Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
29. čer 2010

Ahojte Kočenky Tak ja hematológiu za sebou Vzali mi len 6 ampuliek krvi na lačno a výsledky o 2 mesiace Mabe my máme niečo na hlave skoro stále A tie s tým šiltom určite dostať aj malinké Ely tie kvapky by som radšej kúpila nové ak boli na slniečku a majú byť v chlade Predsa len Dnes je fakt krásne Veľké teplá zas nemusím ale takto je super tak sme na záhrade Prajem krásny dník všetkým

mabe
autor
29. čer 2010

ahojte, tak my cvico dobry, anicka pulku lezela pekne a pretacela se a pak uz byla u mamky, bylo tam hodne horko. pak doma napapat a zdrimly jsme si hodku. anicka jeste lezi, ale uz slysim, ze se tam neco mele. musim uklidit a zehlit. o vikendu jsem na to pradlo vubec nesahla.

@lubica69 no vidis, prazdniny utecou a budes to mit. 😉
@mili1 😉

lubica69
29. čer 2010

Mabe tak ste mali hezké odpoledne 🙂

mabe
autor
29. čer 2010

lubi, jojo mely.

tedka premyslime s manzou, ze koupime kyblik na koupani. mala ma problem s tema prdikama a do vaniccky se nevleze a ve velke vane spotrebujeme mooc vody.

mili1
29. čer 2010

Ahojtee, lubi držím palce aby bolo všetko v poriadku 😉 u nás je tiež krásne slnečne ale my musíme byť vo vnútri 😢
ja som dnes umyla dalšie okno a oprala všetko, teda práčka a požehlila tak teraz oddychujem,

mili1
29. čer 2010

Lubi aj vy bývate v domčeku ako vidím...ja mám rada hlavne ten dvor a záhradu kde sa malý vyšantí 😉

ellysa
29. čer 2010

@mabe my ten kýblik máme, malá je v ňom strašne spokojná, úplne ho zbožňuje. keď ju vyberáme reve ako tur, aj sa v ňom vyprdká, ale či to až tak zázračne pomáha neviem, navyše vy už ho popužijete max tie tri mesiace, ale podľa mňa super vec

lubica69
29. čer 2010

@mili1 áno Bývame v domčeku Presťahovali sme sa z mesta na dedinu keď mal Sebastián pol roka A už by som nemenila Hlavne kôli malému🙂

mili1
29. čer 2010

Lubi ani ja by som nemenila,,, 😉 🙂
Mab a aku mate vaničku? lebo my ešte stále kúpeme v malej a zmestí sa tam,,,,😉 🙂

nefertitka
29. čer 2010

ahojte...tak dalsi den za nami🙂
my sme dnes boli na kupku 😉 sice nemam cas lezat a opalovat sa a tak,lebo to male lietadlo musi byt vsade,ale hlavne je,ze som bola na kupku 😝 ...a hlavne Nikolka...
mili fiha,vy este kupete v malej vanicke?to my uz tiez davno vo velkej....

lubica69
29. čer 2010

Nef to presne poznám Zažívame to isté na kupku Opaľovanie nehrozí By sa zišla nejaká au pair na stráženie hi hi

nefertitka
29. čer 2010

no veru🙂 musime nejaku zohnat 😝
inak Lubica, sarlotta odkedy ste davali malych spat uz len raz denne?ja mam pocit,ze Nikolke to uz aj staci...

nefertitka
29. čer 2010

len najhorsie je, ze mi spi 45 minut a dost...aj ked ju dam az len poobede...myslite,ze jej to staci?

lubica69
29. čer 2010

Nef my spávame raz denne od roka A časovo tak od tej hodiny do štyroch hodín

mabe
autor
29. čer 2010

@ellysa no prave. ale zase kdyz ji to pomuze. my napoustime uz vanu a to je moc vody aji. mame 190x90cm, 😒
@nefertitka tak to jste se mely paradne. 🙂 my taky moc nespime pres den. treba 3x po pul hodce nebo hodce.

mabe
autor
29. čer 2010

pred chvilkou anicka odpadla u kojeni, tak jsem ji prendala do postylky, snad uz bude spat. hrala si od 17-19:30h coz je u ni dost, tak je asi vystavena. 🙂

bambi7
29. čer 2010

cafte babulkyyyy tak a som tuuuuuuuuuuuuuuu
chybala som vam?vy mne anooooo

a mili si poklad ze si na nas myslela si super

bambi7
29. čer 2010

a co je tu nove ako tehulka nasa sarlot ao ?
a co ostatne?

mabe
autor
29. čer 2010

nazdarek bambi, jak je koceno? uz si nam tady chybela. co u vas noveho? co domca? to uz je velka holka, ze?

my uz se obracime na brisko a rosteme a rosteme. je to radost. v noci krasne spinka. kolem 20h usne a vstava kolem 3h na kojeni. je to nase prcina. sice nas trapi jeste prdici, ale to bude dobry

mabe
autor
29. čer 2010

premyslime, ze ji koupime kyblik na koupani. neni pozde?

mabe
autor
29. čer 2010
bambi7
29. čer 2010

no super mab sikulka je anicka

no domka je uz velka slecna beha ako sarkan je podarena idu nam zubky ma tak napuchnute dasno pod stolickou a stale tam ma prstek ,inak vsetko po starom

ellysa
29. čer 2010

@bambi7 ahoojno veru si nám tu chýbala, my sa máme fajn, malá dnes skoro celý deň spí, teraz už tiež zalomila, tak sa teším na noc asi budeme hore 😕 , inak pekne rastieme, môj má dovolenku tento týždeň tak si užívam, že mi má kto pomôcť

@mabe tento máme super voľba , je dosť veľký 😀

mabe
autor
29. čer 2010

elly, fakt dost velkej, to jsu rada. aby nam jeste nejakou dobu byl.

bambi, diky za pochvalu, je to nasa prcina. je to lumpacisko. 🙂

lubica69
29. čer 2010

Ahoj Bambi Tak už máš net v poriadku?A na zúbky dávaš aj nejaký gelík?Nám veľmi pomohol Dentinox

bambi7
29. čer 2010

ahoj elly ako babula?no super len si uzite ze ste spolu domka

my este mesiac a ideme na dovolenku uz sa tesim jaj a potom ideme k lid teda snad sa pridate aj ostatne treba to dat vediet aspon 3t dopredu aspon priebezne aby aj lid vedela

mabe
autor
29. čer 2010

bambi, vy budete mit srazik? no to je super. my chceme s anickou jet v srpnu na chaloupku do jeseniku. je to sice stara chalupa, neni tekouci voda, topi se v kamnech, ale to urcite zvladne

bambi7
29. čer 2010

jej na chatu super a neboj aj bez vodicky sa da a bude romantika

lubi ahoj ako no konecne ide net tak sa tesim ....davam jej gel ani neviem nazov ....
a citala som ze si bola na hematologii to je super aj ja som bola a j to dobra vec nic sice nenasli ale aj tak som brala injekcie pre istotu a zvladlo sa vsetko drzkampalce

lubica69
29. čer 2010

@bambi7 ďakujem krásne

ellysa
30. čer 2010

dobré ránko, tak ako som predpokladala noc nič moc, spala do pol jednej potom hneď zabuvala ale o hoďku sa začala mrviť, tak som ju zobrala k sebe-na hruď a tak buvala do štvrtej, ona v pohode len ja ako myš na vreci aby som sa náhodou neeprevrátila potom službu prevzal môj, len sa chúďatko nevedela vykakať, zasa mala takú tuhú stolicu ako pred mesiacom, tak pomool len ten klistír, pokakala dve plienky, bola dve hoďky hore teraz si cucla mlika a zabuvala, tak ideme aj my
rozmýšľali sme s mojim, či ju to mohlo tak zapiecť z toho mlieka ale už ho papaá týždeň, keby jej bolo zle z toho, tak by sa to snáď prejavilo skôr, nie?
ešte nás napadlo, či to nie je z toho tepla, včera sme boli dosť von, tak či nebola dehydratovaná, ja jej asi predsa budem dávať aj vodičku, čo myslíte? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru