Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
4. črc 2012

@mabe mne to vyteka bez stlacenia...teda vzdy si najdem nieco biele prischnute na bradavkach...

silvia371
4. črc 2012

@mabe dakujem pekne, pevne verim, ze to musi vyjst aj tebe prajem, nech mate coskoro druhe babatko 🙂

silvia371
4. črc 2012

@maximka33 ked sa vajko oplodni, ale neuhniezdi, testy su slabo pozitivne, hcg je nizke a nestupa a nakoniec pride ms....

silvia371
4. črc 2012

@cory75 urcite to musi vyjst 🙂 fragmentaciu si treba dat urobit, nerobia to automaticky, neviem, ci to robia vsade a plati sa to, poistovna to myslim nepreplaca, na imuno sa mozes objednat bez odporucania, kedze sa to tiez cele plati individualne, ano my sa snazime zatial prirodzene, moj gyn mi povedal, ze ak sa na to psychicky citime, tak kludne mozme....samozrejme s rizikom, ze sa to moze opakovat.....u vas mohlo ist aj o nahodu, ale ja som si pre pokoj na dusi, chcela dat tie vysetrenia porobit, hlavne sa snaz mysliet pozitivne a nepoddavat sa depkam, ak sa to da, drzim palce

maximka33
4. črc 2012

@silvia371 díky.

cory75
5. črc 2012

@silvia371 dakujem 🙂 ja tiez chcem urobit vsetko co sa da, aby som zistiĺa, kde je problem, nebudem uz len tak sediet a dufat, ze sa to nestane znova. A je mi jedno, ze si niektore vysetrenia aj zaplatim, fakt uz len pre pokoj v dusi to musim urobit..a ked na nic nepridu, potom to skusime znova, aj ked s velkym strachom. Inak ja som tyzden po kyrete a tentokrat je mi ovela lepsie, vobec nekrvacam, takmer ziadne bolesti..mozno preto sa citim fajn, lebo som nemala cas sa tesit, v case ms som zacala spinit a po tyzdni som potratila..a teraz musime abstinovat, uz sa mi nechce 😀 pekny den, nech ho mame vesely..

ellysa
5. črc 2012

ahojte, tak my sme dnes zasa navštívili pohotovosť, celý deň ma pichalo v podbrušku, tak sme radšej šli, doktor má dovču, ževraj je to len rozťahovanie maternice, bábo je OK, dokonca doki tvrdil, že také akčné dieťa dlho nevidel, robilo tom kotrmelce, podľa UTZ som 11w 3d a malé má už 4,5cm .

martusinek
6. črc 2012

@nefertitka Ahojky, jméno už máme vybrané, bude to Ondřej, ale manželovo maminka s tím nesouhlasí...no, její problém. On se má Ondrášek narodit 21.12. a svátek bude mít podle civilního kalendáře 30.11., ale podle církevního je k nalezení celkem asi 8 Ondřejů, takže vybereme nějakého v červenci a budeme to s rodinou slavit tak. Myslím si, že ho rozhodně neošidíme a to jméno je krásné, takže mu ho necháme.

nefertitka
6. črc 2012

ahojte...

@martusinek mne sa na zaklandej skole pacil dlho jeden spoluziak Ondrej, v prvej triede sme sa dokonca stale za rucicky vodili 😝 takze moze byt 😀
my sme boli u lekarky s nikolkou zas, znovu zacala kaslat.resp sa jej kasel zas zhorsil, tak bola aj na rtg aj crp jej robili, vsetko negat.
Tak dalsie lieky, znova aj kvapky od sucheho kasla, a to ho uz mala vlhky predtym...

nefertitka
6. črc 2012

a ked jej to neprejde do pondelka, tak dostane atb

na tej dovolenke musela nejaku pliagu chytit, tam vsetky deti kaslali o dusu 😒

ellysa
6. črc 2012

@nefertitka ach bože, to vám ešte stále neprešlo? ☹

petulka19
6. črc 2012

Ahoj holky, už v sobotu jsem se vrátila z dovolené, vše v pořádku, ikdyž jsem byla teprve týden po revizi, prospělo mi to, přišla jsem na jiné myšlenky a je mi celkově fajn. U dr jsem ještě nebyla na kontrole, ikdyž jsem už měla být, jenže má dovolenou a mě se jinam nechce. 🙄 Teď to na mě zase všechno doléhá, začínám si uvědomovat, co se vlastně stalo, že jsme přišli už o druhé mimčo 😢 Navíc jsem vysadila všechny léky, už tomu nevěřím. I listovku jsem vysadila a radši se láduju okurkama. Brala jsem na štítnou žlázu Euthyrox 50, taky ho už neberu, měla jsem zvýšené protilátky tpo, proto mi ho dali. Nemáte některá zkušenost z přírodní léčbou štítné žlázy? Četla jsem o přípravku Gynex, že pomáhá taky na štítku. Tak ho asi zkusím, nebo radši zajdu k nějakému homeopatovi, ať mi něco doporučí. Žádný lékař nám zatím nepomohl, tak teď jsou na řadě léčitelé 😀 (to jsem teda zvědavá jak to dopadne). Našla jsem hezký příběh http://www.neplodnost.org/pribeh.html . Je pro mě nadějí. Neznáte někdo paní Havlíčkovou, která je v příběhu uvedena? Nikdy na ní nemůžu najít kontakt ☹ děkuji.

nefertitka
6. črc 2012

@ellysa nepreslo:(
@petulka19 urcite sa citis zle, ale prejde to, uvidis a na dalsi krat to uz predsa musi vyjst:0)to by som sa na to pozrela, aby to niekomu v tejto teme nevyslo na 3. krat 😀 😝
pribeh precitam neskor, ked mi dieta da cas;)

zas mi ju zobudil kasel, potom zacala po pol hodke zas zaspavat a zas zacali vrtat!

nefertitka
6. črc 2012

celkom som aj nestastna z tych rontgenov, 2x mala uz na hlavu, dnes na pluca... 😒

ellysa
6. črc 2012

@petulka19 ak máš akékoľvek autoimúnne ochorenie, teda aj protilátky proti štítnej žľaze odporúča sa vylúčiť glutén, čiže bezlepková strava, žiadne pečivo, cestoviny, múka, obilniny ,alebo všetko nahradiť špeciál pre celiatikov, mne to dosť pomohlo, výsledky sa mi po roku poriadne upravili, teraz už všetko konzumujem, ale s mierou

petulka19
6. črc 2012

@ellysa děkuji. o tom jsem ještě neslyšela. zkusím si najít více info, moc děkuji. za vyzkoušení to určitě stojí, třeba se to tím zlepší 🙂 Ale nemyslím, si že ta štítná žláza má vliv na ty moje potraty, protože bez léků i s lékama na štítku, se těhotenství nepodařilo a když jsem se ptala dr jestli to má vliv tak řekla, že to zjistíme časem, no měla jsem MA tak tím jsme to teda zjistili 😠

nefertitka
6. črc 2012

baby mali vase deticky uz niekedy predpisany Trifed?ja uz som Nikolke dala 2 davky, ale co o tom citam, az sa mi oci prevracaju 😒

ellysa
6. črc 2012

@nefertitka nepoznám 😕

nefertitka
8. črc 2012

mna porazi, Nikolke sa ten kasel zhorsuje a zhorsuje, 3 tyzdne uz vkuse kasle, ani spat kvoli tomu nemoze:(musime ist zajtra spat k dr....
nasa ma dovolenku, tak musime k inej....ach jaj

nefertitka
9. črc 2012

tak dostali sme sumamed, je este chorsia ako bola, k tomu trifed a kvapkyy od kasla...ked uz toto neaberie, tak neviem uz co... 😒

nefertitka
9. črc 2012

a aj teploty su spat:(

ellysa
10. črc 2012

@nefertitka no teda, a robili vám nejaké testy, krv, výtery? nič?
tinak aj moja má druhý deň horúčku, iné nič, tak neviem, či vírus, prehriatie, alebo čo

nefertitka
10. črc 2012

@ellysa robila aj z krku vyter, aj crp, vsetko negativne, ale povedala, ze moze mat nejakeho bacila,kt.sa da zistit iba z krvi, tak dala pre istotu atb...nie som z toho nadsena, navyse v kombinacii s tym trifedom, dnes som sa na to bola pytat v lekarni a povedali mi, ze snad ta dr. vie, co robi, ze to je velmi silna kombinacia. A ze to co kazala na kasel jej mame vysadit, ak ju nechcem prizabit. No akoze fakt super, na kontrolu mame prist v piatok, ona vyzera strasne, teploty zas, kasle este viac ako predtym, sople jej tecu potokom:( ona podla mna chytila nieco v tej cakarni, ked sme tam boli minuly piatok ☹ ...
nasa dr. je lepsia, ale co robit, ked ma mesiac dovolenku:(
ja uz som z toho zufala, uz normalne nevladzem...uz zaciname 4. tyzden a nic sa nezlepsilo, iba zhorsilo:( a to chuda sa musi ako uz citit tak dlho chora a tolko liekov
tak snad vy nebudette mat nic vazne

nefertitka
10. črc 2012

neviem, preco jej este nezobrala krv:(

nefertitka
10. črc 2012

a este aj zacala odvcera riedko kakat:( sa nedivim, z tolkych liekov;(

ellysa
10. črc 2012

@nefertitka to už asi z tých liekov, veľa probiotík jej dávaj, ale tak to vieš, no viem, asi ako trpíš, ja stresuje aj pri kýchnutí, nie ešte toto, veru treba jej krvičku zobrať, to bude niečo také asi ☹

nefertitka
10. črc 2012

@ellysa davame jej bio gaiu, pred dovolenkou ju dostavala preventivne, potom od navratu ich berie vkuse, vcera som uz aj nove balenie kupila. Aj ja stresujem uz pri kychnuti, neviem ako toto zvladam zatial 😝 ......no lepsie povedane ako som to zvladala...uz prestavam .
Ked si predstavim, ze zo skolky bude takto chodit stale takto chora, az sa mi ju tam nechce dat.Ale musi tam chodit;(

nefertitka
11. črc 2012

nejak nam to tu pomenili 😕

martusinek
12. črc 2012

@nefertitka Moje mladší sestra měla v dětství taky pořád kašel a léčili ji snad vším a měla i 5x do roka antibiotika a pak mamka změnila doktora a ten přišel na to, že má alergie a astma. Co zkusit vyšetření na alergie a případně na astma?

martusinek
12. črc 2012

@nefertitka Mně to fakt přijde, jako by měla nějakou alergii. Já mám silnou alergii na pyly a k tomu astma a takhle přes pilovou sezónu jsem hodně kašlala a tekla mi řídká rýma potokem. Teď už jsem dva roky bez léků, ale doktorka o tom neví, já ty kortikoidy prostě vysadila a cítím se líp, ale mně se to rozjelo až v dospělost. Ségra měla přesně tytéž potíže jako tvoje malá a to asi od dvou let a v pubertě jí to přešlo a jediné, co po alergii zůstalo, je droboučká vyrážka na pažích od jara do podzimu. Zkusit ta vyšetření můžete, za to nic nedáte.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru