Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
10. říj 2010

@sarlotta moja tek to ma mrzí 😢 Prajeme skoré uzdravenie 😉

mabe
autor
11. říj 2010

dobre ranko, tak dneska to vypada na pekny pocasicko. Kolem 10h nakojime a pujdeme ven.obed mam od nasich, takze varit nemusim a anicka si doji brokolici. co vy?
@sarlotta jejda, tak snad to brzou zabere.

nefertitka
11. říj 2010

ahojte...
@sarlotta fuha,mas to perne teraz, drzim palce,aby to mala nechytila a aby to malemu co najskor preslo...a aby ste to ani vy dvaja nechytili...
ja som bola u tej lekarky,rano mam dojst na krv,ale ona si mysli,ze to co jej opisujem,je skor panicka porucha:( mam ist aj za psychologickou...no super....to som akoze kde a ako k tomu prisla:(

ellysa
11. říj 2010

dobré ránko,
nef no tak to teda nie je bohvie čo, hádam sa to neotvrdí
sarlott držím palce, je to ťažké
baby ja stále zle od piatka vraciam klepe ma, tá krava dokonca zlanárila aj druhú moju kamošku, dokonca ja som ich zoznámila, ale tak zasa si hovorím, že to asi nebola kamoška 😒 , môj muž je tiež na nervy, chodili sme im pomáhať, on po nociach po robote im pomáhal na stavbe a oni ho len znežili, strašnééééé.
nef teraz to bde znieť blbo, ale asi sa na tej psychiatrii stretneme, lebo mne sa z toho určite niečo stane

nefertitka
11. říj 2010

@ellysa skus sa cez to nejjak preniest,asi to fakt neboli kamosky,zabudni na nich,vymaz ich zo zivota a postupne sa ukludnis,neboj....
ja dufam,ze sa to nepotvrdi,ale celkom si myslim aj,ze to je ono;( uvidime,co krv

mabe
autor
11. říj 2010

@nefertitka psychologicka porucha?
@ellysa tak je ti z toho tolik spatne? 😒 cloveka to zklame 😒

holky, v intersparu maji akce na kase ruzny, nestle, sunarka, hami. my jeste nekasujem a mylsim, ze se zacina az kolem 8 mesice, ale nevim, jestli to nekoupit uz tedka...a maji aji susenky od sunarky.

nefertitka
11. říj 2010

@mabe kludne kup,pozri si datum spotreby a podla toho...my kupujeme vzdy viac dopredu,ked su akcie,aspon to potom mas doma a nemusis zhanat....

mabe
autor
11. říj 2010

@nefertitka a jakou? nemlecnou nebo maji treba na dobrou noc atd...

mabe
autor
11. říj 2010

a jeste jeden dotaz. mam mrkev ze zahradky, kterou jsem vytahla v patek z mrazaku. nevim, jestli to muzu anicce jeste udelat nebo radsi vytahnout novou.

mabe
autor
11. říj 2010

tak ja jsu u PC a anicka si hraje na zemi a najednou se na ni podivam a pod ni kolac blitku a ona v tom rucicky a cela od toho. po jidle nevydrzi dlouho na zadach, tak pak blije. 😀 ale byla spokojena 😀

nefertitka
11. říj 2010

mabe je kasa,kde je napisane Moja prva kasa,skus taku najprv, nemliecna je taka,ze do nej pridavas mlieko,skor kupuj mliecne podla mna,medzi prvymi sa dava ryzova....
tu mrkvu by som jej dala skor cerstvu

nefertitka
11. říj 2010

no a akos a s tym pekne hrala,ze?🙂

mabe
autor
11. říj 2010

@nefertitka krasne si hrala 😀 . tak ja koupim tu prvni, diky za tip

nefertitka
11. říj 2010

za malo🙂

bambi7
11. říj 2010

cafte babulky

bambi7
11. říj 2010

cafte babulky

bambi7
11. říj 2010

asi ste uz prec no neva

bambi7
11. říj 2010

ako sa mate?no my super domka uz opakuje po mne je podarena .....dnes je krasne vonku teraz isla akurat spat boli sme na ihrisku tak sa vyblaznila....

inak vsetko ok a co tu nove

mabe
autor
11. říj 2010

@bambi7 nazdarek, u nas novyho nic. anicka je ziva a ziva. stavi se na kolinka a uz se snazi pomalicku je posouvat, ale nejde to. jinak dozadu se plazi jako rak bezvadne. a porad keca a keca, manza rekl, ze bude horsi nez ja. 😀 taky manza rikal, ze tak za dva mesice bysme mohly jit do tondy, tak jsem mu rekla, ze asi tezko. nejdriv az bude anicce rok, po cisari je ideal rok az dva, spise dva. a taky chcu, aby byla anicka samostatnejsi, nevim jinak jak bych to zvladala.

holky, my jsme s anickou tedka spolu spaly 2,5h v posteli 😝 , uplne jsme odpadly 😀

lubica69
11. říj 2010

Ahojte dievčatá
A ja mám novinku okrem tej novej práce sa nám zadarilo Dnes mi to doki potvrdil 😀 😀 😀
Chcem sa Vás opýtať či se si niektorá nepichala počas tehu injekcie neviem presne aké Zajtra mám ísť ešte na hemato Inak beriem duphaston,femibion800 anophyrin a vitamín E Takže tie injekcie asi na riedenie krvi nebudú keď na to už beriem ten anophyrin A zistili mi nejakú zvláštnu poruchu zrážania krvi Tak ja len dúfam,že to tento krát dobojujem do štastného konca 😉
Ešte mám prísť zas na genetiku v 17tt kôli možnému odberu plodovej vody ak by bol potrebný čo dúfam,že nebude 🙂

mabe
autor
11. říj 2010

@lubica69 to je paradaaaaaaaaaaaa. vidis, toto tema prinasi stesti. 😉 ja jsem tak mooooc rada. 😉 ja jsem si nepichala. mam heterozygot MTHFR, ale pry to ma 30% lidi a ani o tom nevi. akorat me dr. poslala na genetiku v 30tt a tam me zjistily srazlivost krve a dobry. vsak na hemo ti to zjisti a uvidis. myslim, ze mili a bambi si pichaly, ale uz je to davno, tak si to tak nepamatuju.. 😝 a jakou mas tu poruchu? odber plodove vody je potreba jenom kdyz budes mit vysledky NT a tripple testu spatne, ne? ja byla na odberu a dobry. sice je to trosku neprijemny a potom hlavne na psychiku, aby to dobre dopadlo, kdyz si nechas pichnout do pupku, ale jde to.

lubica69
11. říj 2010

@mabe ďakujem krásne Veď jasné zajtra budem múdrejšia Inak si pripadám ako dôchodca s toľkými liekmi 😅
A plodovka áno Mám potom prísť so všetkými výsledkami a uvidí sa

ellysa
11. říj 2010

@lubica69 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ty si mi tak zlepšila náladu, to je úžasnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, ja som si pichala injekcie, ale ty už asi nebudeš keď máš ten anopyrín, a termín v júni, ako ja to je skvelééééééééééééé, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
inak oliv sa dnes krásne sama pretočila na bruško som na ňu pozerala z kuchyne a zrazu šup a bola tam, som zvedavá, či to zopakuje 😉

lubica69
11. říj 2010

@ellysa ďakujem krásne moja 🙂 A ty si si pichala na riedenie krvi?

ellysa
11. říj 2010

@lubica69 áno pichala som si clexane, mne nezistili žiadnu poruchu ale mala som hraničný krvný obraz a sestra má trombózu, ale asi to pomohlo, určite to zaberie aj tebe, veľmi ti držím palce
a kuk už to vieme

https://www.youtube.com/watch?v=2rHtTL1I2Kg
lubica69
11. říj 2010

@ellysa 😀 a akú máte krásnu podložku A Olivka je šikulka

nefertitka
11. říj 2010

ahojte........
@lubica69 JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ,moc moc gratulujem a drzim vsetky palce,nech je vsetko ok....a verim ze bude 😉 dalsi cloviecik na ceste;)
aj ja som si pichala clexane, tiez som MTHFR heterozygot...neviem,aku mam zrazanlivost,moja svokra(hematologicka) nepovazovala tie injekcie za dolezite,ale ked som lezala v nemocnici,tam mi ich zacali pichat...a kazali aj pokracovat...mimochodom,ta uz nikolku nevidela 3 mesiace...no jej problem...

dnes som Nikolke inak asi objavila pruh 😖 asi ma uz fakt nacisto porazi...ako keby toho bolo malo,musime s nou ist zas k lekarke,plus na to krcne...ked bude hrozit dalsia operacia,tak ja uz neviem,to akoze fakt musi mat vsetko naraz? 😢

@ellysa sikulka sikovna je Olivinka🙂 ja stale nemozem z tych jej vlaskov,to je take chutne 😵

my sme dnes boli pri jazere a dve hodiny si nikolka hadzala kamienky do vody a nie a nie ju odtial dostat🙂a strasne dnes opakovala slova,az som nechapala,sice niektore komolila,ale v podstate zneli podobne🙂 dnes povedala ze dom,dieta,tela,(to ked som segre povedala,ze je tela 😝 ),musime si davat pozor na jazyk,ked si grgla povedala pabon(ako pardon) 😀 ,potom povedala jezis,a bolo toho viac,ale uz si nepamatam🙂...jaj a este mama daj caj🙂 teda ona povie taj,nie caj🙂alebo da mama taj....alebo ked ho nechcela,tak zrazu povedala ze, neeee mama necem ...ne mama,ne taj....heh, normalne nam uz zacina tvorit vety,sa tesim🙂
u ocnej jej jak sibnuti ukazovali obrazky,ze nech ich pomenuvava,darmo som im povedala,ze to este dobre nevie, ze este moc nerozprava...

nefertitka
11. říj 2010

@ellysa a ako to vlastne pokracuje s tou tvojou sesternicou?

ellysa
11. říj 2010

@nefertitka no ževraj sa už teší ale bolo to na dlhéééééééééééé rozhovory a aj tak nie som presvedčená, uviidí sa časom

mili1
11. říj 2010

Ahojtee,,, lubi gratulujemmmmmmmmm ,,,verím že všetko dobre dopadne.... 😉 máme tehulku v našej téme 😉 to je superr, velmi sa teším... 😵 😵 😵
Ja som heterozygot ale nepichala som si injekcie ,,,ja som brala dvojnásobné mnozsvo kyseliny listovej,,,
nef malá je šikulka ,,,aj ja sa uz teším ak začne malý všetko rozprávať ,,,teraz hovorí len zopár slov, stále pribudne nové ale az tak moc toho nie je... 😉
nám malý uz 3 den viac kaká asi 5x za den , síce dnes to bolo len 3x, tak som volala lekárovi a kázal mi obmedzit mliečne veci, ja neviem ako bude teraz bez mliečka ked on ho tak lubi,,, 😒

lubica69
11. říj 2010

Ahojte
Ďakujem krásne dievčatá No už to len dotiahnuť do štastného konca 😀
@nefertitka moja s malou ma to mrzí Možno to nebude nič vážne A od svokry máš aspoň kľud A pokiaľ jej malá nechýba... 😢
@mili1 nevboj na reč má ešte času a času Chlapci sú v tomto trošku lenivejší čo nám aj dokina potvrdila 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru