Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. dub 2011

anicka tedka usla v naruci necekane. nebyla vubec kojena, rvala kvuli zubum, tak jsem si ji vzala do naruce a sup, uz je v postylce 😀
@nefertitka tunisko? my s anickou k mori asi az pristi rok, kdy jste byly poprve?

ellysa
12. dub 2011

@mili1 ja som tkzv kočíkový maniak, už mám štvrtý kočík 😀 ,podľa mňa zas kočík minimálne do týcj dva a pol roka, na dlhšie presuny, my sme často preč celý deň a jednoducho to dieťa ani v troc rokoch niektoré nezvládne chodiť...
na tvojom mieste beriem len ľahkú buginu, skladnú, podľa toho koľko by si investovala ale napríklad quinny zapp, nuna buggy, tfg buggster, macleren, sú všetko kočíky aj pre väčšie deti

mabe
autor
12. dub 2011

holky, jak jedeme do tech jeseniku, tak nevim co anicce na nohy, ma prvni capacky a rikam si, jestli nekoupit jeste nejaky boticky. zase v desti asi chodit nebude..nevim. chci ji jeste koupit nejakou sustakovou soupravu, kdyz se bude treba valet v kaluzich nebo tak. a mozna plastenku? i kdyz sama asi v desti chodit nebude. jee, jeste to musim promyslet. ona tam bude jeste asi zima, tedka tam je 10C.

ellysa
12. dub 2011

@mabe my sme malej kpili takú bundu a nohavice do dažďa je to ako pogumované, teraz to u nás majú v kik,m sme to kúpili v lidl

mabe
autor
12. dub 2011

@ellysa no, neco takovyho taky chci, ale porad bojuju s velikostma. anicka nosi bodycka 80. stejne to asi bude na horach na teplou bundu, puncochace a teply katata.

mili1
12. dub 2011

elly podobne som myslela, taku bugynu pre vacsie deti, ked ideme na dlhsiu cestu, tiez si myslim ze niekedy dieta nevladze tolko chodit, nechcem vela investovat ale nemam ani potuchy kolko stoja , idem kuknut

bambi7
13. dub 2011

cafte babule

mabus jaj bude vam super na dovolenkeeee

mili ja som kupila golfac ocd chicco je dost velky ale skladny......a aj pre velke deti pohoda.....ja som ho kupila na dovolenky ale ked idem do obchodu a dalej tak ho beriem ....domka tiez chodi peso ale ked idem daleko beriem ho 😉 a ten druhy som predala....
podla mna nie je divne ked sedi dieta v kociku po dvoch rokoch 😉 takze kludne kup ak chces aj na dovolenku ked pojdes urcite vyuzijes ja som bola spokojna.......

bambi7
13. dub 2011

mili nasa stala 150 ale su aj lacnejsie a to nie je vela 😉

elly ako sa mate?

no dnes uvidime ake bude pocasie domka uz od 6,30 zE ideme pa 😅 no to urcite ze nejdem 😀 😝 tak cafteee a pekny den

bambi7
13. dub 2011

a este ako pisala elly su tam dobre kociky 😉 nas tato chcel pevne dvojite kolieska lebo je vysoky a ked sa oprel do niekt domka by vyletela 😀 tak len tolkoooo vyskusaj sama maleho posadit tak paaaaa

este raz cafteee

mabe
autor
13. dub 2011

dobre ranko, tak anicka ma fleky zretelnejsi na zadech a brisku, aji trosku na krcku, takze to byla urco sesta nemoc. dneska nemame nic, pujdeme ven az bude tepletji. tedka tam jsou 2C.

mabe
autor
13. dub 2011

akorat tedka mam dilema, kamoska by rada za nama prijela na tu dovcu. ja ji nejdriv rekla, ze klidne muze spat u nas na pokoji a kluci se vyspi nekde jinde ty dve nebo jednu noc. ale tedka premyslim, jestli ty dve deti na jednom pokoji...anicka je zvykla vstavat v 6-7h a jeste polehavat s nama v posteli a delat blbiny a matysek spi dyl a to nocni kojeni jeste u nas obou.... 😒 sice je to jenomo na dve noci, ale...

ellysa
13. dub 2011

@mabe no my ideme na také stretko s mamičkami v auguste a ja som určite chcela samostatnú izbu, predsalen každé dieťa je iné, čo ak bude mať Oli zlý deň a celú noc bude mrnčať a budila by iných, alebo maopak, ak sa dá radšej nech sú sami na izbe, ale ak nie, no tak to dajako zvládnete, neboj

sarlotta
13. dub 2011

@mili1 já dávala malého do 2,5roku do kočárku spinkat venku, když jsme šli na procházku, pak už bez kočárku jsme chodili... nebo když jsme jeli vlakem, autobusem někam, tak sem brala kočár a nebo na dovolenou se hodil, tam máš přeci jen delší výlety... my vůbec chodíme dlouhé trasy, nebo sme i celý den venku 😉

sarlotta
13. dub 2011

@mabe určitě samostatné spaní.. mám zkušenost z Chorvatska byli sme s kamarádama... oni bez dětí, malý měl 2roky, kojila sem ještě a on vstával ráno v 5, takže to bylo naprd... měli jiný pokoj ,ale kuchyň byla společná a mezi pokoji , takže sme je furt budili 😅 😝 😝

mabe
autor
13. dub 2011

kamoska tam jede na jednu noc nebo na dve, tak uvidime na miste, jak to rozdelime. samotnej pokoj nejde, ledaze by spali v podkrovi je cely patro detska herna. to se taky mozna da, ze si vezmou postylku a oni na matracich. uvidime, pokecam o tom s kamoskou

mabe
autor
13. dub 2011

ahojte , tak jsem byla venku a des. fouka jak svina a do toho aji poprchavala. byla jsem teda jenom na 45min na nakupu, anicka aspon usla, takze tedka spinka v kocarku. hodne se triskla do hlavy nahore u babicky, stala a najednou spadla dozadu, vzdycky padne na zadek a tedka spadla az na hlavu a triskla se do boku hlavy o skrinku. 😖

mili1
13. dub 2011

bam vy mate chicco, idem kuknut, nemas ho nahodou medzi fotkami?
Tiez myslim ze ho este vyuzijeme, chodime peso ale beriem niekedy aj kocik ,,,ani mne sa nezda divne ked su aj 2 rocne deti v kociku, maly je uz tazky a nechce sa mi ho nosit na rukach tak radsej berieme aj kociar 🙂
Vcera som pozerala, pacia sa mi aj tie xlandery xt2010, co vy nato?
bam myslela som do tych 200 eur, ale tento je drahsi 😒 chcem vacsi a pohodlnejsi, co mame uz je maly 😒
tak ako hovoris musime ho tam posadit a vyskusat 😉
babulky dakujem vam

ellysa
13. dub 2011

@mili1 do 200 EUR ich nájdeš veľa, kamarátka má peg perego sí je výborný http://www.babatkosk.sk/409,peg-pérego-si-class...

nefertitka
13. dub 2011

caute,

@mabe nejdeme do Tuniska,ideme na Rhodos, tam sme boli aj prvy krat...
takze asi siesta choroba nakoniec?
aky ste mali den?strasne pocasie, co?my sme boli u babky a zajtra ideme zas, cely den doma zavreta s Nikolkou sama by sme sa asi unudili...

no a s tym kocikom,ja som nenapisala,ze 2 rocne dieta vyzera divne v kociku,ja som myslela vacsie deti, a pisala som to preto,lebo v 2 rokoch mne osobne uz pripada zbytocne kupovat novy kocik,ked ho uz aj tak dlho nevyuzije, ale to je nas pripad, lebo my uz dalsie dieta nechceme, ked vy planujete dalsie,tak sa hodi...
no a to je kazdeho vec,ale mne uz Nikolka v kociku ani neobsedi a uz vobec nie na dlhsie trasy, takze len peso,alebo sa niekam odvezieme autom,popripade autobusom a tam kam chceme ist ju vyberieme a sme vonku,prechadzame sa alebo co...

nefertitka
13. dub 2011

@mabe a nam Nikolka ked zacinala chodit stale takto padala dozadu, v jednom kuse sme boli za nou,keby nieco...este nema taku istotu v tom chodeni...

bambi7
13. dub 2011

cafte babule

mabus ja by som tiez radsej vlastnu izbu ako pise elly 😉 predsa ides si aj oddychnut teda na dovolenku ....a je dobre si rano polezat...... 😉 aj ked my to nepozname domka stane 6,30 skoci dole z postielky a mama tatinko hore pod po poddddddddddddddddddd a tak dokola a potom ides radsej hore 😀 😀 😀 😀 ale je to lepsie ako ked stavala o 5 😀 a chcela sa hrat

mili nas stal do150 eur ja som spokojna domka je velka a ako pises ja ju nevladzem nosit ak treba....a inak golface sa neriadia tak lahko ako pevne rucky co je normalne ale som si zvykla ale su skladne a to je dolezite a na to po vonku to staci 😉
a inak elly ten peg perego si je pekny stoji 200 eur ale nas tato uz nechcel pocut o peg perego nic....ten nas kocik peg-perego skate co sme kupili domke stal do 30 tis na slovenske aj s taskou a bol krasny ale na prd 😀 v 7 mes tam sediet nechcela bola tam natlacena

😅

bambi7
13. dub 2011

a na golfaci az tak nezalezi podla mna 😉 nech je skladny......a elly aj ja mam 4 kocik 😀 mania ze 😀 😀 😀

no tak dobruuu noc

ellysa
13. dub 2011

@bambi7 ja som bola so všetkými spokojná, len som chcela skúsiť aj iný, ale dúfam, že som už skončila

bambi7
13. dub 2011

elly caf a ake si mala?

ja som bola spokojna iba s concord fusion a teraz ten golfac pohoda

ellysa
13. dub 2011

@bambi7 prvý bugaboo cameleon, super ale potom už veľký na skladanie, luna mix , ten bola si najhorší, zapp xtra a teraz mám bugaboo bee a ten je najsuper, drahý ako šľak, ale tak ja som vždy predala a kúpila tak aby vyšlo 😀 ten nechám aj pre druhé

bambi7
13. dub 2011

a co stal?a ma dost miesta?
ved tie lepsie kociky tak stoja....

ellysa
13. dub 2011

@bambi7 no miesta má habadej a to je dlhá už teraz 80 cm, na ňom sa dá predlžovať aj nožičková aj chrbtová časť, nalepšie kuknúť video, nový stojí 500 EUR ale sa aj potom dobre predá, pod 470 EUR rok používaný som ešte nevidela, manipulácia jedným prstom, no ja som z neho unesená 😀 , ak bude druhé už len nejaký obyčajný hlboký kúpim a poto do tohto už môže ísť aj malé baby, však pozri. My sa veľa vozíme a stále sme preč, cez víkendy po výletoch, myslím, že ho dlho využijeme

https://www.youtube.com/watch?v=klJ4IrO6F_o
bambi7
13. dub 2011

to je cena ok ani ten concord ci peg perego neboli lacne......super ze si spokojna no donka uz teraz v kociku spat nechcel a ked spavala musela uplne v leze inak nie tak ten concord bol super .....no uvidim ked bude druhe co kupim len chcem aby sa dali dat nohy do rovna ta opierka......

tak dobruuu noc

mili1
13. dub 2011

Ahojte, elly ten peg perego si je pekný, taký by som brala, ale nie som zvyknutá na golfáče skôr chcem s pevnými ručkami, tiez rozmyslam ze predam tento, chcela som ho nechat pre druhé ale dovtedy budú modernejsie 😀 😉
bam ani my nechceme spat v kociku 😉 radsej mame postielku 😉

benkovamartina
13. dub 2011

Nám sa to do tretice veru podarilo. Dva krát misss.ap. do 12 týždna.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru