Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
25. čer 2010

Ely tak sa zbaľ a šup domkov do kľudu 😉
Tak jej len vankúšik podlož pod matrac alebo tak nie ju dať naň ležkať To je nebezpečné ☹

sarlotta
25. čer 2010

@ellysa blahopřeju Olivce k svátečku🙂)) měla by sis něco vymyslet, třeba že doktor zakázal malé návštěvy... radši být s mimčem úplně sama doma, než takové návštěvy naprd 😠 😠 😠 😠 chuďátko moje.... ☹ 😉

nefertitka
25. čer 2010

ahojte, ja som sla s malou radsej na Kramare do nemocky,spravili jej rtg,hlvaciak v poriadku, len sledovat, ci neni malatna a vsetko to,co ste napisali vy...ale ze to je malo pravdepodobne uz,ze to sa vacsinou ukaze hned.Tak som na seba nasrata,ked sa mi v hlave premietne ten pad,az mi je mdlo,hrozne to vyzeralo.Uz ju nepustim z oci...chuda moje male...teraz ma hrozne boli hlava,to mam za to!ja jej prisambohu asi kupim prilbu.

Elly,otvorene povedz kazdemu ak ti nieco vadi, to fajcenie a neumytie si ruk je sila,nemysli na to,co ti povie manzel,ved je to tvoje dieta a ked ti nieco vadi,musis to dotycnemu povedat,alebo naznacit,aj ked je to tazke,ja to poznam,tiez som bola dlho ticho,ale uz ked sa to vo mne nazbieralo,tak som svokru sprdla,ze az,sice to pomohlo na chvilu a potom zas zacala robit veci, co mi vadia,ale uz je to trosku lepsie. A ked aj mas navstevu,narovinu povedz,ze mala mas cas spania,ze ju ides ulozit,nedrz ju nasilu hore,kasli na vsetkych...
a s kocikom,ked mala Nikolka reflux som to riesila tak,ze som dala prec vanicku a polozila ju na vankus,alebo na pleinky a dala som ju na balkon,to mala namiesto kocikovania,je jedno ci ju heglujes niekde na ulici,alebo ci je ten kocik na balkone,je vonku tak ci tak....

sarlotta,tak bol maly nakoniec spokojny🙂

nefertitka
25. čer 2010

jaj a samozrejme,aj my prajeme vsetko naj Olivke;))) som len nevedela,ci oslavujete podla slovenskeho kalendara 😝

nefertitka
25. čer 2010

to hlvaciak malo byt hlavicka🙂)) to sa mi teda podarilo dobre skomolit:p

mabe
autor
25. čer 2010

ahojte, zitra jdeme na dve oslavy, musime to nejak zkloubit - kamos a jeho dcera 30 a 2 roky a znamej rodinnej s kytarama a celou bandou 50. tesim se,a el musime to nejak vymyslet logisticky. 🙂

elly, posli je slusne do riti. rekni, ze je mala jeste moc malicka na tolik navstev, ze ji to uplne rozhodi a pak je nevrla. my to tak taky mely. mala byla vzdycky po nejake navsteve uplne protivna a pak spatne spinkala.

nefi, jeste bude plno nastrah, hlavne ze je mala v poradku.

mabe
autor
25. čer 2010

holky, loupe se vasim malym hlavicka? nam to nejak tedka zaclo, cim mazete? ja mam olivovy olej a aviril. nemame zadny supiny, ale proste sucha kuzicka po kouskach.

anicka tedka usla, za hodku ma papat, tak jenom na chvilku a pak pujde snad spat. uz jsu dneska nejaka vycerpana a to ji mela mamka dopo. manza sel na basket, prijde az buhvi kdy.

nefertitka
25. čer 2010

mabe Nikolka to mala donedavna,pouzila som ten aviril,natri hlavicku,chvilu pockaj a vyces hrebienkom,potom umy samponikom...urcite ti to nepojde na prvy krat vsetko, pojde to postupne

nefertitka
25. čer 2010

myslite,ze uz Nikolke z toho padu nic nebude?uz preslo 12 hodin

ellysa
25. čer 2010

nef, myslím, že nie, asi by ti plačkala keby jej bolo zle alebo vrackala ak je normálna ako vždy, nie nejaká omámená, isto bude v poriadku, neboj 🙂

nefertitka
25. čer 2010

no tvarila sa celkom norlmane,uz sa uspavaju s manzelom...bola trosku ina,ale to som si mozno len vsugerovala,bola iba taka trosku bez nalady,ale inak lietala ako vzdy a loptosila 😉 ...je mi z toho stale nanic,mala som byt opatrnejsia..

nefertitka
25. čer 2010

a kde mame Bambi?

mabe
autor
25. čer 2010

nefi, myslim si , ze ne. to se stava, ale naprosto te chapu. kdyz litala a jak rika elly...bude to dobry uvidis. 😉

elly, tak my jsme mely zase boleni vecerni, tedka usla, tak snad to vydrzi, ale uz jsem z toho magorila. porad plakala, kroutila se a hodinu ju z toho dostavam. 😖

nefertitka
25. čer 2010

dufam...
chuda Anicka,ale neboj mabe,uz to dlho nepotrva podla mna,maximalne tak do 4.mesiaca,to uz ale aj prehanam...dlhsie by ale uz nemalo,u nas to trvalo presne tolko

mabe
autor
25. čer 2010

tak tedka odpadla po pul hodine rvani. uz nemuzu, aji sem premyslela, ze zavolam manzela z hospody domu. snad uz bude spat. je me uplne z toho do breku, ze ji nemuzu pomoct. 😒

nefi, snad to fakt uz bude prestavat.

sarlotta
26. čer 2010

Dobré ránečko 😉

sarlotta
26. čer 2010

@mabe tohle opravdu musíte obě jen přežít, nedělej si z toho takové nervy, nakonec usne vždycky ne ? 😉 já se zpětně vidím, jak jsem panikařila skoro kažý večer 😅 ... ty prďošci jsou i přetažení za celý den a prostě neumí nic jiného než brečet a Tebe to tahá za uši, to je jasné. Ale opravdu se to ustálí a bude dobře. Zatím chovej a mluv na ni v klidu, prostě vydržte holky 😎

sarlotta
26. čer 2010

@nefertitka neboj, už nic nebude... to se stane, nejsi první ani poslední a to víš, že to mrzí 😉

nefertitka
26. čer 2010

ahojte...
mabe ako vravi sarlotta,treba to len vydrzat,to nam vzdy vravela aj lekarka...vzdy som si myslela,ze jej sa lahko hovori..bla bla...ale ma to vela deticiek tento problem,co nevidiet to prejde,ani nezbadas ako,uvidis...
mabe aj manzel niekedy uspava?a ako ju vlastne uspavate?

sarlotta, hej mrzi 😵 😅 ...ale uz sa citim trosku lepsie,uz presiel den a je v poriadku
dnes sme sli inak do obchodu,nasadili sme jej okuliarky,vychvalili ju do neba aka je krasna a ona sa doslova akoby pysila,tak sa pozerala okolo seba,ze ci ju ludia vidia,ze ona je krasna,lebo ma okuliarky 😀 ...klop klop klop,zatial si ich nechava,nedava si ich dole,len ked si chce pozmolit ocko,tak jej to nejde...no a len som zvedava,ako bude este znasat to prelepovanie ocka,s tym skusime zacat dnes,to uz take jednoduche asi nebude

a co mate na plane cez vikend?co dobre kuchtite?

lubica69
26. čer 2010

Ahojte Nef tak dobre,že ste nakoniec boli Aspoň vieš,že je všetko Ok Určite jej už nič nebude keď je to viac ako 12 hodín To by sa už prejavilo Si sa pýtala na plány My ideme dnes na Jánsku vatru A na obed Mám od včera v páce hovädzinku tak tú s ryžou Mabe tak máte akčný víkend My sme tiež hlavičku olejovali a potom vyčesávali Ale až po pár razoch to zmizlo

mili1
26. čer 2010

Ahojte,, nef si šla na pohotovosť? určite jej nič nebude, a nie si prvá ani posledná , aj mna to minule trápilo že som blbá a bola som pri nom 😒 ešte ju sleduj aj dnes a zajtra ale podla mna bude v poriadku
mab my sme tiež olejovali a vyčesávali , prešlo po pár dnoch 😉
My sme včera boli zasa na záhrade a piekli si klobásu a slaninku a večer mi bolo strašne zle , vnoci som strávila na záchode , este aj teraz som malátna,,, nejako mi to zle sadlo alebo čo...to zato že som taká pažravá 😀 😀
Nef bambi nejde net.... 😒
Ja mám už dosť synovec bývajú oproti nám, teda ešte nebývajú ale opravujú si domček, poobede ak malý zaspinká vyberie motorku a ide vonku, strašne to je hlučné ked štartuje lebo to je croska, a stále sa malý zobudí, už som im povedala včera že ho stále zobudí ale to majú na háku,,,nechcem byt velmi drzá ...a ked si predstavím že to bude robiť celé leto no úžas, lebo len nedávno mu ju kúpili 😒
Lubi pekný vikend máte 😉

mili1
26. čer 2010

Elly aj my želáme maličkej všetko najlepšie k meninám... 😉

ellysa
26. čer 2010

ďakujeme za gratulácie, dnes sme jej kúpili hraciu dečku s hrazdičkou a normálne už trochu vnímala, aj sa srdila, keď sme ju odtiaľ dávali von 🙂
nef no vidíš, si sa viac bála, ako bude znášať tie okulirky a ona je pri tom šikovná 😎 a všetko zvládla krásne, nef inak po to mliečku mi je Oliv stále hladná ledva vydrží 3 hodiny aj v noci, myslíš že je to normálne, je pravda, že ho vypije menej lebo asi nevládze keď je také husté, alebo jj to sadne do žalúdka
mabe no tie prdy a bolesti sú otras, dávaš jej ešte tie biogaia kvapky, nám to tiež doki kázala, a naozaj nám zaberajú aj tie homeo camomilla a lycopodium, to je tiež na nafukovanie a keď je zle neskúsiš rektálku, naša tiež včera mala záchvat ale hneď som jej ju strčila do ritky a riadne plyny y nej vyšli aj sa vykakala a poom bolo hneď dobre.

babuľky a poraďte mám vyrážky na tváričke také červené, sem tam v nich biel bodka, a také drsné, tváričku jej nekrémjem ani neolejčekujem, a telíčko má krásne, čo na to nevypadá to dobre, ani neviem či sú to potničky či to má z mliečka

lubica69
26. čer 2010

Mili ďakujeme Ely potničky teda také vyrážtičky sme mali aj my ale boli sme starší a bolo to z kiwi Dokina nám na to dala fenistil kvapky Sú tuším od 3mesiacov

sarlotta
26. čer 2010

kuk holky🙂 už jsme zpátky z výletku🙂

@ellysa na sluníčku malá nebyla ? taková hrubá kůže vypadá jako alergie na sluníčko 😅 potničky to nebudou, to je spíš sem tam pupínek a měla by je i ve vlasech. Pokud je to na líčkách tak potravinová alergie nebo to slunko.

nefertitka
26. čer 2010

ahojte....sarlotta ako bolo na vylete?
elly hej je sikovna Nikolka,az sme prekvapeni🙂 dokonca aj lepku pekne drzala na ocku 😉 ....snad to tak aj ostane...
tie vyrazky si tiez myslim,ze skor alergicka reakcia na nieco...neviem ti poradit,ze co na to dat, my sme malej dali Holtovu mast, ale to az ked mala Nikolka asi tak 3 masiace...ale vraj je neskodna...

ellysa
26. čer 2010

no neviem má to aj trošku na čielku, potrela som jej to dnes repíkom, skúsim uvidíme a pridávam pár foto do albumu

sarlotta
27. čer 2010

ahojky, hezké nedělní dopolko... u nás bude dneska pařááák 😅 😉

@ellysa na fotečkách vypadá malá krásně... já bych to nenatírala a zkusila počkat 2-3dni a kdyžtak k dětské s tím, aby Ti napsala žádanku na kožní.

sarlotta
27. čer 2010

@nefertitka báječně bylo na výletě, včera jsem vytuhla v 8 večer🙂))))) jsme pochodili náměstí- obchůdky🙂 a na hřbitově poklidili a zapálili svíčky.. ještě sme stihli obídek, nákup a u známých koš třešní natrhali- malý byl nadmíru spokojený 😀 😀 😀

mabe
autor
27. čer 2010

ahojte holky, tak my teprve vstavaly, teda anicka jeste spi. vcera byl uzasnej den, od 14h do 23h venku, anicka to krasne zvladla. nejdriv jedna oslava, tam si ju hodku porad pucovaly z ruky do ruky, vubec nebrecela a byla spokojena, pak usla na 3h, aji zaspala kojeni, pak jsme se presunuly na dalsi akcicku na 20h, tam hodku taky z ruky do ruky a pak usla a spala s prendavanim z kocarku do auta a az doma na kojeni se probrala a pak zase spala, potom dalsi koji v 4h a v 8h v posteli a spi a spi. je to sikovna holcicka, ja se teda citim jako po flamu, ale stalo to za to. kazdou chvilu by se mela vzbudit, jdeme k tchanovcum na obed, prijely z chorvatska, tak se na anicku tesi. zkusim jeste docist 🙂
@nefertitka ja ji polozim do postylky, dam dudel a hladim ji po hlavicce a delam psss, psss. jakmile zabira, tak jdu pryc. manza taky uspava. ma 2x tydne basket a sem tam nejakou hospodu, tak to ja a jinak on.
@ellysa ja jsem to driv delala teplomerem a slo to vsechno ven, tedka to nejak nepusobi, mam koupit tu rourku?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru