Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
23. kvě 2010

No je nááádherná, včíl sem kukala🙂))) už vybírej něco na zeď, pro babičky k Vánocům🙂))) já mám doma na zdi jen fotky 😉

mabe
autor
23. kvě 2010

sartlotko, dekujeme. 🙂 urcite dostanou.

bambi7
23. kvě 2010

dobre ranko no sme hore od 5,30 h boli sme same tatinko isiel nieco vybavit uz vcera rano okolo 8h a neviem kedy pride ale pohoda 🙂

uz od 9h mame navarene domke som robila zemiacky vajicko teda zltko a karfiol a mam zeleninovu polievocku a kuracie maso na syrovej omacke a ryzu s hraskom 🙂

domka tu pobehuje a stale iba vtacik vtacik......

no idem kuknut co chce taha ma

mabe
autor
23. kvě 2010

bambi, ty ses takova sikulka 😉

bambi7
23. kvě 2010

ahoj mabuska ako sa mate babulky?

bambi7
23. kvě 2010

dnes hrate hokej ci kedy?ani neviem

bambi7
23. kvě 2010

a babule este dnes chceme vymalovat spalnu zajtra nam pride nova postel uz sa tesimmme

a domka chodi samaaaaa ,sice sem tam este chce moj prstek ale ide sama 😵 ako vtedy spadla bala sa ale uz sa osmeluje

mabe
autor
23. kvě 2010

ahojte , tak nakonec jsem nebyly v lese. vystoupily jsme z tramvaje a uplne cerno, tak jsme nakoupily v albertovi a sly jsme pecha domu. bylo to kolem tchanovcu a zrovna volala tchyne. me se tam nechtelo, ale manza, ze uz jsme blizko, tak jsme tam sly. takze jsme tam byly 2h a tedka jsme dosly domu. teda jsme poradne ucapkani, neni to od nich kousek. tedka relaxovat a vecer udelam veceri. mam nalozeny maso, hranolky, tatarka.. u tchyne jsme mely spagety. anicka je mooc hodna, myslim,ze ti prdici trapi, ale uz ne tak moc a hlavne uz nam vic rozumi a vecem kolem sebe, tak je to lepsi.

mabe
autor
23. kvě 2010

bambi, to je sikulka mala. 🙂

mabe
autor
23. kvě 2010

ahojky, tak my vykoupani, tedka se najim a hura na hokej. zitra jdeme dopo k nasim. chci jit ke sve prakticke dr. mam uz od tehu na tvari jakoby bradavici. nejdriv to byl pupinek a nejak se zmenil, tak at me nekam posle a vyriznou me to. prece nebudu vypadat jako carodejnice. 😀

nefertitka
23. kvě 2010

ahojte,tak my sme naspat...
bolo super,az na to pocasie,ale tak dalo sa sem tam vyliezt medzi dazdom von,este sa tam chystame na hody na konci jula🙂 prababka bola cela stastna a Nikolka tiez,ze sa dobre vylietala..
ked sme dnes prisli domov,nasli sme jej pod ramienkom na chrbatiku kliesta 🙄 😠 ...este nebol ani poriadne napity,aka je podla vas pravdepodobnost nakakazou tych kadejakych zapalov mozg.blan a boreliozou a encefalitidou a co ja viem co to este moze sposobit?moje nervy...
zajtra ideme aj k lekarke s tym palcekom,niekedy ho vystrie,inokedy nie,ako keby mala nieco s klbikom,strasne jej puka a uz aj na pohlad ho ma divny
no a o tyzden dovolenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

mabe
autor
23. kvě 2010

ahoj nefi, to jsem rada, ze jste se mely super. jeje, tak kliste mela? nakazeni nevim. 😒 at zitra dopadnete dobre.

nefertitka
23. kvě 2010

diky,pridala som aj fotky🙂

lubica69
23. kvě 2010

Ahojte Tak už som mužíka vychystala na týždňovku Akurá odišiel Mili Nicolascovi k dnešnému rôčiku všetko naj naj naj Mabe tak vy si takto pekne výletujete?Bambi vymaľované?Nef držím palčeky s kliešťom Juj už aj ja teším na dovčuuu My sme boli celý víkend len doma na záhrade

lubica69
23. kvě 2010

@dilema a čo je to to PGD vyšetrenie?Mám teraz tiež po 2 potratoch(druhý a prvý trimester) na nejaké vyšetrenia Tak možno aj na toto...

nefertitka
23. kvě 2010

aj ja samozrejme blahozelam Nikolaskovi,vsetko naj naj naj,hlavne vela zdravicka,aby ho mamina s tatinom posluchali🙂 posielame pusinku 😉

nefertitka
23. kvě 2010

lubi,vravela si,ze ked mal maly rok a pol,boli ste v egypte,ako zvladal lietadlo?a zvladas tie muzove tyzdnovky?ja by som to asi nezvladla...

nefertitka
23. kvě 2010

pozeram,ze maly sa narodil 24.1., to mal byt Nikolkin datum narodenia🙂

nefertitka
23. kvě 2010

Úterý, 1. června
Převážně slunečno Převážně slunečno
Nejvyšší: 25 °C, Nejnižší: 17 °C
Středa, 2. června
Slunečno Sluníčko, sluníčko, sluníčko…
Nejvyšší: 27 °C, Nejnižší: 19 °C
Čtvrtek, 3. června
Slunečno slunečno
Nejvyšší: 29 °C, Nejnižší: 21 °C
Pátek, 4. června
Slunečno Sluníčko, sluníčko, sluníčko …
Nejvyšší: 29 °C, Nejnižší: 22 °C
Sobota, 5. června
Slunečno Sluníčko, sluníčko, sluníčko …
Nejvyšší: 29 °C, Nejnižší: 23 °C
Neděle, 6. června
Slunečno Slunečno
Nejvyšší: 31 °C, Nejnižší: 22 °C

tak a takto ma byt na rhodose,ked tam budeme vraj,uz som sa bala,ze tam bude zima nebodaj;)

lubica69
23. kvě 2010

Jej Nef tak to budete mať pekne Kde si to našla?Dá sa tam pozrieť aj Tunis? Tak aj vy ste mali byť 24.1?My najprv 29 potom 22 Takže je to medzi Malý zvládol lietadlo super Skoro celú cestu spal A na týždňovkách je od nášho začiatku takže to chce len zvyk Nič iné nám zatiaľ neostáva Ale dá sa

nefertitka
23. kvě 2010

nasla som to tu,tunisko tam asi nebude,ale mozno je nejaka podobna stranka
http://www.recko-pocasi.cz/Rhodos.php

lubica69
23. kvě 2010

Aha ďakujem Ja že nejaká všeobecná o počku Samozrejme užite si veľmi dovču a nech Vám počko vydrží čo najkrajšie

nefertitka
23. kvě 2010

dik,napodobne🙂

mabe
autor
24. kvě 2010

dneska jedeme k nasim. anicka v noci mela prdiky protivna, jeste tedka je rozladena, lezi a mrci. tak uvidime jakej bude den.

mabe
autor
24. kvě 2010

zapomela pozdravit, ahojte 🙂

mili1
24. kvě 2010

Ahojte,,, nef ,,, lubi ďakujeme za gratulácie,,,,
My sme trocha chorí, včera sme mali teploty a dnes sme boli u lekára tak idú nám stoličky, aj hrdielko má zapálené ..chuda moje...
a to akurat na jeho prvé narodky... 😒
Dufam, že lieky zaberú...
Nef tak vy už za chvílu odchádzate,,,prajem krásnu dovolenku,,,užite si toooo....
Bam tak budete mať novú postel,,, my sa tiež chystáme kupit možno ,,teraz akosi začala vrzgať...asi sa tam niečo povolilo 😠
ak to manžel opravi tak nie lebo to je nová ..ale ked sa nebude dať tak kupime novú
Už sme dorobili dolu izbu svokre, boli sme kupiť parkety a včera ich môj namontoval ... 😉
Teraz sa chystáme robiť Nikimu izbičku ,,už sa tešímmmm

mili1
24. kvě 2010

Nef pozerala som fotky, malá je krásavica, a tie očká, ty si štíhlučká,,,z čoho chceš ešte schudnúť? 😀

nefertitka
24. kvě 2010

ahojte...chuda Nikolasko,nech je co najskor v poriadku,ja sa modlim,nech sme v poriadku do dovolenky a celu dovolenku,snad nic nechytime a nervozna som z toho kliesta:( snad zrovna tento jeden nebol nakazeny..
dakujem za pochvalu🙂z brucha mili🙂)))
a bude alebo bola aj nejaka oslava?

sarlotta
24. kvě 2010

dobré ránečko. tak jsem byli na očkování proti pneumokoku- dala sem synflorix... to byl jekot a slzičky 😖 😉

ellysa
24. kvě 2010

ahojte sme doma 🙂
dnes nás pustili z nemocnice, tak sme ešte vyplašení ako to zvládneme
malá je krásna, v pôrodnici ju volali myška a malá siréna, nevie sa len tak trošku zlostiť, bud je dobručká a zrazu reve ako tur 😅 aj teraz začína 😝
snažím sa kojiť aj ked len cez klobúčiky a musím aj dokrmovať, nemám veľa mlieka, však budeme skúšať a uvidí sa,
pôrod bol strašný, malá sa narodila až vo štvrtok o pol deviatej večer a voda odišla v stredu o pol desiatej, dvanásť hodín som bola v kontrakciách každú minútu, ešte o ôsmej hovorili, že to vypadá na dalších osem hodín a zrazu sa to zbehlo rýchlo malá bola do polhodky na svete
pridám aj fotky a ked sa bude dať ozvem sa
a inak nemocnica a prístup bli úžasné, úplne iný sysé, ako u nás

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru