jo a pak se mozna uz domluvime na vyvolani pokud bude KP. uz se to blizi.

sarlotta
25. únor 2010

Mabe já mám těstoviny se sýrovou omáčku a pečené vepřové🙂)) 😝 😀

mabe
autor
25. únor 2010

sarlotko, ty se mas. ja budu mit zitra od te mamky nejaky nalozeny maso asi jako na cinu. 😀

nefertitka
25. únor 2010

a ja som mala madarsku klobasu🙂)) nechce sa mi dnes absolutne varit..

nefertitka
25. únor 2010

ozaj ake je to skopove maso?neviem na to nijak a nikde prist a nikto mi nevie povedat;)

mabe
autor
25. únor 2010

holky, co rikate na sex na konci tehu? ja celou dobu si to zakazala, kvuli predeslym problemum a tedka me dr. rekl, ze na konci tehu je to zadouci, ze si mame uzivat. bojim se. mozna pockam jeste po uterni ko, jak budeme vypadat - otvirani a UTZ, ozvy a pak bysme to mozna zkusily.

ellysa
25. únor 2010

mabuš podľa mňa v pohode 🙂, keď budete opatrní nič sa už nemôže stať, jedine, že urýchliš pôrod a to už v tvojom stave ani nevadí 🙂
my inak sem tam máme ťuťu muťu, ale tiež sa bojím, takže by sa to naoyaj dalo zrátať na prstoch jednej ruky, ale už sa mi o tom aj sníva a môjmu to už tiež lezie na mozog 😅

mabe
autor
25. únor 2010

elly, tak ja jeste pockam po te kontrole. tedka bych chtela do soboty aspon vydrzet. 😀 no, my uz od zacatku nic, takze nam to leze hodne na mozek. ale fakt jsem mela strach. prave me tedka v ut dr. rikal, ze mame zelenou, ze je to zadouci. tak manza jasal, sice trosku ma strach, aby neco nepo, ale tesi se. 😀

farmarska
25. únor 2010

jéé mabuš tak to se po té tvé kontrole zem zachvěje, že to ucejtím až u nás 😀

ellysa
25. únor 2010

no ja mu verím, môj manžel sa už bojí a vypytuje, či to nie je kvôli tomu, že ma už nepriťahuje, vždy mu musím vysvetľovať, že sa bojím kvôli malej, aj keď nám to výslovne nikdy nezakázali, no už hádam chvíľu vydrží, aj keď nef, mili a bambi nám asi povedia, že to omnoho lepšie nebude 😝

mabe
autor
25. únor 2010

farmi, no uvidime, jak moc se zachveje 😀 . manza chudak uz na to ceka, tak mu to aspon jednou dopreju pred porodem. 😀

elly, manza taky rikal, ze uz bysme mohly, ze uz jsme na konci.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru