Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
14. kvě 2010

nezakazali,ale ani som nevedela,ze to nejak ovplyvnuje pouzivanie antikoncepcie,ale nechcem ju,zbytocne sa ladovat liekmi,ked nemusim,neni som moc zastancom antikoncepcie,ked som ju aj brala,tak po vysadeni som mala problemy,radsej mat prirodzene cykly,aj ked nepravidelne...prezijem...jedine,ze by som z nej schudla ako kedysi 10 kil 😀 ..ale to uz asi nehrozi
tie injekcie mi sli dobre na nervy...
tak mabe,ked uz je cas, neni energia🙂my sa aj niekedy dopredu dohodneme,ze vecer uz by sme mohli a ked dojde vecer,kukneme na seba,ze ideme radsej kukat telku,ze? 😀

ellysa
14. kvě 2010

nef romantika 😀 😀 😀 😀 😀

nefertitka
14. kvě 2010

ze? 😀

mili1
14. kvě 2010

Ahojteee baby, mab ako píšeš ...u nás rovnako..na sex nie je čas a ked je zaspím pri telke 😀 nef, mab potom doženieme 😀 😝
nef už som zbalená 😀 😀 kedy sa mám dopraviť na letisko?
elly no mne sa posledné dni tiež snívalo o pôrode a hlavne o mojom pôrodníkovi že niekde odišiel a nechal ma 😒
našťastie došiel do desiatich minút ,,,to som sa potešila 😉 jeho kolega mi povedal že ho máme ešte nechať trocha pospať a potom volať 😀
elly už som zvedavá na malinkú Olíviu 😵 😉
bambi je kde????? ako dopadla kontrola?

mili1
14. kvě 2010

ani ja nechcem antikonc.,,, spolieham sa ešte na to odsavanie ,,, 😉

mabe
autor
14. kvě 2010

nefi, u nas to probiha podobne. rekneme si, ze by neco mohlo byt a pak.... 😝

mili a kdy je potom? 😀

dneska odpo me kamoska obarvi a ostriha uz se tesim

mabe
autor
14. kvě 2010

mili, ty tomu fakt tak veris?

ellysa
14. kvě 2010

mili no neviem, spoliehať sa na to, aby sme nemali ďalšiu tehuľku za chvíľu 😀 , aj keď pri tých frekvenciách, by to bol asi zázrak 😝
mabe si trošku urobíš čas pre seba 😉

mili1
14. kvě 2010

elly no človek nikdy nevie 😀 chceme aj druhé ale trocha neskôr 😉 ja sa ani tak nebojim porodu ale hlavne toho tvrdnutia bruška a ležania 😒
mab trocha verím , nie na sto percent, 😉
ked som bola v nemocni, bola s nami jedna baba a ona kojila a otehotnela a zistila to az v 4 tom mesiaci ... 😒

mabe
autor
14. kvě 2010

elly, pro sebe nevim. manzel bude na basketu, takze budu mit anicku.

mili, vidis to 😀

ellysa
14. kvě 2010

baby snažím sa vyfotiť brucho keď si Oli vystrčí ritku do jednej strany a ona sa vždy keď naštelujem foťák vyrovná 😝 , vôbec ma neposlúcha

mabe
autor
14. kvě 2010

elly, nechce byt focenej 🙂 . ja jdu tedka vysat a vytru podlahu a prach, at mam trosku naklizeno. anicka beze me spala pul hodky potvurka, asi vi, ze tam mamka neni.

sarlotta
14. kvě 2010

ahojky kecky🙂

elly jak je ? co poslíky ?

Mabe co náladička? už je líp 😉

mabe
autor
14. kvě 2010

jo, uz je lip. dneska je to super. za chvilku prijdou holky z prace. jedna me ostriha, obarvi. musim jeste podlahu vytrit a udelat neco na papu

ellysa
14. kvě 2010

sarlott ahoj, dnes ešte žiadny 🙂

ellysa
14. kvě 2010

ty brďo, to čo s nami tí Dáni robia 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mabe
autor
14. kvě 2010

holky, co ti vasi kluci sakra. 6:0 s danama 😒

mabe
autor
14. kvě 2010

nemaji svuj den

sarlotta
14. kvě 2010

jééé Mabe bude kooooča🙂)

mabe
autor
14. kvě 2010

sarlotko, uvidime. manza by byl rad, kdybych se nebarvila. ale ja uz mam obarveny odrostly a vypadam hrozne. on je barvoslepej, to jako fakt, takze sem mu rikala, ze mu to muze byt jedno. budu se barvit na hnedo

ellysa
14. kvě 2010

však včera to bolo úplne iné družstvo, sakra 🙄 , už radšej nepozerám

mabe
autor
14. kvě 2010

holky, me se tedka posledni dobou kazdej vecer vraci myslenky do porodnice. vsechno si zpetne prehravam, aniz bych chtela.. 😒 nevim, proc.

ellysa
14. kvě 2010

asi ti to až teraz dochádza a musíš to spracovať 🙂 , mne sa zasa v poslednom čase sníva, že musím chodiť do školy-na strednú a že neviem, čo mám robiť, lebo tým, že tam vôbec nechodím, nemám známky a nemajú mi z čoho uzatvoriť známky , no strašné nervy a potom si vždy poviem, že čo ti šibe, však ty už máš aj VŠ aj doktorát, tak čo chceš 😎 😎 😎

mabe
autor
14. kvě 2010

ahoj holky, tak jsme ostrihani, obarveni, anicka byla moc hodna. vubec nebrecela a to tady byl hluk z plkani a kdyz me kamoska strihala a barvila, tak byla u druhe v rukach a byla spokojena. to je sikulka. 🙂 ja se dozvedela plno drbu z prace a tak.

sarlotta
14. kvě 2010

Mabe můj je taky barvoslepý, nepozná ani červenou když mám 😉 takže to znám. 🙂 já to střídám dle nálady, půlroku tmavá, hnědá, černá, červená, zrzavá... a pak zas světlé melírky 😉 teď to mám světlé na léto 😎

mabe
autor
14. kvě 2010

sarlotko, tak to ja az tak ne. ja budto hneda, hnedocervena, hnedofialova. tedka me to teda ostrihala hodne na kratko, sakra. nedam to do culikuuuu 🙂 . jde o zvyk.

sarlotta
14. kvě 2010

ale na létp ideální🙂 kup si sponečky na ofinku🙂))) za chvilku budeš dávat aj malé 😎

mabe
autor
14. kvě 2010

ja jsem se tedka divala na idnesu na pocasi a na nedeli vypada na vysocine klid od deste. nevim, jestli to mam riskovat, kdyby neprselo???? ta teplota je ale naprd, byt venku s malou, ze? nebudu ju moct vytahnout z kocarku a tak. 😖

ellysa
14. kvě 2010

ajojte, prežila som návštevu 😝
ja sa už asi dva roky nefarbím, sa mi nechce, že až keď budem šedivá, minule som jeden šedivák sa mi zdá zahliadla ale potom som sa presvedčila, že to bol iba zosvetlený zo slnka a vytrhla ho 😎
inak baby neviem, či si pamätáte chodila sem chvíľu stanka123, tak sa im 7.5. narodil Filipko, dúfam, že sa nenahnevá, ale považujem ho za ďalšie bábinko do tejto témy, vidíš lubica, len sa nás drž 😎 😀

bambi7
14. kvě 2010

cafte babulky no dnes som dako nemohla prist domka mrncala a mrncala.....

no a je tu vikenddddd ....co mate na plane?
elly ja antik.beriem a tiez som mala injekcie........este nemozem byt tehuuuu ide sa na dovolenkuuuu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru