Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
29. bře 2010

mléka ? to by ty flíčky na bříšku mohly být z toho... prostě nic nepřeháněj🙂

mabe
autor
29. bře 2010

mlika

sarlotta
29. bře 2010

tak tady nic nového dneska🙂 Mabe doufám, že jste ok🙂

Já jsem si byla zaorientit.. pěkně jsem protáhla🙂

bambi7
29. bře 2010

cafte babulky no idem vas docitat 🙂
a ako sa mate?

dnes bolo vonku dobre boli sme s domi na ihrisku a uz chodime za ruky uz sama dala 😉 tak si cupita a kuka na ludi no je uzasna tak sa tesim jaj ze ju mam som z nej hotova 😀

a dala som vam konecne dake nove fotkykrst nie sice z kostola tie ma sestra ale aspon nieco 😉

a co anicka ako sa ma nase najmensie?

mili1
29. bře 2010

Ahojteeee, nef ja viem tak, že mlieka treba pit vela, aj v nemocnici mi radili a pomohlo, ja som ho aj pila dost, caje pre kojacie matky, aj teraz ich este pijem, polievky so zápraškou atd, strukoviny a ostatné som nejedla ani doteraz nejem, ani ....a to mi pomáhalo aj doteraz pomáha a mám ešte mliečko každý den na jednu celú dávku, niekedy aj viac......
mab takze mliecka kludne pi vela, lucku neperlivu...
Ja som s kojenim nemala problem, maly sa mi hned prisal, akurat kym sa mliecko rozbehlo ale potom to uz bolo fajn....
nam laktacné kolegyne hovorili ze kazdá zena má na zaciatku mliecko len treba casto prikladat a tym viac sa tvori len zalezi od babatka či sa dobre prisaje atd...
My sme boli dnes vonku, potom som bola s kolegom u notara overit podpis a uz som celú agendu odovzdala do práce tak uz nebudem pre nich pracovat....a som aj rada nech si to uz robia sami 😒
Idem kuknut fotky bambi

mili1
29. bře 2010

Bambi malá je krásavica 😉 🙂

nefertitka
30. bře 2010

ahojte...
bam,Dominik mala krasne satocky,princeznicka to bola....;0)
mili to mlieko je fakt alergen...ani detom do troch rokov sa nema davat pit kravske mlieko...ale hlavne,ze nikimu to nic neurobilo;0)

mabe ako sa vam dari?a ako sa citis?rana este asi dost boli,co?

my ideme dnes o 12 tej na to ockovanie proti kiahnam,je to nejaka trojkombinacia aj rubeola a este nieco neviem,uz vidim ten plac a horucky ach jaj

sarlotta
30. bře 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
30. bře 2010

bambi kde máš fotečky ?

mabe
autor
30. bře 2010

Ahoj holky, tak mala byla vcera od 19h do 24h vzhuru a pak jsme spinkaly az do 9h, samozrejme i s kojenim. tedka dopo zase nechtela usnout hodku a pul a tedka spi. asi to tak ma, ze hodiny cca od 8-12 a 19-24h ma preee. aspon ze spi v noci. ocicko je lepsi, takze pockame do zitrka k dr.

nefi, rana boli a mam ji takovou oteklou. vsak 7 vrstev je 7 vrstev. jinak neni cervena a nehnisa, takze ok.ocistky jdou pryc.

mili, nevim, jeslti z toho mlika nebyla obsypana na brisku. 😒

mili1
30. bře 2010

Nef ja som to predtym tiež čítala ale mne to povedali v nemocnici a som pocuvala .... 😉
o tom kravskom mlieku viem ,,, predtym sa davalo všetko a sme tu 😒
Je pravda ze čo niekomu nič nerobi inemu dietatku môže uškodit ....mne to pomahalo 😉
My sme boli dnes vonku,, bolo pekne 😉
Kde je bambi? má čierny bod... 😀

dadqa86
30. bře 2010

ellysa: Ahoj...mnoo to je dost dlho 5-mesiacov......A ty si mala to iste ako ja?Ze ste museli tak dlho cakat?Neviem mnooo kolko pockame my.....Alebo si pockam 2-roky a bude svaty pokoj..... 😅 😖 asi......

ellysa
30. bře 2010

Ahojte 🙂
dadqa,no ja som mala dva potraty v 8tt a 11tt, plodíky sa prestali vyvíjať, prvý krát sme čakali až pol roka aj tak to nedopadlo, druhý krát sa na ten piaty mesiac zadarilo. My sme hlavne čakali na výsledky vyšetrení.
Ty si písala, že to bolo kvôli zvieratku, však? Už si preliečená? No lekári hovoria, že ak ešte nie je telo pripravené, môže sa to znova zopakova, preto radia čakať aj pol roka, ono to tiež nie je záruka, podstatné je či si pripravená psychicky znova otehotnieť, tak sa rozhodni ako to cítiš, čakať dva roky určite netreba.
Ja som dnes bola v robote po všetky pečiatky aby som mohla k 1. odísť, no ako u debilov, naša firma je roztrúsená po celej BA a potrebovala som 14 podpisov, samozrejme odvšadiaľ ma ešte tri krát vrátili, som úplne hotová, na nohách som bola od 7.00 a prila po štvrtej poobede.

dadqa86
30. bře 2010

ellysa: Mnoo ja som mala prvy potrat v 7tt a druhi som mala v 11tt.Ten prvy som mala normalny potrat som zacala krvacat,ale druhy uz nee.Ano bolo to kvoli zvieratku lepsie povedane kvoli psovi 😒 Mna moj doktor neliecil on ked mi to zistil tak mi povedal ze to sa liecit neda ze to skoro kazdej 3-tej zene sa to stane.Povedal mi tak ze ak by som chcela znova otehotniet tak nemozem byt zo zvieratmi vobec....Pretoze zevraj by sa to mohlo zopakovat....Tak ja neviem ci mam zmenit doktora alebo ja neviem pretoze ten moj doktor sa mi zda nejaky cudni neviem nejako mu neverim.....Fuuu 14-podpisov boooze to ako na sud 😀 😀 😀 a zohnala si tolko???

ellysa
30. bře 2010

inak k tomu kravskému mlieku, teraz ma asi ukameňujete, ale napríklad moja segra dávala synovcovi priamo od kravy-svokrovci majú dobytok, od bába, keďže nekojila a v pohode, žiadne problémy, alergie, nikdy nemal koliky, takže asi fakt záleží na dieťatku, nič netreba až tak preháňať 😀 (aj keď ja by som zasa taká odvážna ako sestra nebola)

mabe
autor
30. bře 2010

ahojte holky, tak jsem si dve hodky zdrimla. dala jsem slecinku spat v 14h, porad nechtela spat az jsem v 15h ji dala do postylky a ona rvala, ja si rekla, ze ji tam chvilku necham a stalo se me to, ze jsem na 10 minut usla. normalka pak sem se probudila a ona porad rvala. chuderka, ja jsem krkavci matka. byla cela cervena, pak jsem ji dala cucnout a pak zabrala vycerpanim. uvidime, jak ji to dlouho vydrzi. dopo byla vzhuru, pak 3,5h spanek a tedka spi ty 2h.

nefertitka
30. bře 2010

ahojte....
tak my sme zaockovani,uz len cakat,ci budu teploty alebo nie..do nejakych 6 tyzdnov ju treba preockovat.....takto je vakcina ucinna len na 85%.A samozrejme plac bol pocut az do ziliny hadam...chudatko moje...
potom sme boli na prechadzke,ale neskutocne fukalo...tak bola len v kociku a trosku si pospinkala...

mabe,nie si krkavcia matka,si len vycerpana....a ta rana sa bude hojit,bude to zo dna na den lepsie...chuda,je to tazke sa v bolesti starat este o mrnusa....bude to pre teba jednoduchsie,ked sa to zahoji....manzel je este chory?

elly,vraj je rozdiel medzi kravskym mliekom priamo od kravy a tym v krabici z obchodu...dokonca mi svokra vravela,ze to pozerala niekde v telke,ked o tom hovorili,ze to priamo od kravy by nemalo byt az take skodlive...ale neviem preco...hmale ani ja b y som sa neodvazila...mojej kamosky kamoska zas malemu davala kozie mlieko,ktore je zakazane tiez do 3 rokov...a dokonca mu to vraj upravilo koliky...

niektorym detickam to nevadi,niektorym ano...
je to to iste ako ked sa nejake dieta vyhadze z orechov a ine nie....

mabe
autor
30. bře 2010

manza uz neni nemocnej, prave se stara o veskerou domacnost a rika, ze kdyz anicka spi, tak mam odpocivat. ja si pak pripadam, ze jsem na nic. tak se snazim taky neco delat. nefi, je mozny, ze porad kaka? pri kazdym prebaleni.

bambi7
30. bře 2010

cafte babulky ako sa mate?

mabuska si super mamca si len unavena neboj vsetko bude okkkkk 😉 a maminka si uzasnaaaaaaa aako aj mala anicka 🙂

mili nepis cier bodikkkkkkkkkkkkk 😕 😀 no polepsim sa
len domi si chodi spat len 1X za den aj ked to iba teraz a ked si ide spat tak musim byt pri nej a domi sleduje ci som pri nej a nespravim nic ani na net sa neda......a dnes sme boli na ihrisku rano teda okolo 10h a poobede sme bol vonku bez kocika domi ide a ide len chodit 😉

a ako sa mate tehulky a mamicky?

bambi7
30. bře 2010

a ja si myslim ze na kazde mimco plat nieco ine.....kamoska koji este teraz a papa vsetko a bez problemov pre obe ina zasa dava pozor je to individualne a kazda podla mna zbada co malemu skodi

mili1
30. bře 2010

Ahojteee, elly ja mam tiez kamošku a ona mi hovorila ze davali od 2 mesiacov kravske mlieko a to je vraj velmi zdrave a maly nema ziadne alergie 😉
ja uplne s tebou suhlasim že to netreba so všetkym prehánať 😉 😝
Ved predtym neboli umele mlieka a davali sa kravske, kozie a neboli ani tolko alergie ako teraz 😒
Bambi ani Niky uz tak casto nechce spinkat 😒 by len chodil a ja uz nevladzem a nic neviem robit 😉

mabe
autor
30. bře 2010

ahoj bambi, snad ti mili ten cernej bod nenapise. mame se fajn, zvykame si.zitra jdeme poprve k dr. jsem zvedava co rekne na to ocicko a pribirani. jeste mame opruzenej zadecek, pouzivame pytizol z porodky. tedka jsem dala malou spat, tak snad ji to vydrzi, tatka sel na basketbal. jeste zitra je s nama doma a pak uz jde do prace.

ellysa
31. bře 2010

dobré ránko 🙂
mne sa už akosi nedá spať, vždy keď môžem sa mi nechce 😠 , naša malá má režim, cez deň spím, celú noc idem mame z brucha vyskočiť, tak neviem ako sa mám otočiť. Ale nech sa len hýbe, aspoň viem, že sa má dobre 😀.
čo máte dnes v pláne? Tu je hnusne, chcela som ísť na aute na nákup a na prechádzku, ale radšej nejdem, skočím len do najbližších potravín.
dadqa, ak máš zlý pocit z lekára, určite ho vymeň, však za to nič nedáš a budeš kľudnejšia.

bambi7
31. bře 2010

cafte babulky mam chvilocku tak som tu ,no dnes prsi ale neva pojdem nakupit a uvidime ked prestane prsat sla by som s domi aspon pred barak peso 😉 kocik nechame doma 😀

no rannu rozcvicku mam za sebou pobehali sme byt 😀 pojdem jej dat papat a nieco uvarim ......
a co mate na plane babule ?

mab idete k lekarke s ockom tak drzkam palce

mili to poznam aj mna boli chrbat 😀 ale neva vydrzime 😉 co by clovek pre drobca nespravil

a nef ako sa mate co niky?

sarlotta
31. bře 2010

dobré ránečko🙂 bambi já chci taky okuknout fotešky🙂

nefertitka
31. bře 2010

bre rano....
bam vidim,ze uz fungujete ako my;) len masirovat a masirovat...ja absolvujem denno denne to iste,ona nechce chodit ale rovno behat,tak sme jej kupili traky,za tie ju drzim a ona beha 😀 ...len ma z toho boli chrbat hrozne...a inak sa mame fajn,koncom aprila kontrola ociek,tak uvidime...
mabe kludne moze kakat vela krat ked je len kojena..to je uplne normale,neboj....
elly,aj tu je hnusne....tiez nepojdeme dnes von 😒

bam a kam to idete na tu mallorku a cez aku cestovku?

mabe
autor
31. bře 2010

dobre ranko devcata, tak mala usla az o pulnoci, ale pak pekne spinkala do 8:30. pred chvilkou jsem ji dala lehnout, tak uvidime. tatka jel na stavebni urad dat projekt na stavebni povoleni. k dr. jdeme na 13:30h. mame to kousek, ale pojedeme autem, venku prsi a my mame doma jenom autosedacku. mam napsanych pet bodu, na co se chci zeptat. pripada me, ze anicka ma vetsi brisko, asi z toho peknyho papani. 🙂 dodrzujeme 3h prestavku a nekdy 2h, tak myslim, ze je to ok. uvidime. jinak si delam polivecku z vyvaru a dam si tam zeleninku. jeste dojime sekanou a zitra budu mit peceny kure s ryzi a zeleninou - to si udelam vecer.

bambi, mili, me taky pekne uz boli ty moje zada. po sestinedeli zacnu chodit cvicit. do toho sdruzeni cenap, jak jsem chodila plavat. je to cviceni po porodu i s miminkama. 🙂

sarlotko, ahoj

nefertitka
31. bře 2010

ahoj mabe, to ti teda pekne spinka osem a pol hodiny...vacsinou co viem sa deticky budia skoro kazde tri hodiny, plus minus na papanie;0)

mabe
autor
31. bře 2010

nefi, ja to napsala blbe. my papaly v 3h a v 5h.

mabe
autor
31. bře 2010

ale hnedka jsme usly

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru