Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
8. črc 2010

Ely tak vymenili?No ono je to možno aj z toho tepla Mne včera malý spal 3hoďky tak uvidíme dnes

ellysa
8. črc 2010

no spali sme do tretej, teraz sa napapala, vykakala a kecá s hračkami na hrazdičke 😉 , no som zvedavá, čo bude robiť v noci
a ja som strašná lemra, za 5 hodín, čo spala som len navarila, nič iné, len ležala pred telkou-strašné 🤐
musím nahrať ako moje dieťa kaká, to je zážitok, pritisne si ručičky v päsť na prsia, ako kedysi behávali ľudia, vyvalí oči, vystrie obe nohy, prípadne si ich tak ešte prekríži, vydá strašný zvuk a kadí 😎

nefertitka
8. črc 2010

no my sme spali 2 a pol,dospavali sme noc,ale to takym stylom,ze furt ju nieco budilo,tak som len hojdala a hojdala,ale hlavne,ze nieco naspala,uz sa 'tesim" zas na vecer 😠

nefertitka
8. črc 2010

elly noaco,ved si musis oddychnut,ja som praveze vzdy nieco robila,bolo mi to divne nic nerobit a potom ked som vzdy vecer bola vypluta,tak som si povedala dost a snazim sa teraz radsej odpocivat,ked mala spi

hehe s tym kadenim,nikolka robila aj nieco podobne,sme to aj natocili na kameru🙂 sme sa s muzom zhodli,ze ked bude velka a bude mat frajera,tak mu to ukazeme 😀 😀 😝

nefertitka
8. črc 2010

lubi zahral sa ti maly niekedy aj sam,ked mal cca rok a pol az dva?ja mam normalne vycitky,ked ju dam niekedy do postielky,ze sa jej zbavujem,alebo co,ale to sa fakt neda cely den za nou behat....ale aj tak tam vydrzi maximalne tak 20 minut a to uz prehanam

ellysa
8. črc 2010

@nefertitka dobrý nápad nahráme to a keď nám v puberte bude liezť na nervy budeme sa jej vyhrážať, že to zverejníme xaxa 🙂
určite nemaj výčitky a kľudne ju nechaj aj samú

mabe
autor
8. črc 2010

lubi, mam hracku na hryzani, ale asi moc velkou, kterou jeste neumi chytit, kdyz ji ju drzim, tak se ji to libi.

a jeste jedna otazecka: tatka muj premyslel, jestli bysme s anickou nemohly na koupaliste dopo, ze bysme tam sly od 9-12h. byly bysme ve stinu a ja bych si mohla zaplavat. co myslite?

nefertitka
8. črc 2010

mabe jasne,ze mozte🙂uplne v pohode

mabe
autor
8. črc 2010

holky, omlouvam se,ale nejak nemam cas docitat a reagovat, takze se zatim chovam sobecky, ze jenom pisu o sobe a ctu o sobe 😝

nefi, tak to jsem rada. mohla bych si takhle vyrazit s nasema a odpocnout si a zrelaxovat. asi ne v tech vedrech, co maji tedka dojit, ze? stejne tak jako nepujdu ven z domu, tak nejit na koupak.

elly, co to je za kousatko? ja neco musim koupit, protoze anicka je uplne silene s tema dasnema.

nefertitka
8. črc 2010

v pohode mabe 😉
kludne ked pojdes doobeda,nic sa nestane,alebo poobede po 15tej hodine,malinku nechaj v tieniku,kludne ju vyber aj von na decku,niekde pod stromom,nech vidi,co je okolo nej...tie horucavy nie su dobre pre hocikoho,ja ked beriem takto nikolku,tak ju neviem udrzat v tieni,tak sa snazim ju co najviac natierat,davat jej casto pit a klobucik musi byt...

mabe kup si kusatko,co sa dava do chladnicky,to jej schladi dasienka....

mabe
autor
8. črc 2010

nefi, zkusime to pristi tyden, at nejsme porad doma a je trochu zabavy. anicka ma koustako, ale velky, sama si ho nechytne, musim ji koupit mensi. tedka zacla delat, kdyz se prevrati na bricho, tak krci kolena, jakoby chtela lezt, ale rukama se nepohne, takze pada na pusu a dusi se. a rve u toho. uz proste nelezi pekne na rukach,ale snazi se lezt. takze porad rve 😀 😝

nefertitka
8. črc 2010

to je velka sikulka mabe🙂potom pride to,ze zacne tak smiesne nadhadzovat ritkou, to je take zlate,tak som sa vzdy musela smiat,ked to Nikolka robila 🙂 teraz je dobre ked je vela na brusku,posiluje krcne svaly,a celkovo, potom neskor jej skusite davat hracky tak,aby na ne nedociahla a ona sa bude snazit ist dopredu🙂) ale to az tak medzi 6 az 8 mesiacom...ale mozno aj skor,kazde babo je inak sikovne 😉

lubica69
8. črc 2010

Ahojte Tak nahrávate?Veď sa to neskôr zíde hi hi Ely kľudne oddychuj Nef nechaj kľudne malú aj samú veď celý deň sa fakt nedá byť pri nich Mabe a plávanie je super Kľudne choďte aj na kupko Úplne v poho

mabe
autor
9. črc 2010

dobra rako devcata,

tak jsem se moc pekne zrelaxovala. pekne jsem si zaplavala a nemyslela na nic. byla jsem teda nadrena 50m bazen, to je na me moc. plavala jsem pekne v poklidu. prisla jsem v 20:45h domu, anicka spinkala parada. akorat jsem trosku spala tvrde v noci, takze anicka jedla az v 6h. 😝 tedka usla vycerpanim ze rvani a za pul hodky jdeme na masaz kojencu.

nefi, tak jsem zvedava, jak bude anicka pokracovat. ona nemuze chvilku lezet na brichu, jak to uz umi, ona musi zkouset hnedka neco novyho. pridrzela jsem ji paticky a uz se pohla dopredu, ale jede nosem v zemi. 😀

sarlotta
9. črc 2010

dobré ránečko🙂

u nás pařák, léto jak má byt 😉

My dneska ještě doma., doufám, že to přežijem 😝 včera jsem byla s malým na 5ti-leté prohlídce, dostal pichanec, tak dneska kupko ještě vynecháme. Sice řval jak tygr, hrdina🙂))) ale jinak dobré měří 107cm.. vyrostl 7cm za poslední rok 😲 😎 , váha teda 15kg- málo, je to moje žížalka vytahovací 😉 , vidí až za roh, mluví krásně, páteř rovná, doc mu prohmatával bříško a říká, čoveče Ty žádné nemáš🙂 malý se smál 😉

mabe
autor
9. črc 2010

sarlotko, tak gratuluju ke kontrole. ja asi zkusim v nedeli dopo nebo v tydnu na dopo to koupaliste s anickou a nasema. budeme ve stinu a je to stejny jako venku chodit, ne?

sarlotta
9. črc 2010

@mili1 děkuju... já měla taky epidurál kvůli křížovým bolestem, kdyby měl malý kolem 3 kil tak bych ho porodila normálně 😎 ale měl 3800g... jéééžiš tak doufám, že princezna už moc nevyroste 😎

sarlotta
9. črc 2010

Mabe úplně v klidu🙂 běž, vem látkové plenky a dej na kočárek mokré, kdyby byl pařák velký, na boudičku a vzadu ji rozepni, jestli to jde - aby tam proudil vzduch, nezapomeň síťku proti komárům na kočárek, když ho zaparkuješ na kupku pod strom, tak tam rádi koušou 😉 a jinak kdyby se jí tam nelíbilo, nechtěla spinkat - někde je ruch, radio pouští, děcka ječí.. tak si zaplaveš s pofrčíte zas dom... ale potřebuješ taky zrelaxovat 😉

mabe
autor
9. črc 2010

no, boudicka nejde rozepnout, bohuzel. 😒 a latkove plinky kam, jako na boudicku nahoru?

sarlotta
9. črc 2010

Já chodila s malým když měl rok, sama s kamoškou- ta měla taky stejně starou holčičku a bylo to super. Když se narodil tak to byl moc maličký, pže je začátkem července. Ale Anička už bude mít 4 měsíce, by ses divila jak staré dítka maminy i koupou v bazéně 😲 😒 to bych teda nedělala... radši do plavání kojenců na krytý bazén 😎 pže holčičky trpí na záněty močáku a to není o co stát.

sarlotta
9. črc 2010

jo normal namočit, vykroucat a na boudičku, když bude horká, aby se to ochladilo 😉 nemáš tam vůbec síťovinu na boudičce ? to já mám na KIDu i na X-landeru - uprostřed boudičku na hluboké korbě je zip a dá se zadní díl oddělat a je tam jen síťka 😉

sarlotta
9. črc 2010

a kousek nechat viset zepředu, ale bacha aby jí to nekapalo za chvilu na nožky, musíš vykroucat pořádně a pak zas namočit pozdějc... no a nebo se střídejte v ježdění... záleží fakt kolik bude stupňů 😎 v kočárku je hic.

bambi7
9. črc 2010

cafte babule no dnes je teplucko 🙂 akurat som dovarila domke papat ,upratane je este sa perie a pojdeme von trosku.....
no a co mate nove?musim vas docitat .......

sarlot jej uz 36t superrrrrrr

nef ak budes moct tak cez tyzden okolo 15,30 mozeme ist von pobehat daj vediet kedy mozes ak teda chcete 😉

sarlotta
9. črc 2010

@bambi7 zítra 37tt 🤐 🤐 ale už se těším fakt... na diskuzích se stejnými termíny už se rodí... pomalu denně jeden mimís 😅 😀 😎

mabe
autor
9. črc 2010

nazdarek devcata,

tak ja mam fakt kojici demenci. ja sla na masaz na 9h a ona byla az v 10h a to jsem sla jeste driv, abych anicku nakojila az tam. 😀 pak u nasich a dosly jsme domu az tedka. anicka zatim spi jeste v kocarku, tak jsem toho vyuzila. jinak mamka volala k veterinarovi a v pondeli v 16h jde darca spinkat. nakonec ani mamka u toho nechce byt, takze je to na me a na manzovi. ach jo, snad to zvladnu-budu muset.

sarltoko, uvidime, rikaly jsme s nasema, ze bysme sly v pondeli.

bambi, ahoj, mas toho hodne na docitani. 🙂

ellysa
9. črc 2010

ahojte, mabuš pekne si si zaplávala, ja chcem s malinkou tiež chodiť na bazén, ale uvidíme, či už tento rok, ale asi na konci augusta sa prihlásime na plávanie a budúci rok kupujeme permanentku na bazén 🙂
Olivinka je dobručká, v noci pekne spala o 21.-2.30 a potom ešte do 6.30 o deviatej sme sa zbalili a šli zasa autom na výlet, prišli sme o 14.00 a ona celý čas buvala, len sa napapala aspinkala ďalej, teraz sa zasa sama hrá pod hrazdičkou už asi hodinku, no veľmi je zlatučká, hádam jej to vydrží, tfujtfujtfuj 🙂

ellysa
9. črc 2010

ahojte, mabuš pekne si si zaplávala, ja chcem s malinkou tiež chodiť na bazén, ale uvidíme, či už tento rok, ale asi na konci augusta sa prihlásime na plávanie a budúci rok kupujeme permanentku na bazén 🙂
Olivinka je dobručká, v noci pekne spala o 21.-2.30 a potom ešte do 6.30 o deviatej sme sa zbalili a šli zasa autom na výlet, prišli sme o 14.00 a ona celý čas buvala, len sa napapala aspinkala ďalej, teraz sa zasa sama hrá pod hrazdičkou už asi hodinku, no veľmi je zlatučká, hádam jej to vydrží, tfujtfujtfuj 🙂

mabe
autor
9. črc 2010

holky, poradte, potrebuju pro anicku neco na hlavu na leto. mam jenom tu cepicku a to me priipada moc teply.
@ellysa to je sikulka. anicka dneska taky nejak spi. pred chvilkou jsem ji nakojila vleze a vypada to, ze podrimuje dal.

ellysa
9. črc 2010

@mabe no ani my nič na leto nemáme, ja by som chcela nejakú šatôčku ale nič také malé neviem zohnať a Oliv neznáš čiapky, dnes po ceste tam bola mrzutá a keď som jej dala čiapku dole hneď stíchla, potrebujem niečo tenké a ľahké

mabe
autor
9. črc 2010

elly, no prave, ja bych taky neco takovyho chtela a nevidela. ja mam tu cepicku z biobavlny, ale to se me zda i v tech vedrech dost.

mabe
autor
9. črc 2010

tak anicka nakojena, lezi v postylce, tak snad uz bude spinkat. uz dva dny poradne nekakala. sice dneska z ni neco slo, ale nic moc. bude s nou muset prdet zitra rano manza. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru