Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
30. zář 2010

@ellysa urcite to nic neni, anicka je dopredu oproti ostatnim, to vidim na cvicu. oli si dava na cas, aby te setrila 🙂

ellysa
30. zář 2010

@mabe no ja dúfam, že sa už čoskoro začne pretáčať, ja viem, že potom ju už neustrážim, ale nechcem aby zaostávala

mabe
autor
30. zář 2010

muzu citrusovy plody pri koju? neosype se? chci si koupit pomeranc, grep

sarlotta
30. zář 2010

@mabe musíš to zkusit.. dej si jeden kousek a počkej půl dne aspoň... Aňulka už není tak maličká, ale jsou to alergeny 😅

sarlotta
30. zář 2010

@ellysa 4-5měsíc je na otáčení akorát, můžeš jí pomáhat držet za ručku, ale musí se chtít přitáhnout, aby se otočila..jinak to nemá cenu..jako jí ukázat jak se to dělá..u lození zase můžeš dělat pak rukou-dlaní oporu nožkám, ale až začne sama s takovým houpáním dopředu dozadu-na pokrčených kolenách 😉

ellysa
30. zář 2010

@sarlotta ona to s pomocou vie, už sa dá na bok aj rozhúpe nožičky, ťahá sa na bok len večne strčí ruky do úst a potom to samozrejme nejde aj keď sa snaží, cvičíme každý deň, tak snáď to bude mať úspech 😉 , inak oliv tiež keď je na brušku dvíha ritku a chce sa posunúť ale spadne nosom na podložku a tak sa šúcha dopredu 😀

mabe
autor
30. zář 2010

holky, jak poznam, ze je anicka nemocna teda nachlazena? posledni dny porad ziva, ze by zmena pocasi nebo nevim...

mabe
autor
30. zář 2010

@ellysa to je prcinka sikovna. tak pockej mamko az bude umet slova 😀

mabe
autor
30. zář 2010

ahojte, tak anicka vyrazila tedka ven s babickou. tak na hodku, aby vecer normalka usla, ja si uklidim. manza jde z prace rovnou na firemni vecirek, tak budeme sami, teda s mamkou, ona u babicky nahore spi dneska. me je uz lip.

ellysa
30. zář 2010

mabe žiadne upratovanie vylož nohy a oddychuj, ja som tiež bez muža ako vždy robí až do neskorého večera
a kdeže je nef?

mabe
autor
30. zář 2010

@ellysa uz mam uklizeno a i navarenej pudink. tedka uz jsou holky doma a ja se jdu vykoupat v klidu a pak prijde na radu anicka. mamka si s ni hraje

mabe
autor
30. zář 2010

@ellysa snad nam holky usnou dneska dobre 🙂

ellysa
30. zář 2010

@mabe no dúfam, moja ešte oči dokorán

mabe
autor
30. zář 2010

@ellysa my vykoupani, a kolotoc, dudlik, pohladit, odejit a za chvilku krik, na kolinkach a zase na zada, ......snad to brzo skonci 🙂

mabe
autor
30. zář 2010

tedka teda zakricela, ale vypada to, ze spi, uvidime

mabe
autor
30. zář 2010

jsu jak myska 🙂

mabe
autor
30. zář 2010

zehlit nebudu a hotovo, budu odpocivat

nefertitka
1. říj 2010

ahojte....
3 dni sme boli u mamy a ani nejak nebol cas sa tu ukazat...mile elly od teba,ze si si na mna spomenula 😀 😝

@mabe moja sestra lozila len dozadu,nic si z toho nerob,este si pamatam,ako som ju tlacila,aby sla dopredu...no a dopredu hadam ani nikdy nelozila....
@ellysa nam sa Nikolka pretacala stylom,ze sup zrazu bola na brusku,potom 2 az 3 tyzdne nic a zas...a potom to uz bolo postupne castejsie a castejsie...

inak my uz mame asi 2 tyzdne od vypuknutia choroby a Nikolka neni furt v poriadku,chrapci pri dychani a v noci chrape ako dospely chlap, volala som lekarke ale ta tam nebola,ze je na konferencii,a sestricka povedala,ze ma asi zvacsenu nosnu mandlu, mame jej kupit nejake kvapky a spat ma vo vyvysenej polohe a zvlhcovat vzduch a v pondelok sa ukazat,ked to neprejde,tak ku krciarovi musime ist...hadam su to len dozvuky po chorobe, hlieny jej nevytekaju nostekom,ale stekaju jej do bruska,chuda, zas sa predvcerm povracala z toho...ked ma clovek male dieta,aby stale riesil nejake choroby....ach jaj,ale ako nam povedala lekarka,male deti byvaju casto chore...,uz viem,ako sa mama o mna bala,ked som bola mala 😝
a vraj mame chodit co najviac na studeny vzduch,ze ten vzdy najlepsie pomaha na hlieny aj zvacsene mandle a podobne...a ja som si myslela opak,ze teply vzduch potrebuje,hm

@sarlotta ako?rastiete ako z vody?maly uz si zvykol na sestricku?🙂

mabe
autor
1. říj 2010

dobre ranko,

tak my vstavaly v 7h, ale jeste jsme si sly lehnout na 1,5h a tedka vstaly. zacina me ryma, ale ten krk je lepsi. chci byt dneska doma, tak napisu tchanovcum, jestli nechcou jit odpo s anickou ven. pripada me, ze anicka rika od vcera tata, kdyz si povida. neni to zvlast, ale tata tam slysim. obed mam udelanej, tak jenom hrat si s anickou.
@nefertitka snad se to nikolce zlepsi. chuderka mala.

mabe
autor
1. říj 2010

holky, ja premyslela, ze bych dala male v hrnicku kojeneckym vodu, aby se naucila a aji si s tim treba vyhraje. co rikate?

ellysa
1. říj 2010

@mabe no jasné môžeš aj ja malej chcem taký kúpiť keď bude mať pol roka

nefertitka
1. říj 2010

skus mabe🙂 my este stale z flasky 😝
z hrnceka ma obrovsku srandu a pluje vsetko okolo...
uz mi haja na vzduchu,snad pomoze

@ellysa pekne fotky z krstu 😉 strasne je tak zlato sisata mala 😀 ...

mabe
autor
1. říj 2010

holky a tu vodu prevarit kojeneckou? nebo dat cajik detskej? a jeste varite pro deti v jejich kastrolcich? asi budu muset nejaky koupit. nevim, jak je to s tou hygienou a sterilizaci. anicka tedka usla po obede a v 15h si pro ni prijdou ven tchanovci, takze budu moct byt pekne doma. tedka v klidu obedvam 🙂

nefertitka
1. říj 2010

mabe my mame pre nikolku na vodu zvlast kastrolik a vodu prevarenu,urcite,od 1.roka potom uz prevarenu z vodovodu mozte...od pol roka uz nemusis nic sterilizovat ani vyvarat a podobne,len dokladne umyvat v teplej vode...
a co dobre obedujes?ja si idem dat palacinky a dam aj Nikolke,som zvedava,ci jej to bude chutit,este to nepapala

nefertitka
1. říj 2010

skus vodicku, a ked jej nebude chutit,urob jej cajik,my kupujeme hipp,hami...bolo obdobie,ked nechcela ani caj ani vodu,tak sme museli kupovat tie detske dzusiky,kludne jej skus kupit mrkvickovy a zried vodickou prevarenou

mabe
autor
1. říj 2010

tak anicka je vzhuru, ja si udelala maso na stave. usla na 10 minut 😝 😀

nefertitka
1. říj 2010

no to dlho🙂

mabe
autor
1. říj 2010

@nefertitka ono se rika, ze kojeny deti nemusi pit, ale aby se naucila pomalicku

mabe
autor
1. říj 2010

@nefertitka bude spat venku aspon v kocarku a nebude jim kricet

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru