Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
21. zář 2010

@nefertitka juj tak k dokine?Nech je čo najskôr lepšie A svokra sa vôbec neozvala?

mabe
autor
21. zář 2010

@nefertitka tak nikolka uz je vetsi, tak to jde. no priste se musime poradne domluvit, kdyz manza me pred tydnem rekl, ze se o tom bavit nechce. 😖 nevim, co mu to prelezlo pres palicu. 😝 tchyne je magor do uklizeni, to ona zehli spodni pradlo 😀
@ellysa nechci se s manzou zbytecne handrkovat 😖 ten sen hruza, proste me hooodne chybi prcina moje. ☹

nefertitka
21. zář 2010

nie neozvala...zrazu jej Nikolka nejak nechyba

nefertitka
21. zář 2010

az teraz som si vsimla,ze je tu moznost "opravit preklepy" 😀
mabe ten sen bol fakt hrozny....mabe,praveze cim je dieta vacsie,tym sa viac onho treba bat,vies,tebe mala este stoji na mieste,nema kde spanut a podobne,toho sa ja bojim,ak by som ju mala niekomu dat...proste pri Nikolkinej zivosti nemaju druhi ludia taky reflex ako my dvaja s muzom..a to aj nam spadne kolkokrat

mabe
autor
21. zář 2010

@nefertitka no, to mas asi pravdu 😒

lubica69
21. zář 2010

@nefertitka hlavne,že nechýba ona Vám 😀

nefertitka
21. zář 2010

keby bola ako niektore ine deti,ze vacsinu casu presedi a prehra sa,tak ju dam kludne, ale takto nie...este bez nas fakt nebola,nemam na to odvahu...mozno ked bola mensia,tak na hodinku,dve,ale inak nie

nefertitka
21. zář 2010

@lubica69 mne nie 😀

mabe
autor
21. zář 2010

@nefertitka ta nase bude asi taky takova lumpajda. ja ji nikdy takhle spinkat hlidat nedala, tak mam z toho nervy. dneska zase uz 3x se vzbudila za tu hodku a brecela. staci dat dudel a pohladit a pusinku a spi dal, ale kdyz tady nebudu? 😒

nefertitka
21. zář 2010

idem k telke, prajem pekne sny🙂

mabe
autor
21. zář 2010

ja jdu zehlit

lubica69
21. zář 2010

aj ja idem kuk panelák 😀

nefertitka
21. zář 2010

@mabe ved keby nieco bolo,tak nech ti zavolaju na telefon a dobehnes, keby sa nedala dlho utisit alebo tak, ak teda nebudete moc daleko...neboj,urcite daju na nu pozor a navyse budu dvaja a tiez nejake to dieta vychovavali 😉 a v noci by som sa az tak nebala ako cez den,predsa len v noci by mala vacsinu casu prespinkat

mabe
autor
21. zář 2010

budu od domu tak 15-20minut, stejne budu autem.

nefertitka
21. zář 2010

no vidis,vobec sa nemusis obavat nicoho...

mabe
autor
21. zář 2010

nemusim, ale budu.... 😝

nefertitka
21. zář 2010

chapem 😉 som na tom podobne;) a pozrela som fotky,to uz je velka fesanda;) ta sprcha v umyvadle je super....tak este raz bru noc

mabe
autor
21. zář 2010

dekujuu, dobrou 🙂

mabe
autor
22. zář 2010

dobre ranko devcata,

tak anicka se prvni hodinu spani probudila 3x a v noci jeste 2x, asi nejaky sny nebo prdici, nevim. nejradsi bych byla s ni doma, ale prece jsou to nej kamosi a chci s nima byt aspon chvilku v ten den. 😒 za chvilku jdeme cvicit a pak s moji mamkou do mesta, musim si koupit konecne podprdu a barvu na hlavu a pak pujdeme k nam a mamka me obarvi hlavu.

ellysa
22. zář 2010

@mabe dnes bola asi čudná noc aj Oliv sa stále prehadzovala
pekný deň 😉
my musíme ísť na kontrolu na kĺbiky-40km a musím ísť sama, muž nemôže, no dúfam, že dojdem a rovno neoškrem nové auto

mabe
autor
22. zář 2010

@ellysa to zvladnes, uvidis. 😉 tak at vam to dobre dopadne. mozna ten uplnek co je dneska 😀

ellysa
22. zář 2010

@mabe to fakt je spln? inak ma to aj napadlo, len ja nikdy neviem kedy je

sarlotta
22. zář 2010

ahojík holčinky, nějak Vás nestíhám 😒 .. ale vidím, že dětičky rostou 😉 a maminky kecají 😀 tak snad všechno ok 😎
My se máme dobře, užíváne ještě kočárkování, dokud je hezky, malý má spoustu kroužků od září hudebku a flétničku, tancováček. Se školkou budou jezdit plavat a bruslit..tak už se nám to odrazilo na peněžence všechno to poplatit. 😒
Malá je zlatečko, daleko hodnější než byl malý nebo nemám tolik času ji furt sledovat))) 😀 akorát je mamináč...ani v kočárku se nenechá vozit od někoho jiného...nechápu 😲 ... ale zmákla jsem s ní holičku i masáž, tak ok 😀 Je zajímavé jak stačí abych ji vzala do náruče a je ticho 😉
Přes den spí 3x a v noci se budí po 4-5ti hodinách. Kupkáme kolem 6té a usíná kolem 8hodiny. Trochu se pomrví, trochu pobéká, ale pak usne..už to není srdceryvný jek kakáme obden, nebo obdva 😎
kojíme plně 😉 . dávám jí 1x denně sabky na dudina...ale jen ho olíže a vypluje no a probiotické kapičky 1x denně.
v sobotu máme vítání občánků..se těším 😎

mabe
autor
22. zář 2010

ahojte, tak jsme zpatky ze cvica a z mesta. tedka mam tady mamku, tak se stara o anicku a ja v klidu jim u PC. 🙂 obarvi me hlavu a bude tady cely odpo. nastvana neni, tak je to dobry. 🙂

mabe
autor
22. zář 2010

@sarlotta to je sikulka mala 🙂

ellysa
22. zář 2010

@sarlotta jeeeeeeeeej krásny smejko a ako jej idú koníky, všk oliv snáď vtedy ešte ani nos neodlepila od zeme 😀

lubica69
22. zář 2010

ahojte dievčatá
Tak ja som dnes bola na tej kontrole Sono Ok ale našiel mi tam nejaký malinký myóm 😖 Povedal,že by to nemalo nijako snaženie ovplyvniť takže môžme další cyklus začať ale keby sme nesnažilkovali šla by som na dalšiu opku avšak už určite nie tento rok kedže som už bola v narkóze za pol roka 2 krát
No a ešte musím na endokrino a ísť vypátrať výsledky z hemato kde som bola pred 3 mesiacmi ale výsledky neposlali
Takže ani neviem či som rada alebo nie 😕

ellysa
22. zář 2010

@lubica69 neboj lubi, ak povedal, že to nemá vplyv tak nemá, ešte tú endo tam bývajú výsledky za chvíľu a hemoška trvá tak dlho, ale už výsledky určite budú
no teším sa a dúfam, že aj s bambi a emkou budete tehule 😎

lubica69
22. zář 2010

@ellysa ďakujem No nepovedal,že nemá len žeby nemal mať trochu som o tom študovala 😀 Ale verím a myslím pozitívne lebo je to veľmi dôležité 🙂

ellysa
22. zář 2010

@lubica69 no ale myslím si že keby to bolo tak zlé tak by ti to povedal na rovinu, však vie čím si prešla

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru